1

Téma: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

asi to bude docela hustej vecirek...i kdyz v žlutákoj nenechaj cloveka ani poradne zaparit....jinak tam budou hrat celkem 4 kapelky...mimo Napalm death jeste thema 11, uprise....4 uz si nepametam...jedou snuru poo cr....hrajou jeste mimo jine v brne..co vim....

Ibanez, Marshall, Cavon, SWR
0 xLajků:

2

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

tou čtvrtou kterou si zapoměl sou jihočeští drtiči INGROWING,který s nima taky jedou celou tour po česko-slovensku smile

0 xLajků:

3

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

No jdu tam, Napalm Death nazivo to je energicka naloz! Uz sem je videl snad 3x a pokazdy to solidne rozmrdali smile Ale narvanej Zlutak, to bude fakt na ho*no...

http://www.jpeg.cz/images/657_banner001.gif
basa: FENDER Deluxe Active Jazz Bass
aparát: 2x box Hocke 1x12" 300W (1x s hornou), Hartke HA3500
0 xLajků:

4

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

ve Žluťáku je zvuk vždycky nahovno....hráli sme tam už asi 3X a shit.Ikdyž na podiu docela dobrý....ale jinak co jde ven....děs běs sad Čím dál od podia tim horší....

0 xLajků:

5

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

no ja nebyl.....musel sem makat do podelani.....

Ibanez, Marshall, Cavon, SWR
0 xLajků:

6

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

he he Shane usnul big_smile:D

0 xLajků:

7

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

NO ty s prominutim mr*ky co hrali pred ND znamenaly utrpne cekani... Nastesti jsem to prezil a s ND prisel kurevsky namrd jak to umi snad jen oni. Vynikajici koncert!

s pekelnikem nesouhlasim ze ve Zlutaku je vzdy na hovno zvuk. Ale tedka byl. U predkapel totalne v pici, navic samozrejme prehuleny jak prase! Na ND zpocatku taky, ale pak se to zlepsilo. Prehulenost stale zustala, takze byt sem zvyklej, zalehly usiska sem mel jeste druhy den odpolko.

http://www.jpeg.cz/images/657_banner001.gif
basa: FENDER Deluxe Active Jazz Bass
aparát: 2x box Hocke 1x12" 300W (1x s hornou), Hartke HA3500
0 xLajků:

8

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

tak mistře,myslím,že bys zasloužil trošku vytahat za ucho mad
Já bych řekl,že ty kapely,co se osmělily si před ND stoupnout,tady v ČR v oblasti "tvrdšího ranku" už něco znamenají a něco dokázaly,takže přinejmenším bych řekl,že by si zasloužily trochu úcty a respektu! A nazvat je mrdkama mi osobně přijde trochu dost nemístný a drzý mad
Až ty jelimane dokážeš to co oni a budeš sám stát před kapelou tohoto mezinárodního formátu,tak já osobně se na tebe rád přijdu podívat co předvedeš..... dokud tomu tak není tak radši stáhni ocas mezi nohy a sklapni!!!

Co se týká zvuku ve Žluťáku....neříkám,že vždy tam je zvuk na hovno,ale byl tam na hovno vždy když sem tam měl tu čest .....jak je tomu na jiných akcích tam, mě nezajímá a je mi to vcelku šumák.

0 xLajků:

9 Naposledy upravil: mikulik (21. 01. 2008 09.36:13)

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

pekelnik napsal:

Já bych řekl,že ty kapely,co se osmělily si před ND stoupnout,tady v ČR v oblasti "tvrdšího ranku" už něco znamenají a něco dokázaly,takže přinejmenším bych řekl,že by si zasloužily trochu úcty a respektu! A nazvat je mrdkama mi osobně přijde trochu dost nemístný a drzý
Až ty jelimane dokážeš to co oni a budeš sám stát před kapelou tohoto mezinárodního formátu,tak já osobně se na tebe rád přijdu podívat co předvedeš..... dokud tomu tak není tak radši stáhni ocas mezi nohy a sklapni!!!

Pekelníku, nestartuj hned... to že někdo už nejakou dobu hraje a něčeho dosáhl, znamená podle tebe automaticky že je to nedotknutelný božstvo, proti kterýmu se nesmí nic říct? mmikkovi se to prostě nelíbilo, tak to napsal, na což má plný právo. O Rolling Stones se říká že to jsou mrdky úplně běžně a nikomu to nevadí... a že ti by po těch letech a úspěších měli teda nárok bejt nejvíc nedotknutelný na světě...
A argument "až dokážeš to, co oni, tak kritizuj" je nejvíc pomýlenej ze všech. O tom by mohli vyprávět všichni hudební publicisti, kteří píšou recenze koncertů. Když v OBI zkrituzuju nepovedenej zahradní stůl, přece to automaticky neznamená, že musím být nutně truhlář (po vašem - stolař).

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

10

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

No jo, jenže my jsme truhláři... V tomhle s pekelnikem souhlasim, každýho, kdo není moje modla, ne zkritizovat, ale rovnou sepsout nadávkama, to normální člověk aspoň s minimální dávkou pokory neudělá! S timhle stylem nemám nic společnýho, ale doknážu uznat, že to někdo umí, že někdo je světovej a někdo zase sice jen českej formát, ale přesto si zaslouží jakous takous slušnost...
Tak se ukaž mrdko, jak hraješ! Hoď nám sem ukázku svý vlastní, pochopitelně nemrdkový kapely...

0 xLajků:

11 Naposledy upravil: mikulik (21. 01. 2008 12.24:10)

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Hele, tohle je klasický český přizdisráčství... aneb "sám nehraju jako pánbůh, tak bych měl radši mlčet a nikoho nekritizovat". Přesně to nesnáším. Jasně, můžem polemizovat o vhodnosti termínu "mrdka", ale princip je stejnej... viz ty Stouni, nebo kdokoliv jinej - já sice svět nesjezdil a iks desek nenahrál, ale klidně můžu říct že to je srágora. Prostě mě to nebaví a nelíbí se mi to a tak je to pro mě srágora. Pro jinýho třeba ne, ale pro mě jo.

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

12

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Kdo něco dělá musí s nějakou tou kritikou (vhodnou i nevhodnou) počítat. Prostě to k tomu patří. Ono, když ti druzí pomlouvají kapelu, je to dobrý znamení, že se o tobě mluví. V tomhle je dalece nejhorší ticho...

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

13

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Bezesporu kritika je velmi důležitá! Ale když je to stylem "To byli ty čur*ci, co zavazeli na podiu, než přišli mý zbožňovaný borci, a takhle si to klidně můžu dovolit říct, pže i já už hraju na basu, víte?", tak to není kritika, ale výlev beďaráka big_smile Nicméně to neznamená, že ty kapely opravdu nestály za mnoho... Spíš je zajímavý, že lidi, co něco skutečně uměj, se kritizovat zdráhaj, spíš naopak podporujou začínající atd...

0 xLajků:

14

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Dan napsal:

Spíš je zajímavý, že lidi, co něco skutečně uměj, se kritizovat zdráhaj, spíš naopak podporujou začínající atd...

někdy ty lidi co sou dnes řekněme slavní hráli na začátku takovej šit(minimálně z dnešních měřítek) big_smile že jestli maj trošku seberelfexe tak ty mladý vytáhnou smile protože musej cejtit že když se to povedlo jim tak proč by se to nemělo povést lidem který už na začátku maj v sobě to  "mojo" který třeba neměli (ty voe nedávno sem slyšel starý U2 a teda řeknu vám to je krutý....)

jinak tahle kritika, hele to je těžký však víte jak to chodí když jezděj hvězdy do čech...předskokani maj většinou seřízlí PAčko tak aby náhodou nezněli líp než hlavní hvězdy apod.

víte co on je problém, jedna věc je kritika druhá věc je jeslti ty český kapely sou mnohdy opravdu tak kvalitní.....nebudu jmenovat ale existuje jistá scéna dneska v praze dost jede a ty kapely vlasntě většinu "významějších" spojuje jeden člověk (a zrovna basák)  a co se o nich říká??
"sou známý jen protože o nich píšou tzv. cool časáky...kde maj svoje kámoše"

kdo uhádne má u mě smajla


můj těžce subjektivní názor je že čechy dokážou produkovat skvělý muzikanty, ale málokdy skvělou muziku....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

15

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Neuhádnu, nemám o tom ani tcuha, ale jinak souhlas!

0 xLajků:

16 Naposledy upravil: mikulik (21. 01. 2008 14.27:49)

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Kubš napsal:

kdo uhádne má u mě smajla

Šmity...?

(smajla si příležitostně vyberu) smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

17

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

only for mikul: big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

18 Naposledy upravil: pekelnik (21. 01. 2008 14.40:56)

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Mikuldo kua!!! tady nešlo o tu kritiku jako takovou do pitchi smile,ale o způsob jakým to bylo podaný.Ty voe, to si netroufne soudnej člověk nazvat nekoho mrdkou jen proto,že ho to nebavilo(možná ty termínem mrdka označuješ kde co(bez útoku,ja? smile ),takže ti to přijde normální,ale já,nebo mě pokud někdo označí mrdkou,tak mě to bude kurevsky srát,protože to beru,jako urážku.Nehledě teda na to,že ti lidi z těch jmenovaných předkapel(vyjma UPRISE) sou řekl bych moji dobří kámoši(jeden dokonce náš novej kytarista),takže se mě to i tak dotklo.A to poznamenávám,že mě jejich tvorba at jedný či druhý kapely příliš nebere a neni to uplně šálek mojí kávy,přesto jsem schopen jejich tvorbu(a to ne proto,že by byli moji kámoši,ale protože si myslim,že to co dělají,dělají prostě dobře) maximálně respektovat a totéž bych rád viděl i u ostatních.

pipa napsal:

Ono, když ti druzí pomlouvají kapelu, je to dobrý znamení, že se o tobě mluví

muhehe tak toto znám velice dobře z vlastní zkušenosti... big_smile:D

0 xLajků:

19

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

pekelnik napsal:

(možná ty termínem mrdka označuješ kde co(bez útoku,ja?  ),takže ti to přijde normální

Tak tady je myslím zakopanej pes... já to slovo totiž používám opravdu pořád smile

Kubš napsal:

only for mikul big_smile

Díky, bejby smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

20

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

mikulik napsal:

Tak tady je myslím zakopanej pes... já to slovo totiž používám opravdu pořád smile

jj takže si rozumíme.... v poho smile.

0 xLajků:

21

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

pekelnik napsal:

jj takže si rozumíme.... v poho .

Rozumíme, v poho big_smile big_smile

Peace, pyčo smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

22

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

pyčo je v poho big_smile:D

0 xLajků:

23

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Uf, to se mi ulevilo smile smile smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

24

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

taky si myslím, že se kapely můžou kritizovat, ale je pravda, že slovník kritiky by měl být trochu na úrovni a ne hned všechny nazývat mrdkama, dá se to říct i jinak a Kubš má u mě +100, naše republika produkuje opravdu mnoho skvělých muzikantů, což se ovšem nedá říct o muzice až na pár vyjímek

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

25

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

hehe.... Takze je pravda, ze mrdka je prehnany, ale mne to tak ve skutecnosti prislo. A myslim, ze ani dobrej zvuk by to proste nezachranil, ovsem pravdou taktez je, ze podobne jako u mikulika je toto slovo u me casto frekventovane.
Sic to dale je offtopic, ale jeste si nemohu odpustit souhlas s tim nazorem o muzice a muzikantech, jako ze tu neni moc (paklize nejaka) svetovy muziky delany Cechama...

http://www.jpeg.cz/images/657_banner001.gif
basa: FENDER Deluxe Active Jazz Bass
aparát: 2x box Hocke 1x12" 300W (1x s hornou), Hartke HA3500
0 xLajků:

26 Naposledy upravil: Kubš (23. 01. 2008 00.27:57)

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

mmikk napsal:

hehe.... Takze je pravda, ze mrdka je prehnany, ale mne to tak ve skutecnosti prislo. A myslim, ze ani dobrej zvuk by to proste nezachranil, ovsem pravdou taktez je, ze podobne jako u mikulika je toto slovo u me casto frekventovane.
Sic to dale je offtopic, ale jeste si nemohu odpustit souhlas s tim nazorem o muzice a muzikantech, jako ze tu neni moc (paklize nejaka) svetovy muziky delany Cechama...

t
ak víšco on je problém jakási subjektivita, hele pro mě je celá HC-punk scéna ujetá big_smile at je to napalm death nebo snídající mrtvoly....tu hudbu nechápu, nepochopím a neuznám big_smile a přesto nebudu psát že sou to mrdky big_smile

chce to respect k práci ostatních ....kromě evy a vaška.....to sou nejvýdělečnější jukeboxy v čr

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

27

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Kubš napsal:

kromě evy a vaška.....to sou nejvýdělečnější jukeboxy v čr

... a taky jediný opravdický mrdky... smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

28

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Kubš: no jasny, objektivita neexistuje. Chapu, ze nekdo bude mit s tim oznacenim problem smile Respektovat ze hrajou muzu, chapu to, vim jaka je to radost i kdyz clovek hraje mrdky, ale bavi ho to stejne smile Ale pri tech hodnocenich to proste beru jako posluchac, ne jako hrac.

http://www.jpeg.cz/images/657_banner001.gif
basa: FENDER Deluxe Active Jazz Bass
aparát: 2x box Hocke 1x12" 300W (1x s hornou), Hartke HA3500
0 xLajků:

29

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

vy mrdky..........:lol:

Ibanez, Marshall, Cavon, SWR
0 xLajků:

30

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Chacha, jukebow smile nedávno jsem náhodou zabloudil na stránky skupiny Vaťák (kabát revival)...to jsou ceny, 10 tis. za hodinové vystoupení (při cestě osobákem, za bedny nebo PA  s příplatky). Dost slušný vejvar, tomu se říká dvěstě ve vestě smile

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

31

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

No Morcata si prej ted uz rikaj 15ku za akci, to taky neni spatny smile))

http://www.jpeg.cz/images/657_banner001.gif
basa: FENDER Deluxe Active Jazz Bass
aparát: 2x box Hocke 1x12" 300W (1x s hornou), Hartke HA3500
0 xLajků:

32

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

hele není vaták někdo od MKčka???


jako s tím vyděláváním to je přesně ono ..... dyt divokej bill ten už se neštítí ani firemních večírků....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

33

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Jako já to moc nekritizuju, každýho válka, prachy se hodí. ono zas není nic moc poslouchat od každýho, kdo vlastní nějakej nástroj, jaký je kokot že hraje kabáty.
ALe peníze jsou to solidní a poptávka po nich prý taky, což je docela paradoxní. Jinak jim to i přeju (sobě bych to přál víc smile )

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

34

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

pipa: proc je to paradoxni? Ja se tomu vubec nedivim... Ale to bysme se zas dostali ke slovum jako mr*ka a to se tady nekterym nelibi...
ale neee, neda mi to... MOGUL - kdo zna a ma rozum, asi me chape. Ty vole znas tuhle pisnicku? No jasny to sou Helloween? Coze Helloween? hovno, to je MOGUUUUL... a tak no. Proste agro zabavova muzika, ale lidi na to chodej a ty kapely nehrajou za par supu smile tim opet nenarazim na to, ze by neumeli hrat. Verim ze prave treba u Mogulu je to provedeni skladeb perfektni, ale kdyz do toho privozralej kokot zacne bekat mam rad pivo, tak tim to pro me konci. Takhle by se kvalita prznit nemela, takovy texty si ty songy nezaslouzej!

http://www.jpeg.cz/images/657_banner001.gif
basa: FENDER Deluxe Active Jazz Bass
aparát: 2x box Hocke 1x12" 300W (1x s hornou), Hartke HA3500
0 xLajků:

35

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Já jsem hrál nějaký čas s kapelou TipTop-Q z Chropyně, byla to taková docela známá a osobitá regionální zábavovka (hrají tuším od roku 82, v 90-tých trošku nakoukli i o celoplošných rádií a televize). No a když jsem k nim nastoupil, spoustu věcí jsem znal ze zábav kdy jsem na ně chodil-ale najednou jsem u některých zjistil, že jsou to předělávky. Byl to pro mě docela šok big_smile zvlášť když některé věci byly třeba docela známé, ale mě originály minuly.

mmikk napsal:

pipa: proc je to paradoxni?

máš pravdu, napsal jsem hloupost, paradoxní to není

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

36 Naposledy upravil: mikulik (24. 01. 2008 10.42:27)

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

mmikk napsal:

Verim ze prave treba u Mogulu je to provedeni skladeb perfektni, ale kdyz do toho privozralej kokot zacne bekat mam rad pivo, tak tim to pro me konci. Takhle by se kvalita prznit nemela, takovy texty si ty songy nezaslouzej!

Naprostej souhlas, není nic strašnějšího než když si zábavovky píšou na převzatý cizí skladby svoje vlastní český rádobyvtipný texty... párkrát jsem podobný úpravy tohohle typu a to by teda člověk blil...

pipa napsal:

Já jsem hrál nějaký čas s kapelou TipTop-Q z Chropyně, byla to taková docela známá a osobitá regionální zábavovka (hrají tuším od roku 82, v 90-tých trošku nakoukli i o celoplošných rádií a televize).

Jó, pamatuju si jak jsem četl v 90. letech něco v Bang!u, ten název mi utkvěl... recenze dema nebo tak něco smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

37

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

mikulik napsal:

Naprostej souhlas, není nic strašnějšího než když si zábavovky píšou na převzatý cizí skladby svoje vlastní český rádobyvtipný texty... párkrát jsem podobný úpravy tohohle typu a to by teda člověk blil...

jj teď na turnýýý vytáhl náš vydavatel hlášku,jak nejaká zábavovka u nich měla českej text na TWISTED SISTER - We're not gonna take it
a bylo to asi nějak takhle...."Véna pase bejky,při tom kouří klejky".....
týýýý píííčo,no váleli sme se po zemi big_smile:D:D:D

0 xLajků:

38

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Tahle úprava je docela známá, "Véna kouří klejky" jsme na rockotékách taky s oblibou vyřvávali... pak ještě Breaking The Law od Judas Priest: "Brikety jdou, brikety jdou"
big_smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

39

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

jj brikety klasika,to znám,ale ...Vénu sem neznal big_smile

0 xLajků:

40

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Nejlepší je stejně předělávka queenovskýho songu Mustafa Ibrahim, kterou udělal F. R. Čech... "Pavlata Antonín" big_smile big_smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

41

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Pekelník: Véna, to je je legenda, těch textů musí být nejmíň 100 :-)
Já si od nějaké kapely pamatuju: Véna koupil kecky, dal za ně prachy všecky...(dál už nevím)
big_smile big_smile
stejně by mě zajímalo, proč to všichni hráli. je to jedna z nejhorších rockových věcí jaký jsem kdy slyšel smile

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

42

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Dobrá překopávka byla taky na Iron Man od Black Sabbath: "My jsme sabati, kupujeme boty vod Bati / Černý tkaničky, my jsme prostě tvrdý máničky" smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

43

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

pipa napsal:

stejně by mě zajímalo, proč to všichni hráli. je to jedna z nejhorších rockových věcí jaký jsem kdy slyšel

Protože právě člověk, který takovýdle s*ačky hraje, nemá žádnej vkus. Takže je to vlastně úplně v pořádku... Nechtěl jsem sem ani přispívat, z kapel jako Morčata či Mogul bleju hajzlzvony a dokud tihle mamrďáci budou dostávat za koncert víc než já, tak je tu něco špatně! big_smile:D:D

0 xLajků:

44

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Dan napsal:

dokud tihle mamrďáci budou dostávat za koncert víc než já, tak je tu něco špatně!

Obávám se že takoví budou dostávat vždycky víc, protože na rozdíl od tebe hrajou pro masy... co naděláš sad

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

45

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Jenže já vůl furt věřim tomu, že se dá hrát i kvalitně pro masy. Koukni na Bonu, Ebeny... Nemá cenu to rozebírat.

0 xLajků:

46

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

jo na twisted sister třeba "To jsou hloupý žerty, jdou po mně samý čerti... atd. ale to je jedno, zábavový kapely jsou i velmi kvalitní i s vlastníma textama na cizí věci a nevidím nic špatnýho na tom, když si ty texty píšou a pak se tomu někdo z většího města směje a nemá o tom vůbec přehled, proč to asi tak dělají, ono hodně textů i v originále zní dost o hovně, takže tady se musím zábavovek zastat a Morčata na útěku a třeba Fousatej hat, to jsou obyčejní namistrovaní debilci, kteří navíc neumí vůbec hrát a zpívat (osobní zkušenost) a je to naprostej humus a kdejaká zábavovka z horní dolní je lepší, takže Morčata a jim podobní pro mě nejsou žádný měřítko dobý zábavovky

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

47

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Dan napsal:

Jenže já vůl furt věřim tomu, že se dá hrát i kvalitně pro masy.

Ta doba už je dávno pryč... dneska na kvalitu masy mrdaj, chtějí se prostě bavit a nad ničím moc nepřemejšlet... souhlas, nemá cenu to už rozebírat, to je poikstý mlácení prázdný slámy...

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

48

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Dan napsal:

Jenže já vůl furt věřim tomu, že se dá hrát i kvalitně pro masy. Koukni na Bonu, Ebeny... Nemá cenu to rozebírat.

a stejně by si je všechny nakonec koupil jako otroky nákej fétáckej negr 50 Cent.....
svět je zvrácenej, nic s tím nenaděláš big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

49

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

mikulik napsal:

Ta doba už je dávno pryč... dneska na kvalitu masy mrdaj, chtějí se prostě bavit a nad ničím moc nepřemejšlet... souhlas, nemá cenu to už rozebírat, to je poikstý mlácení prázdný slámy..

ted ti nerozumím....já myslím že ta DOBA nikdy nebyla big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

50

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

nebyla:D

0 xLajků:

51

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

mikulik napsal:

Dobrá překopávka byla taky na Iron Man od Black Sabbath: "My jsme sabati, kupujeme boty vod Bati / Černý tkaničky, my jsme prostě tvrdý máničky" smile

Tak to já jsem někde slyšel lepší: Holky bojte se, železný muž chodí po lese, stromy poráží, ženský jako sudy naráží big_smile

Dane: v tomto, obávm se, zůstane tvé přání nevyslyšeno. komerce je komerce, má své zákonitosti. Dobře to zpíval Hejma: "takhle to dělá žlutej pes, cé dur, gé dur, mercedes..."

Ale myslím si, že i prosadit se komerční hudbou je obrovsky těžký (a nemilosrdný) boj

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

52

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Kubš napsal:

ted ti nerozumím....já myslím že ta DOBA nikdy nebyla

Třeba to, co se hrálo v 40. nebo 50. letech, bylo oproti tomu, co se hraje dneska, o moc víc kvalitnější, i když tenkrát se to ještě tak nebralo.

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

53

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Zabavky muzou bejt kvalitni atd... Ale ty lidi co chodej na zabavy - agro zabavy chtej slyset prave ty predelany blitky vetsinou ne?
i kdyz je fakt ze treba Epitaf ma vlastni tvorbu, Komunal taky... no sou topro me holt v tej hudbe nepochopitelny veci...
A ze Morcata neumej poradne hrat, vzdyt je to soucast imidz big_smile big_smile

http://www.jpeg.cz/images/657_banner001.gif
basa: FENDER Deluxe Active Jazz Bass
aparát: 2x box Hocke 1x12" 300W (1x s hornou), Hartke HA3500
0 xLajků:

54

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

mikulik napsal:

Tahle úprava je docela známá, "Véna kouří klejky" jsme na rockotékách taky s oblibou vyřvávali... pak ještě Breaking The Law od Judas Priest: "Brikety jdou, brikety jdou"
big_smile

to já už dlouho pracuju na přetextování hitu od Coldplay - In My Place: Přijel strejc.
Bohužel jsem to ještě nedodělal, a jestli to dopíšu, tak je mi to stejně k hovnu, protože to hrát nebudem...leda bych to výhodně střelil Morčatům nebo Pokondroj.... hmm ... big_smile

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

55

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

co sou morčata??

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

56

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Morčata na útěku, idiotská kapela, krom toho, že neuměj hrát ani zpívat, hrajou tupě vulgární písně... A lidem se to samozřejmě moc líbí...

0 xLajků:

57

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Kubš napsal:

co sou morčata??

takovy maly roztomily chlupaty koule...drzime smutek...sousedce jedno zakousl velkej zlej vlcak:'(...ale fakt

"kleste & letlampa forever"
0 xLajků:

58

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

já morčátka rád a eště potkany, as si něco budu muset pořídit

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

59

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Dan napsal:

Morčata na útěku, idiotská kapela, krom toho, že neuměj hrát ani zpívat, hrajou tupě vulgární písně... A lidem se to samozřejmě moc líbí...

ty jo a to to znáš ?? já to fakt vůbec jako nikdy neslyšel snad ani to jméno...a je fakt že takovou blbost bych si snad pamatoval....no teda jako je jasný že lidem se to líbí....čím blbější tím víc big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

60

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Kubš napsal:

čím blbější tím víc

Je to smutny, ale dyz chcem nekde vystoupit s rodinou kapelou (zadarmo), pak musime hrat, co se libi. Jenze bracha uz to tolerovat nechce. Ale jinak si nezahrajem... smutny, smutny...

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

61

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

morčata, to sem myslel, že zná snad každej pro jejich kvality smile

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

62

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Kubš napsal:

ty jo a to to znáš ?? já to fakt vůbec jako nikdy neslyšel snad ani to jméno.

tve buď rád. oni sou fakt děsný, jako takovej humor je cdocela ubohej

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

63

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

juhuuu napsal:

tve buď rád. oni sou fakt děsný...

no nezlob se, ale jedno se jim musi nechat...hlaska: Deeefkooo poseru ti kooozyyy je dneska kultovni big_smile ... ale jinak je to krute smradlavy...recht

"kleste & letlampa forever"
0 xLajků:

64

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Nook napsal:

to já už dlouho pracuju na přetextování hitu od Coldplay - In My Place: Přijel strejc.

Taky mám něco podobnýho rozdělanýho... "My máme lustr" aneb Here Comes The Rooster od Alice in Chains a pak ještě "Je to syn" neboli It´s A Sin od Pet Shop Boys smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

65

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

mikulik napsal:
Nook napsal:

to já už dlouho pracuju na přetextování hitu od Coldplay - In My Place: Přijel strejc.

Taky mám něco podobnýho rozdělanýho... "My máme lustr" aneb Here Comes The Rooster od Alice in Chains a pak ještě "Je to syn" neboli It´s A Sin od Pet Shop Boys smile

Pak je taky dobrá ta od Bowieho - Špajz naditý...

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

66

Re: 16,1, PARDUBICE, žluťák - Napalm Death

Tu jsem neznal big_smile big_smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků: