1

Téma: vyhrávky Ine Kafe - Záverečná

chtěl bych se zeptat, jestli někdo z vás neví co ve zmíněné písničce hraje basák za noty. snažil jsem se je odposlouchat, ale to nějak jsem na to nepřišel.. sad kdybyste byl někdo tak hodný že byste se na to podíval, byl bych moc vděčný. díky

http://honzoid.ic.cz/ikonky/pe.gif http://honzoid.ic.cz/ikonky/last.gif GulášeK 1001RB
0 xLajků:

2

Re: vyhrávky Ine Kafe - Záverečná

chjo, lidi to jsem tu jedinej kdo poslouchá ine kafe? asi už jste z toho všuchni ostatní vyrostli.. sad

http://honzoid.ic.cz/ikonky/pe.gif http://honzoid.ic.cz/ikonky/last.gif GulášeK 1001RB
0 xLajků:

3

Re: vyhrávky Ine Kafe - Záverečná

Obávám se, že moc "kafáčů" tedy nebude ale třeba se někdo chytne. Já to bohužel neznám takže neporadím...

0 xLajků:

4

Re: vyhrávky Ine Kafe - Záverečná

poslechl sem si to a našel sem tam jednu opakující se vyhrávku:
G---------
D---7-5-4
A-5------
E---------

když chceš hamburger, dej si párek...
0 xLajků:

5

Re: vyhrávky Ine Kafe - Záverečná

zbytek jsou stejny tony jak akordy co tam hrajou kytary

když chceš hamburger, dej si párek...
0 xLajků:

6

Re: vyhrávky Ine Kafe - Záverečná

tak já teď zroovna řeším spomienky na buducnost to je super skladba a je tam moc pěkná basička zatím jen poslouchám ať se mi to zažere

ukulele
0 xLajků:

7

Re: vyhrávky Ine Kafe - Záverečná

smile jo ta je taky pěkná. dobrá je i v Horkýže, některý písničky si docela dává.

http://honzoid.ic.cz/ikonky/pe.gif http://honzoid.ic.cz/ikonky/last.gif GulášeK 1001RB
0 xLajků:

8

Re: vyhrávky Ine Kafe - Záverečná

Nejlepsi sou slize - Logicka Hadanka big_smile

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

9

Re: vyhrávky Ine Kafe - Záverečná

no sliže jsou super žádny velky umění ale super zejména bernardín je hustota ale bojužel se tam neslapuje 100000000000 za vteřinu takže pro spoustu lidí z fora je to odpad
Šakal

ukulele
0 xLajků:

10

Re: vyhrávky Ine Kafe - Záverečná

Šakal napsal:

ale bojužel se tam neslapuje 100000000000 za vteřinu takže pro spoustu lidí z fora je to odpad

Co to beres? To bych si taky zkusil nekdy slehnout. Nechci se tady nijak hadat, ale s prominutim je videt, ze si na foru novej.
Bernardyn je sqela vec a ja ho hraju. Hlavne se mi libi, ze u nich zpiva basak, pac to je i muj pripad. A je to dost originalni vec big_smile

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

11

Re: vyhrávky Ine Kafe - Záverečná

beru zapařeny ponožky smile)  doporučuju.
Nejsem tady dlouho ale stačil jsem si všimnout,že když se někdo zeptá na pomoc při jednoduché skladbě tak se na něj všichni sesypou ale nikdo mu neporadí spousta lidí tady jsou podle čtení uplní virtuozové ale nějak jim chybí to kamarádství raději se onanujou řečma,že to přece nemusí radi,že to je uplně jednocuché atd ale už neumí napsat např. hele je to fakt jednoduché C F G pořád dokola
jinak ještě je dobrá motorkářská :-)))))

ukulele
0 xLajků:

12

Re: vyhrávky Ine Kafe - Záverečná

Šakal napsal:

Nejsem tady dlouho ale stačil jsem si všimnout,že když se někdo zeptá na pomoc při jednoduché skladbě tak se na něj všichni sesypou ale nikdo mu neporadí spousta lidí tady jsou podle čtení uplní virtuozové ale nějak jim chybí to kamarádství raději se onanujou řečma,že to přece nemusí radi,že to je uplně jednocuché atd ale už neumí napsat např. hele je to fakt jednoduché C F G pořád dokola
jinak ještě je dobrá motorkářská :-)))))

Ne, kdepak, je to o tom ze s lenosti nezahrajes ani doremi, pokud nezvednes prdel a neporadis si s jednoduchou skladbou nema smysl s tebou tratit cas. Ver ze pokud te nekdo odpalkuje ze s nejakou blbosti nebude tratit cas aby ti pohodlne naserviroval TAB dela pro tebe jen to nejlepsi. Brecet ze ti panove z fora sou na tebe zli ti nepomuze. Pokud mas pocit ze nosime nosy nahoru, mas na to pravo, ale nechapes ze bez prace nejsou kolace. pokud mas absolutni hluch tak je mi te lito, pokud ne a chces hrat nejakou svoji oblibenou skladbu tak MAKEJ. Pokud nezahrajes nejakou vyhravku jako v originale nikdo ti za to koule trhat nebude.

BTW: mym heslem je jednoduchost nade vse, takze to neber tak ze sem nafrnenej virtuoz, coz nejsem ani jedno smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

13

Re: vyhrávky Ine Kafe - Záverečná

Šakal napsal:

beru zapařeny ponožky smile)  doporučuju.
Nejsem tady dlouho ale stačil jsem si všimnout,že když se někdo zeptá na pomoc při jednoduché skladbě tak se na něj všichni sesypou ale nikdo mu neporadí spousta lidí tady jsou podle čtení uplní virtuozové ale nějak jim chybí to kamarádství raději se onanujou řečma,že to přece nemusí radi,že to je uplně jednocuché atd ale už neumí napsat např. hele je to fakt jednoduché C F G pořád dokola
jinak ještě je dobrá motorkářská :-)))))

Naprosto s Tebou sohlasim. Ale lidi sou uz takovi... a ani my, basaci (ohrozena rasa) nejsme vyjimkou. Nezbyva nez se nad tim povznest. Casto je videt, jakej ma onen clovek den - jednou mrzutej, jednou radi jak divej. Jinak motorkarskou neznam a uz ji sosam... dikes!

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

14

Re: vyhrávky Ine Kafe - Záverečná

...plsky NemÁte NĚkdo Taby Na Sola, Ktere Hrala Basa S BicÍma Pri Ready To Live, Myslim Ten Koncert Inekafe V Kuul Klubu???

0 xLajků:

15

Re: vyhrávky Ine Kafe - Záverečná

martin.koki napsal:

...plsky NemÁte NĚkdo Taby Na Sola, Ktere Hrala Basa S BicÍma Pri Ready To Live, Myslim Ten Koncert Inekafe V Kuul Klubu???

NEMÁME

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

16

Re: vyhrávky Ine Kafe - Záverečná

ať zbitečně nedělám peklo tak pro vysvětlenou
když někdo napíše,že zhání např taby na iné kafe tak nechápu proč někdo jinej mu odpovídá když mu nechce pomoct tak přece nebudu psát nic přečtu a buď poradím jak to je nebo jdu dál a pak je ještě špatny to co jsem teď udělal já a to je nedržení se tématu potom se přízpěvek o inem kafe změní na to kdo měl co na večeři atd
jinak jestli mohu doporučit když chce někdo něco naposlouchat tak ať si nasadí sluchátka pak tepve usliší opravdu každej ton
Šakal

ukulele
0 xLajků:

17

Re: vyhrávky Ine Kafe - Záverečná

Myslim, ze odpovidat i dyz nemas je dobry. Je to naznak, ze bys rad pomohl, zel nemuzes. A to nemluvim o tom, ze tu bylo par maniku, kery se nastvali, dyz nikdo nic neodpovedel... Sluchatka sou dobry, ale ne dycky pomuzou.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků: