201

Re: Reference a kontakty na kytaráře

Tak myslím, že mistra Klapusche můžu doporučit. Moje Cortka je mnohem poslušnější, dokonce s novým kostěným nultým pražcem. Opravdu přístup člověka nadšeného pro věc. Jen práce má doma příšerně moc a našinec si musí počkat. 

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

202

Re: Reference a kontakty na kytaráře

Toz to ten sraz asi nic,ze?

Squier VM Precision V , OLP Tony Levin 5str. , OLP MM3 5str. , MTD Beast MM+J 5str. , Cort GB75 , Yamaha BB 300 84´MIJ , Taurus BL-1010 2x10 kombo, IBZ Promethean 3110U, HOTONE Ampero , Jolana KolorBass , AKG WMS 40 mini, IEM T.Bone IEM 200
Hraju - www.nonametribute.cz , Skafandr&Motyl
0 xLajků:

203

Re: Reference a kontakty na kytaráře

ondrax napsal:

Toz to ten sraz asi nic,ze?

Přiznám se bez mučení, že když jsem viděl co tam má práce - napočítal jsem cca 60 všech možných kytar. A při komplikovanosti domluvy s termínem, neměl jsem moc odvahu se na to zeptat. Navíc je taky otázka jestli bude možnost sraz mít, v té dnešní době..... Vím je to na konci května, ale co kudla bude??? Kdo to ví....  

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

204

Re: Reference a kontakty na kytaráře

ondrax napsal:

Toz to ten sraz asi nic,ze?

 To by musel být sraz v Porubě, pak by určitě dorazil večer na pivo a na pokec smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

205

Re: Reference a kontakty na kytaráře

Dalibor je velice šikovný a zajímavý týpek, ale fakt má spoustu práce. 

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

206

Re: Reference a kontakty na kytaráře

Kluci nějaký tip na kytaráře v Brně nebo okolí na výměnu ořechu za kostěný?

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

207

Re: Reference a kontakty na kytaráře

Kiwi napsal:

Kluci nějaký tip na kytaráře v Brně nebo okolí na výměnu ořechu za kostěný?

V Brně jedině Janeko, ale upřímně doporučuji zajet do Moravských Budějovic za panem Vlčkem. To je profík a udělá, co na očích uvidí. Od Brna cca hodinka cesty. 

Music Man Club #8
0 xLajků:

208

Re: Reference a kontakty na kytaráře

V Brně je baskytarář Honza Růžička. Mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Na baskytary je to extra machr. 

Pearl Jazz Bass, Human Base OCN5, Fokus V 950, Jolana D BASS/Rickenbacker, Ibanez ATK 200, Ibanez ATK 400, Fender Precision Bass, Jolana IRIS BASS, El. kontrabas PALATINO, Aparáty AMPEG PF500/PF115HE, Aguilar 112, Marshall MB450H/MBC410,  HARTKE 7000, Ashdown ABM 500 EVOIII, ASHDOWN MINI 48, ASHDOVN 115,   Line6 LS 110, kabely Whirlwind,Fender a Monstercable.
0 xLajků:

209

Re: Reference a kontakty na kytaráře

fenderjazzbass napsal:

V Brně je baskytarář Honza Růžička. Mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Na baskytary je to extra machr. 

To je ten stejný Honza Růžička co se s ním kamárádí Matěj a jak tady má pověst, že dělá ty nejlepší snímače a baskytary na světe? big_smile

 

dreamy napsal:

V Brně jedině Janeko, ale upřímně doporučuji zajet do Moravských Budějovic za panem Vlčkem. To je profík a udělá, co na očích uvidí. Od Brna cca hodinka cesty. 

Díky za tip. Já jsem teda ještě kus za Brnem, takže do Morbudek to mám už hoďku a půl, ale pokud nebude nikdo lepší, tak to tak dopadne.

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

210

Re: Reference a kontakty na kytaráře

Ještě mě napadají v Brně Redbird instruments. Myslím, že kromě stavby nástrojů dělají i servis.

Fender JB62RI CIJ 97´ (fretless) -> Feedbacker (send) -> Distortion -> Fuzz -> Freeze -> Delay - > Reverb -> Feedbacker (return) -> Preamp/DI  = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

211 Naposledy upravil: pekelnik (11. 11. 2020 12.49:38)

Re: Reference a kontakty na kytaráře

dreamy napsal:
Kiwi napsal:

Kluci nějaký tip na kytaráře v Brně nebo okolí na výměnu ořechu za kostěný?

V Brně jedině Janeko, ale upřímně doporučuji zajet do Moravských Budějovic za panem Vlčkem. To je profík a udělá, co na očích uvidí. Od Brna cca hodinka cesty. 

V Janeko jsem si nechal dělat výměnu nultého pražce a náš kytarista tuším si nechal lepit zlomenou hlavu kytary. V obou případech naprosto perfektně odvedená práce.

0 xLajků:

212 Naposledy upravil: dreamy (11. 11. 2020 16.29:45)

Re: Reference a kontakty na kytaráře

pekelnik napsal:
dreamy napsal:
Kiwi napsal:

Kluci nějaký tip na kytaráře v Brně nebo okolí na výměnu ořechu za kostěný?

V Brně jedině Janeko, ale upřímně doporučuji zajet do Moravských Budějovic za panem Vlčkem. To je profík a udělá, co na očích uvidí. Od Brna cca hodinka cesty. 

V Janeko jsem si nechal dělat výměnu nultého pražce a náš kytarista tuším si nechal lepit zlomenou hlavu kytary. V obou případech naprosto perfektně odvedená práce.

Já v Janeko nechával také seřizovat basu a super přístup a kvalitně odvedená práce. Akorát že to mám do Brna skoro 60Km a musel jsem basu dovézt a potom si pro ni přijet, což jsou dvě cesty navíc. Pan Vlček mi vše provedl na počkání a měl jsem z toho lepší pocit a povykládal si a vyzkoušel arzenál nových nástrojů. A to tam mám zhruba 120Km kterých nelituji. 

Music Man Club #8
0 xLajků:

213

Re: Reference a kontakty na kytaráře

Kiwi napsal:

Kluci nějaký tip na kytaráře v Brně nebo okolí na výměnu ořechu za kostěný?

OT star: To pokud ten nulak mas tak to je prace na 10 min... ale osobne bych to u 51 nedelal big_smile pokud nechces jine roztece big_smile ... ted mne vlastne napada ze P51 ma mozna lakovenej hmatnik prez prazce tak tam uz to trochu sikovnosti a sbehlosti asi chce osobne sem to dycky oskrabal/odkrojil ziletkou a pak vyklepnout prez nejakej majzlik (mosaznej nulak) ven .. btw kdyz uz tak bych tam dal tu mosaz .. smile ta kost mi k takovemu syrove humpolackemu nastroji moc nesedi smile ..  konec OT smile 

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

214

Re: Reference a kontakty na kytaráře

m3 napsal:
Kiwi napsal:

Kluci nějaký tip na kytaráře v Brně nebo okolí na výměnu ořechu za kostěný?

OT star: To pokud ten nulak mas tak to je prace na 10 min... ale osobne bych to u 51 nedelal big_smile pokud nechces jine roztece big_smile ... ted mne vlastne napada ze P51 ma mozna lakovenej hmatnik prez prazce tak tam uz to trochu sikovnosti a sbehlosti asi chce osobne sem to dycky oskrabal/odkrojil ziletkou a pak vyklepnout prez nejakej majzlik (mosaznej nulak) ven .. btw kdyz uz tak bych tam dal tu mosaz .. smile ta kost mi k takovemu syrove humpolackemu nastroji moc nesedi smile ..  konec OT smile 

Nemám nic a určitě se do takových prací nebudu poprvé pouštět navostro big_smile Trošku jsi mě zarazil, že bys to tam nedával.. Mosaz nevim, to se mi moc nelibi. Tak kost mi právě přišla takovej rustikál co se k té base hodí big_smile

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

215

Re: Reference a kontakty na kytaráře

Kiwi napsal:
fenderjazzbass napsal:

V Brně je baskytarář Honza Růžička. Mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Na baskytary je to extra machr. 

To je ten stejný Honza Růžička co se s ním kamárádí Matěj a jak tady má pověst, že dělá ty nejlepší snímače a baskytary na světe? big_smile

 

Jo, to je on.  Je vedlejší, jakou má pověst, znám ho nějaké ty desítky let,  mám to sice k němu do Brna 60 km, ale k nikomu jinému bych již s basou nešel. A to jsem již některé kytaráře před ním také vyzkoušel.

Pearl Jazz Bass, Human Base OCN5, Fokus V 950, Jolana D BASS/Rickenbacker, Ibanez ATK 200, Ibanez ATK 400, Fender Precision Bass, Jolana IRIS BASS, El. kontrabas PALATINO, Aparáty AMPEG PF500/PF115HE, Aguilar 112, Marshall MB450H/MBC410,  HARTKE 7000, Ashdown ABM 500 EVOIII, ASHDOWN MINI 48, ASHDOVN 115,   Line6 LS 110, kabely Whirlwind,Fender a Monstercable.
0 xLajků:

216

Re: Reference a kontakty na kytaráře

Kiwi napsal:
m3 napsal:
Kiwi napsal:

Kluci nějaký tip na kytaráře v Brně nebo okolí na výměnu ořechu za kostěný?

 

Nemám nic a určitě se do takových prací nebudu poprvé pouštět navostro big_smile Trošku jsi mě zarazil, že bys to tam nedával.. Mosaz nevim, to se mi moc nelibi. Tak kost mi právě přišla takovej rustikál co se k té base hodí big_smile

No bodejť, na Fender Precision 51 CS (2019) je z výroby ořech z kosti.

Fender Jazz Bass American Standard 1997, Jolana Alexis,
Fender Jaco Pastorius Tribute Custom Shop Jazz Bass 2009,
Rickenbacker 4003 Snoglo 2013, Fender Precision 63 American Vintage 2017,
Fender Vintage Custom 1951 Precision Bass 2019, Fender Tony Franklin Fretless 2020,
Hofner Violin 500/1 RLC 63 2021, Mesa M6 Carbine Flatwound Club #3
0 xLajků:

217

Re: Reference a kontakty na kytaráře

Potřebuju prepražcovat basu. Je někdo šikovnej na Plzeňsku, nevíte? A nějakej odhad kolik to tak stojí? Děkuji.

Jack Pampero Workingman Traynor & Soundelirium
0 xLajků:

218

Re: Reference a kontakty na kytaráře

olaf napsal:

A nějakej odhad kolik to tak stojí?

Před lety jsem nechával přepražcovat basu u Mázla a bylo to za dva tisíce, což se mi zdá jako pohodová cena.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

219

Re: Reference a kontakty na kytaráře

Aidamos napsal:
olaf napsal:

A nějakej odhad kolik to tak stojí?

Před lety jsem nechával přepražcovat basu u Mázla a bylo to za dva tisíce, což se mi zdá jako pohodová cena.

pokud má krk binding tak počítej klidně dvojnásobek

Fender Jazz bass, Ibanez ATK, Marshall JMP Superbass + JCM800 Sidewinder, Musicman HD-500, SWR WorkingPro 700, Eden D410XLT4, Fullstack Ashdown ABM
0 xLajků:

220

Re: Reference a kontakty na kytaráře

Ok, dik. Koukam Mazlovi na web, ma tam v ceniku preprazcovani od 2500..

 

Neznáte nekoho na Plzeňsku nbo v jiznich Čechách? Se mi nechce jet do Prahy..

Jack Pampero Workingman Traynor & Soundelirium
0 xLajků:

221

Re: Reference a kontakty na kytaráře

Pech Guitars v Kamenici nad Lipou, jsou to jižní Čechy nebo moc ne? wink

Martin je ale šikovnej, nevím akorát jak je drahej.

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

222

Re: Reference a kontakty na kytaráře

el BassTardo napsal:

Pech Guitars v Kamenici nad Lipou, jsou to jižní Čechy nebo moc ne? wink

Martin je ale šikovnej, nevím akorát jak je drahej.

Martina znám osobně,...už nějakou poměrně dlouhou dobu. wink 

0 xLajků:

223

Re: Reference a kontakty na kytaráře

Měli jste někdo v ruce něco od Wolf Guitars? Vůbec jsem o nich nevěděl. 

0 xLajků:

224 Naposledy upravil: dury26 (27. 10. 2023 18.26:09)

Re: Reference a kontakty na kytaráře

Na základe dobrých referencií z tohoto fóra som dal basu do servisu v Brne pánovi Růžičkovi a znova to už nikdy nespravím. Prácu odflákol a basa je už na oprave viacerých nedostatkov u iného gitarára. 

0 xLajků:

225

Re: Reference a kontakty na kytaráře

Fender? big_smile

0 xLajků: