1

Téma: Problém se Slapem

Ahoj všichni....mám menší problém učim se slap sem v tom(podle mě teda:D) docela dobrý ale mám problém když palcem slapnu na A tak si vždycky zavadim i o další strunny. A ještě jedna otázka palcem se hraje na všechny strunu nebo jen na E,A a D,G se podtrhává??
Předem díky za odpověď
PS. Pokud toto téma tady je tak se omlouvám našel sem tu jen pár slapových temat a tam byl posledná příspěvek z roku 2006 tak sem to sem napsal new:-)

Hraju 3 rokem na Cort Jazz Bass. Zatím si nestěžuju:-)
0 xLajků:

2

Re: Problém se Slapem

Neni mozna. Jsou tu i aktualnejsi temata. Palcem uhazujes na jakoukoliv strunu se ti zachce, stejne tak se trhanim. Zadna omezeni ve hre na nastroj neexistuji...pouze ta co si sam vytvoris.

Zavadeni o dalsi struny je bezne, cvikem ziskas presnost. Jinak je samozrejme nutne tez struny tlumit a tim si muzes obcas i pomoct, ze zatlumis okolni struny.
On slap je v nejcastejsi podobe stejne zalozen na tlumeni, takze tomu se nevyhnes smile

CEILIN KAT IZ WATCHIN U MASTERBATE
0 xLajků:

3

Re: Problém se Slapem

Filip "Bassman": podle mě by se ti velmi mohlo hodit tohle video:
Richard Scheufler - Slap and Funky
Uvidíš tam odpověď na obě své otázky pěkně vizuálně a hodně dalších užitečných věcí.

live: Fender Deluxe Active Jazz Bass MIM, Aguilar GS 112, Ampeg PF-350, Mono M80
home: M-Audio Fast Track, M-Audio Oxygen 49, Cubase 5
0 xLajků:

4

Re: Problém se Slapem

Callas napsal:

Filip "Bassman": podle mě by se ti velmi mohlo hodit tohle video:
Richard Scheufler - Slap and Funky
Uvidíš tam odpověď na obě své otázky pěkně vizuálně a hodně dalších užitečných věcí.

Zrovna tohle video mi prijde uplne debilni wink nic mi to nedalo, tak jak sem ho koupil tak sem ho zalozil do police.

Dante odpovedel na podstatne, zamykam

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků: