101 Naposledy upravil: t.kedzior (24. 08. 2009 09.33:50)

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

No ty vole! Dík za tip, mistře go : )

(hej, tak jsem to proletěl a zdá se mi, že jsem tentýž rozhovor četl už v angličtině kdesi na webu... možná na stránkách Warwicku. Takže nic nového. )

0 xLajků:

102

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

t.kedzior napsal:

hej, tak jsem to proletěl a zdá se mi, že jsem tentýž rozhovor četl už v angličtině kdesi na webu... možná na stránkách Warwicku. Takže nic nového.

Tenhle rozhovor je původní, ale Hellborg samozřejmě mluví stále o tom stejném, takže všechny rozhovory vypadají podobně. smile Když si pustíš na youtube video z NAMM, tak tam zase říká to samé. Logicky.

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

103

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

je to zajímavý, díky za link.

0 xLajků:

104

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Trochu oživím starší téma. Je zde zatím asi 100 příspěvků na dané téma (no dobře, ve většině příspěvků jsme s Kubšem hlavně pomlouvali Markbass smile), ale zatím v žádném není reference o tomto aparátu na základě vlastních zkušeností autora. Což je pro mě překvapujicí, vzhledem k tomu, že to mají už docela dlouhou dobu na prodejně kytary.cz, navíc ve výrazných dlouhodobých slevách a vzhledem k tomu, že lidé hledající kvalitní basové vybavení také evidentně nevymřeli. smile Proč se to ani za dumpingové ceny neprodává nevím, každopádně je to jeden z důvodů, proč se zřejmě stále nemůžu dostat ke svému repráku Celestion, jednoduše proto, že se vůbec nevyrábí (zřejmě z důvodu malého odbytu neutral), což bude způsobeno i malým odbytem tohoto apce.
To už jsem ale odbočil, prostě: Kdo s tím máte jakoukoliv zkušenost, sem s ní! smile

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

105

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Víš proč? Češi jsou zatracení tradicionalisti:-)
Ne vážně. Ten Hellborg je natolik jiná konstrukce a přístup ke zvuku, že fakt nevím, kdy by si to koupil. Navíc opravdu funguje to, že lidi maj v ruce balík peněz, vybíraj aparát a pak koupí Ampega, protože to má kámoš/ někdo jim řekne, že je to nejlepší rockovej zvuk/ nebo nějakou další sračku.
Navíc tady neomylně funguje to, že zboží který se tlačí je nejlepší, viz Eden na kytarách, najednou ho všichni maj a všichni ho chtěj.
Vlastní názor na zvuk a z čeho ho dostat tady má bohužel jenom pár lidí, většina jde za reklamou, ať už prvoplánouvou od prodejců, nebo šikovně schovanou na "nezávislých", klidně emerických fórech.
A ještě další věc, rady kámošů. Von to má, bylo to drahý, tak to musí bejt dobrý. Bohužel je tady spousta mamlasů, kteří přišli k drahejm aparátům, akorát moc netuší, co všecko se s tím dá dělat. Kolikrát mi rozum zůstává stát, jaký lamy mají prapodivně nakroucený aparáty, viz "véčko hraje nejlíp"

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

106 Naposledy upravil: Kubš (08. 01. 2010 11.19:57)

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

el BassTardo napsal:

Víš proč? Češi jsou zatracení tradicionalisti:-)
Ne vážně. Ten Hellborg je natolik jiná konstrukce a přístup ke zvuku, že fakt nevím, kdy by si to koupil. Navíc opravdu funguje to, že lidi maj v ruce balík peněz, vybíraj aparát a pak koupí Ampega, protože to má kámoš/ někdo jim řekne, že je to nejlepší rockovej zvuk/ nebo nějakou další sračku.
Navíc tady neomylně funguje to, že zboží který se tlačí je nejlepší, viz Eden na kytarách, najednou ho všichni maj a všichni ho chtěj.
Vlastní názor na zvuk a z čeho ho dostat tady má bohužel jenom pár lidí, většina jde za reklamou, ať už prvoplánouvou od prodejců, nebo šikovně schovanou na "nezávislých", klidně emerických fórech.
A ještě další věc, rady kámošů. Von to má, bylo to drahý, tak to musí bejt dobrý. Bohužel je tady spousta mamlasů, kteří přišli k drahejm aparátům, akorát moc netuší, co všecko se s tím dá dělat. Kolikrát mi rozum zůstává stát, jaký lamy mají prapodivně nakroucený aparáty, viz "véčko hraje nejlíp"

mně naopak příde cenovej dumping u Edenu dost tragickej (to sou pak řeči, je to dobrý za 15 tis ale 30 bych nedal..) to samý bude u hellborga...

jasný sem edenista a budu to furt cpát, ale imho kytary.cz značku eden totálně zkurvili-smrt na ně za ten cenovej dumping...dyt oni svýho času dávali WT800 za 18tisíc????!!!????....a dělaj to i s hellborgem, dělat to s american deluxe fenderama, american vintage fenderama...at dou do prdele ...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

107

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Kubš napsal:

mně naopak příde cenovej dumping u Edenu dost tragickej (to sou pak řeči, je to dobrý za 15 tis ale 30 bych nedal..) to samý bude u hellborga...

Já ten cenovej dumping taky moc nechápu, je to, jakoby autosalon, kterýmu stojí na skladě pár měsíců Porsche hned udělal 50% slevu, aby se to konečně rychle prodalo.

el BassTardo napsal:

Ten Hellborg je natolik jiná konstrukce a přístup ke zvuku, že fakt nevím, kdy by si to koupil.

Tak samozřejmě jsem na to nehrál, ale zas co to je "natolik jiná konstrukce"? Že když zmáčknu na base Cis, tak to hraje F? smile Ale máš pravdu s tím tradicionalismem a tlačením. Ukázkový příklad je náš kytarista, kterej má od kámošů z basových kruhů naočkováno, že Markbass je naprostá špička nejlepší (teď se nesnažím o sarkasmus, to říká on). Pikantní je, že je to 55 letý protřelý muzikant, ten typ, který má doma sklad hudebnin a něco už v životě viděl. A když se náš basák zmínil, že by něco výhledově koupil, tak to byla každou zkoušku masáž jak sviňa, že ještě v noci mi dunělo v uších Markbass, markbass, markbass...
Dobře, tak Hellborga zatím nikdo nekoupil, ale to to tady fakt nikdo ještě nezkusil? (já se chystal do Prahy 3x, ale pokaždé mi to něco zhatilo a jet sólo jenom zkoušet apec se mi tam z Vysočiny nechce smile).

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

108

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Kubš napsal:

jasný sem edenista a budu to furt cpát, ale imho kytary.cz značku eden totálně zkurvili-smrt na ně za ten cenovej dumping...dyt oni svýho času dávali WT800 za 18tisíc????!!!????....a dělaj to i s hellborgem, dělat to s american deluxe fenderama, american vintage fenderama...at dou do prdele ...

Ba naopak, jen tak dále!!!! smile

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

109

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

pipa napsal:
Kubš napsal:

jasný sem edenista a budu to furt cpát, ale imho kytary.cz značku eden totálně zkurvili-smrt na ně za ten cenovej dumping...dyt oni svýho času dávali WT800 za 18tisíc????!!!????....a dělaj to i s hellborgem, dělat to s american deluxe fenderama, american vintage fenderama...at dou do prdele ...

Ba naopak, jen tak dále!!!! smile

ok ...jenže pak za tebou příde hovádko a řekne "ježíš american deluxe" za to ti víc jak 20 tis nedám....to samý se může stát i u tvýho elitu apod.....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

110

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

pipa napsal:

Ba naopak, jen tak dále!!!!

Toť klasický škleb koncového zákazníka big_smile

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

111

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

mistergo napsal:
pipa napsal:

Ba naopak, jen tak dále!!!!

Toť klasický škleb koncového zákazníka big_smile

jo...vivat Lidl, Plus a další rakousko-neměcké dumpingové společnosti...fuj fuj fuj...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

112

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Tak to jste mně dostali!
Nic ve zlým, ale mraky lidí tady, když něco pořizujou, honěj ceny na kdejakým zaplivaným webu,  jsou schopný si nechat poslat basu z Mongolska, když bude levnější než tady, prolejzaj bazary, smlouvaj ja Arabové na tržnici, na český krámy plivou, ale když už maj něco za nízkou cenu, tak je to špatně? Samozřejmě že kytary.cz zkurvily českej trh, ale ne tím, že slevňujou.
Sorry, ale tohle je vychcanost non plus ultra, nízký ceny mně serou, protože až budu chtít něco prodat, budu muset jít s cenou dolů, ty vole, to je ale zasraně zkurvená česká malost!

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

113

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

mistergo napsal:

Tak samozřejmě jsem na to nehrál, ale zas co to je "natolik jiná konstrukce"? Že když zmáčknu na base Cis, tak to hraje F?

Ne, takhle jsem to nemyslel, ono spoustě lidí stačí jako to vypadá:-)
Onehdá mi jeden typ vysvětloval, že TE jsou nejlepší zesilovače na světe, páč maj dvanáctipásmovej grafickej EQ :-)
Holt je ten Hellborg jinej a /nejen tohle/ se tady nenosí...

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

114

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Hmmm.. já bych to klidně koupil, Hellborg je pro mě č. 1, ale mám už Markbass : ))

0 xLajků:

115

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

el BassTardo napsal:

Ne, takhle jsem to nemyslel, ono spoustě lidí stačí jako to vypadá:-)
Onehdá mi jeden typ vysvětloval, že TE jsou nejlepší zesilovače na světe, páč maj dvanáctipásmovej grafickej EQ :-)
Holt je ten Hellborg jinej a /nejen tohle/ se tady nenosí...

Asi jsem svou schopnost empatie s průměrným zákazníkem těžce přecenil. smile 

el BassTardo napsal:

Sorry, ale tohle je vychcanost non plus ultra, nízký ceny mně serou, protože až budu chtít něco prodat, budu muset jít s cenou dolů, ty vole, to je ale zasraně zkurvená česká malost!

To asi záleží na přístupu člověka - pokud s tím někdo hodně kšeftuje, tak by to nasralo i Japonce - za 40k to koupím a když prodávám, v obchodech to mají nové za 25k. Mně je to jedno, já tak 10 let přemýšlím a potom kupuju napořád. smile

t.kedzior napsal:

Hmmm.. já bych to klidně koupil, Hellborg je pro mě č. 1, ale mám už Markbass : ))

Ani jsi to nezkoušel?

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

116 Naposledy upravil: Kubš (08. 01. 2010 12.45:52)

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

el BassTardo napsal:

to je ale zasraně zkurvená česká malost!

imho největší malost je ohánět se českou malostí...seš čech pak seš stejně malej big_smile

ale stop flameu...kytary.cz rozpumpovali českej trh ale ted je z nich hrozná chobotnice...ale aspon srazily dolů do tý doby obvyklé a neohrožene DMOC res. MRSP resp. List price za který tu vesele obchodovali kšefty typu PMC a spol......

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

117

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

napsal:

To asi záleží na přístupu člověka - pokud s tím někdo hodně kšeftuje, tak by to nasralo i Japonce - za 40k to koupím a když prodávám, v obchodech to mají nové za 25k. Mně je to jedno, já tak 10 let přemýšlím a potom kupuju napořád.

to není o ceně přeprodeje....to je o celkovým povědomí..tu značku totálně posrali...kdo mi bude tvrdit že mezi standard precisionem a deluxe popř. american vintage není díky cenový politice kytar.cz rozdíl je idiot... a uráží ty vyšší modely....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

118

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Kubš napsal:

to není o ceně přeprodeje....to je o celkovým povědomí..tu značku totálně posrali...kdo mi bude tvrdit že mezi standard precisionem a deluxe popř. american vintage není díky cenový politice kytar.cz rozdíl je idiot... a uráží ty vyšší modely....

Tak to je mi celkem jedno. smile Pokud ta cenová politika nepovede zpětnovazebně ke snížení kvality vyšších modelů, tak s tím nemám problém. Naštvalo by mě to jen v případě, že bych si za těžký prachy koupil třeba deluxe jako "exkluzivní nástroj" a za půl roku by na to hrál každý v republice, protože cena šla o 50% níž. Ale jinak, ať si ceny snižují, jak chtějí (znovu - pokud to zpětně neovlivní negativně samotného výrobce).

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

119

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

mistergo napsal:
Kubš napsal:

to není o ceně přeprodeje....to je o celkovým povědomí..tu značku totálně posrali...kdo mi bude tvrdit že mezi standard precisionem a deluxe popř. american vintage není díky cenový politice kytar.cz rozdíl je idiot... a uráží ty vyšší modely....

Tak to je mi celkem jedno. smile Pokud ta cenová politika nepovede zpětnovazebně ke snížení kvality vyšších modelů, tak s tím nemám problém. Naštvalo by mě to jen v případě, že bych si za těžký prachy koupil třeba deluxe jako "exkluzivní nástroj" a za půl roku by na to hrál každý v republice, protože cena šla o 50% níž. Ale jinak, ať si ceny snižují, jak chtějí (znovu - pokud to zpětně neovlivní negativně samotného výrobce).

no to je ten problém..že oni tím udajně porušujou smluvní podmínky co maj na prodej zboží.... jako popravdě myslíte že aguilar nebo eden nebo fender potěší když jim takhle "deformujou ceny"

tuším že nee....a tuším že taky jim to zatrhly...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

120

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Ona je jedna věc cena nových nástrojů a druhá ten přeprodej.
Dost mně sere, když se lidi bez znalosti základních obchodnických pojmů ohánějí tím, že ve státech na e-shopu stojí nějakej nástroj o 40-50% míň než tady a jak je to hrozný, český prodejci svině atd.
Jsme holt malej trh, ono se jinak dělají ceny, když bereš od výrobce 20 nebo 2000 kytar.
Já jsem spíš narážel na nepoměr cen nový/ použitý nástroj.
Už to není tak hrozný jako dřív, ale pořád se tady použitý věci prodávají hodně draho.

Kubš napsal:

imho největší malost je ohánět se českou malostí...seš čech pak seš stejně malej

my advantage, nejsem Čech :-) a tudíž můžu vás malý český sviňky jebat :-)

mistergo napsal:

Naštvalo by mě to jen v případě, že bych si za těžký prachy koupil třeba deluxe jako "exkluzivní nástroj"

No, je to taky o tom, jak moc se člověk nechává zmasírovat... neposrat se z "horkejch novinek" anebo pak neřešit běžnou praxi zaváděcích cen.
Lidi tady se dokážou holt posrat, když se objeví nějaká "ikona" s novým cajkem. Ale zase na druhou stranu stačí vypusit mýtus typu: "nehraje to jako předešlej model" nebo "má to skrytou konstrukční vadu" a tamtamy z toho udělají málem ohrožení státu.

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

121

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

el BassTardo napsal:

my advantage, nejsem Čech :-) a tudíž můžu vás malý český sviňky jebat :-)

ha tak ted teda jako...poprvý si mě dostal...ale pokud tvoje nečešství spočívá ve změně občanství tak se to nepočítá...stejně jako není bejvalej černoch, bejvalej komunista tak není ani bejvalej čech big_smile big_smile

ale vážně....cenová problematika v čechách...že jo jak říkáš...nejde tu držet ceny jako v USA - ale jaktože to kytary občas zvládaj - dumping....a jak říkám ostatním prodejcům se to přestane líbit a ozvou se....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

122 Naposledy upravil: el BassTardo (08. 01. 2010 13.44:52)

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Kubš napsal:

no to je ten problém..že oni tím udajně porušujou smluvní podmínky co maj na prodej zboží.... jako popravdě myslíte že aguilar nebo eden nebo fender potěší když jim takhle "deformujou ceny"

tuším že nee....a tuším že taky jim to zatrhly...

No, nikdy jsem neslyšel, že by tyhle firmy dávaly nějaký doporučený ceny platný pro celej svět :-)
Jsme tak majel trh, že tyhle party řeší jenom to, za kolik lokální distributor nakoupil a jestli je pro ně rentabilní držet si exkluzivní distribuci v týhle zemi.
Např. Fender distribuci má Marris ze Slovenska a bohužel ti budou poslední, kdo bude kytarám kecat do cenotvorby, jsou rádi, že prodaj, protože kytary.cz jsou nejen pro ně, největší odběratel, takže si ho nechtěj nasrat. Taky pro to se tady můžou chovat jako neomezení vládci trhu, i když nejsou. Největší e-shop ještě neznamená nejsilnější podíl na trhu, naštěstí...

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

123

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

el BassTardo napsal:

my advantage, nejsem Čech :-) a tudíž můžu vás malý český sviňky jebat :-)

maďáriš? tatáriš? romániš? smile

Kubš napsal:

že oni tím udajně porušujou smluvní podmínky co maj na prodej zboží.... jako popravdě myslíte že aguilar nebo eden nebo fender potěší když jim takhle "deformujou ceny"

Tak proč to dělají? Jediný, co mě z toho vychází je totální válka s cílem zničit konkurenci, což ale vyžaduje v tomto případě obrovské finanční rezervy. Nechápu...

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

124

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Kubš napsal:

ok ...jenže pak za tebou příde hovádko a řekne "ježíš american deluxe" za to ti víc jak 20 tis nedám....to samý se může stát i u tvýho elitu apod.....

Mě to nevadí, zatím je to pro mě naprosto neprodatelná věc, a až jednou budu starej a propitej a moji kluci budou dělat nějaké future techno, tak to šoupnou do bazaru a nějaký jouda za to vysolí moře peněz jenom proto, že je to starej blatník, aniž by přemýšlel nad tím, že je to taková nebo maková éra smile
A moji kluci si koupí nějaký supermoderní syntetický drogy, co budou legální a povinný a já budu ve sklepě chlastat domácí pálenky a hrát na hůsle smile

Vůbec nechápu jak tě může srát, že se tu dá koupit lacino Eden? (samo mimo případ, kdy jsi ho draho koupil a se ztrátou prodáváš)

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

125

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

el BassTardo napsal:
Kubš napsal:

no to je ten problém..že oni tím udajně porušujou smluvní podmínky co maj na prodej zboží.... jako popravdě myslíte že aguilar nebo eden nebo fender potěší když jim takhle "deformujou ceny"

tuším že nee....a tuším že taky jim to zatrhly...

No, nikdy jsem neslyšel, že by tyhle firmy dávaly nějaký doporučený ceny platný pro celej svět :-)
Jsme tak majel trh, že tyhle party řeší jenom to, za kolik lokální distributor nakoupil a jestli je pro ně rentabilní držet si exkluzivní distribuci v týhle zemi.
Např. Fender distribuci má Marris ze Slovenska a bohužel ti budou poslední, kdo bude kytarám kecat do cenotvorby, jsou rádi, že prodaj, protože kytary.cz jsou nejen pro ně, největší odběratel, takže si ho nechtěj nasrat. Taky pro to se tady můžou chovat jako neomezení vládci trhu, i když nejsou. Největší e-shop ještě neznamená nejsilnější podíl na trhu, naštěstí...

já myslím že to tak funguje, když ne u fenderu tak u jinejch značek - snad to můžu napsat davidak mi vyprávěl příběh jak kytary nahodily neskutečný ceny snad právě aguilarů....no a bylo zřejmý že to je dump, tak šup telefonát do aguilaru a drhuje den jebačka a kytary vrátily cenu zpět....může to bejt urban legend ale davidakovi věřím....

rozumím jak to myslíš - hele nevím kdo má největší podíl na trhu ale musím říct že jeslti to sou kytary, pmc, nebo muziker, nedejbože audiotek tak je to jedno....ty firmy se lišej jen tím kdo od koho kopíruje big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

126

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Kubš napsal:

ale jaktože to kytary občas zvládaj - dumping....a jak říkám ostatním prodejcům se to přestane líbit a ozvou se....

no, když potřebuješ vyprodat sklad, začneš to střílet za nákupky.
Kytary si hodně dovolujou u zboží na který maj zastoupení, ale jinak už jsou celkem hlídaný.
Navíc jejich manažerské uvažování je na úrovni prváku obchodní akademie. Vzít úvěr, naplnit sklady, narvat to těch tupejch davů co nejbarevnější reklamu, prodat, vzít si další úvěr, narvat sklady něčím jiným, další reklama...
Takhle tady nefunguje nikdo jinej a kytarám se tahle krátkozraká politika /zatím/ vyplácí. Naštěstí poblouznění e-shopem opadá a lidi se vracej do jinejch krámů, kde jim k nástrojům i něco řeknou

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

127

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

pipa napsal:

Vůbec nechápu jak tě může srát, že se tu dá koupit lacino Eden? (samo mimo případ, kdy jsi ho draho koupil a se ztrátou prodáváš)

protože ta značka ztrácí prestiž, chápu že pro tebe třeba egoismus nic není - ty seš hodnej chlapík kterýho mám rád, ale my svinský egomani....na to trpíme

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

128 Naposledy upravil: Kubš (08. 01. 2010 13.51:47)

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

el BassTardo napsal:
Kubš napsal:

ale jaktože to kytary občas zvládaj - dumping....a jak říkám ostatním prodejcům se to přestane líbit a ozvou se....

no, když potřebuješ vyprodat sklad, začneš to střílet za nákupky.
Kytary si hodně dovolujou u zboží na který maj zastoupení, ale jinak už jsou celkem hlídaný.
Navíc jejich manažerské uvažování je na úrovni prváku obchodní akademie. Vzít úvěr, naplnit sklady, narvat to těch tupejch davů co nejbarevnější reklamu, prodat, vzít si další úvěr, narvat sklady něčím jiným, další reklama...
Takhle tady nefunguje nikdo jinej a kytarám se tahle krátkozraká politika /zatím/ vyplácí. Naštěstí poblouznění e-shopem opadá a lidi se vracej do jinejch krámů, kde jim k nástrojům i něco řeknou

OK, pokud to je tak jak říkáš....takže zatím to vypadá že kytary sou spíš vzdušnej zámek, resp. takovej prototyp kšeftu na dluh kterej zatím roste ale základy sou slabý?  Může to tak bejt - mně osobně nikdy moc nedocvakávalo jak to dělaj...furt expandujou ale drahý zboží moc neprodávaj....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

129

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Kubš napsal:

kytary nahodily neskutečný ceny snad právě aguilarů

tady úplně nesouhlasím: distribuci má odjakživa K-Audio a šílený ceny byly od nich, Kott jenom využil toho šílenýho potenciálu, kterým kytary dokážou oslovit lidi, kdo z vás věděl, že Aguilary byly dávno i ve Štěpánský?
To že jsou teďka níž je zase jenom o tom, že kytary koupil skoro celej sklad K Audio, který jde zu grunt a jsou rádi že prodali, nemaj síly na to hlídat kytarám ceny.
Podobná situace byla i s Engl a dalšíma věcma, bohužel spousta distributorů tady se posrala před Pilsem a spol a přistoupili na hru "pokud to nebude u nás, značku zařízneme a budeme vozit sami" To se naštěstí nepovedlo, pokud se nemýlím, kytary nepřebraly jedinou větší distribuci, to co vozí tady před tím nebylo

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

130 Naposledy upravil: Kubš (08. 01. 2010 13.59:37)

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

el BassTardo napsal:
Kubš napsal:

kytary nahodily neskutečný ceny snad právě aguilarů

tady úplně nesouhlasím: distribuci má odjakživa K-Audio a šílený ceny byly od nich, Kott jenom využil toho šílenýho potenciálu, kterým kytary dokážou oslovit lidi, kdo z vás věděl, že Aguilary byly dávno i ve Štěpánský?
To že jsou teďka níž je zase jenom o tom, že kytary koupil skoro celej sklad K Audio, který jde zu grunt a jsou rádi že prodali, nemaj síly na to hlídat kytarám ceny.
Podobná situace byla i s Engl a dalšíma věcma, bohužel spousta distributorů tady se posrala před Pilsem a spol a přistoupili na hru "pokud to nebude u nás, značku zařízneme a budeme vozit sami" To se naštěstí nepovedlo, pokud se nemýlím, kytary nepřebraly jedinou větší distribuci, to co vozí tady před tím nebylo

já to věděl big_smile a věděl sem že maj distr.....

myslel sem šíleně nizký ceny (snad se pochopíme)


jinak sem rád že to tu odhaluješ....jen tak dál...tuším jak to funguje...prostě "mafiánský" jednání "silnějšího" a co si budem povídat Pils rozhodně z toho co sem tak nák vysledoval z jeho chování nepatří k těm kterejm bych nastavil nekrytý záda big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

131

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Kubš napsal:

takže zatím to vypadá že kytary sou spíš vzdušnej zámek

úplnej vzdušnej zámek to není, oni fakt chytře vykryli trh tím obludným e-shopem, to byl dřív zlatej důl.
máš pravdu, že neprodávaj moc drahý věci, žijou z levnejch mrdek, kytárka pro synáčka k ježíšku, holt jsou hodně vidět mezi lidma, který jsou mimo tuhle branži. A to že hodně slavnejm lidem rozdali nástroje za stotisíce zdarma, to z nich ještě nedělá seriozní firmu, u který by tihle lidi opravdu nakupovali.
Ale ono úplně stačí nedostat jeden úvěr na naplnění skladu další horkou novinkou a půjde to dolů. Normální lidi už dávno choděj jinam...

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

132

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

el BassTardo napsal:

tady úplně nesouhlasím: distribuci má odjakživa K-Audio a šílený ceny byly od nich, Kott jenom využil toho šílenýho potenciálu, kterým kytary dokážou oslovit lidi, kdo z vás věděl, že Aguilary byly dávno i ve Štěpánský?
To že jsou teďka níž je zase jenom o tom, že kytary koupil skoro celej sklad K Audio, který jde zu grunt a jsou rádi že prodali, nemaj síly na to hlídat kytarám ceny.
Podobná situace byla i s Engl a dalšíma věcma, bohužel spousta distributorů tady se posrala před Pilsem a spol a přistoupili na hru "pokud to nebude u nás, značku zařízneme a budeme vozit sami" To se naštěstí nepovedlo, pokud se nemýlím, kytary nepřebraly jedinou větší distribuci, to co vozí tady před tím nebylo

Takže kytary.cz jsou takový hudební Penny market? Velký obrat, minimální režie, super-nízké ceny. (nebo je tam pak opravdu ta dohoda, že sem např. Fender posílá horší kusy za sníženou cenu, tak jak to se to dělá v hypermarketech - Coca Cola v cenové akci je ošizená, ale naoko stejná).

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

133

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Kubš napsal:

myslel sem šíleně nizký ceny (snad se pochopíme)

sorry, už nevidim... :-)
Ale i ty nízký ceny jsou důsledek toho, že se jim málokdo /i když i o takovejch vím/ dovolí něco říct. Holt se furt najde dost blbců, který koupěj. I když holt málokdo může tušit, jak so opravdu věci mají...

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

134

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

mistergo napsal:

Fender posílá horší kusy za sníženou cenu, tak jak to se to dělá v hypermarketech - Coca Cola v cenové akci je ošizená, ale naoko stejná).

hehehe tohle je teda z mojí zkušenosti krásnej popis muzikeru...snad se zlepšili ale dřív to bejval vysloveně B-Stock obchod....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

135 Naposledy upravil: Kubš (08. 01. 2010 14.05:37)

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

el BassTardo napsal:
Kubš napsal:

myslel sem šíleně nizký ceny (snad se pochopíme)

sorry, už nevidim... :-)
Ale i ty nízký ceny jsou důsledek toho, že se jim málokdo /i když i o takovejch vím/ dovolí něco říct. Holt se furt najde dost blbců, který koupěj. I když holt málokdo může tušit, jak so opravdu věci mají...

tak zas nesmíš se zlobit na smrtelníky který viděj aguilar 410 za 18 tis a čapnou ho big_smile když normálně jinde v praze stojí 30 big_smile


rozumím že to je stejný jak kupovat "brandovaný" jogurty a týrat tak chudáky zemědělce ale ....kua 12 litrů je 12 litrů big_smile

já kupříkladu na kytary.cz vyzrál českou malostí a dostal bednu za pěknou cenu... big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

136

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Kubš napsal:

rozumím že to je stejný jak kupovat "brandovaný" jogurty a týrat tak chudáky zemědělce ale ....kua 12 litrů je 12 litrů

Ministr: "Vám jde snad jen o profit, sire Desmonde!"
Sir Desmond: " Nejde JEN o profit, jde o PROFIT!!!!!
smile

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

137

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

mistergo napsal:

Takže kytary.cz jsou takový hudební Penny market?

tak nějak :-) když vezmeš kopec sraček, dostaneš na ně mnohem nižší cenu, než když jich vezmes pět. Kytary jedou na obrat, který dělají právě na levnejch věcech, ovšem s jejich promo mají lidi pocit, že kupují luxusní kousky :-)
Jinak Fender, Gibson i další sem posílají /bez dohody/ horší kusy už nějakou dobu. Dostala se mi do ruky zajímavá mapka, podle který Fender rozděluje zboží, jsme ve stejný skupině odběratelů jako třeba Kazachstán, Rusko, Moldávie, Bulharsko a tak, prostě východ. Ale třeba bývalá Jugoslávie je ve skupině s Rakouskem a Itálií.
Takže příště z dovči v Chorvatsku ne škeble a rakiji, ale Fendra :-)

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

138

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

el BassTardo napsal:
mistergo napsal:

Takže kytary.cz jsou takový hudební Penny market?

tak nějak :-) když vezmeš kopec sraček, dostaneš na ně mnohem nižší cenu, než když jich vezmes pět. Kytary jedou na obrat, který dělají právě na levnejch věcech, ovšem s jejich promo mají lidi pocit, že kupují luxusní kousky :-)
Jinak Fender, Gibson i další sem posílají /bez dohody/ horší kusy už nějakou dobu. Dostala se mi do ruky zajímavá mapka, podle který Fender rozděluje zboží, jsme ve stejný skupině odběratelů jako třeba Kazachstán, Rusko, Moldávie, Bulharsko a tak, prostě východ. Ale třeba bývalá Jugoslávie je ve skupině s Rakouskem a Itálií.
Takže příště z dovči v Chorvatsku ne škeble a rakiji, ale Fendra :-)

a ted mi příteli řekni co mám kua dělat....na jednu stranu sem sráč že si MM  nebo Fendera koupím z USA a zabíjím kšefty v čr na druhou stranu dle tvejch slov tady koupím stejně jen krám big_smile:D:D:D


kua ty mě dáváš....začínám bejt schizofrení....moje morální hodnoty kolísaj....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

139

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

el BassTardo napsal:

Dostala se mi do ruky zajímavá mapka, podle který Fender rozděluje zboží, jsme ve stejný skupině odběratelů jako třeba Kazachstán, Rusko, Moldávie, Bulharsko a tak

Chacha, tak to popletli, moje Mexico hraje jako fík! smile

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

140

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

mistergo napsal:
el BassTardo napsal:

Dostala se mi do ruky zajímavá mapka, podle který Fender rozděluje zboží, jsme ve stejný skupině odběratelů jako třeba Kazachstán, Rusko, Moldávie, Bulharsko a tak

Chacha, tak to popletli, moje Mexico hraje jako fík! smile

je ti jasný že Fík je taky další název pro Fokus big_smile:D:D:D:D

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

141 Naposledy upravil: mistergo (08. 01. 2010 14.15:30)

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Kubš napsal:

je ti jasný že Fík je taky další název pro Fokus

ty jeden mrňavej!!!! Dobře, moje mexico hraje jako datel.
a propos, snad je zde již uzákoněno, že srovnávat mex Fender a Fokus je trestné. smile

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

142

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Kubš napsal:

a ted mi příteli řekni co mám kua dělat....

Ale hovno, vždycky najdeš dobrej nástroj...
Já to mám vyřešený svým pološílenstvím. Najdu basu, totálně jí propadnu, nekoukám ani na pravo ani na levo, neřeším, jeslti je na e-bayi stejná levnějc, koupím a pak siříkám, co jsem já za čuráka, holt jako s ženskejma :-)

Víš ono to jsou spojitý nádoby. Pokud tady budou hudební krámy jenom pro zájemce o levný sračky, těžko se zvedne kvalita zboží i služeb. A i přes to, že je doba nahovno, jsou krámy, který pomalu začínaj vozit i hodně slušný kousky. A proč? Protože tam choděj lidi, který se vyznaj a chtěj kvalitu. Ale bacha, to že chtěj, neznamená že kecaj co bylo novýho na TB ale řeknou: "hele vole, objednej mi to" a opravdu to koupěj, byť by to u Thomanna bylo o litr levnější. Takhle jsem si třeba vydupal svoje oblíbený Ernie Bally v době, kdy je měl v Praze snad jeden jedinej krám.  A platil jsem za ně skoro devět stovek, i když z Německa mohly bejt za sedm. No a dneska? Skoro všude a kolem šesti stovek. Život je krásnej :-)

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

143 Naposledy upravil: el BassTardo (08. 01. 2010 14.22:04)

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Kubš napsal:

další název pro Fokus

neber do huby, Fokusy jsem vždycky měl, mám a mít budu! :-)
to už je taková moje ouchylka :-)

Končím a jdu do školy!

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

144 Naposledy upravil: Kubš (08. 01. 2010 14.24:28)

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

el BassTardo napsal:

Víš ono to jsou spojitý nádoby. Pokud tady budou hudební krámy jenom pro zájemce o levný sračky, těžko se zvedne kvalita zboží i služeb. A i přes to, že je doba nahovno, jsou krámy, který pomalu začínaj vozit i hodně slušný kousky. A proč? Protože tam choděj lidi, který se vyznaj a chtěj kvalitu. Ale bacha, to že chtěj, neznamená že kecaj co bylo novýho na TB ale řeknou: "hele vole, objednej mi to" a opravdu to koupěj, byť by to u Thomanna bylo o litr levnější. Takhle jsem si třeba vydupal svoje oblíbený Ernie Bally v době, kdy je měl v Praze snad jeden jedinej krám.  A platil jsem za ně skoro devět stovek, i když z Německa mohly bejt za sedm. No a dneska? Skoro všude a kolem šesti stovek. Život je krásnej :-)

to je mi jasný big_smile  souhlasím s tebou big_smile (a slibuju že příští nástroj si koupím v českejch hudebninách) jenže nevím jestli se to dokáže sloučit s mým "chladně ekonomicky uvažujícím já" který nekouká napravo nalevo a koupí z TB to co mu nejvíc sedí vzhledem, kvalitou a cenou big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

145

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Kubši ty radši nic neslibuj :-)
A fakt už du!

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

146

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

el BassTardo napsal:

Kubši ty radši nic neslibuj :-)
A fakt už du!

slibuju big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile:

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

147

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

el BassTardo napsal:

Pokud tady budou hudební krámy jenom pro zájemce o levný sračky, těžko se zvedne kvalita zboží i služeb. A i přes to, že je doba nahovno, jsou krámy, který pomalu začínaj vozit i hodně slušný kousky.

Přesně tak. Obchod nabízí to, co chtějí lidi. Otázka je, proč lidi chtějí to, co chtějí(co všechno na to má vliv, a co je rozhodujicí faktor).

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

148

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Původní záměr tady trochu zapadl, takže ještě jednou:
Jestli někdo tento apec zkoušel, tak se svěřte. Udělá to dobře vašemu svědomí. smile

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

149

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

el BassTardo napsal:

ty vole, to je ale zasraně zkurvená česká malost!

el BassTardo napsal:

ale pořád se tady použitý věci prodávají hodně draho.

+1
Souhlasím s tím, co píšeš, jako je to jak psal někde dante, že prostě lidi kupujou věc za "svoji" cenu. A za svoji prodávaj.
(Hm, zase proč by mě mělo tížit, že to tisíc lidí nekoupí, kdyýž se nějakej trubec nakonec najde, ale zas, vyloženě vydřít z toho co nejvíc má v kontextu s pravým účelem nákupu /hra na basu/ taky divnej vztah)

mistergo napsal:

Jestli někdo tento apec zkoušel, tak se svěřte.

Hele i kdybych měl tu možnost, možná bych otálel. Vůči několikanásobným celostránkovým reklamním masírkám hned vedle takřka nekritických recenzí na deklamovaný výrobek jsem už nějak imunní ... sad

Takže nevím jak ostatní, ale už mě to začíná taky fakt zajímat.

0 xLajků:

150

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

mistergo napsal:

Původní záměr tady trochu zapadl, takže ještě jednou:
Jestli někdo tento apec zkoušel, tak se svěřte. Udělá to dobře vašemu svědomí. smile

Zatím nezkoušel ,ale včera jse msi zkusil moc příjemnou věc: najet na e-shop, na zboží, do košíku....a Hellborg 250 by měl být na cestě domů smile
Já jsem si dal závazek, že když prodám Elliota a bude trvat akce: sleva na ten zesák, zkusím ho. Akce sice skončila, ale následně ji prodloužili, tak jsem do toho šel. Přišlo by mi blbý za tu cenu to nevyzkoušet....

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

151

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

pipa napsal:

a Hellborg 250 by měl být na cestě domů smile

To není původně zamýšlený lehký koncák:-) Ale jsem fakt zvědavej, co o něm napíšeš.

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

152

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

pipa napsal:

Hellborg 250 by měl být na cestě domů

Tak to jsem zvědavej. smile S tím Alembicem by to mělo být hodně zajímavé.

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

153 Naposledy upravil: pipa (24. 02. 2010 08.31:29)

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Pánové, jen prvotní rychlý dojem: já jsem nadšený, šťastný a vůbec všeobecne dojatý smile
výsledek předčil očekávání, nevěřil jsem, že je na koncáku velice co poslouchat a zkoumat, vlastně mě na to navedli až někteří místní zkušenější borci.
Ten Hellborg hraje jako kráva. Má to tón tlustý jako matka mojí bejvalky, fakt produkuje pevný, konkrétní basy, brilantní výšky, výkon akorát: hraje to v celém průběhu, od šeptání až po maximální zesílení: tj žádné: stupneci je do 12-ky, používejte max na 3/4 smile
A skvělá vychytávka: na výstupu přepínání 2/ 4/ 8 ohmů.

Testoval jsem s bednou Trace Elliot 4x10, výborně si to rozumělo, pořád jsem tu bednu podezříval z nějaké nekalosti smile
A srovnání: pouze s Trace zesilovačem jako koncem (buď v paralelní smyčce, nebo sériové, nebo i do preampu) a konckákem Phonic a nakonec se samotným zvukem Alembic preampu do sluchátek.

Jsem fakt nadšený. Napíšu i recenzi,  i když nevím, jestli bych neměl počkat až opadne nadšení smile

Nejlepší je, že je to úplně jednoduché, zapnout, zesílit, člověk se aspon nemusí trápit dumáním jestli hrát na jeden kanál, nebo využívat crossover, nebo zapojit koncák do můstku, nebo případně aktivovat nějaý patentní systém pro lepší přenos basů...
Jsme fakt nadšený.

Edit: a teď jsem zjistil, že na kytary.cz ho už sice nemají skladem, ale zato ještě o litr levněji než jsem ho koupil já...tj za 12,5 tis.  Jestli někdo zvažujete koupi koncáku, opravdu doporučuji zařadit to do výběru!!!

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

154

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

kdyby to tak nevazilo 14 kil....mit to 9 tak bych o tom uvazoval

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

155

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

naštěstí nejsou ty rozměry tak velké, hloubka 31 cm, což se vcelku dá. Mám to nacpané v menším racku a manipulace s tím je o srovnání lepší než s TE v hluboké bedně....

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

156

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Pipa:
Gratujulu! Musí to hrát fakt pěkně, když to starýho Elioťáka tak rozněžní. big_smile Podobně předl náš bicmen, když sehnal velkej buben od Tamy.
Hned položím zapeklitou otázku: jak moc se ten zvuk blíží celolampě? Píšeš, že to dělá tlustej tón - podobně jako u celolampy, nebo je to jiný?

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

157

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

spider napsal:

kdyby to tak nevazilo 14 kil....mit to 9 tak bych o tom uvazoval

Těch pět kilo navíc dělá to výstupní trafo, které u běžných tranzistorových konců není. smile

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

158

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Ty jo, to je zapeklitá otázka, a netroufnu si na to odpovědět. Prostě nevím, v reklamních řečech kolem toho něco mluví, ale já si netroufám posoudit.
Zvuk mě nadchl a překvapila mě taková jakási plnotučnost v basech, tam, kde na spoustě aparátů většinou slyšíš, že to je jakési jalové, ale je to hodně o pocitu. Jen na tom něco bude, když si toho všimla i moje polovička, přijde jí to výrazně lepší. Já na ni dám (páč bez jejího pochopení bych nemohl utrácet rodinné úspory smile )
Ty to asi máš daleko, ale kdyby  ses k někomu přidal, bude to ke srovnávání plně k dispozici na srazu v Chřibech...

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

159

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

pipa napsal:

Zvuk mě nadchl a překvapila mě taková jakási plnotučnost v basech, tam, kde na spoustě aparátů většinou slyšíš, že to je jakési jalové

Mně tenhle popis právě připomíná pocity z celolampy. Dobře to vyjádřil náš basák v kapele, když hrál ještě na průměrné kombo Peavey max115 - jednou se na chvíli píchl do 120W kytarové celolampy s 2x12" bednou a po pár tónech pronesl: "to je poprvé za dlouhou dobu, co hraju opravdu na basu".
S Chřiby počítám, rád bych se zajel podívat, ale netuším jak to vyjde. Poslední dobou cokoliv naplánuju, tak mi nevyjde, takže to nechám osudu. smile

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

160

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

pipa napsal:

Pánové, jen prvotní rychlý dojem: já jsem nadšený, šťastný a vůbec všeobecne dojatý smile
Ten Hellborg hraje jako kráva.

Tož to je skvělé!
Gratuluju - pořádnej koncák (není to vždy o Wattech) to je věda big_smile
A ještě navíc s Alembicem.mňam mňam

Trochu slintám..:)

Fretless 6 pasiv/Vlček, DR (Sunbeams, Lo Rider, Pure Blues), Aguilar Tone Hammer, Aguilar DB659, Warwick Jonas Hellborg 2x250W, Aguilar 2x DB112, kompresor-limiter/Smrčka
0 xLajků:

161

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

radim napsal:

Trochu slintám..

Slintat je potřeba jinak by většina hi.endovejch značek krachla wink

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

162

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Taky slintám smile jo jo

0 xLajků:

163

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Kubš napsal:

Slintat je potřeba jinak by většina hi.endovejch značek krachla

Ano, slintat je potřeba. A potom je třeba vyjádřit dík kytarám.cz, které toho Hellborga de facto s Pipou zatáhly půl na půl. big_smile (resp. dokonce 66:33!!)

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

164

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

mistergo napsal:
Kubš napsal:

Slintat je potřeba jinak by většina hi.endovejch značek krachla

Ano, slintat je potřeba. A potom je třeba vyjádřit dík kytarám.cz, které toho Hellborga de facto s Pipou zatáhly půl na půl. big_smile (resp. dokonce 66:33!!)

big_smile no to každopádně big_smile snad to (high hend) Pipa ocení a konečně přestane hlásat "na to moje hraní mi to moje stačí" big_smile:D:D:D:D

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

165 Naposledy upravil: mistergo (25. 02. 2010 16.45:19)

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Kubš napsal:

no to každopádně big_smile snad to (high hend) Pipa ocení a konečně přestane hlásat "na to moje hraní mi to moje stačí"

Nejzajímavější je to, že to od kytary.cz není žádná krátkodobá akce. První příspěvek tohoto topicu je z konce března 2009 a už tehdy to, podle toho, co tam píšu, bylo ve velkých slevách. Teď se konečně zbavily kusu, co měly na skladě a přesto tam mají furt slevu - to už snad rozprodává za dampingové ceny přímo Warwick, nebo co.

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

166

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

mistergo napsal:
Kubš napsal:

no to každopádně big_smile snad to (high hend) Pipa ocení a konečně přestane hlásat "na to moje hraní mi to moje stačí"

Nejzajímavější je to, že to od kytary.cz není žádná krátkodobá akce. První příspěvek tohoto topicu je z konce března 2009 a už tehdy to, podle toho, co tam píšu, bylo ve velkých slevách. Teď se konečně zbavily kusu, co měly na skladě a přesto tam mají furt slevu - to už snad rozprodává za dampingové ceny přímo Warwick, nebo co.

já už se nedivím ničemu a nikomu...tohle je peklo a nevěřím že to prodávaj "s čistým úmyslem" dost dobře mi totiž nedochází jak tohle cenový zvýhodnění je tak dlouhodobý a zároveň je českou raritou...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

167

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Fuit napsal:

Ze svejch zkušeností poslední doby bych řek že se bedny podílej na zvuku hrozně moc... A co se týče zvukařů tak si stejně většinou berou dva signály, co jsem se bavil se zvukařem tak maj vlastně jeden signál se kterym tak nějak pracujou aby to hezky znělo a to přibarvujou zvukem, kterej máš nastavenej na bednách... Takže stejně žádnej basák nemá kontrolu nad tim co půjde do lidí...

ano přesně tak to funguje v každém našem klubu,neboli přesně tam kde většina z nás vystupuje...........blik a procitnutí,že skutečnost je zcela jiná,nakonec se dozvíš,že jsi ani ven nelezl protože to dělalo v PA bordel

ukulele
0 xLajků:

168

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Kubš napsal:

"na to moje hraní mi to moje stačí"

no jo, tohle m ias na to moje hraní stačí smile

pokud jde o cenu: akci kytar.cz nechápu, nejdřív to bylo za 14,5 a už tehdy jsem si říkal, že když prodám dobře Elliota, zkusím to. Pak akce skončila, tak jsem se s tím v duchu rozloučil.
Elliota jsem pak prodal za 14, mrknu ze zvědavosti na kytary.cz a ejhle, znovu v akci, tentokrát o litr levněji. Koupil jsem a říkal jsem si: konečně se zbavili toho vystavovaného kousku ,a je po akci. No a teď ho sice nemají skladem, ale akce je prodloužena: za 12,5. Takže když si počkáte, třeba bude zadarmo smile

Mě nedávno tady na fóru docela zaskočily informace o konc. zesilovačích, který jak hraje, a jestli přenáší nebo nepřenáší dobře basy....docela mě to rozladilo, páč jsme si naivně myslel, že zas tak slyšitelně zásadní to být nemůže, že zesílím jen to c ovyleze z preampu.
Každopádně jsem díky tomu zobezřetněl a hodně hledal, studoval tady osvědčené kombinace (třeba Radimův modfet, nebo Battyho PLX, což byl favorit) ale myslím, že za tu cenu by bylo hřích nevyzkoušet něco, co je primárně pro basu konstruované, a to tak, že důkladně.

Obecně si ale myslím, že ty ceny jsou opravdu vysoké, a to i pro západní soudruhy. Zajímalo by mě, jak si to prodejně vede ve světě.

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

169

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

mistergo napsal:

Mně tenhle popis právě připomíná pocity z celolampy. Dobře to vyjádřil náš basák v kapele, když hrál ještě na průměrné kombo Peavey max115 - jednou se na chvíli píchl do 120W kytarové celolampy s 2x12" bednou a po pár tónech pronesl: "to je poprvé za dlouhou dobu, co hraju opravdu na basu".

Já jsem nad tím včera přemýšlel, protože stejnou zkušenost jsem kdysi zažil taky. kytarová kopie marshallu a 4x12 bedna a ta hromada krásné dynamické zvukové agrese, ale příjemné pro uši, to bylo jako tsunami.
Teď v poslední době jsem na celolampu nehrál, takže to budu tahat z paty, ale rozhodně to k tomu má blízko, nicméně: myslím, že lampové zesáky nemají obecně tak konkrétně přenesené spodní frekvence, zatíco Hellborg ano, na druhou stranu: celolampový konec dokáže podle mého mínění dát zvuku plastičnost, jaké Hellborg nedosáhne.

Toto tvrzení není tvrzení ,ale jen domněnka. Ale zkusím to ověřit, kámoš kdesi sehnal obrovský vícekanálový lampový zesilovač: Dynacord Monster, tak jestli to bude fungovat, porovnám to.

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

170

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

pipa napsal:

myslím, že lampové zesáky nemají obecně tak konkrétně přenesené spodní frekvence, zatíco Hellborg ano, na druhou stranu: celolampový konec dokáže podle mého mínění dát zvuku plastičnost, jaké Hellborg nedosáhne.

S tím jsem zhruba počítal - podle toho, co Hellborg říkal v rozhovoru a z ukázek na netu - z lampáče vzít jenom hutné basy a eliminovat ten bordel a zkreslení. Docela by mě teda zajímalo, jaký má ten koncák damping faktor. Vím, že už otravuju, ale nedostals k tomu nějaký data sheet, kde by se to dalo vyčíst? smile

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

171

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

No ale lampa právě superbasy nedělá. A velmi nízké frekvence se lampou oříznou, protože je lampa prostě neumí.

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

172

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

tao-kan napsal:

No ale lampa právě superbasy nedělá. A velmi nízké frekvence se lampou oříznou, protože je lampa prostě neumí.

No já nevím, viděl jsem případy, kdy se lampové zesy testovaly třeba 10Hz sinusovkou a odezva byla. Každopádně, ještě jsem se nesetkal s celolampou, která by neměla mohutné basy, ať už to způsobuje co chce.

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

173

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

mistergo napsal:

Vím, že už otravuju, ale nedostals k tomu nějaký data sheet, kde by se to dalo vyčíst?

Neotravuješ ani v nejmenším, já teď nepobývám doma, ale některý den se tam budu stavovat a omrknu, co v té krabici všechno bylo smile
Do papírů jsem se zatím ani nepodíval...

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

174

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

tao-kan napsal:

No ale lampa právě superbasy nedělá. A velmi nízké frekvence se lampou oříznou, protože je lampa prostě neumí.

taky mam z praxe tu zkusenost...
mel jsem dve celoflasky delsi cas a oproti markovi to basy nemelo zdaleka tak, tedy ty nejnizsi...

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

175

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Axlík napsal:
tao-kan napsal:

No ale lampa právě superbasy nedělá. A velmi nízké frekvence se lampou oříznou, protože je lampa prostě neumí.

taky mam z praxe tu zkusenost...
mel jsem dve celoflasky delsi cas a oproti markovi to basy nemelo zdaleka tak, tedy ty nejnizsi...

Taky bych to tak řekl neudělá tak hluboké basy jak tranzistor ale zase ty basy co hraje jsou tučnější, plnější a určitě jsou slyšet na delší vzdálenost smile

Spector NS 5 CR, GK 1001 - 90's Style jak ta kapela RHCP, Symetrix, H&K BC410H
Jolča Jantar 4
0 xLajků:

176

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Já nevím, každý máme jiné uši. smile Já slyším něco jiného. A vlání nohavic, padání šroubů ze skříně apod. jsem zatím zažil jenom s celolampou. smile

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

177

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

grampa napsal:
Axlík napsal:
tao-kan napsal:

No ale lampa právě superbasy nedělá. A velmi nízké frekvence se lampou oříznou, protože je lampa prostě neumí.

taky mam z praxe tu zkusenost...
mel jsem dve celoflasky delsi cas a oproti markovi to basy nemelo zdaleka tak, tedy ty nejnizsi...

Taky bych to tak řekl neudělá tak hluboké basy jak tranzistor ale zase ty basy co hraje jsou tučnější, plnější a určitě jsou slyšet na delší vzdálenost smile

Jj, tak nějak... pro mě je přirozený ořez toho ultranízkýho bordelu jako boží požehnání. Navíc se tím ještě zlimitujou špičky. smile Ale chápu, že pro pětkaře s aktivkou to musí být zklamání.

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

178

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Axlík napsal:

mel jsem dve celoflasky delsi cas a oproti markovi to basy nemelo zdaleka tak, tedy ty nejnizsi...

Zrovna tvoje přesedání z lamp na digizesák mi mockrát vrtalo v hlavě

mistergo napsal:

A vlání nohavic, padání šroubů ze skříně apod. jsem zatím zažil jenom s celolampou. smile

Jak říkám, když jsem poprvé zahrál na větší celoflašku, tak jsem se vyděsil, co se to na mě vyhrnulo, od té doby šedivím...byl to prostě náser smile
V začátcích jsem  měl malý východoněmecký lampáček MV3, to mělo snad 20W, šrouby ze skříní sice nepadaly, ale hrálo to hezky a uhrál jsem s tím kapelu. Ale je pravda že nároby byly tenkrát nižší...

Mistergo, byl jsi u kytar.cz ty hellborgy zkoušet? nechce se mi to hledat zpětně smile ale že ti to docela hlodá v hlavě, já asi nedokážu pořádně vystihnout ty postřehy, které právě hledáš.

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

179

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

pipa napsal:

Mistergo, byl jsi u kytar.cz ty hellborgy zkoušet? nechce se mi to hledat zpětně smile ale že ti to docela hlodá v hlavě, já asi nedokážu pořádně vystihnout ty postřehy, které právě hledáš.

Hledání je u konce. smile Nebyl jsem to zkoušet a to jsem byl třikrát do Prahy připravený jet - ale vždycky to nějak na poslední chvíli padlo a jet tam jen kvůli zesilovači...

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

180

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

hledání "konce" (někdy) nebere konce smile smile smile

..jinak by byl život tak strašně fádní smile

Fretless 6 pasiv/Vlček, DR (Sunbeams, Lo Rider, Pure Blues), Aguilar Tone Hammer, Aguilar DB659, Warwick Jonas Hellborg 2x250W, Aguilar 2x DB112, kompresor-limiter/Smrčka
0 xLajků:

181

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

radim napsal:

hledání "konce" (někdy) nebere konce

big_smile
a propos, když vidím majitele boxu od pana Krampery, pamatuju se, že jsem v nějakém rozhovoru s ním četl, že také plánuje stavět tranzistorové konce s výstupními transformátory. Mimochodem, z toho rozhovoru jsem byl tenkrát stejně nadšený, jako z rozhovoru s J. Hellborgem - to jsou prostě lidi, kterým to pálí. smile

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

182 Naposledy upravil: B.A.S.O.X (03. 03. 2010 16.20:19)

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

mistergo napsal:

Mimochodem, z toho rozhovoru jsem byl tenkrát stejně nadšený, jako z rozhovoru s J. Hellborgem - to jsou prostě lidi, kterým to pálí. smile

No jo taky sem to sem už několikrát psal, že je to vysoce kvalitní apec za pulku peněz než u konkurence...ten zesík už je na světě a první ohlasy - prostě bomba smile jako všechno co Krampič vypustí smile

0 xLajků:

183

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

B.A.S.O.X napsal:

No jo taky sem to sem už několikrát psal, že je to vysoce kvalitní apec za pulku peněz než u konkurence...ten zesík už je na světě a první ohlasy - prostě bomba smile jako všechno co Krampič vypustí

a dělá to sériově, nebo jenom na objednávku?

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

184

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

mistergo napsal:

Mimochodem, z toho rozhovoru jsem byl tenkrát stejně nadšený, jako z rozhovoru s J. Hellborgem - to jsou prostě lidi, kterým to pálí

Taky jsem z toho měl takový dojem, docela jsem studoval i ty stránky, ale jsou tam tajemní jak karpatský hrad...

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

185 Naposledy upravil: radim (25. 06. 2010 08.22:28)

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

pipa napsal:

.. já jsem nadšený, šťastný a vůbec všeobecne dojatý

jsem na tom úplně stejně smile,
Hellborg je doma !!!!, RTG mosfet pracuje velice dobře, ale tohle je opravdu KONCÁK.
chuj s váhou.

http://ulozna.soulslavers.com/soubory/radim-250610-085631-stereo_set03.jpg

tlustý i jiskřivý,  konkrétní, jakoby už lehce nakoprimovaný tón, druhý kanál zatím ženu do Bohišenova SWR 1x15, primárně s fretlesskou, lamp. aguilarem a 1x12 Kramperou si to pěkně rozumí, ...celý ten řetězec jakoby konečně dostal smysl.
huráááááá

Fretless 6 pasiv/Vlček, DR (Sunbeams, Lo Rider, Pure Blues), Aguilar Tone Hammer, Aguilar DB659, Warwick Jonas Hellborg 2x250W, Aguilar 2x DB112, kompresor-limiter/Smrčka
0 xLajků:

186

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Blahopřeju!!!!!

Moje nadšení z koncáku stále nevyprchalo, nevěřil bych, že mi koncák udělá takovou radost big_smile

za kolik a kde jsi koupil, jestli to není tajné?

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

187 Naposledy upravil: radim (25. 06. 2010 12.00:09)

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

pipa napsal:

za kolik a kde jsi koupil, jestli to není tajné?

stejně jako ty, na slevněných kytarách.cz, 19,9t, já vím, je pořád hodně kur.a, ale po zkušenostech s x koncáky se to příblížilo k mé nejzazší akceptační hranici.

(kdo umí, má tah na branku, ať jej zpeněží (hi-end výrobce), to je ok..slintat je nám třeba
..ale jen z pohledu neumětela, že by toto byly realizační náklady na produkt, že by je šibalové.cz podkročili a prodělali?, já nevím, nevěřím..nebo jestli to byly propagační kusy?)

Fretless 6 pasiv/Vlček, DR (Sunbeams, Lo Rider, Pure Blues), Aguilar Tone Hammer, Aguilar DB659, Warwick Jonas Hellborg 2x250W, Aguilar 2x DB112, kompresor-limiter/Smrčka
0 xLajků:

188

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

To víš že neprodělali, buď k tomu došli v nějaké promo akci od dodavatele (výrobce) levněji, nebo jsou to nějaké vystavované kousky, nebo kdovíjak...

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

189

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

radim napsal:

stejně jako ty, na slevněných kytarách.cz, 19,9t

Hernajs, toho jsem měl v hledáčku, tak nějak jsem spoléhal na to, že by mohl třeba pár měsíců vydržet. Až vás Hellborgové omrzí pánové, tak se hlásím do pořadníku. smile

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

190

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

mistergo napsal:

Hernajs, toho jsem měl v hledáčku, tak nějak jsem spoléhal na to, že by mohl třeba pár měsíců vydržet. Až vás Hellborgové omrzí pánové, tak se hlásím do pořadníku. smile

Ja sem hlasim hned jako druhy, mit tedka prachy, uz ho davno mam... Jestli si dobre vzpominam, ta sleva byla takova, protoze to bylo vystavene na prodejne.

Fender CS '64 Relic Jazz Bass (skladacka z dilu), Squier Vintage Modified, Ibanez GSR 180
Ampeg SVPCL, Warwick Quadruplet, Torque (jeste UK)
0 xLajků:

191

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

Tak jsem po dlouhé době okoukávání a rozhodování majitelem SP25 a musím se přidat k nadšeným hodnocením. Zesilovač má jedinou chybu, 21 kilogramů, ale tím negativa končí. Jinak dělá jednu jedinou věc, ale dělá jí sakra dobře - zesiluje. A to tak, že z něj vyleze přesně to, co do něj pošlete - což může být pro někoho nevýhoda, protože zvuk rozhodně nikterak nepřikrášluje. Co mi ale přijde nejlepší, je rychlost - těžko se to popisuje, ale najednou jdou struny mnohem líp "za prsty", odezva je okamžitá, tón je pevný, opravdu křišťálově čistý (vím, marketingové kecy, ale je to tak)...ale ona rychlost je za mě to nejdůležitější. Poslední roky jsem hrál na koncák Ashdown Little Giant, ale vyzkoušel jsem za ta léta dost hlav - dlouhodoběji jsem hrál na tranzistorové Ampegy, Trace Elliota, Peavey, starý tranďák Warwick a mosfetový Acoustic ze sedmdesátých let - právě tomu Acousticu mi přijde Hellborg nejblíže, to byl taky aparát, který člověku vůbec nic neodpustil. Za mě všechny palce nahoru, ale jak jsem psal, určitě není pro každého a není to "mainstreamový" zesilovač. A také doporučuji k zesilovači pořídít osobního otroka na nošení.

 

https://baskytara.com/img/m/2182/t/p1duhhj0ipv0f1j6pmvc3r7k8h3.jpg

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

192

Re: Warwick-Jonas Hellborg signature aparát+hromada OT+marketing v kostce

BTW oproti té původní ceně byl za hubičku :-)

https://baskytara.com/img/m/2182/t/p1duhjhlo21ug51jak711aaafcn3.png

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků: