701

Re: ATK fanclub

fenderjazzbass napsal:

Teď jsem ji přivezl. Hlásím se do klubu ATK. Přijmete mne? :-)

Tu za těch pět a půl? wink

0 xLajků:

702

Re: ATK fanclub

Malá odbočka - nepatujete si někdo, z kterýho dřeva se dělali japonský pasivní stovky? Na TB psali o lípě, ale našel i info o jasanu.

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

703 Naposledy upravil: fenderjazzbass (15. 06. 2020 21.10:17)

Re: ATK fanclub

Matej napsal:
fenderjazzbass napsal:

Teď jsem ji přivezl. Hlásím se do klubu ATK. Přijmete mne? :-)

Tu za těch pět a půl? wink

Jo, tu za pět a půl. A první dojem? Zatím jsem ze žádné z mých bas nedostal tak brilantní výšky jako z tohoto kousku. A za ty peníze to není vůbec špatná basa... 

 

 

 

Pearl Jazz Bass, Human Base OCN5, Fokus V 950, Jolana D BASS/Rickenbacker, Ibanez ATK 200, Ibanez ATK 400, Fender Precision Bass, Jolana IRIS BASS, El. kontrabas PALATINO, Aparáty AMPEG PF500/PF115HE, Aguilar 112, Marshall MB450H/MBC410,  HARTKE 7000, Ashdown ABM 500 EVOIII, ASHDOWN MINI 48, ASHDOVN 115,   Line6 LS 110, kabely Whirlwind,Fender a Monstercable.
0 xLajků:

704

Re: ATK fanclub

A druhý dojem po několika týdnech: Na zkoušení je to poměrně levná, docela ucházející basa, ale na koncert bych si ji asi nevzal. Hraje sice čistě a brilantně, hlavně ve výškách, ale má příliš "tenký" zvuk, chybí mu hutnost.

Pearl Jazz Bass, Human Base OCN5, Fokus V 950, Jolana D BASS/Rickenbacker, Ibanez ATK 200, Ibanez ATK 400, Fender Precision Bass, Jolana IRIS BASS, El. kontrabas PALATINO, Aparáty AMPEG PF500/PF115HE, Aguilar 112, Marshall MB450H/MBC410,  HARTKE 7000, Ashdown ABM 500 EVOIII, ASHDOWN MINI 48, ASHDOVN 115,   Line6 LS 110, kabely Whirlwind,Fender a Monstercable.
0 xLajků:

705

Re: ATK fanclub

Ahoj, kuci, dostalo se mi zpět od bejvalky moje staré ATKá 100vkové, zašlé, porezlé, veškeré zapojení rozpadlé, dohmat centimetr, zkřivenec, no krása, prdnu ji ke kytaráři a zkusím zprovoznit. Velká nostalgie, prý jen na zápůjčku. blush Už jsem zapomněl, jak se sem dávají fotky, tak chviličku.

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

706

Re: ATK fanclub

Tak ne, vrátil jsem ji. Je to pro mne mrtvolka, zprovoznit by se dala, ale nějak mi to nepřijde třeba. Asi už jsme moc dlouho od sebe. Vždycky, když jsem ji vzal do pracek, za chvilku jsem ji odložil a musel vzít jaguára, ten pocit ze hry a vůbec z celé basy je prostě lepší. A na zeď si to ATK věšet nebudu, ať zůstane kde je. Pohov!

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

707

Re: ATK fanclub

Pravdu díš... Také mám ten dojem. Vedle mých ostatních bas zní jak jejich chudá příbuzná...

Pearl Jazz Bass, Human Base OCN5, Fokus V 950, Jolana D BASS/Rickenbacker, Ibanez ATK 200, Ibanez ATK 400, Fender Precision Bass, Jolana IRIS BASS, El. kontrabas PALATINO, Aparáty AMPEG PF500/PF115HE, Aguilar 112, Marshall MB450H/MBC410,  HARTKE 7000, Ashdown ABM 500 EVOIII, ASHDOWN MINI 48, ASHDOVN 115,   Line6 LS 110, kabely Whirlwind,Fender a Monstercable.
0 xLajků:

708 Naposledy upravil: Péčko (16. 07. 2021 08.18:26)

Re: ATK fanclub

Kucí, nikdy neříkejte nikdy. Hle hle.

https://baskytara.com/img/m/994/t/p1fan00q141mdqls12fdf13158c4.jpg

Přepražcovaná u Dalibora Klapucha v Ově, bohužel nějak nedokázal práci dotáhnout se vším všady, takže předána do péče Zbyňkovi Kristkovi z Rackové (výborný kytarář a navíc skvělý člověk, moc doporučuju), který jí zapojil, zprovoznil, oživil a vůbec.

Zapojení je knob volume, který je ovšem push/pull a přepíná sérii/paralel, pak páčka přepínací je teď mid boost, znovu byl doplněn knob tónové clony a jackový vstup vrácen na tělo basy z boku. Vrčí to úžasně. Bručí drnčí a hromuje. A potěšilo mne, že neváží ani 4 kila. Oproti pětikilovému Jaguárovi je to znatelné hodně moc. Ještě bych na ni rád prdl nějaké ultralight mechaniky. A trochu mi chybí D Tuner, potřeba pořešit. Ale jináč su ščasné. A pozítří křest ohněm na hračce. Jo! ATK RULEZ

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

709

Re: ATK fanclub

Moc pekny. Co je to za drevo? Ja chvili mel ATK400, ta byla jasanova a tezky to bylo jako prase.

0 xLajků:

710

Re: ATK fanclub

Lípa je to. Jinak nacionále ATK 100, Japonsko 96. 

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

711

Re: ATK fanclub

Tak jsi to prece dal do kupy? Byla někde zahrabana u bejvalky ne?

Ten snímač nebude původní co. A Netusil jsem, že Atk potřebuje mid boost :-D Hele byly vsechny ty stovky lipovy? Jasanovy se vůbec nedelaly?

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

712

Re: ATK fanclub

Jo, přes dvanáct let se na ni prášilo v obyváku u exmanželky. Vlastně to mám jakože v zápůjčce, snad už nebudou žádné brikule. Snímač je Seymour Duncan Basslines, už nevím jaká typa, jestli keramický nebo co, posílali mi ho tehdá do zlínských hudebnin přes moře za nějaké hrozné peníze, už ani nevím, jak to bylo a proč. Ten boost na středy mi byl navrhnutý právě Zbyňkem Kristkem a přišlo mi to zajímavé. Tak je tam.

100vky prý nebyly jenom lipové, ale tohle teda zrovna jo. 

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

713

Re: ATK fanclub

Péčko napsal:

Jo, přes dvanáct let se na ni prášilo v obyváku u exmanželk

 Tak ať už se na ni nepráší. Hrála skvěle, i když ve tvém případě to bude asi rukama.Někde bych vás rád slyšel...

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

714

Re: ATK fanclub

Péčko napsal:

Zbyňkovi Kristkovi

Není to Zbyněk Krystek alias Smrček? Věkově okolo 60? Výborný muzikant (kytarista)? Původem od Zábřehu?

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

715 Naposledy upravil: Péčko (17. 07. 2021 05.56:25)

Re: ATK fanclub

Možné to je, věkově odpovídá, že je s tvrdým Y a vulgo Smrček jsem nevěděl. blush

to Pípa : No, dnes jsme ve Zlíně v hospůdce Pod Lípou, dál tam nebylo zatím domluvené nic, ale třeba se to rozjede, napíšu kdyžtak.

 

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

716

Re: ATK fanclub

Péčko napsal:

Možné to je, věkově odpovídá, že je s tvrdým Y a vulgo Smrček jsem nevěděl.

https://www.facebook.com/189172034502422/photos/zbyn%C4%9Bk-krystek/363970863689204/ ? 

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

717

Re: ATK fanclub

Jo, to je on jako živý.blush

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

718

Re: ATK fanclub

V akci:

https://baskytara.com/img/m/994/t/p1fbjuvmdm1f0s1hj11ron1ins1j193.jpg

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

719

Re: ATK fanclub

Co to vidí oko mé šilhavé? To je tam MM snímač?

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

720

Re: ATK fanclub

Péčko napsal:

V akci:

 A dojmy z basy? Spokojen? Či snad dokonce nadšen? smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

721

Re: ATK fanclub

Hralo mu to paradne smile 

Squier VM Precision V , OLP Tony Levin 5str. , OLP MM3 5str. , MTD Beast MM+J 5str. , Cort GB75 , Yamaha BB 300 84´MIJ , Taurus BL-1010 2x10 kombo, IBZ Promethean 3110U, HOTONE Ampero , Jolana KolorBass , AKG WMS 40 mini, IEM T.Bone IEM 200
Hraju - www.nonametribute.cz , Skafandr&Motyl
0 xLajků:

722 Naposledy upravil: Péčko (28. 07. 2021 07.00:31)

Re: ATK fanclub

kurcatovium napsal:

Co to vidí oko mé šilhavé? To je tam MM snímač?

 Jjo, viz výše:

Péčko napsal:

Snímač je Seymour Duncan Basslines, už nevím jaká typa, jestli keramický nebo co, posílali mi ho tehdá do zlínských hudebnin přes moře za nějaké hrozné peníze, už ani nevím, jak to bylo a proč

D.a.l.i napsal:

dojmy z basy

Naživo příšera. Skoro se nedá ukočírovat, jaký wroooouum z toho leze, musím to prohnat přes nějaký ten preamp a trošku to zkulturnit.

A dnes beru do studia, přehrát některé věci, kde mi Fender přijde příliš hodný. 

Jo, a silný výstup to má, krabičky se úplně rozezpívaly, nejvíc synth, je s basou tučný a barevný, wah výraznější, pitchshift líp reaguje i zní.

Jediné negativum, na jaguárovi nakroutíš 25 zvuků, na tomhle atk dejme tomu tři, ale vlastně je to furt jen ten jeden. I když jestli je to vůbec negativum..

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

723

Re: ATK fanclub

ondrax napsal:

Hralo mu to paradne

 Ondro, dík, nápodobně! Jo, trsátko z ampega jsem vyklepal, máš ho u mne schované. blush

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

724

Re: ATK fanclub

Kucí, chtěl bych osadit na ATK krkový snímač, ale aby nezavazel při slapu a napadlo mne, co ho normálně prdnout pod pickguard? Měli jste někdo něco takového? Nebo viděli nebo slyšeli? Nebo jiný nápad? Cože?

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

725 Naposledy upravil: Aidamos (07. 10. 2021 16.21:37)

Re: ATK fanclub

Péčko napsal:

Kucí, chtěl bych osadit na ATK krkový snímač, ale aby nezavazel při slapu a napadlo mne, co ho normálně prdnout pod pickguard? Měli jste někdo něco takového? Nebo viděli nebo slyšeli? Nebo jiný nápad? Cože?

Takhle Fender schovává krkový snímač u jednoho typu Telecastera. A snímač navíc pod pickguardem měl svého času Music Man v konfiguraci HS. Ale ten čtvrtý snímač byl pod pickguardem jako parazitní cívka na vykompenzování brumu toho singlu. Hele, nějak by to asi hrálo. Lepší by byl nějaký fakt silný snímač.

https://baskytara.com/img/m/2556/t/p1fhdlg8ga1j83jge1d2l1o381a273.jpg https://baskytara.com/img/m/2556/t/p1fhdlg8gb11u4jvj1q4h1ubvr9j4.jpg

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

726

Re: ATK fanclub

Jestli ti nevadil na slap ten jaguar tak bych to taky resil normalne. ATK 100 nema dvouoktavovy krk, takze kdyz to soupnes do pozice ala fender/lakland tak tam bude pomerne dost manevrovaciho prostoru. jen bude trochu min mista mezi snimaci, neb ten HB je +/- v MM pozici.

Ibanez ATK800EWNF Premium Bass

Tady je takova inspirace, jak by to mohlo dopadnout.

0 xLajků:

727

Re: ATK fanclub

Teda docela slušná pálka za to: IBANEZ 1997 ATK100 MIJ Elektrická baskytara (kytary.cz)

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

728

Re: ATK fanclub

Hi Folks,

sorry to write in English, I'm from Germany and don't speak any Czech.

On Google I've found an image of an ATK preamp schematic drawing from this thread that is of reduced resolution, see https://17seconds.de/atk.jpg.

I wasn't able to find the original image in this thread. Does anyone know where I can find it?

TIA,

Henk

0 xLajků:

729 Naposledy upravil: Atvečko (30. 01. 2022 12.45:43)

Re: ATK fanclub

http://www.cncnet.info/galery/basa/Ibaney%20ATK-305/ibanez_atk305_schematic.jpg

https://baskytara.com/img/m/2116/t/p1fqlcq0rk3ts5jlrd09o01mh3.jpg

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
1 xLajků:

730

Re: ATK fanclub

https://hudebnibazar.cz/3-eq-predzesilovac-ibanez-atk-300/ID424400/

Zrovna je na prodej...someone just sell it

Squier VM Precision V , OLP Tony Levin 5str. , OLP MM3 5str. , MTD Beast MM+J 5str. , Cort GB75 , Yamaha BB 300 84´MIJ , Taurus BL-1010 2x10 kombo, IBZ Promethean 3110U, HOTONE Ampero , Jolana KolorBass , AKG WMS 40 mini, IEM T.Bone IEM 200
Hraju - www.nonametribute.cz , Skafandr&Motyl
0 xLajků:

731

Re: ATK fanclub

ondrax napsal:

https://hudebnibazar.cz/3-eq-predzesilovac-ibanez-atk-300/ID424400/

Zrovna je na prodej...someone just sell it

To je 300, a ne 305 - má o poťák míň, protože je na jednosnímačovou basu...

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

732

Re: ATK fanclub

joko napsal:
ondrax napsal:

https://hudebnibazar.cz/3-eq-predzesilovac-ibanez-atk-300/ID424400/

Zrovna je na prodej...someone just sell it

To je 300, a ne 305 - má o poťák míň, protože je na jednosnímačovou basu...

Ale 305 je taky jednosnímačová,...akorát že pětka. wink

0 xLajků:

733

Re: ATK fanclub

Hmmm,ja to bral za stejnej model minus struna...sorry

Squier VM Precision V , OLP Tony Levin 5str. , OLP MM3 5str. , MTD Beast MM+J 5str. , Cort GB75 , Yamaha BB 300 84´MIJ , Taurus BL-1010 2x10 kombo, IBZ Promethean 3110U, HOTONE Ampero , Jolana KolorBass , AKG WMS 40 mini, IEM T.Bone IEM 200
Hraju - www.nonametribute.cz , Skafandr&Motyl
0 xLajků:

734

Re: ATK fanclub

Atvečko wrote:

http://www.cncnet.info/galery/basa/Ibaney%20ATK-305/ibanez_atk305_schematic.jpg

https://baskytara.com/img/m/2116/t/p1fqlcq0rk3ts5jlrd09o01mh3.jpg

Great, thanks!

0 xLajků:

735

Re: ATK fanclub

ondrax napsal:

https://hudebnibazar.cz/3-eq-predzesilovac-ibanez-atk-300/ID424400/

Zrovna je na prodej...someone just sell it

Jen pro zajímavost, to je aktuální basák Krucipüsku. 

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

736

Re: ATK fanclub

Basomatér napsal:

aktuální basák Krucipüsku

Myšleno včera, dnes nebo zítra ?   ;-)   U týhle kapely človek nikdy neví.... 

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

737

Re: ATK fanclub

Atvečko napsal:
Basomatér napsal:

aktuální basák Krucipüsku

Myšleno včera, dnes nebo zítra ?   ;-)   U týhle kapely človek nikdy neví.... 

 

V sobotu večer, v neděli ráno

 

Trace Elliot Club #5
Trace Elliot ELF + 2x 2x8 , Yamaha TRB 5PII, Chapman MLB1 FF DH, D'Angelico Excel Bass
0 xLajků:

738

Re: ATK fanclub

Matej napsal:
joko napsal:
ondrax napsal:

https://hudebnibazar.cz/3-eq-predzesilovac-ibanez-atk-300/ID424400/

Zrovna je na prodej...someone just sell it

To je 300, a ne 305 - má o poťák míň, protože je na jednosnímačovou basu...

Ale 305 je taky jednosnímačová,...akorát že pětka. wink

Aha, já myslel, že 305 je ta na tom obrázku od Polygona...

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

739

Re: ATK fanclub

Atvečko napsal:
aktuální basák Krucipüsku

Myšleno včera, dnes nebo zítra ?   ;-)   U týhle kapely človek nikdy neví.... 

No trošku sem si rýpnul no...  innocent

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

740

Re: ATK fanclub

Basomatér napsal:
Atvečko napsal:
aktuální basák Krucipüsku

Myšleno včera, dnes nebo zítra ?   ;-)   U týhle kapely človek nikdy neví.... 

No trošku sem si rýpnul no...  innocent

Jak říká stary vtip: Potkají se dva basáci a jeden říká druhému: "Tak co, už jsi hrál v Krucipusku nebo teprve budeš? :-)

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

741

Re: ATK fanclub

Dzzerza napsal:

Jak říká stary vtip: Potkají se dva basáci a jeden říká druhému: "Tak co, už jsi hrál v Krucipusku nebo teprve budeš?

Já to znám trochu jinak. Potkají se dva basáci a ten jeden se ptá toho druhého: "Hele, ty jsi hrál v Krucipüsku přede mnou nebo až po mně?"

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
1 xLajků:

742

Re: ATK fanclub

Dzzerza napsal:
Basomatér napsal:
Atvečko napsal:
aktuální basák Krucipüsku

Myšleno včera, dnes nebo zítra ?   ;-)   U týhle kapely človek nikdy neví.... 

No trošku sem si rýpnul no...  innocent

Jak říká stary vtip: Potkají se dva basáci a jeden říká druhému: "Tak co, už jsi hrál v Krucipusku nebo teprve budeš? :-)

Ale no tak hoši..už se v tý korónapauze nudíte cooo.. joyjoyjoyjoy

0 xLajků:

743

Re: ATK fanclub

Tak teprva teď nabírá ten fór grády.. big_smile

0 xLajků:

744 Naposledy upravil: Basomatér (04. 02. 2022 23.12:10)

Re: ATK fanclub

pepekrecek napsal:

Ale no tak hoši..už se v tý korónapauze nudíte cooo.. joyjoyjoyjoy

Jéé Pepa je tu taky, tak to se mi úplně nepovedlo asi, nebo tak nějakinnocent .... on je to rýpanec do stejdy Hajíčka, kterej to kolem sebe točí jak s kolotoči.sunglasses

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

745

Re: ATK fanclub

pepekrecek napsal:

Ne v klidu vůbec nejsem na nikoho nasranej za jeho názory joyjoyjoyjoy nakonec basáků a vůbec muzikantů bylo v Krucipusku celkem dostsmirka proto je Krucipusk tam kde je "originál kterej si hraje co chce a Hajda ví co chce"

 Tak tohle je potrefená husa se vším všudy smile

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

746

Re: ATK fanclub

el BassTardo napsal:
pepekrecek napsal:

Ne v klidu vůbec nejsem na nikoho nasranej za jeho názory joyjoyjoyjoy nakonec basáků a vůbec muzikantů bylo v Krucipusku celkem dostsmirka proto je Krucipusk tam kde je "originál kterej si hraje co chce a Hajda ví co chce"

 Tak tohle je potrefená husa se vším všudy smile

Ok a teď tu o Červené Karkulce prosímstuck_out_tongue_winking_eye

0 xLajků:

747

Re: ATK fanclub

Upgrade o krkový singl Bartolini, ovládání master volume, balance mezi snímači, přepínač pro přikrmení středů, master tone knoflík zároveň push/pull serie/paralel, příšera příšerná:

https://baskytara.com/img/m/994/t/p1g5tdbsjd1egost31ffo1eflqmd3.jpg

 

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

748

Re: ATK fanclub

Sam samicka nebo Ti to nekdo udelal?Tesink na pristi tyden Pod Lipama ze Priseru a tebe slechnu...

Squier VM Precision V , OLP Tony Levin 5str. , OLP MM3 5str. , MTD Beast MM+J 5str. , Cort GB75 , Yamaha BB 300 84´MIJ , Taurus BL-1010 2x10 kombo, IBZ Promethean 3110U, HOTONE Ampero , Jolana KolorBass , AKG WMS 40 mini, IEM T.Bone IEM 200
Hraju - www.nonametribute.cz , Skafandr&Motyl
0 xLajků:

749

Re: ATK fanclub

Zbyněk Krystek to dělal opět. Toho chlapa fakt můžu než doporučit.

Jináč jsem tě márně hledal na Cimburku se Nšočákama, Ondro, a pry už tam nési.

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

750

Re: ATK fanclub

Ale jsem,ve Zline bude zase svet v poradku - kdo jinej by s Pankem hral smile

Vypomoh jsem jine kapele a na Cimburk jsem poslal svyho ex zaka big_smile bohuzel se to casove krylo naprosto dokonale Zalkovice a Cimburk

Squier VM Precision V , OLP Tony Levin 5str. , OLP MM3 5str. , MTD Beast MM+J 5str. , Cort GB75 , Yamaha BB 300 84´MIJ , Taurus BL-1010 2x10 kombo, IBZ Promethean 3110U, HOTONE Ampero , Jolana KolorBass , AKG WMS 40 mini, IEM T.Bone IEM 200
Hraju - www.nonametribute.cz , Skafandr&Motyl
0 xLajků:

751

Re: ATK fanclub

Hraje ještě někdo na Atk? Mám hroznou chuť si jednu 305 koupit, a nevím, jestli ji nutné potřebuju nebo ne ????

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

752

Re: ATK fanclub

Hraju, ale na čtyřku 100vku, a navíc silně modifikovanou, mňo.

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

753

Re: ATK fanclub

Péčko napsal:

Hraju, ale na čtyřku 100vku, a navíc silně modifikovanou, mňo.

Já jsem myslel že jsi atk 100 opustil navždy 

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

754

Re: ATK fanclub

Ne e, exka bývalka mi ji nakonec vydala. wink Čas vyhlazuje tydlecty eee.., třecí plochy.

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

755 Naposledy upravil: eosine (10. 07. 2023 11.03:06)

Re: ATK fanclub

pipa napsal:

Hraje ještě někdo na Atk? Mám hroznou chuť si jednu 305 koupit, a nevím, jestli ji nutné potřebuju nebo ne ????

Ano :-) a nabízím krátkou ukázku

https://youtu.be/4azeohn2c-c

https://youtu.be/ArMbP5uPogM

Za mě to mezi basami naprosto vede v poměru užitná hodnota a muzikantský pocit při hraní vs. cena

0 xLajků:

756 Naposledy upravil: fenderjazzbass (10. 07. 2023 12.04:12)

Re: ATK fanclub

Po roce hraní na dvoustovku jsem si pořídil ještě čtyřstovku. Dvoustovka je ve výškách jasnější, ale není tak hutná jak čtyřstovka. Jsem rád, že mám obě dvě, protože každá z nich se hodí na něco jiného. Pokud někdo váhá, zda si ATK 300 nebo ATK 305 pořídit, tak jednoznačně doporučuji, ať ji bere všema deseti a hned..

Pearl Jazz Bass, Human Base OCN5, Fokus V 950, Jolana D BASS/Rickenbacker, Ibanez ATK 200, Ibanez ATK 400, Fender Precision Bass, Jolana IRIS BASS, El. kontrabas PALATINO, Aparáty AMPEG PF500/PF115HE, Aguilar 112, Marshall MB450H/MBC410,  HARTKE 7000, Ashdown ABM 500 EVOIII, ASHDOWN MINI 48, ASHDOVN 115,   Line6 LS 110, kabely Whirlwind,Fender a Monstercable.
0 xLajků:

757

Re: ATK fanclub

Me se ATK bohuzel vyhyba, vyrabi se to jeste vubec? Rychle Google-fu nic nenaslo. Mam ted nejake vylety, tak sem si rikal, ze nekde na trase Ostrava, Brno, Praha, bych to testnul.

0 xLajků:

758

Re: ATK fanclub

Nevyrábí.

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

759 Naposledy upravil: fenderjazzbass (10. 07. 2023 16.12:38)

Re: ATK fanclub

Je to otázka štěstí... Občas se na bazaru objeví. Mne se poštěstilo před několika lety koupit dvoustovku z inzerátu, a o rok později i čtyřstovku od stejného prodávajíciho. A nelituji. Sem tam se nějaký kousek objeví někde v zahraničí, např. na E-Bay.

Pearl Jazz Bass, Human Base OCN5, Fokus V 950, Jolana D BASS/Rickenbacker, Ibanez ATK 200, Ibanez ATK 400, Fender Precision Bass, Jolana IRIS BASS, El. kontrabas PALATINO, Aparáty AMPEG PF500/PF115HE, Aguilar 112, Marshall MB450H/MBC410,  HARTKE 7000, Ashdown ABM 500 EVOIII, ASHDOWN MINI 48, ASHDOVN 115,   Line6 LS 110, kabely Whirlwind,Fender a Monstercable.
0 xLajků:

760

Re: ATK fanclub

ATK je zajimava basa. Mel jsem tusim ze 4xx v takovym medovym burstu, se singlem v krkove pozici a 24 prazci. Klasicky ATK je super substituce za musicmana. Takze jsme se uplne nezkamaradili. Co si z ni ale pamatuju moc dobre, tak je to, ze je obrovska. Tělo obrovsky, profil krku celkem slusny poleno (kladne mysleno). V kombinaci s jasanem na tele to bylo pricinou uplne neskutecny vahy, ktera atakuje i vtipy omylanou Peavey sunglasses

0 xLajků:

761

Re: ATK fanclub

https://baskytara.com/img/m/3153/t/p1ecqhi3iinacovmec9lsig5.jpg

0 xLajků:

762 Naposledy upravil: fenderjazzbass (10. 07. 2023 17.52:41)

Re: ATK fanclub

i se polygon napsal:

ATK je zajimava basa. Mel jsem tusim ze 4xx v takovym medovym burstu, se singlem v krkove pozici a 24 prazci. Klasicky ATK je super substituce za musicmana. Takze jsme se uplne nezkamaradili. Co si z ni ale pamatuju moc dobre, tak je to, ze je obrovska. Tělo obrovsky, profil krku celkem slusny poleno (kladne mysleno). V kombinaci s jasanem na tele to bylo pricinou uplne neskutecny vahy, ktera atakuje i vtipy omylanou Peavey sunglasses

Jestli se ti ATK zdá být těžká, tak jsi zřejmě ještě nikdy neměl na krku Pearla. Až si pověsíš na krk např. Pearl Jazz Bass, tak ti vedle toho přijde átékáčko jak peříčko.

 

Pearl Jazz Bass, Human Base OCN5, Fokus V 950, Jolana D BASS/Rickenbacker, Ibanez ATK 200, Ibanez ATK 400, Fender Precision Bass, Jolana IRIS BASS, El. kontrabas PALATINO, Aparáty AMPEG PF500/PF115HE, Aguilar 112, Marshall MB450H/MBC410,  HARTKE 7000, Ashdown ABM 500 EVOIII, ASHDOWN MINI 48, ASHDOVN 115,   Line6 LS 110, kabely Whirlwind,Fender a Monstercable.
0 xLajků:

763

Re: ATK fanclub

Jsem v nemocnici, ale jestli na mě basa počká, přidám se asi do klubu ????

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

764

Re: ATK fanclub

Vážení atk kolegové, pořád se rozmýšlím, jestli ji koupit nebo ne. Jde o 305, to hraje jen aktivně , nebo to umí i pasiv? A co spotřeba baterky, majitel říkal, že to žere hodně...? Je za dobrý peníze, ale zase nemám pro ni využití, jen zvědavost...

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

765

Re: ATK fanclub

pipa napsal:

Vážení atk kolegové, pořád se rozmýšlím, jestli ji koupit nebo ne. Jde o 305, to hraje jen aktivně , nebo to umí i pasiv? A co spotřeba baterky, majitel říkal, že to žere hodně...? Je za dobrý peníze, ale zase nemám pro ni využití, jen zvědavost...

Hraje to jen aktivně a spotřeba baterky mi připadá normální jak u všech aktivek.

 

Pearl Jazz Bass, Human Base OCN5, Fokus V 950, Jolana D BASS/Rickenbacker, Ibanez ATK 200, Ibanez ATK 400, Fender Precision Bass, Jolana IRIS BASS, El. kontrabas PALATINO, Aparáty AMPEG PF500/PF115HE, Aguilar 112, Marshall MB450H/MBC410,  HARTKE 7000, Ashdown ABM 500 EVOIII, ASHDOWN MINI 48, ASHDOVN 115,   Line6 LS 110, kabely Whirlwind,Fender a Monstercable.
0 xLajků:

766

Re: ATK fanclub

Jj, potvrzuji, pouze aktivně. Baterku jsem měnil málo, žádá velká spotřeba, v řádech několika měsíců.

Trace Elliot Club #5
Trace Elliot ELF + 2x 2x8 , Yamaha TRB 5PII, Chapman MLB1 FF DH, D'Angelico Excel Bass
0 xLajků:

767

Re: ATK fanclub

 Tak jsem se hecnul a koupil další basu, kterou k ničemu nepotřebuju....japonku 305 z roku 96. Je docela dobitá, musím udělat nějaké opravy, třeba přepínač snímačů je nadranc...ale basa mi parádně sedí, zatím jsem docela nadšený. V kapele jsem ještě nezkoušel, tož uvidím časem...

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

768

Re: ATK fanclub

To si pyta ATK Fanclub!!! ;-)

0 xLajků:

769

Re: ATK fanclub

pipa napsal:

japonku 305 z roku 96

 Nejlepší ročník!

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků: