701

Re: ATK fanclub

fenderjazzbass napsal:

Teď jsem ji přivezl. Hlásím se do klubu ATK. Přijmete mne? :-)

Tu za těch pět a půl? wink

0 xLajků:

702

Malá odbočka - nepatujete si někdo, z kterýho dřeva se dělali japonský pasivní stovky? Na TB psali o lípě, ale našel i info o jasanu.

"Prsotě brumíl"
Club Trace Elliot #13
Prof. II
0 xLajků:

703 Naposledy upravil: fenderjazzbass (15. 06. 2020 22.10:17)

Matej napsal:
fenderjazzbass napsal:

Teď jsem ji přivezl. Hlásím se do klubu ATK. Přijmete mne? :-)

Tu za těch pět a půl? wink

Jo, tu za pět a půl. A první dojem? Zatím jsem ze žádné z mých bas nedostal tak brilantní výšky jako z tohoto kousku. A za ty peníze to není vůbec špatná basa... 

Human Base BaseX.oc5 OPNT, Pearl Jazz Bass ze 70tých let, Fokus V 950 upravena na pasivku se snímači RM PICKUPS, Jolana D BASS s hardware a designem Rickenbacker, Jolana IRIS BASS v původním stavu, Elektrický kontrabas PALATINO VE-500, Ibanez ATK 200, zesilovač Ashdown ABM 500 EVO III, boxy 4x10, 1x 15, 2x10, Aguilar 1x12, Line6 Lowdown studio 110, kabely Whirlwind a Monstercable.
0 xLajků:

704

A druhý dojem po několika týdnech: Na zkoušení je to poměrně levná, docela ucházející basa, ale na koncert bych si ji asi nevzal. Hraje sice čistě a brilantně, hlavně ve výškách, ale má příliš "tenký" zvuk, chybí mu hutnost.

Human Base BaseX.oc5 OPNT, Pearl Jazz Bass ze 70tých let, Fokus V 950 upravena na pasivku se snímači RM PICKUPS, Jolana D BASS s hardware a designem Rickenbacker, Jolana IRIS BASS v původním stavu, Elektrický kontrabas PALATINO VE-500, Ibanez ATK 200, zesilovač Ashdown ABM 500 EVO III, boxy 4x10, 1x 15, 2x10, Aguilar 1x12, Line6 Lowdown studio 110, kabely Whirlwind a Monstercable.
0 xLajků: