1

Téma: alphones

čus,
du s kůží na trh. včera nám vyšla nová deska. narozdíl od předchozího živáku ze zkušky (která je na tom bandcampu taky) je toto už nahráno ve studiu, loopy dohrávané post, nicméně až na pár vyjímek jsme se pokoušeli overduby ukočírovat a držet se formy, která je zahratelná i naživo.
budu rád za jakékoli názory, díky.

https://alphones.bandcamp.com/

0 xLajků:

2

Re: alphones

Těma divočejšíma výletama mi to trochu připomíná NoMeansNo, Fugazi a takový kapely. Vlastně třeba i Sabot. smile

0 xLajků:

3

tak tohle mě baví dost! ne že bych si něco takovýho pouštěl denně (snažím se muziku neposlouchat smile, ale tohle je prostě dobrý.
a btw.: slušnej zvuk wink

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

4

Super! Baví mě to hodně.

Rick 4003 copy / Vintage fretless -> Audioevent Wardance -> Woolly Mammoth clone -> EHX Freeze -> Ammoon stereo looper -> Darkglass Alpha Omega Ultra = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

5

Matej napsal:

NoMeansNo, Fugazi a takový kapely. Vlastně třeba i Sabot. smile

mateji diky, vsechy ty kapely posloucham a vlastne je to narodil od nas jina liga, to sou ucitele, my stezi zaci. jinak sabotu je kde konec? byli usazeni v tabre, takze to bys mohl vedet. me teda oba dva desne bavili (mmchdm cela ta taborska scena jako c, deverova chyba, veena atd....)

0 xLajků:

6 Naposledy upravil: Matej (11. 04. 2018 19.14:51)

spaceman8 napsal:
Matej napsal:

NoMeansNo, Fugazi a takový kapely. Vlastně třeba i Sabot. smile

mateji diky, vsechy ty kapely posloucham a vlastne je to narodil od nas jina liga, to sou ucitele, my stezi zaci. jinak sabotu je kde konec? byli usazeni v tabre, takze to bys mohl vedet. me teda oba dva desne bavili (mmchdm cela ta taborska scena jako c, deverova chyba, veena atd....)

...zrovna dnes jsem Chrise-basáka ze Sabot viděl a mluvil s ním. Známe se už nějakých 25 let,...i hudebně jsme ledacos podnikali. Oni se s Hillary-bubenicí rozešli už před několika lety. Nebyli partneři,...jen hudebně. Hillary je na holky a Chris na kluky,....ale oba jsou moc fajn. Hillary už jsem ale dlouho neviděl. sad Chris měl pak nějaké problémy s chlastem,...byl i na léčení (ikdyž s Hillary nebyli partneři, vlastně žili společně na mlejně-tak asi taky pak ta "samota" atd.ho dost sebralo), ale už je z toho myslím venku. Akorát dost zestárl. sad Jednu dobu, když jsme s Nine Six Nine zkoušeli na mlejně-na Cestě, tak jsem se s ním vídal hodně-chodil za náma na zkoušku atd. Asi moc nehraje,...říkal jsem mu, že by měl zas začít hrát,...on že nemá basu, já že mu jí půjčím. smile Jinak kluky z C-éček a Deverovky znám samozřejmě už hezkou řádku let. Ale kluci už nehrajou-myslím nejenom kapely, ale i oni sami hraní pověsili na hřebík. sad Což je škoda. Jinak co se tvojí kapely týče,...podle mě se podceňuješ. wink

0 xLajků:

7

spaceman8 napsal:

formy, která je zahratelná i naživo.

Potvrzuju. Upřímně za sebe můžu říct, že zajímavější kapelu s promakanější projekcí jsem zatím v Čechách neslyšel a neviděl, tudíž doporučuju zajít na nějaký koncert!
Nahrávky jsou fajn smile, líbí se mi, že to zní povedeně jako naživo. Až budu mít u sebe lepší sluchátka, tak možná zkusím přihodit i analytičtější dojmy.

0 xLajků:

8

Lukáš napsal:

Potvrzuju. Upřímně za sebe můžu říct, že zajímavější kapelu s promakanější projekcí jsem zatím v Čechách neslyšel a neviděl, tudíž doporučuju zajít na nějaký koncert!
Nahrávky jsou fajn smile, líbí se mi, že to zní povedeně jako naživo. Až budu mít u sebe lepší sluchátka, tak možná zkusím přihodit i analytičtější dojmy.

diky, to dost potesi toto

0 xLajků:

9

Lukáš napsal:

zajímavější kapelu s promakanější projekcí jsem zatím v Čechách neslyšel a neviděl

To zní hodně lákavě. Zajímalo by mě, jak to šlape naživo.
Spaceman8: určitě sem nezapomeň dávat info o případných koncertech wink

Rick 4003 copy / Vintage fretless -> Audioevent Wardance -> Woolly Mammoth clone -> EHX Freeze -> Ammoon stereo looper -> Darkglass Alpha Omega Ultra = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

10 Naposledy upravil: José (13. 04. 2018 08.49:43)

Fakt dobrý! O koncertech chci taky pečlivé info!

0 xLajků:

11

je to bezva a i když budu za kacíře, tak takto mě to asi baví víc, jak živák (kde se musí ty smyčky nejprv vytvořit a pak až skládat na sebe)

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

12

Matej napsal:

kluky z C-éček a Deverovky znám samozřejmě už hezkou řádku let. Ale kluci už nehrajou-myslím nejenom kapely, ale i oni sami hraní pověsili na hřebík

klukům z céček vyšla posmrtná deska. baví mě. a vždycky mě bavil teda ten jejich zvuk basy. jinak já osobně to moc nechápu, to "pověsit to na hřebík". tos mě překvapil, ale asi to tak bude.... já bych bez toho být nemohl, to ať mě raděj taky pověsí :-)
ten jejich posrtný počin k poslechu tuna:
http://www.silver-rocket.org/katalog/c-synestheticum

0 xLajků: