301

Re: Jaká sluchátka?

kopyto napsal:

Jen bych upozornil na to, že jsou uzavřená (což můžeš chtít, nevím)

Otázka, zda člověk může rušit svoje okolí, páč s otevřenými/polootevřenými to pak je slyšet i ven, což je samozřejmě navíc absolutně nepřípustné při nahrávání zpěvů, kdy dochází k přeslechům.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1
0 xLajků:

302 Naposledy upravil: spaceman8 (19. 11. 2020 10.30:27)

Aidamos napsal:

má malinko méně basů, ale hlavně o dost méně středů

no, tak to teda pěkně děkuju, to sem se sem teda dobře obrátil, to budu zase o litr lehčí, herrgott :--D

kopyto napsal:

Jen bych upozornil na to, že jsou uzavřená (což můžeš chtít, nevím) ale citlivějším osobám můžou uzavřená sluchátka při delším poslechu způsobovat problémy

mám uzavřené i otevřené kossy a už od nich obou chci pryč.  problémy mně uzavřené nikdy nedělali, ale je fakt, že hodiny to na hlavě nemám. adame co ty s těma 95%, něco registruješ?

0 xLajků:

303

spaceman8 napsal:

adame co ty s těma 95%, něco registruješ?

Hele, mám to na uších fakt dost hodin denně a problémy mi to nikdy nedělalo. Navíc ty sluchátka jsou extra pohodlný, že o nich ani nevím.

0 xLajků:

304

Akg  k121 mam taky... spokojenost.

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

305

Aidamos napsal:
kopyto napsal:

Jen bych upozornil na to, že jsou uzavřená (což můžeš chtít, nevím)

Otázka, zda člověk může rušit svoje okolí, páč s otevřenými/polootevřenými to pak je slyšet i ven, což je samozřejmě navíc absolutně nepřípustné při nahrávání zpěvů, kdy dochází k přeslechům.

To je samozřejmě pravda, co píšeš. Já při jejich použití každopádně vždycky trpěl, ale je mi jasné, že se to nedá zobecňovat.

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium club #4
Fender JB AM Deluxe V | Dean European Custom Select Fretless | Apollo Musicman Fretless | Jay Turser PB
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab
Korg DTR1000 | HOAX Compadre | Soundelirium HPF v2 & The Germ | Boss SYB-3
0 xLajků:

306 Naposledy upravil: Aidamos (19. 11. 2020 16.15:38)

kopyto napsal:

Já při jejich použití každopádně vždycky trpěl

 A co Ti konkrétně na té uzavřenosti vadí? Nějaké fyziologické projevy to na Tebe má? Mně nějak nic nenapadá, každopádně ta zvuková izolovanost od okolí mi nijak nevadí...

0 xLajků:

307

Já mám (jako správný muzikant) problémy s ušima :-) Jakmile je mám nějakou trochu delší chvíli nasazené, končí to zaléháním uší, občas zánětem nebo alespoň náběhem na něj. Asi nějaký špatný tvar zvukovodu, zničené bubínky z dětství k tomu taky nepřispějí. Takže jsem psal, že se to fakt nedá zobecňovat, ale četl jsem o více lidech, co to zmiňovali.

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium club #4
Fender JB AM Deluxe V | Dean European Custom Select Fretless | Apollo Musicman Fretless | Jay Turser PB
0 xLajků:

308 Naposledy upravil: nohavada (20. 11. 2020 12.02:07)

Já jsem na tom dost podobně, jako kopyto nade mnou, navíc se to časem zhoršuje až tak, že si každých 30 minut musím dávat aspoň na chvíli od sluchátek pauzu. Proto i teď hledám pohodlnější variantu - nemůžu mít uši obepnuty koženkou, to už nesnesu. Kopyto, jak jsi to vyřešil? Teď je na nakupování/zkoušení sluchátek docela blbá doba, tak se zkušenosti budou hodit smile
EDIT: jo tak už vidim akg k121

0 xLajků:

309

A hlavně už nenahrávám a v 90% poslouchám bez sluchátek:-)

Soundelirium club #4
0 xLajků:

310

nohavada napsal:

nemůžu mít uši obepnuty koženkou, to už nesnesu

 Já teda uzavřený sluchátka nikdy neměl, vždycky polootevřený, ale je fakt, že moje první sluchadla měli náušníky z koženky a nebylo to na delší poslech úplně ono. Teď mám AKG K702 a ty mají náušnáky z pěny a potažený látkou. Strašně příjemný a prodyšný.

Fender P-bass 50s Classic s hlazenkama -> Audioevent Fatal Audio Destruction -> Defects fx Fuzz Fight Dekuxe -> Defects fx Atmosphere -> EHX Freeze -> Soundelirium HPF -> Darkglass Alpha Omega Ultra = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků: