1

Téma: Kemper profiling amp

Nevím jestli jste tuhle srandu zaregistrovali nebo ne, ale moc by mě zajímalo jak si tyká s baskytarou.

http://www.kemper-amps.com/page/render/ … fined.html

http://www.youtube.com/watch?v=Pk7GexV_TF0

Každopádně je to podle mě naprosto výborná myšlenka.

Dingwall Combustion 5 Candy apple / G&L L2000 / KEEN Fender Precision Bass 4.str fretless / tc electronic Staccato´51 / 2x EBS NEO112 / Behringer BX 1200 / Korg Pandora PX5D / Darkglass B3K / BBE Sonic Stomp
0 xLajků:

2

Re: Kemper profiling amp

Viděl jsem to letos na veletrhu ve Frankfurtu, koncepčně je to tuším pro kytaru ale "hrát" to bude i s basou. Podobné DSP řešení má třeba Fractal Axe-Fx II. Zajímavou alternativou pro "alchymisty" je MainStage 2 (nyní nově verze 3), live aplikace pro Max OSX umožňující využít všechny nainstalované pluginy pro živé hraní (pokud samozřejmě máš MAC ntb).
http://www.youtube.com/watch?v=_GJOsa_lczk
Zvukové ukázky http://www.apple.com/mainstage/plugins- … uitar-gear

"Kdo cvičí nástroj si ničí"
0 xLajků:

3

Re: Kemper profiling amp

nemate nekdo cesky manual na kemper profiler?

Jack Pampero Workingman Traynor & Soundelirium
0 xLajků:

4

Re: Kemper profiling amp

CzechJoker napsal:
Stejohn napsal:

Nevím jestli jste tuhle srandu zaregistrovali nebo ne, ale moc by mě zajímalo jak si tyká s baskytarou.

Používá to Radim Hladík, prodává to Alexim. Na basu by to asi fungovalo taky, ale popravdě mi to příjde v případě basy jako kanón na vrabce. U kytaristy, který střídá v rámci jednoho aparátu dva až tři kanály + krabičky, tam to smysl určitě má.

Treba Tony Levin ma nejaky video, kde si vyrabi ampeg sestavu na Kemperu. Proc ne, muze to byt fajn.

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

5

Re: Kemper profiling amp

Pokud bych měl hooodně peněz, tak si to koupím smile Náš kytarista to má a je to luxus strojovna. Ale pro basu to je asi fakt zbytečný...

Yamaha Attitude LTD II Billy Sheehan , Mesa Boogie Subway D800, Traynor TC 410, Marbass 112 Traveler, Smrčka compressor, Darkglass Vintage Delux, EBS octabass, Xotic RC booster
0 xLajků:

6

Re: Kemper profiling amp

CORA napsal:

ono je to nakonec v dnešní době už celkem jedno, bo snímat nástroje jako je kytara nebo basa mikrofonem je nenávratně na ústupu, protože nastala doba, kdy se kamion špičkových lampových zesilovačů a ještě lepších lednic vleze do jednoho racku

Mi o tom povídej. Já už dávno přešel na in-ear a tu 8x10" lednici mám v třicetidekovém Darkglassu.

CORA napsal:

pravda, zatím tak zvučí málokdo, my to odzkoušeli a v době covidové na to komplet přešli ihned po plné digitalizaci

Já se k tomu snažím dokopat kapelu taky. Kytarista a zpěvačka furt jedou na ty klasické odposlechy, ale aspoň kytarista je už bez aparátu, jede jen přes preamp se smulací.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

7

Re: Kemper profiling amp

CORA napsal:

nějaký přepínač EQ je mě u prdele...

 kdybys ten mikrofon znal pořádně, věděl bys, že devětsetdvojka žádný přepínač nemá, zato frekvenční charakteristiku má vykopanou jak Slapskou přehradu.

Aidamos napsal:

že ten mikrofon má prostě zmršenou frekvenční charakteristiku, ne, že na to má nějaký vypínač

 Pochopils to naprosto správně.

Někdo má rád špičky, někdo tečky, někdo větrníky, zdvih o skoro 20 dB pásmu mezi 5 - 10 Khz je pro někoho třeba ten správnej zvuk basy, každej nějak zvučí wink

CORA napsal:

bo snímat nástroje jako je kytara nebo basa mikrofonem je nenávratně na ústupu

 Ano, tohle psali už v roce 1995 v reklamním letáku Johnson Millenium JM150 (jistě víš, o co jde)
A pak taky u POD, když začínal Fractal, psali úplně to samý. Akorát ti blbouni jako Clapton, Gilmour, Meyer, Pavlíček, Palladino a několik stovek tisíc jiných na to ještě nepřišli smile
Hele, to že vám s kapelou něco funguje, to vám tady všichni přejí, ale obecný moudra že je něco nenávratně na ústupu, ty si nech radši k vám do zkušebny, nemusíš se ani dlouho zamejšlet, aby ti došlo, že nemáš pravdu wink

CORA napsal:

zvukař pořádné (drahé) vybavení aby jim to nedojebal

 To je určitě fajn mít. Dobrej zvukař to ale zvládne dobře i na nedrahém.

 

Basa prudí muziku smile
1 xLajků:

8

Re: Kemper profiling amp

el BassTardo napsal:

 

Celý s to napsal dobře, lajk podporou.

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

9 Naposledy upravil: Aidamos (07. 04. 2021 14.15:30)

Re: Kemper profiling amp

el BassTardo napsal:

Pochopils to naprosto správně.

 Co jsem říkal? Kdo to říkal? Já jsem to říkal! Děkuju Ti, náčelníku, že ses mě zastal, anžto mám pocit, že Tě za ta léta už znám, tak mi bylo celkem jasné odkudu monzun duje laughing

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

10

Re: Kemper profiling amp

CORA napsal:
elBassTardo
 Někdo má rád špičky, někdo tečky, někdo větrníky, zdvih o skoro 20 dB pásmu mezi 5 - 10 Khz je pro někoho třeba ten správnej zvuk basy, každej nějak zvučí wink
 
Hele, to že vám s kapelou něco funguje, to vám tady všichni přejí, ale obecný moudra že je něco nenávratně na ústupu, ty si nech radši k vám do zkušebny, nemusíš se ani dlouho zamejšlet, aby ti došlo, že nemáš pravdu wink
 

přece jen mě to nedá, i guru by se mohl občas podívat na rozdíl mezi pojmy jako je citlivost a jednotkami jako je třeba dB, dBu a dBV... a správně, v pásmu 5-10kHz máme největší spektrum basových tónů pro který je e902 určen...open_mouthjoy

PS: jinak v roce 1995 se psalo i o tom, že internet je jen pro akademickou sféru... a to asi ještě nevíš, my dnes po tom taháme i live zvuk..sunglasses

 

A tu druhou hloupost co si napsal ani komentovat nebudu, na to stačí tyto odkazy...

 

 

 

 

Tak to, že se Kemper a podobně hodně používá v tvrdší muzice nebo popu přece ještě neznamená, že jsou lampové aparáty na ústupu smile

Pořád jsou žánry, kde to prostě mají kytaristi jinak... především ty tradičnější žánry jako blues, jazz, country a podobně. Nemluvě o odnožích rocku, který z nich vychází.

 

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

11

Re: Kemper profiling amp

Jedna za Kempera - jezdil s ním naposledy i Knopfler, takže to není žádná věc jen pro Metálisty.

Jedna proti Kemperovi - Rabea M musel na prosbu K. musel stáhnout video, kdy porovnával Kempera s Neural DSP a vlastně to říkají a na youtube prokazují všici, co to měli vedle sebe -> Kemper už není ten top..

0 xLajků:

12

Re: Kemper profiling amp

CORA napsal:

neznám místní osazenstvo a zapomněl jsem na starou pravdu, že na každém fóru se najde expert, co sežral všechnu moudrost světa a funguje v podstatě jako šaman, kterému se bezmezně věří

Tak zrovna el BassTardo je profesionální zvukař (víc než basák), takže jeho slovo, co se zvučení, PA a mikrofonů týče, pro mě má svou váhu, a ano, dost mu věřím, a několikrát jsem na jeho rady dal, a jsem rád.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

13

Re: Kemper profiling amp

Tato tema vzdy bude rozdelovat ludi, ale skusim neutralne:

1, chapem preco to pouzivaju velke svetove kapely a povedal to v tom videu aj ten Matt Heafy - zvuk je 1:1 a ich ciel je setrit PENIAZE. Nic ine by som za tym nehladal.

2, na taketo riesenie musi byt clovek aj trochu 'geek' - z uzivatelskeho hladiska. Ako povedal Marek Bero v podcaste vyssie, mnoho ludi sa Kemperu zlakne, lebo je to neznama vec s mnohymi cudlikmi smile

3, Clapton, Gilmour, Meyer, Pavlíček, Palladino a několik stovek tisíc jiných na to ještě nepřišli   Toto je podla mna dolezite. Mozno je dovod aj to, ze 'stareho psa nove veci nenaucis'. Dam priklad od nas - mame u nas velmi uspesnu popovu kapelu Hex a v nej hra basu Yxo. Predtym ako idu na tour tak sa zatvoria do velkeho hangaru kde do detailu riesia zvuk a v podstate cela kapela okrem neho pouziva in-ear. On tvrdi, ze si na to proste nezvykol, ako jediny chce mat proste na podiu hlasny aparat a vlastny odposluch. Ich zvukar sa mu asi nepodakuje... Nie je to o tom, ze by jedno alebo druhe riesenie bolo zle, ale o osobnej PREFERENCII.

4, pre zvukara je mozno casove hladisko zaujimavejsie ako pre samotneho muzikanta (urcite zavisi od situacie - klub.koncert vs festival atd)

Subjektivne - ja som tiez ten typ hobby muzikanta co neriesi napr. hmotnost gearu. Aj ked sme hravali ozaj casto tak som si vzdy bral svoj aparat a nevadilo mi ho prenasat kade tade po schodoch atd. Zaujima ma zvuk, koncert si chcem uzit a mat svoj klud, istotu, spolah ze sa nic neposerie. Tiez potrebujem za prdelou realny aparat, mam to proste rad a som na to zvyknuty. Druha vec, ak by som chcel in-ear, potreboval by som custom sluchadla lebo mam mierne krive usi po operacii, nie kazde sluchadla su mi teda pohodlne, skor naopak. Kvoli hluku na podiu som tiez skusal spunty do usi, tiez som si nezvykol. Pocitovo mi to vadilo. Sto ludi, sto chuti. 

 

0 xLajků:

14

Re: Kemper profiling amp

José napsal:

Jedna za Kempera - jezdil s ním naposledy i Knopfler, takže to není žádná věc jen pro Metálisty.

 Urcite, ta masina naprofiluje vsetko. 

0 xLajků:

15

Re: Kemper profiling amp

Faky77 napsal:

Nie je to o tom, ze by jedno alebo druhe riesenie bolo zle, ale o osobnej PREFERENCII.

  Myslím, že více a výstižněji se k tomu napsat nedá.

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

16

Re: Kemper profiling amp

odporucam od 26:15

https://www.youtube.com/watch?v=rNvOUmwPiUQ

ten si asi Kempera na podium nezoberie big_smile

0 xLajků:

17

Re: Kemper profiling amp

Faky77 napsal:

ten si asi Kempera na podium nezoberie big_smile

Super. Má recht.

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

18

Re: Kemper profiling amp

Já bych ještě jako jeden parametr přidal ohleduplnost ostatních členů kapely.

Hraju v jedné kapele kde jedeme na simulacích a in-ear, v druhé naopak lampové aparáty.

V té první byl pořád problém, že se někdo neslyšel a všichni se pořád zesilovali, aby se slyšeli. In-ear toto vyřešil dřív, než jsme se pozabíjeli.
V druhé kapele jsou ostřílení muzikanti, kteří se umí dynamikou přizpůsobit i na malém podiu a fujgujeme "postaru".

Nemůžu říct, že by jedno bylo lepší než druhý, obojí má klady i nedostatky.

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

19

Re: Kemper profiling amp

CORA napsal:

Někdo prostě začíná tam, kam se mnozí nikdy nedostanou...

 To máš naprostou pravdu a tím bych to uzavřel. Každej někoho nějak zvučí, někdo má rád Kempery a všechno po Dante, já si zůstanu u svejch lampovejch aparátů osazenejch zastaralejma mikrofonama, v některejch je dokonce pásek smile
Vystartovals jak čertík z krabičky kvůli jednomu mikráku a protože jsem si s tebou dovolil nesouhlasit, beru, každej jsme nějakej a nejsme tady kvůli poměřování pindíků. Chápu že jsi prostě dál než většina zvukařů v ČR, trochu mě mrzí že se zřejmě nikdy nepotkáme u mixu.

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

20

Re: Kemper profiling amp

Myslím, že tady popisuješ zvukaře, kteří tvoří jen nějaký ten "vrchol ledovce". Běžných "nosičů vody" (a ryb) se to ještě dlouho týkat nebude, a je to dobře. I my tady, kdo řešíme prkotiny, jsme určitě menšina. Většina muzikantů prostě hraje (pokud to doba dovolí).

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

21

Re: Kemper profiling amp

Předem upozorňuju, že se v tom nevyznám... Určitě jsou i jiné systémy, než Kemper. Jsou mezi sebou kompatibilní? Nebo těch flešek sebou musíš nosit tolik, kolik těch systémů je, aby sis byl jistej, s čím na tebe zvukař vyrukuje? A všichni víme, že jsou zvukaři, se kterýma rozumná domluva není...

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

22

Re: Kemper profiling amp

https://www.youtube.com/watch?v=fiSe2GR0nmw

Zaujimave hned na zaciatku od 01:15. Nechcem vyvolavat flame ale ten Kemper ho teda neoslnil pri priamom porovnani s priamym ampom. 100 ludi, 100 preferencii a teraz babo rad...

0 xLajků:

23 Naposledy upravil: Aidamos (12. 04. 2021 16.31:35)

Re: Kemper profiling amp

Faky77 napsal:

Nechcem vyvolavat flame ale ten Kemper ho teda neoslnil pri priamom porovnani s priamym ampom.

Hele, ve studiu, když máš ty cajky k dispozici (zesilovače + boxy) a když máš ty mikráky, máš čas si pohrát s typem mikráku a jeho polohou vůči reproduktoru, proč ne? Jsem pro všema deseti. Ale na live hraní, které třeba navíc vždycky zvučí někdo jiný? To aby si člověk ten (drahej) mikrák vozil s sebou, páč kdoví co má daný zvukař. Navíc jde o samotné snímání reproduktoru. Copak o polohu, to se dá označit na síťce/mříži jednoduše, ale víme, že repráky hrají nejlépe při určitém vybuzení. Takže v malém klubu, kde se potřebuješ dát míň, už to bude mít ten zvuk jiný, na velký stejdži, kde se potřebuješ dát víc, taky tak. Není pak lepší poslat zvukaři hotový a stále stejný zvuk, se kterým nemusí už nic dělat, jen nastavit hlasitost? Navíc na živáku ten rozdíl simulace vůči skutečnému aparátu nikdo ani nepozná a hlavně neocení. A jako ve vedlejším tématu, na YouTube jsou tuny slepých nahrávek simulace vs. reálný aparát. Poslouchal jsem to, a poznal jsem tak leda velký kulový. Z něčeho, o čem jsem byl přesvědčen, že je rozhodně hnusná digitální chemická simulace, se vyklubal v rozřešení reálný aparát, a u ukázky, kde jsem si říkal, jo, tohle je stoprocentně lampa, tak se z toho nakonec vyklubala simulace.

Faky77 napsal:

100 ludi, 100 preferencii a teraz babo rad...

Přesně tak. Nejsem baba, ale radím, ať se každý zařídí, jak mu vyhovuje. Stejně ortodoxního lampaře, který se v slepém poslechu spletl u 80% nahrávek a zbytek trefil náhodou, nepřesvědčíš, že simulace je použitelná. Takže spíš to beru tak, že buď si to chci užít se skutečným aparátem, mám na to prachy pořídit si kvalitní zesilovač a box, mám prachy na to udržovat to, a chce se mi s tím navíc i tahat. Nebo mi stačí simulace, páč ten rozdíl stejně nepoznám, a tím méně obecenstvo, a užívám si tu jednoduchost při přepravě, zapojování a zvučení.

Sám používám simulace, ale je fakt, že mi je trochu smutno z toho, kdy sí říkám, sakra, dyť ti výrobci aparátů tvoří ty hodnoty, ty konkrétní výrobky mající žádaný a třeba i legendární zvuk. A pak přijde s prominutím nějaký příživník jako Kemper, Darkglass, Boss a další, kteří aparáty navzorkují do jedniček a nul, a prodají je ve svých zařízeních tisícům zákazníků, kteří by si jinak museli jít ten fyzický aparát koupit. Čistě hypoteticky, až Ampeg, Mesa, Marshall a další krachnou, protože všichni jedou přes simulace a aparáty nikdo nekupuje, co pak bude Kemper vzorkovat?

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

24

Re: Kemper profiling amp

Aidamos: 16:47 - 17:29, má to 58 minut, to´s to ani nemoh slyšet celý.

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

25

Re: Kemper profiling amp

Aidamos napsal:
Čistě hypoteticky, až Ampeg, Mesa, Marshall a další krachnou, protože všichni jedou přes simulace a aparáty nikdo nekupuje, co pak bude Kemper vzorkovat?

Myslím, že se budou vytvářet vzorky hypotetických aparátů, bez přímé návaznosti na reálný aparát. A budou se nazývat zvučnými jmény jako třeba odrůdy trávy, nebo čilipapričky a budeš říkat: já teď jedu black widow, nebo ghost scream, to je maso! smile

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

26

Re: Kemper profiling amp

Aidamos napsal:

A co jsi chtěl říct tím časem?

Referenční časy uploadu sem na server.

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

27

Re: Kemper profiling amp

litrfree napsal:
Aidamos napsal:A co jsi chtěl říct tím časem?
Referenční časy uploadu sem na server.

Aha, no jak říkám, neslyšel, a pro diskuzi to ani není nutné. Šlo o názor Kemper (simulace) vs. reálný aparát, což je od toho času 1:15 do 4:45, tedy záležitost tří a půl minuty. 

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

28

Re: Kemper profiling amp

Jinak strašně zajímavý rozhovor a kouknutí pod pokličku, včetně řešení nahrávání aparátů (od času 01:01:42) zde:

https://www.youtube.com/watch?v=48MtX2ALUcI

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

29

Re: Kemper profiling amp

Aidamos napsal:
litrfree napsal:
Aidamos napsal:A co jsi chtěl říct tím časem?
Referenční časy uploadu sem na server.

Aha, no jak říkám, neslyšel, a pro diskuzi to ani není nutné. Šlo o názor Kemper (simulace) vs. reálný aparát, což je od toho času 1:15 do 4:45, tedy záležitost tří a půl minuty. 

Takže pro svoje stanovisko si použil vlastně jen impulz, něco jako kemper. Jak je v tom podcastu, lampy dávaj celek. A celý to pak dává smysl, protože o to se opírá vážnost toho tvrzení, který si vytrženě slyšel. Ale co, dyk se smí všechno, v muzice, takže v poho, cajk, a dobrý. Dobrý je taky téma náběr, tři akordy plus prachy a ferrari v garáži a udělej mi to, testování či zavřená Austrálie a umanutý ega v kapele a názorovej step back. Je klidně možný, že po celym poslechu bys to vyřešil vodou v puse, jak je v tom podcastu. A já asi taky. Ale kdo ví, viď.

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

30 Naposledy upravil: Aidamos (16. 04. 2021 11.23:29)

Re: Kemper profiling amp

litrfree napsal:

Takže pro svoje stanovisko si použil vlastně jen impulz, něco jako kemper. Je klidně možný, že po celym poslechu bys to vyřešil vodou v puse, jak je v tom podcastu. A já asi taky. Ale kdo ví, viď.

Moje stanovisko nemohlo nic v tom rozhovoru ovlivnit, bylo dané dřív, než jsem se pustil do poslechu.

Mimochodem, rozhovor jsem si milerád doposlechl, ale řeší tam produkci a nahrávání do pásu, což už fakt s tím, jestli simulaci nebo aparát, nesouvisí.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

31

Re: Kemper profiling amp

CORA napsal:

Jo a samozřejmě mám na mysli budoucnost po 95% lidí,

 Tohle číslo je za A vycucané z prstu a za B absolutně nadhodnocené ;-) 

Jinak vše zásadní tady už myslím bylo řečeno - fakt není třeba to tady obhajovat. I já jako necílová skupina věřím, že je to skvělá technologie a svůj okruh si nepochybně najde. Klidně se to i může stát v jistém "vyšším" okruhu standardem (pokud už tomu tak někde není). Ale to číslo je fakt úplně mimo.

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

32

Re: Kemper profiling amp

CORA napsal:

jak bude Kemper v krabičce co máš dnes v pedálboardu a bude stát pár kaček

Co se týká čistě simulací, tak je už v zásadě k dispozici něco podobného: https://kytary.cz/mooer-radar/HN184512/

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků: