1 Naposledy upravil: Aidamos (13. 05. 2021 14.45:42)

Téma: Muziker - zkušenosti

Chci popsat svou zkušenost s obchodem Muziker.

Do nedávna jsem s nimi byl velice spokojen, žádný problém, i obsluha v kamenné pobočce u nás v Liberci naprosto v pořádku, kluci ochotní, profesionální přístup, pohoda.

Ale horší už je to se slovenským skladem. Bordel na kolečkách, troufám si tvrdit. V první mé nepříjemné situaci vloni na podzim v tom byli zpočátku trochu nevinně. Objednal jsem si zboží, přičemž jedna část objednávky nebyla skladem, měla být naskladněna během tří týdnů, OK, nespěchal jsem, počítal jsem s tím. Jenže zrovna na den odeslání spadnul díky koronaviru nouzový stav a zavření obchodů (měl jsem to nastavené s vyzvednutím na prodejně u nás v Liberci). Přišel mi mail na sledování zásilky, řekl jsem si, aha, nouzový stav, zavřené prodejny, tak to změnili na doručení domů. Šikovní chlapci. Tím lépe, nemusím tam jezdit. Jenže v den plánovaného doručení notifikace na DPD, že překročena kapacita trasy, byl to pátek, OK, mají toho moc. Pak v pondělí stav, že "doručit později", což už mě nakrklo, tak volám, píšu po všech čertech, proč to, že jsem celý den doma, a že nic nepřišlo. Jo, jo, doručíme. Další den mi přijela zásilka s DPD, ale úplně jiné zboží – sakra, proč nenaložili i ten balíček z Muzikeru? Takže zase psaní, volání, jo, jo, omlouváme se, doručíme, a zase nic. A nakonec po týdnu handrkování se zjistilo, že mi sice z Muzikeru poslali sledování zásilky, ale adresa pro doručení zůstala na liberecké kamenné prodejně místo mé domácí adresy. Jenže tou dobou už byla zásilka zpátky na cestě na Slovensko. Takže komunikace s Muzikerem, omlouváme se, spadlo to do nouzového stavu, náš systém to nepobral, pošleme znova. Dobrá stane se, až jim to přijde, znovu to pošlou, za dva dny to mám doma. Uplynuly tři dny a furt nic, žádná sledovačka kurýra, nebo mail, nic. Tak zase píšu do Muzikeru, kde to vázne? Prý zboží není skladem. Co?! Jak není skladem? Vždyť teď to přišlo do Muzikeru zpět v balíčku jako nedoručené, stačilo přelepit štítek a znovu poslat! Víte, jak to tam chodí? Místo toho, aby to někdo prověřil, proč to nebylo doručeno a poslal to znovu, tak to ten dotyčný debil bez logického myšlení rozbalí a zboží rozpošle dalším lidem, co si to objednali! Neuvěřitelné… Takže zase několikatýdenní čekačka na naskladnění.

Druhý případ. Ve středu 24. března mi byl doručen balíček s Darkglass Microstubes X Ultra. Bohužel kus s funkční vadou, takže zadání reklamace na e-shopu Muzikeru, a na konci procesu zadávání moje překvapení, že prý "zašlete na" a tam slovenská adresa reklamačního střediska/skladu. No doprdele? Jiné e-shopy pošlou návratový lístek s bezplatným odevzdáním na České poště (Kytary.cz, Thomann) nebo domluví vyzvednutí kurýrem doma! V automatickém potvrzovacím mailu ovšem jen informace "adresa vyzvednutí", a tam už moje adresa, a dokonce to samé i ve sledování reklamace v obchodní agendě na e-shopu, po slovenské adrese nikde ani památka. Tak ještě ve středu večer píšu e-mail na reklamace@muziker.cz dotaz, jak to tedy je? Ve čtvrtek až ve 22:50 email (to mají na reklamacích i noční?), jo, jo, objednám kurýra na vyzvednutí u vás na úterý. Proč ne na pátek, nebo alespoň hned na pondělí? OK, stejně se nehraje, píšu mail, souhlasím. V úterý trčím celý den doma, žádný telefon, žádný mail, a samozřejmě nikdo nepřijel. Tak hned ještě ten den píšu mail, že teda nikdo nepřijel, co se stalo? Zapomněl? Nějaká chybička? Stane se… Ve středu žádná odpověď. Ve čtvrtek žádná odpověď. Tak ve čtvrtek večer píšu rozladěný e-mail, že teda takhle si jednání se zákazníkem nepředstavuju. V pátek stále žádná reakce, telefonem na reklamace jsem se nedovolal (všichni naši operátoři se věnují zákazníkům, kteří se dovolali před vámi). V pondělí jsem se po půlhodinovém vyzvánění a trpělivém čekání na lince konečně dovolal. Jiný člověk, než se kterým jsem komunikoval e-mailem, prý o co jde, jo, vaše e-maily tu máme, zařídím dopravu na středu 7. dubna. Ta už klapla (dva týdny od podání reklamace). Ve čtvrtek sleduju stav reklamace na e-shopu, a tam "čeká se na doručení". To samé v pátek, a ještě i v pondělí, tak v úterý 13. dubna dopoledne píšu další mail, že to není možné, aby to tam od středy ještě neměli, když jinak doručují do druhého dne. Ještě v úterý odpoledne telefon, člověk, se kterým jsem komunikoval na začátku, že se moc omlouvá, že byl nemocný (to nemají žádné zastupování, na reklamacích je jen jeden člověk?), že tam balíček má, že to hned zkontroluje, a pošle nový kus ještě ten den, nebo nejpozději zítra (ve středu 14. dubna). Tak super, můžu se těšit. Předčasně. I kdyby to poslal ve středu, tak to ve čtvrtek nebo nejpozději v pátek prostě mám. V pondělí za celý den taky nic, takže večer v pondělí píšu, co se zas děje. V úterý dopoledne omluvný e-mail, že čekal na dobropis déle, než je standardní, a že to hned posílá. On jako (zřejmě jediný) pracovník reklamačního oddělení musí ještě svoje rozhodnutí nechávat schvalovat někde nějakým hlavounem? Šťastný konec nastal ve středu 21. dubna, tedy čtyři týdny od zadání reklamace, která klidně mohla být za týden vyřešená. A jestli si myslíte, že mi na doručení nového kusu poslali tracking balíčku, tak to jste na omylu.

Takže to byly dvě poměrně negativní zkušenosti s Muzikerem. Neříkám, že už tam nikdy nic nekoupím, ale nejspíš už jen něco, co vím, že nebudu muset reklamovat nebo vracet, jako třeba struny, trsátka a podobné drobnosti. Jaké máte vy zkušenosti?

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

2

Re: Muziker - zkušenosti

Po pravdě já z jejich eshopu teď nakupoval poprvé. Jinak se vždy s klukama na pobočce domluvím, že mi to vezmou na obchod a já to koupím od nich. 

Dělá to hlavně kvůli  případné reklamaci, ale taky jsem majitele Muziker Golden Card, která mi dáva slevu na vše v kamenné pobočce.

A hodně se těším až se prodejny otevřou, protože s tím jak je obtížné se na centrálu dovolat, budu nadále kupovat v nich.

Jinak stejně jako ty Adame mám zkušenost, že odstoupení např. na Kytary.cz je mnohem snažší.

 

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

3

Re: Muziker - zkušenosti

Ja mam ich pobocku v Bratislave prakticky hned vedla prace, teraz po prestahovani mimo OC Aupark dokonca priamo pred nasou budovou. Napriek tomu tam kupujem len spotrebny tovar - trsatka a struny. Aj to len v pripade nudze. V prvom rade treba povedat ze ma nicim neoslovuje ich ponuka (mimochodom asi ste postrehli rozsirenie portfolia o golfove, rybarske a neviem ake sportove potreby - muziker uz davno nie je muzikantsky obchod), ked uz pride na lamanie chleba a idem kupovat nieco drahsie (trebars nejaky efekt) tak jednoznacne volim Thomann napriek tomu, ze v Muzikeri mam kamosov a aj nejaka zlava by sa asi dala spravit. To co Aidamos popisuje je presny dovod. Akonahle nieco vyvstane, ci uz reklamacia alebo komplikacia s dorucenim, tak clovek hned pociti, ze jedna so slovenskou pobockou. Nas bubenik tam istu dobu aj pracoval a to ako mi vykresloval pristup vedenia a interne predpisy / fungovanie ma len utvrdilo v tom, ze ich nechcem podporovat. Je to smutne, ale clovek si 3x rozmysli ci bude riskovat a stracat nervy pri elementarnych prkotinach alebo si objedna z Thomannu s vedomim, ze bude o neho postarane aj v pripade problemov. K ich reklamnym kampaniam a zlavam na vybrany nepredajny tovar sa radsej nevyjadrujem big_smile 

0 xLajků:

4

Re: Muziker - zkušenosti

Aidamos napsal:

Jaké máte vy zkušenosti?

Já mám s Muzikerem dobré i špatné zkušenosti. Reaklamace na Muzikeru se už bojím a na doručení domů už objednávám jen to, co velmi pravděpodobně nebudu reklamovat (struny, kabely, něco levnějšího apod.). Jinak jedině na vyzvednutí v prodejně, což šlo i během nouzového stavu, kdy např. Muziker na Smíchově fungoval v módu "výdejního okénka", a to právě z důvodu, abych to pak na té prodejně také mohl bez diskusí osobně vrátit. A třeba baskytaru jsem v lednu tohoto roku takhle "osobně" koupil i vrátil (bez problémů).

Jednou jsem reklamoval kapesní rekordér, který vykazoval na první poslech zjistitelnou vadu při nahrávání. Dvakrát mi to vrátili s tím, že závada nebyla zjištěna. Tak jsem to přímo na prodejně klukům předvedl a šlo to do dalšího kola. V každém kole byla téměř do posledního dne využita 30denní lhůta. Reklamaci uznali až poté, co jsem do reklamačního listu nechal závadu popsat jako kdybych ji popisoval dětem v první třídě.

Druhý případ byl ten, že měli v e-shopu P.A. bedny se zajímavou slevou. Telefonicky jsem se ptal na důvod slevy a bylo mi řečeno, že je to zcela nepoužité zboží, ale že je to "ležiak", tak to zlevnili. Bedny jsem objednal, ale nešly vyzvednout na prodejně, protože jsou prý moc velké a na prodejnách nemají tolik místa (jedná se o normální 2pásmové bedny, ale budiž...). Tak mi přišly domů, ale jedna byla na první pohled několikrát přebalovaná, určitě byla venku, kroutilo se s čudlíkama, chyběl u ní jeden papír a jeden ovládací potenciometr nechodil úplně správně. Krabice byla zmačkaná a doručovatel se dušoval, že za to nemůže, že to v tomhle stavu už dostal do auta. Normálně bych jim to hodil na hlavu, i po slevě šlo o desítky tisíc korun a určitě se nejednalo o nepoužité zboží, ale představa, že se s nimi budu zase handrkovat, mě od toho odradila. Třeba ale právě na to spoléhali.

Takže vůči Muzikeru jsem obezřetný a už několikrát jsem u nich něco nekoupil, i když to měli levnější než jinde, a to právě z důvodu předpokládaných potíží při případné reklamaci. Ale umějí hezky vrátit peníze na kartu.

Schecter SLS Elite-5, Warwick RockBass Infinity fretless, Aria SWB Lite; Eich T500, Warwick Gnome i; Eich 115XS, Eich 110XS, PATR 110; krabičky, ...
B&C BAND: https://www.bcband.cz, ELOTRIO: https://www.elotrio.cz, Ulrichovo náměstí: https://www.ulrichovonamesti.cz
Elixir Club #2, Flatwound Club #8
0 xLajků:

5

Re: Muziker - zkušenosti

Faky77 napsal:

K ich reklamnym kampaniam a zlavam na vybrany nepredajny tovar sa radsej nevyjadrujem

Ale tak to je normální i na Kytary.cz nebo třeba na Alze a podobně, to bych jim nevyčítal. Sleduju to hlavně na ty jejich slavný Black Friday. Sleva až 80%, přičemž to jsou takový levný a ještě k tomu strašný věci, že těch 80% dělá přinejlepším několik málo desítek korun, pak slevy kolem 60% jsou na totální neprodejný sračky, sleva kolem 30% je už na celkem žádaný zboží, ale ani to člověka nevytrhne, a na žádané špičkové drahé zboží je tam sleva do 5% nebo žádná.

patr napsal:

Ale umějí hezky vrátit peníze na kartu.

Tak to mi taky nabízel, ale chtěl jsem nové zboží. Jenže kdybych věděl, že se to tak protáhne, tak jsem to vzal a koupil u Thomanna.

Mimochodem na Muzikeru ten Darkglass měli za 12.090, na Thomannovi 10.925, ale dodání 5 - 8 dní, tak jsem zkusil tu jejich garanci nejlepší ceny a dali mi to taky, takže to funguje. Kdybych věděl, co budu muset podstoupit, tak jsem si počkal na Thomanna.

patr napsal:

vyzvednutí v prodejně, což šlo i během nouzového stavu, kdy např. Muziker na Smíchově fungoval v módu "výdejního okénka"

To na začátku toho nouzového stavu napodzim nebylo, prostě zavřeli a šmitec.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

6

Re: Muziker - zkušenosti

Mě tašku (na MV3) co neměla jeden závěs vyreklamovali v poho, prachy zpět na účet, přijel pro to jejich kurýr.

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

7

Re: Muziker - zkušenosti

litrfree napsal:

Mě tašku (na MV3) co neměla jeden závěs vyreklamovali v poho, prachy zpět na účet, přijel pro to jejich kurýr.

Tak možná kdyby ten jejich pracovník neonemocněl (nevím, jestli měl koronáče), nebo udělal to zařízení dopravy hned, tak jsem taky mohl být spokojen, ale tohle brutální protahování a žádný informace v mezičase, reakce až když se člověk ozve, to je otřes. Kdyby alespoň napsali, omlouváme se, z důvodů vysoké nemocnosti personálu se vyřízení reklamace protáhne, tak k tomu budu přistupovat taky smířlivěji...

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

8

Re: Muziker - zkušenosti

Tak dnešní dobrá zkušenost z pobočky Muziker v Hradci Králové.

Zboží zakoupené na eshopu lze donést na kamennou prodejnu a oni to na centrálu zdarma pošlou (samozřejmě musí být bezpečně zabalené s adresou a příslušným kódem).
Prodavač zaregoval okamžitě, měl po ruce i správný formulář, na který mi vypsal potvrzení.

Co je samozřejmě otázka, proč tuto infortmaci nelze najít na webu. Ale odpověď je asi zřejmá, že jo?

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

9

Re: Muziker - zkušenosti

Bracha od nich objednával a v pohodě, nějaký struny atd. U mě zase katastrofa. Kupoval jsem tam struny a tuším stojan od Herkules. A katastrofa. Naháněl jsem je 3 týdny, kdy pořád házeli problém na dopravce, když jsem se tam dovolal tak z nich vypadlo, že to ještě neposlali. Nakonec jsem objednal jinde.

0 xLajků:

10

Re: Muziker - zkušenosti

Dzzerza napsal:

Tak dnešní dobrá zkušenost z pobočky Muziker v Hradci Králové. Zboží zakoupené na eshopu lze donést na kamennou prodejnu a oni to na centrálu zdarma pošlou (samozřejmě musí být bezpečně zabalené s adresou a příslušným kódem). Prodavač zaregoval okamžitě, měl po ruce i správný formulář, na který mi vypsal potvrzení.

Potvrzuju. Zabalil jsem, hodil na to adresu s návratovým kódem a bez problému mi to na prodejně v Liberci vzali a vystavili mi potvrzení o převzetí.

Dzzerza napsal:

Co je samozřejmě otázka, proč tuto infortmaci nelze najít na webu. Ale odpověď je asi zřejmá, že jo?

Přesně!

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

11

Re: Muziker - zkušenosti

Já s muzikerem mám tyhle zkušenosti :

Mikrofon - podělal se a reklamace na 2x, bylo to utrpení, trvalo to skoro dva měsíce. 

Struny - potřeboval jsem fakt akutně a jel jsem zrovna kolem - velká chyba, nejlevnější za 600, strašná sračka, šlo to do popelnice.

Krk DrParts - jsem rovnou vrátil, hrozná vrtule

Basa SX -  překvapivě dobrý. krk jsem prodal, nechal jsem si jen to olšový tělo.

 

 

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

12

Re: Muziker - zkušenosti

To jsou zmrdi. Klasické "slevy", tedy prakticky klamání zákazníka.

https://baskytara.com/img/m/2556/t/p1fgdrs99010st12bnsn1c0e5h63.jpg

Poslední dobou to sleduju, jak nejsou nikde Elixiry, tak mám prostor na testování, a tyhle Sádla si pamatuju za cenu kolem 2200, což se mi i tak zdálo hodně. Do nedávna se tak prodávaly, což je usvědčuje graf z Heureky a najednou skok na 2400 a prej sleva z 2700.

https://baskytara.com/img/m/2556/t/p1fgdrs991bjrvcf1j8319jcuer4.jpg

Ale abych jim nekřivdil, tak za poslední rok se opravdu za těch 2700 prodávaly, což stejně bylo jen krátkodobě a podle mě spíš pro efekt aby mohli pak napsat "sleva".

https://baskytara.com/img/m/2556/t/p1fgds29fbvd81h257sn95ksjo7.jpg

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

13

Re: Muziker - zkušenosti

Tvl já asi žiju v jiným vesmíru, struny za 2400 smile

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

14

Re: Muziker - zkušenosti

Kiwi napsal:

Tvl já asi žiju v jiným vesmíru, struny za 2400 smile

No, to ale nejsou struny na měsíc nebo dva jako normální roundy.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

15

Re: Muziker - zkušenosti

To si radši koupim u Bacha 6 sad a mám vystaráno na dva roky a furt nový struny :-)   Ba ne, Elixir je prostě Elixir...  za rok bude stát  taky dvojku.

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

16

Re: Muziker - zkušenosti

Aidamos napsal:
Kiwi napsal:

Tvl já asi žiju v jiným vesmíru, struny za 2400 smile

No, to ale nejsou struny na měsíc nebo dva jako normální roundy.

Je mi to jasny, ale to byly vždycky ty Elixiry tak do tech 1400,-, Ale jak pise Atvečko, až budou Elixiry, taky budou stát taky dva litry. Damit, zrovna poté, co jsem se je po x letech rozhodl zase zkusit big_smile

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

17

Re: Muziker - zkušenosti

Atvečko napsal:

To si radši koupim u Bacha 6 sad a mám vystaráno na dva roky

Ale tyhle odkazované jsou hlazenky! Ty se nemění šestkrát do roka a ani neseženeš žádné, co by stály dvě kila jako u Bacha. Navíc jsou na pětku. Tím neobhajuju tu šílenou cenu. Ale jinak za pětkovou sadu hlazenek nemám prolbém dát šestnáct stovek. Tady mně šlo každopádně o Muziker a jeho "slevu".

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

18

Re: Muziker - zkušenosti

Aidamos napsal:

Tady mně šlo každopádně o Muziker a jeho "slevu".

Nejpozději od 28. května 2022 začně platit pravidlo,  které „původní“ (přeškrtnutou) cenu určuje přesněji: Bude muset jít o nejnižší z cen, za kterou konkrétní e-shop prodával stejné zboží v posledních aspoň třiceti dnech před zlevněním.  No ono to bude k prdeu ale co už smile

 

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

19 Naposledy upravil: Kiwi (25. 09. 2021 12.31:17)

Re: Muziker - zkušenosti

Aidamos napsal:

Ale tyhle odkazované jsou hlazenky!

To jsem si nevsiml, pravda. Castecne beru zpet. I tak je cena husta.

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

20

Re: Muziker - zkušenosti

Kiwi napsal:

I tak je ceno husta.

Jo, to je. Si schválně počkám, až to za těch devět dní dají na avizovaných 2700, a pak si počkám, za jak dlouho to zase klesne na "normální" cenu.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

21

Re: Muziker - zkušenosti

Aidamos napsal:

a ani neseženeš žádné, co by stály dvě kila jako u Bacha.

 Možná by něco umotal Gorčík ;-) ;-) :-D

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

22

Re: Muziker - zkušenosti

Aidamos napsal:

Jo, to je. Si schválně počkám, až to za těch devět dní dají na avizovaných 2700, a pak si počkám, za jak dlouho to zase klesne na "normální" cenu.

Tak včera skončila "akce", a skutečně včera (na jeden den) zvedli cenu na těch 2690, a dneska hurá, opět "akce" za 2.390 joy To jsou zoufalci...

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

23 Naposledy upravil: ekral (06. 10. 2021 08.51:35)

Re: Muziker - zkušenosti

No já jsem si teď u Muzikeru minulý měsíc objednal Squier Affinity Precision Bass PJ. Kytary.cz ho měli že je dlouhodobě nedostupný a Thomann že je dodací lhůta 3 až 5 týdnů. A jediný muziker měl dodací lhůtu 30. 9. Hned na druhý den po obědnávce mně napsali, že to bude až 10. 11. a chvilku to tak měli i na eshopu. Ale v sobotu to pak změnili na eshopu na 5. 10. a od té doby to posunují vždy o jeden den. Já si nestěžuju, prý je teď problém s námořní dopravou, ale zdá se mi solidnější ten Thomann, když napsal reálně 3 až 5 týdnů. Teď jsem jenom zvědavý jestli bude Muziker v eshopu to datum dodání posouvat po jednom dnu celý měsíc, i když asi tuší že to příjde až 10. 11., jak mně to napsali v emailu.

0 xLajků:

24

Re: Muziker - zkušenosti

Tak dnes ty baskytary na muzikeru posunuli rovnou na dodání 2. 11., tak jak úplně od začátku psal Thomann.

0 xLajků:

25

Re: Muziker - zkušenosti

Z muzikeru jsem si objednal čtyřstrunnou sadu. Bohužel, po rozbalení se ukázalo, že Ecko v sadě chybí. Tedy reklamace. Bal jsem se, že to bude tvrzení proti tvrzení a dlouhý dohady.

Naopak, během několika hodin odepsali, že struna jim vypadla někde v regálu a okamžitě posilaji. Druhý den byla v obálce v Liberci.

Moc nerozumím tomu, jak se tohle může stát, nicméně komunikace i řešení (byť jednoduchyho problému) příkladný.

0 xLajků:

26

Re: Muziker - zkušenosti

davidak napsal:

Z muzikeru jsem si objednal čtyřstrunnou sadu. Bohužel, po rozbalení se ukázalo, že Ecko v sadě chybí. Tedy reklamace. Bal jsem se, že to bude tvrzení proti tvrzení a dlouhý dohady.

Naopak, během několika hodin odepsali, že struna jim vypadla někde v regálu a okamžitě posilaji. Druhý den byla v obálce v Liberci.

Moc nerozumím tomu, jak se tohle může stát, nicméně komunikace i řešení (byť jednoduchyho problému) příkladný.

Nemlich to samé se mi stalo u Thomanna. Reakce okamžitá, akorát poslali komplet novou sadu. Třeba někdo potřeboval změřit reálnou délku struny nebo tak něco a z nějakého důvodu provozního zmatku opomněl strunu vrátit do balíčku. Umím si sám u sebe představit, že vyřídím akutní telefonát a ... hmm

Trace Elliot Club #5
Trace Elliot ELF + 2x 2x8 , Yamaha TRB 5PII, Chapman MLB1 FF DH, D'Angelico Excel Bass
0 xLajků:

27

Re: Muziker - zkušenosti

Ňáká synchronicita, asi... teď jsem si je rozbalil... jsou tam teda čtyři, ale trochu nahňácaný...tohle vracíte hned nebo až po vybalení, zkušení harcovníci? smile

https://baskytara.com/img/m/81/t/p1g3os2tan1khe1pkq1ijo1395h1k3.jpg

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

28

Re: Muziker - zkušenosti

Nook napsal:

tohle vracíte hned nebo až po vybalení, zkušení harcovníci?

Jestli jsou struny v pořádku, tak bych na nějaký vracení hodil bobek.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

29

Re: Muziker - zkušenosti

Aidamos napsal:

Jestli jsou struny v pořádku, tak bych na nějaký vracení hodil bobek.

Souhlasím. Ono to nedůvěryhodné balení je vlastnost strun Sadowsky. Nechápu, proč to nemůžou alespoň nějak přelepit, aby se to každému, kdo na ten obal sáhne, nerozbalilo. Samozřejmě, že by se mi nejvíce líbilo, kdyby byly struny v obalu zavařené, ale to Sadowsky zjevně nepovažuje za potřebné. Mně tytéž struny přišly i od Thomanna jakoby již vybalené a zase zabalené, ale bude to asi jen tím, že to balení je prostě fórové a stačí málo, aby kdokoli po cestě ty struny nechtíc vysypal nebo alespoň otevřel.

Schecter SLS Elite-5, Warwick RockBass Infinity fretless, Aria SWB Lite; Eich T500, Warwick Gnome i; Eich 115XS, Eich 110XS, PATR 110; krabičky, ...
B&C BAND: https://www.bcband.cz, ELOTRIO: https://www.elotrio.cz, Ulrichovo náměstí: https://www.ulrichovonamesti.cz
Elixir Club #2, Flatwound Club #8
0 xLajků:

30

Re: Muziker - zkušenosti

Aidamos napsal:
Nook napsal:

tohle vracíte hned nebo až po vybalení, zkušení harcovníci?

Jestli jsou struny v pořádku, tak bych na nějaký vracení hodil bobek.

Přesně tak. Ešlivéá nésó konce dokrocený, škoda poštovnýho.... 

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

31 Naposledy upravil: Aidamos (28. 01. 2024 08.33:08)

Re: Muziker - zkušenosti

Dvakrát jsem na Muziker nadával, teď konečně nebudu tak negativní. Sháněl jsem pro sebe nové monitory Tannoy Reveal 502. Na Kytary.cz měli pěknou slevu (3100 Kč/ks), ale než jsem se rozhoupal, tak bedýnky byly pryč. Skladem teď nejsou prakticky nikde, a co jsem vznesl dotaz, tak předpokládané naskladnění červen 2024, což je brutus. Na Muzikeru taky ne skladem pro e-shop, jen že na prodejně v Ostravě, přičemž to přeposlání na e-shopu udělat nejde, a z Liberce do Ostravy jsem rozhodně jezdi nehodlal. Hledal  jsem i všemožně jinde, našel jsem i dva obchody, kde je mají skladem nebo u dodavatele do tří dnů, ale za příšernou cenu, dokonce vyšší než Kytary prodávají vyšší řadu 802 a na dotaz na úpravu ceny mi neodepsali nebo to, že s tím nic dělat nechtějí. Tak zpět na Muziker a píšu přes kontaktní chat na e-shopu na podporu, jestli to fakt nemůžou nechat poslat z té Ostravy. Prý ne, nejde to (nechápu), ale ať si zkusím zavolat nebo napsat přímo do té ostravské prodejny. OK, napsal jsem jim, za zkoušku nic nedám a líná huba, holé neštěstí, a kupodivu, není problém, pošlou mi to domů na dobírku nebo klidně na prodejnu do Liberce, doprava zdarma. No tož kurňa, to jo. Měl jsem pracovně ježdění (jen ne holt do Ostravy), tak jsem si to nechal poslat na prodejnu k nám do Liberce. Včera tam po avízu, že jsou na prodejně, přijdu, a kluk prý: nechám vám je za 6400 Kč (původně 6563 Kč). Jo, proč ne? Pecka! Takže když to není na e-shopu, jen někde na prodejně, zavolejte nebo napište si tam, třeba vám to taky budou ochotni poslat.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

32

Re: Muziker - zkušenosti

Už jste se někdo pokoušel reklamovat struny, které již byly nasazené na base? Včera mi Muziker doručil D'Addario Halfrounds, které jsem chtěl po čase opět vyzkoušet, tentokrát na pětistrunné bezpražcovce, ale jsou zcela nepoužitelné, zvuk mají jako po dvaceti letech intenzivního hraní bez údržby a háčko nevydává zvuk skoro žádný. Kromě toho se mi nějak lepí na prsty. Zabalené ale byly originálně. Asi to nebude zrovna velkoobrátkové zboží a Muziker je měl na skladě možná řadu let. Jsem 50/50 v odhodlání je zkusit reklamovat. Myslíte, že to má smysl?

Schecter SLS Elite-5, Warwick RockBass Infinity fretless, Aria SWB Lite; Eich T500, Warwick Gnome i; Eich 115XS, Eich 110XS, PATR 110; krabičky, ...
B&C BAND: https://www.bcband.cz, ELOTRIO: https://www.elotrio.cz, Ulrichovo náměstí: https://www.ulrichovonamesti.cz
Elixir Club #2, Flatwound Club #8
0 xLajků:

33 Naposledy upravil: joko (27. 01. 2024 22.19:12)

Re: Muziker - zkušenosti

Určitě to má smysl pro tu zkušenost. Zajímalo by mě, jak bude reagovat obchod na dělení, že struny jsou totálně v piči.

Teda musí se jednat slušně ;-)

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

34

Re: Muziker - zkušenosti

patr napísal(a):

Už jste se někdo pokoušel reklamovat struny, které již byly nasazené na base? Včera mi Muziker doručil D'Addario Halfrounds, které jsem chtěl po čase opět vyzkoušet, tentokrát na pětistrunné bezpražcovce, ale jsou zcela nepoužitelné, zvuk mají jako po dvaceti letech intenzivního hraní bez údržby a háčko nevydává zvuk skoro žádný. Kromě toho se mi nějak lepí na prsty. Zabalené ale byly originálně. Asi to nebude zrovna velkoobrátkové zboží a Muziker je měl na skladě možná řadu let. Jsem 50/50 v odhodlání je zkusit reklamovat. Myslíte, že to má smysl?

Cauko - to lepenie sa na prsty je pri halfrounds ich typicka vlastnost. Casom sa vraj vyhladia (zanesu spinou?), ale u mna ani po troch mesiacoch nenastal posun k hladsiemu, tak isli z basy prec. 

 

Ale zvukovo boli zaujimave, velmi stredove a flazolety z nich vyskakovali skoro same... ale za ten hnusny pocit pri sklzoch na bezprazci, ktore maju byt naopak prijemne, to iste nestalo 

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

35

Re: Muziker - zkušenosti

Ahoj, v muzikeru jsem loni reklamoval struny Thomastik Flat Wound JF 344, bylo úplně mrtvé Éčko, nepomáhalo ani překrucování na strany. Napřed po mě chtěli nahrávku , napsal jsem jim že nemám žádné nahrávadlo a tak asi po třech týdnech ( "manažer to musí rozhodnout atd" ) mi poslali novou sadu strun. V té byli polomrtvé struny G a D, protože původní struny vrátit nechtěli a  mě už reklamování přestalo bavit, poskládal jsem z toho jednu hratelnou sadu a dal na bezpražec. Vašek R.

0 xLajků:

36

Re: Muziker - zkušenosti

Ja mam naopak s.muzikerom len dobre skusenosti. Dokonca aj s reklamaciou. Prisiel.mi 2notes revolt a od vyroby nefunkcny. Pisal som mail do muzikeru. Chceli aby som im nahral video. Ok. Na dalsi den mail ze komunikovali s vyrobcom a posielaju kuriera co tomna ich naklady vezme.  Za dalsie 2 dni mail ze kus je vadny. A kurier mi na ich naklady doruci novy kus.  Za 5 dni som mal novy kus doma. Komunikacia rychla a vybavena k maximalnej spokojnosti

Milan Ciz guitars p-bass,ibanez sr 1000, japonsky klon rickenbaker 4001
Markbass TTE 500, Ampeg v4b
mark bass ny 15", ampeg pn 4x10,Eden 1x10
2 notes rewolt bass
0 xLajků:

37

Re: Muziker - zkušenosti

V Muzikeru jsem už reklamoval i vracel zboží ve lhůtě  a nikdy nebyl problém. Jediná pruda je posílat zboží zpět na Slovensko. 

Mirek Vlček & Sheldon Dingwall➝Doug Castro➝Marco De Virgiliis
0 xLajků:

38

Re: Muziker - zkušenosti

Jednou jsme s Muzikerem problém měl. Šlo o poslední kousek z prodejny na druhé straně republiky a asi 14 dní jim trvalo, než v jejich účetním systému převedli na eshop. A to mi ještě přišel email o aktuálním výprodeji. Pěnil jsem, ale nakonec vše dobře dopadlo. Jinak jsem neměl problém ani při reklamacích. Vše vyřízeno v přiměřeném čase.

Trace Elliot Club #5
Trace Elliot ELF + 2x 2x8 , Yamaha TRB 5PII, Chapman MLB1 FF DH, D'Angelico Excel Bass
0 xLajků:

39

Re: Muziker - zkušenosti

Aidamos napsal:

jen že na prodejně v Ostravě, přičemž to přeposlání na e-shopu udělat nejde, 

Oni mají i v podmínkách, že co koupíš na prodejně můžeš reklamovat jen na té konkrétní prodejně a co koupíš na eshopu, tak reklamuješ přes eshop. Čili působí to tak, že ty prodejny jsou asi franšízy. 

Mirek Vlček & Sheldon Dingwall➝Doug Castro➝Marco De Virgiliis
0 xLajků:

40

Re: Muziker - zkušenosti

Šimi napsal:

Jediná pruda je posílat zboží zpět na Slovensko. 

Šimi napsal:

Čili působí to tak, že ty prodejny jsou asi franšízy. 

uz to neplati uz muzes odnest na prodejnu ikdyz si kupoval na e-shopu .. tak se aspon usetri za postu.. ale teda posledne jim reklamace trvala mesic a kdyz uz uplynula lhuta a furt nic tak sem jim napsal a potom vyresene behem par dni .. 

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků: