201

Re: Reference a kontakty na kytaráře

Tak myslím, že mistra Klapusche můžu doporučit. Moje Cortka je mnohem poslušnější, dokonce s novým kostěným nultým pražcem. Opravdu přístup člověka nadšeného pro věc. Jen práce má doma příšerně moc a našinec si musí počkat. 

Cort B4, Hocke BM450, SECO BG600, Carvin RL115, ZoomB1on
0 xLajků:

202

Toz to ten sraz asi nic,ze?

OLP Tony Levin 5str. ,MTD Beast MM+J 5str. ,Hohner B-Bass projekt ,Cort GB75  ,Taurus BL-1010 2x10 kombo, Ashdown RM220,Yamaha BB210T,EDEN WTDi ,Zoom B1ON
0 xLajků:

203

ondrax napsal:

Přiznám se bez mučení, že když jsem viděl co tam má práce - napočítal jsem cca 60 všech možných kytar. A při komplikovanosti domluvy s termínem, neměl jsem moc odvahu se na to zeptat. Navíc je taky otázka jestli bude možnost sraz mít, v té dnešní době..... Vím je to na konci května, ale co kudla bude??? Kdo to ví....  

Cort B4, Hocke BM450, SECO BG600, Carvin RL115, ZoomB1on
0 xLajků:

204

ondrax napsal:

 To by musel být sraz v Porubě, pak by určitě dorazil večer na pivo a na pokec smile

Nějaký Fendery... + jeden Xotic
Nějakej pedalboard s hromadou českých výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna
0 xLajků:

205

Dalibor je velice šikovný a zajímavý týpek, ale fakt má spoustu práce. 

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

206

Kluci nějaký tip na kytaráře v Brně nebo okolí na výměnu ořechu za kostěný?

"Prsotě brumíl"
Club Trace Elliot #13
Prof. II
0 xLajků:

207

Kiwi napsal:

V Brně jedině Janeko, ale upřímně doporučuji zajet do Moravských Budějovic za panem Vlčkem. To je profík a udělá, co na očích uvidí. Od Brna cca hodinka cesty. 

Music Man Club #8
0 xLajků:

208

V Brně je baskytarář Honza Růžička. Mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Na baskytary je to extra machr. 

Human Base BaseX.oc5 OPNT, Pearl Jazz Bass ze 70tých let, Fokus V 950 upravena na pasivku se snímači DIMARZIO, Jolana D BASS s hardware a designem Rickenbacker, Jolana IRIS BASS v původním stavu, Elektrický kontrabas PALATINO VE-500, Ibanez ATK 200, zesilovač Ashdown ABM 500 EVO III, boxy ASHDOWN MINI 48,   Aguilar 112, Line6 Lowdown studio 110, kabely Whirlwind a Monstercable.
0 xLajků:

209

fenderjazzbass napsal:

V Brně je baskytarář Honza Růžička. Mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Na baskytary je to extra machr. 

To je ten stejný Honza Růžička co se s ním kamárádí Matěj a jak tady má pověst, že dělá ty nejlepší snímače a baskytary na světe? big_smile

dreamy napsal:

V Brně jedině Janeko, ale upřímně doporučuji zajet do Moravských Budějovic za panem Vlčkem. To je profík a udělá, co na očích uvidí. Od Brna cca hodinka cesty. 

Díky za tip. Já jsem teda ještě kus za Brnem, takže do Morbudek to mám už hoďku a půl, ale pokud nebude nikdo lepší, tak to tak dopadne.

"Prsotě brumíl"
Club Trace Elliot #13
Prof. II
0 xLajků:

210

Ještě mě napadají v Brně Redbird instruments. Myslím, že kromě stavby nástrojů dělají i servis.

Fender P-bass 50s Classic s hlazenkama -> Audioevent Fatal Audio Destruction -> Defects fx Fuzz Fight Dekuxe -> Defects fx Atmosphere -> EHX Freeze -> Soundelirium HPF -> Darkglass Alpha Omega Ultra = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

211 Naposledy upravil: pekelnik (11. 11. 2020 12.49:38)

dreamy napsal:
Kiwi napsal:

V Janeko jsem si nechal dělat výměnu nultého pražce a náš kytarista tuším si nechal lepit zlomenou hlavu kytary. V obou případech naprosto perfektně odvedená práce.

0 xLajků:

212 Naposledy upravil: dreamy (11. 11. 2020 16.29:45)

pekelnik napsal:
dreamy napsal:
Kiwi napsal:

V Janeko jsem si nechal dělat výměnu nultého pražce a náš kytarista tuším si nechal lepit zlomenou hlavu kytary. V obou případech naprosto perfektně odvedená práce.

Já v Janeko nechával také seřizovat basu a super přístup a kvalitně odvedená práce. Akorát že to mám do Brna skoro 60Km a musel jsem basu dovézt a potom si pro ni přijet, což jsou dvě cesty navíc. Pan Vlček mi vše provedl na počkání a měl jsem z toho lepší pocit a povykládal si a vyzkoušel arzenál nových nástrojů. A to tam mám zhruba 120Km kterých nelituji. 

Music Man Club #8
0 xLajků:

213

Kiwi napsal:

OT star: To pokud ten nulak mas tak to je prace na 10 min... ale osobne bych to u 51 nedelal big_smile pokud nechces jine roztece big_smile ... ted mne vlastne napada ze P51 ma mozna lakovenej hmatnik prez prazce tak tam uz to trochu sikovnosti a sbehlosti asi chce osobne sem to dycky oskrabal/odkrojil ziletkou a pak vyklepnout prez nejakej majzlik (mosaznej nulak) ven .. btw kdyz uz tak bych tam dal tu mosaz .. smile ta kost mi k takovemu syrove humpolackemu nastroji moc nesedi smile ..  konec OT smile 

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

214

m3 napsal:
Kiwi napsal:

OT star: To pokud ten nulak mas tak to je prace na 10 min... ale osobne bych to u 51 nedelal big_smile pokud nechces jine roztece big_smile ... ted mne vlastne napada ze P51 ma mozna lakovenej hmatnik prez prazce tak tam uz to trochu sikovnosti a sbehlosti asi chce osobne sem to dycky oskrabal/odkrojil ziletkou a pak vyklepnout prez nejakej majzlik (mosaznej nulak) ven .. btw kdyz uz tak bych tam dal tu mosaz .. smile ta kost mi k takovemu syrove humpolackemu nastroji moc nesedi smile ..  konec OT smile 

Nemám nic a určitě se do takových prací nebudu poprvé pouštět navostro big_smile Trošku jsi mě zarazil, že bys to tam nedával.. Mosaz nevim, to se mi moc nelibi. Tak kost mi právě přišla takovej rustikál co se k té base hodí big_smile

"Prsotě brumíl"
Club Trace Elliot #13
Prof. II
0 xLajků:

215

Kiwi napsal:
fenderjazzbass napsal:

To je ten stejný Honza Růžička co se s ním kamárádí Matěj a jak tady má pověst, že dělá ty nejlepší snímače a baskytary na světe? big_smile

Jo, to je on.  Je vedlejší, jakou má pověst, znám ho nějaké ty desítky let,  mám to sice k němu do Brna 60 km, ale k nikomu jinému bych již s basou nešel. A to jsem již některé kytaráře před ním také vyzkoušel.

Human Base BaseX.oc5 OPNT, Pearl Jazz Bass ze 70tých let, Fokus V 950 upravena na pasivku se snímači DIMARZIO, Jolana D BASS s hardware a designem Rickenbacker, Jolana IRIS BASS v původním stavu, Elektrický kontrabas PALATINO VE-500, Ibanez ATK 200, zesilovač Ashdown ABM 500 EVO III, boxy ASHDOWN MINI 48,   Aguilar 112, Line6 Lowdown studio 110, kabely Whirlwind a Monstercable.
0 xLajků:

216

Kiwi napsal:
m3 napsal:
Kiwi napsal:

Nemám nic a určitě se do takových prací nebudu poprvé pouštět navostro big_smile Trošku jsi mě zarazil, že bys to tam nedával.. Mosaz nevim, to se mi moc nelibi. Tak kost mi právě přišla takovej rustikál co se k té base hodí big_smile

No bodejť, na Fender Precision 51 CS (2019) je z výroby ořech z kosti.

Fender Jazz Bass American Standard 1997, Jolana Alexis,
Fender Jaco Pastorius Tribute Custom Shop Jazz Bass 2009,
Rickenbacker 4003 Snoglo 2013, Fender Precision 63 American Vintage 2017,
Fender Vintage Custom 1951 Precision Bass 2019, Fender Tony Franklin Fretless 2020, Mesa M6 Carbine Flatwound Club #3
0 xLajků: