1

Téma: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Ahoj,

Prosím o tipy na nějaké ověřené zvukovky, které fungují dobře s Windows 10 i s Mac. Požadavky:

1x nástrojový vstup na basu

1x výstup na sluchátka

Základní rozlišení stačí (44 kHz)

Čili není třeba nic supersofistikovaného, ale aby to mělo dobrý zvuk a na druhou stranu aby to nebyla nějaká úplně obskurní značka na kterou za rok nebudou ovladače, nebo tak něco - preferuji tedy spíše nějakou zavedenou značku.

Dřív na Windows 7 jsem měl Line6 Pod X3 a ten fungoval dobře, byl jsem s ním spokojenej, ale ve Win 10 se mi ho nějak nepodařilo rozchodit ke spokojenosti.

Taky jsem měl půjčenou Lexicon Alpha, která ve Win 10 více méně chodila, ale občas (jednou za 10-20 sekund) se v nahrávce ozval jakýsi podivný digitální pazvuk.

Mirek Vlček & Sheldon Dingwall➝Doug Castro➝Marco De Virgiliis
0 xLajků:

2

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

ja mám focusrite

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

3

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Mám Steinberg CI1, je levná a perfektně funguje, ale už se těžko shání/nedělá, tohle bude podobně funkční: https://kytary.cz/steinberg-ur12/HN153481/

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

4 Naposledy upravil: Štěpán Axman (24. 03. 2020 14.03:04)

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Atvečko napsal:

ja mám focusrite

Focusrite jsme zkoušeli (scarlet a ještě tu druhou malou) a obávám se, že je kolem nich spíše hype.

Ty preampy mají straně malý zdvih, takže se musí hrozně krmit a pak šumí. Nejvíc se to pozná při nahrávání dynamickým mikrofonem.

Teď máme Presonus STUDIO68c a naprostá spokojenost, 4x in (mic/jack) a velký zdvih preampů.

Natočeno třeba tohle na ni: https://drive.google.com/open?id=1gUsZu-KiPS-puugMxCqFyI76yvUiuTRd

Tuším jsme ji kupovali nějak kolem 5000kč.

Dělají i méně vstupé verze samozřejmě.

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

5

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Mám Behringer u-phoria UMC 22 fungujem na nu vo win 10 cez asio driver. Vzhľadom na to že to používam iba na domáce nahrávanie mi za tých 40 € slúži veľmi spokojne.

Na nahrávanie kapely používame Tascam US20x20 ale to už je väčšia zvukovka tam máme pc este s win 7.

1 xLajků:

6 Naposledy upravil: fenderjazzbass (24. 03. 2020 15.41:22)

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Mám Lexicon Alpha. Zatím spokojen.

Pearl Jazz Bass, Human Base OCN5, Fokus V 950, Jolana D BASS/Rickenbacker, Ibanez ATK 200, Ibanez ATK 400, Fender Precision Bass, Jolana IRIS BASS, El. kontrabas PALATINO, Aparáty AMPEG PF500/PF115HE, Aguilar 112, Marshall MB450H/MBC410,  HARTKE 7000, Ashdown ABM 500 EVOIII, ASHDOWN MINI 48, ASHDOVN 115,   Line6 LS 110, kabely Whirlwind,Fender a Monstercable.
0 xLajků:

7

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

fenderjazzbass napsal:

Mám Lexicon Alpha. Zatím spokojen.

Šimi napsal:

Taky jsem měl půjčenou Lexicon Alpha, která ve Win 10 více méně chodila, ale občas (jednou za 10-20 sekund) se v nahrávce ozval jakýsi podivný digitální pazvuk.

 

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

8

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Výborná zvukovka. wink  https://www.muziker.cz/behringer-u-phoria-umc404hd  

1 xLajků:

9

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Aidamos napsal:
fenderjazzbass napsal:

Mám Lexicon Alpha. Zatím spokojen.

Šimi napsal:

Taky jsem měl půjčenou Lexicon Alpha, která ve Win 10 více méně chodila, ale občas (jednou za 10-20 sekund) se v nahrávce ozval jakýsi podivný digitální pazvuk.

 

Ve Win 10 jsem s ní měl už dost problémů, hlavně v Cool Edit Pro. Pak jsem nějakou dobu používal M-AUDIO Fast Track, ale i tu jsem nahradil asi před rokem a půl tou U-Phoria UMC 404HD. sunglasses

 

0 xLajků:

10 Naposledy upravil: Aidamos (24. 03. 2020 16.34:20)

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Matej napsal:

Výborná zvukovka. wink  https://www.muziker.cz/behringer-u-phoria-umc404hd  

Dle zadání by stačila ta nejlevnější verze, taky má MIDAS předzesilovač: https://www.muziker.cz/behringer-umc22-u-phoria

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

11

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Aidamos napsal:
Matej napsal:

Výborná zvukovka. wink  https://www.muziker.cz/behringer-u-phoria-umc404hd  

Dle zadání by stačila ta nejlevnější verze, taky má MIDAS předzesilovač: https://www.muziker.cz/behringer-umc22-u-phoria

To asi ano. Já jen že mám tu 404 a je perfektní. sunglasses

0 xLajků:

12

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Matej napsal:

Ve Win 10 jsem s ní měl už dost problémů, hlavně v Cool Edit Pro

 Trochu OT, Cool Edit ještě existuje? Co si pamatuju tak to byl hodně starej program už v době, kdy jsem začal nahrávat vlastní muziku. Pak to myslím koupil Adobe a přejmenovali to na Audition...

Fender JB62RI CIJ 97´ (fretless) -> Feedbacker (send) -> Distortion -> Fuzz -> Freeze -> Delay - > Reverb -> Feedbacker (return) -> Preamp/DI  = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

13

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Aidamos napsal:

Dle zadání by stačila ta nejlevnější verze, taky má MIDAS předzesilovač

 Je to iba dizajnované od Midas , Behringer kúpil Midas a teraz kopíruje ich obvody a dáva to do svojích produktov. Očakavať kvalitu midasu by bolo ako chcieť Fender usa od squieru by som povedal. Ale každopadne , používam tu zvukovku a som nadmieru spokojný.

0 xLajků:

14

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Štěpán Axman napsal:

y preampy mají straně malý zdvih, takže se musí hrozně krmit a pak šumí. Nejvíc se to pozná při nahrávání dynamickým mikrofonem.

S tím zkušenost nemám, s kondenzátorem a linkou výsledky velmi dobré. Předtím jsem mel m-audio 410 a to bylo o dost horší.

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

15 Naposledy upravil: Matej (24. 03. 2020 17.17:44)

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Hastur napsal:
Matej napsal:

Ve Win 10 jsem s ní měl už dost problémů, hlavně v Cool Edit Pro

 Trochu OT, Cool Edit ještě existuje? Co si pamatuju tak to byl hodně starej program už v době, kdy jsem začal nahrávat vlastní muziku. Pak to myslím koupil Adobe a přejmenovali to na Audition...

Jo, stále ho používám na nějaké to rychlé nahrávání-jelikož ho za ty roky dobře znám a nebo pro jakékoli úpravy audio nahrávek (třebas nahrávek ze zkušebny na ZOOM H1 atd.) atd. Zkoušel jsem i Audition, ale v něm my chyběly některé funkce co jsou ve starší verzi Cool Edit Pro. wink Ale ten Lexicon Alpha mi v těch Win 10 nedělal dobrotu ani v Cubase. Pak M-Audio fajn,..ale už tam aktualizace pro Win 10 taky měly nějaký problém,...už si přesně nepamatuju. wink

0 xLajků:

16

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Hastur napsal:

Trochu OT, Cool Edit ještě existuje? Co si pamatuju tak to byl hodně starej program už v době, kdy jsem začal nahrávat vlastní muziku. Pak to myslím koupil Adobe a přejmenovali to na Audition...

 Je to tak. Každopádně Adobe Audition existuje a vyvíjí se pořád: https://www.adobe.com/cz/products/audition.html

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

17

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Matej napsal:

Zkoušel jsem i Audition, ale v něm my chyběly některé funkce co jsou ve starší verzi Cool Edit Pro.

 OT, ale zeptám se: co konkrétně Ti tam chybí?

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

18 Naposledy upravil: Matej (24. 03. 2020 17.22:03)

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Aidamos napsal:
Matej napsal:

Zkoušel jsem i Audition, ale v něm my chyběly některé funkce co jsou ve starší verzi Cool Edit Pro.

 OT, ale zeptám se: co konkrétně Ti tam chybí?

Co si vzpomínám, tak třebas jedno nějaké defaultní nastavení ekvalizeru, které používám do dnes. sunglasses Jo a pak mi vlastně nevyhovovala čeština,...měl jsem nějakou počeštěnou verzi, když jsem to zkoumal. 

0 xLajků:

19

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

A co Apogee Duet (případně jiné od téže firmy), zkoušel někdo?

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

20

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Tak nakonec jsem měl nějaký kredity na Kytarách, kterých jsem se potřeboval zbavit, takže jsem objednal (po radách v této diskuzi i jiných) Steinberg UR22C a zatím dobrý. Zvuk pokud mohu soudit perfektní - hodnotím řetězec Stingray->zvukovka->přímý odposlech do sluchátek Sennheiser HD 280 Pro s vestavěným reverbem ve zvukovce i bez a druhá varianta Stingray->zvukovka->nahrávka na disk ve Win 10->zvukovka->sluchátka. Oboje identické (jak by mělo být), zvuk čistý i přes můj extrémně zarušený počítač (výkonná grafická karta jejíž VRM jsou slyšet vždy a všude, na Steinbergu ale ne). Sluchátka znějí na té zvukovce velmi vyrovnaně s akorátním množstvím basů i výšek. Asi se budu kamarádit i s přiloženou Cubase AI, jen jsem si hned druhý den utrhl nehet na ukazováčku brnkací ruky, takže s dalším zkoušením je na chvíli konec.

Mirek Vlček & Sheldon Dingwall➝Doug Castro➝Marco De Virgiliis
0 xLajků:

21

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Matej napsal:

Výborná zvukovka. wink  https://www.muziker.cz/behringer-u-phoria-umc404hd  

Je to sice výborná zvukovka, sám ji používám, ale nemá Hi-Z vstupy, čili je třeba při nahrávání basy nebo kytary předřadit nějaký schopný preamp. 

Profil

GK 700RB-II, GK 410RBH, GK 410BLX, GK Backline 110,
Cort Action Bass 4, Fade Jazz Bass, Ibanez SR705TK, Schecter Omen 7
Boss ME-50B, AKG WMS40FLEXX
0 xLajků:

22 Naposledy upravil: Matej (30. 03. 2020 18.42:54)

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Janus98 napsal:
Matej napsal:

Výborná zvukovka. wink  https://www.muziker.cz/behringer-u-phoria-umc404hd  

Je to sice výborná zvukovka, sám ji používám, ale nemá Hi-Z vstupy, čili je třeba při nahrávání basy nebo kytary předřadit nějaký schopný preamp. 

Nepoužívám, ...nemám zkušenost, takže mi nic takového nechybí. Když potřebuju basu čistou, tak jí upravuju až nahranou a když jí chci nahrávat upravenou, tak použiju nějaký efekťák nebo preamp, kterých mám doma několik.  no_mouth Já chtěl zvukovku se 4x vstupem, tak proto jsem volil tuto. wink

0 xLajků:

23 Naposledy upravil: Janus98 (30. 03. 2020 18.50:08)

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Matej napsal:
Janus98 napsal:
Matej napsal:

Výborná zvukovka. wink  https://www.muziker.cz/behringer-u-phoria-umc404hd  

Je to sice výborná zvukovka, sám ji používám, ale nemá Hi-Z vstupy, čili je třeba při nahrávání basy nebo kytary předřadit nějaký schopný preamp. 

Nepoužívám, ...nemám zkušenost, takže mi nic takového nechybí. Když potřebuju basu čistou, tak jí upravuju až nahranou a když jí chci nahrávat upravenou, tak použiju nějaký efekťák nebo preamp, kterých mám doma několik.  no_mouth Já chtěl zvukovku se 4x vstupem, tak proto jsem volil tuto. wink

Hi-Z je tzv. vysokoimpedanční nebo také nástrojový vstup. Když bez něj přímo hodíš nástroj do linkového vstupu, podstatně to degraduje zvuk. 

Záleží ovšem na požadavcích a vkusu každého soudruha.

Pro doplnění dalších informací :

http://www.svetkytar.cz/zakladni-vybava-pro-domaci-nahravani

Profil

GK 700RB-II, GK 410RBH, GK 410BLX, GK Backline 110,
Cort Action Bass 4, Fade Jazz Bass, Ibanez SR705TK, Schecter Omen 7
Boss ME-50B, AKG WMS40FLEXX
0 xLajků:

24 Naposledy upravil: Matej (30. 03. 2020 19.15:03)

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

 No a když použiješ ten nějaký preamp-jak jsi psal že je to netné, tak to zvuk nedegraduje? ...myslím ten nástrojový vstup. open_mouth 

0 xLajků:

25

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Matej napsal:

 No a když použiješ ten nějaký preamp-jak jsi psal že je to netné, tak to zvuk nedegraduje? ...myslím ten nástrojový vstup. open_mouth 

Pokud ten daný preamp nástrojový vstup má, ta to problém řeší. Z preampu to zvukové karty uz jde linkový signál. 

Profil

GK 700RB-II, GK 410RBH, GK 410BLX, GK Backline 110,
Cort Action Bass 4, Fade Jazz Bass, Ibanez SR705TK, Schecter Omen 7
Boss ME-50B, AKG WMS40FLEXX
0 xLajků:

26 Naposledy upravil: ekral (01. 04. 2020 08.04:41)

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Janus98 napsal:
Matej napsal:

Výborná zvukovka. wink  https://www.muziker.cz/behringer-u-phoria-umc404hd  

Je to sice výborná zvukovka, sám ji používám, ale nemá Hi-Z vstupy, čili je třeba při nahrávání basy nebo kytary předřadit nějaký schopný preamp. 

https://baskytara.com/img/m/2812/t/p1e4q81n81khsm05198uuaj1cev3.png

Hi-Z vstup se zapne tím přepínačem INSTR, každý vstup na přední straně má nad gainem přepínač LINE/INSTR

Přímo v manuálu píšou:

Impedance Mic in: 3 kΩ / Instrument in: 1 MΩ

Takže použití dalšího preampu není nutné a jde tam zapojit baskytara přímo.

0 xLajků:

27

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Šimi napsal:

Tak nakonec jsem měl nějaký kredity na Kytarách, kterých jsem se potřeboval zbavit, takže jsem objednal (po radách v této diskuzi i jiných) Steinberg UR22C a zatím dobrý. Zvuk pokud mohu soudit perfektní - hodnotím řetězec Stingray->zvukovka->přímý odposlech do sluchátek Sennheiser HD 280 Pro s vestavěným reverbem ve zvukovce i bez a druhá varianta Stingray->zvukovka->nahrávka na disk ve Win 10->zvukovka->sluchátka. Oboje identické (jak by mělo být), zvuk čistý i přes můj extrémně zarušený počítač (výkonná grafická karta jejíž VRM jsou slyšet vždy a všude, na Steinbergu ale ne). Sluchátka znějí na té zvukovce velmi vyrovnaně s akorátním množstvím basů i výšek. Asi se budu kamarádit i s přiloženou Cubase AI, jen jsem si hned druhý den utrhl nehet na ukazováčku brnkací ruky, takže s dalším zkoušením je na chvíli konec.

Ta UR22C je dobrá volba, má i USB 3.1 s USB-C konektorem, což je dobré do budoucna. Co jsem pochopil, tak USB-C zvládá větší napájecí proud (20 V, 5 A namísto 5 V a 0,9 A) a tak i ty předzesilovače můžou (ale samozřejmě nemusí) signál víc nakopnout. https://www.alza.cz/usb-c

0 xLajků:

28

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

ekral napsal:

vládá větší napájecí proud (20 V, 5 A namísto 5 V a 0,9 A) a tak i ty předzesilovače můžou (ale samozřejmě nemusí) signál víc nakopnout.

No, tohle zrovna fakt není o napájecím napetí :-)

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

29

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Atvečko napsal:
ekral napsal:

vládá větší napájecí proud (20 V, 5 A namísto 5 V a 0,9 A) a tak i ty předzesilovače můžou (ale samozřejmě nemusí) signál víc nakopnout.

No, tohle zrovna fakt není o napájecím napetí :-)

Nejsem v tom expert. Většinou zvukovky s více vstupama museli mít i externí napájení, protože napájení z USB 2.0 by nestíhalo. Taky hodně preampů nejede jenom na 9V baterku, protože potřebují větší napájení. A třeba mikrofony někdy potřebují hodně zesílit, třeba i s obyčejným SM57 měli USB 1.0 nebo 2.0 zvukovky co jsem měl někdy problém, nebo to bylo tak tak na hraně. Zatímco s preampem, který měl externí napájení jsem problém neměl. Nebo kondenzátorové mikrofony ještě vyžadují vlastní napájení.

0 xLajků:

30 Naposledy upravil: Aidamos (01. 04. 2020 12.09:15)

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

ekral napsal:

Většinou zvukovky s více vstupama museli mít i externí napájení, protože napájení z USB 2.0 by nestíhalo.

Jak píšu nahoře, mám Steinberg CI1 a to i při dvou XLR vstupech je napájený jen z USB 2.0, kvůli tomu jsem tu zvukovku i kupoval, a zvládá s tím bez problémů posílat do mikrogfonu i phantomové napájení.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

31

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Aidamos napsal:
ekral napsal:

Většinou zvukovky s více vstupama museli mít i externí napájení, protože napájení z USB 2.0 by nestíhalo.

Jak píšu nahoře, mám Steinberg CI1 a to i při dvou XLR vstupech je napájený jen z USB 2.0, kvůli tomu jsem tu zvukovku i kupoval, a zvládá s tím bez problémů posílat do mikrogfonu i phantomové napájení.

S více vstupama jsem myslel s více než čtyřma. Jinak nezkoušel jsi tu CI1 třeba s tím mikrofonem SM57?

0 xLajků:

32

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

ekral napsal:

Jinak nezkoušel jsi tu CI1 třeba s tím mikrofonem SM57?

 Ten nemám, ale třeba s Audixem OM3x naprosto v pohodě a i s dalšími.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

33

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Jo, já ji mám připojenou jen přiloženým USB-C (na straně zvukovky) USB (na straně PC) kabelem a napájená je přímo z USB. Je příjemné nemuset se otravovat s dalším kabelem, zejména když ji neplánuju někam vestavět na fest, ale mohu ji snadno odpojit od stolního PC a připojit k notebooku, vzít do zkušebny a pod.

Mirek Vlček & Sheldon Dingwall➝Doug Castro➝Marco De Virgiliis
0 xLajků:

34

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

ekral napsal:
Janus98 napsal:
Matej napsal:

Výborná zvukovka. wink  https://www.muziker.cz/behringer-u-phoria-umc404hd  

Je to sice výborná zvukovka, sám ji používám, ale nemá Hi-Z vstupy, čili je třeba při nahrávání basy nebo kytary předřadit nějaký schopný preamp. 

https://baskytara.com/img/m/2812/t/p1e4q81n81khsm05198uuaj1cev3.png

Hi-Z vstup se zapne tím přepínačem INSTR, každý vstup na přední straně má nad gainem přepínač LINE/INSTR

Přímo v manuálu píšou:

Impedance Mic in: 3 kΩ / Instrument in: 1 MΩ

Takže použití dalšího preampu není nutné a jde tam zapojit baskytara přímo.

Tak to se omlouvám, moje neznalost. 

Profil

GK 700RB-II, GK 410RBH, GK 410BLX, GK Backline 110,
Cort Action Bass 4, Fade Jazz Bass, Ibanez SR705TK, Schecter Omen 7
Boss ME-50B, AKG WMS40FLEXX
0 xLajků:

35

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Sem si ji objednal, líbí se mi to přepínání Line/Instr a ty inserty a hlinikový šasi.

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

36

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

litrfree napsal:

Sem si ji objednal,

Kterou? open_mouth

0 xLajků:

37

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

Matej napsal:
litrfree napsal:

Sem si ji objednal,

Kterou? open_mouth

Tu tvoji.

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

38 Naposledy upravil: Matej (01. 04. 2020 21.47:46)

Re: H: jednoduchá kvalitní zvukovka na nahrávání v Win10 a Mac

litrfree napsal:

Tu tvoji.

Stahni si pak ovladače. wink  https://www.uschovna.cz/zasilka/WRDL9JS2E5DNK8JJ-NJW/SA7W8FAAA3

0 xLajků: