101

Re: Mesa Boogie

Memory napsal:

A co ti tam chybí?

mne tam chybi naky prikurovatko.. ten voicing cudl co sem pochopil z popicu je neco jako vpf u marka .. proste Veckovatko.. brrr big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

102

CzechJoker napsal:

Chybí mi tam kompresor/limiter, efektová smyčka a možná i to zkreslesní

Na čelním panelu je dioda "limit", možná to má infegrovanej, trvale sepnutej limiter. Kdo ví. Mně tam třeba efektová smyčka vůbec nechybí. Efekty mám stejně všechny zapojený před vstup do zesilovače. Ale celkem mě mrzí absence lamp v preampu, navíc bejt to s možností nějakýho toho lampovýho přikouření tak by to bylo ideální.
Jinak cena 699USD není tak hrozná. Čekal jsem spíš "baťovskejch" 999USD.

Gibson EB14 5 string / Vintage fretless -> Audioevent Total Sonic Annihilation -> Audioevent Wardance ->  Ammoon stereo looper -> EHX Freeze -> Darkglass Alpha Omega Ultra = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

103 Naposledy upravil: MartinXC (04. 09. 2015 11.07:41)

No, ono 700 USD bude do CZK povýšeno kurzem 22, k tomu přijde clo - 15% (?) a DPH 22%
A jsme na 21t ... na Mesu to není špatné, na poskytnutou hodnotu je to průměr. Leda by do toho zadrátovali nějaký default pěkný zvuk - ale to by už bylo napsáno hned v nadpise.

Fender PB US, JB MIM, JB MIM FL, MarleauxDiva fy Růžička, Spector Legend Classic 6, Palatino;
TCE250BH+Hocke BN112HM+BN112M, Peavey/EVM15L+Peavey Mark III, Hocke BT120+Hocke B115, Hocke BN210, AldaxSPM250, Samson C-valve preamp
0 xLajků:

104

CzechJoker napsal:

Nevím jestli hraješ nějakou hlasitou hudbu, na metal je možná 800W akorát

no, ono to není o hlasitosti, ale o tom jakou rezervu ti ten výkon umožní...

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

105

Ahoj, ví někdo jaké origo repro se montuje do powerhouse 4x10? Diky smile

Music Man Club #2
Ampeg SVT-4 PRO, Korg DTR 2000, Darkglass B7K
Mesa Boogie PowerHouse 4x10 by Laryš
0 xLajků:

106

Torrman napsal: