1

Téma: Jak nahrát stopu bicích do Cubase?

Pokouším se doma vytvořit nějakou nahrávku a narazil jsem na problém-vytvořím smyčku bicích (v programu Beatcraft), a rád bych ji spustil a zrovna nahrál do Cubase-je to možné?
Když vytvořím kompletní stopu v Beatcraftu, dá se uložit jako wawe a pak exportovat do Cubase, ale v tomto případě musím nacvakat celou skladbu od začátku až do konce.  Dá se nějak spustij jen krátká smyčka a zrovna ji nahrávat?
A druhý dotaz-kdysi jsem dělal v cakewalku (6) a tam se daly bicí vytvořit pomocí Piano Roll. Jde něco podobného v Cubase? Mám verzi LE a pak VST (ta je myslím nějaká starší).

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

2

Re: Jak nahrát stopu bicích do Cubase?

No jasně že dá...... můžeš si udělat základ,přechod,mezihru..atd .. a všechno to natáhneš do Cubase.A pak si to poskládáš do stopy a když zase potřebuješ třeba přechod..tak si okopíruješ ten původní a vložíš si ho tam kam potřebuješ.Takhle se to dá dělat.....,ale je asi lepší si to nahrát jako celou stopu a je klid a možná je to i rychlejší.

basa       : Fender Jazz Bass 89- USA  - 4str.,basa : Kobrle/Stehno - 4 str. č.059
zesilovač : GK RB1001 + Hocke 410HD -750W 4 ohm,ladička : Behringer BTR2000,Yamaha
struny     : Warwick Red Strings,DR,Elixir
0 xLajků:

3

Re: Jak nahrát stopu bicích do Cubase?

Dík..už jsem na to přišel smile

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

4

Re: Jak nahrát stopu bicích do Cubase?

pipa napsal:

Pokouším se doma vytvořit nějakou nahrávku a narazil jsem na problém-vytvořím smyčku bicích (v programu Beatcraft), a rád bych ji spustil a zrovna nahrál do Cubase-je to možné?
Když vytvořím kompletní stopu v Beatcraftu, dá se uložit jako wawe a pak exportovat do Cubase, ale v tomto případě musím nacvakat celou skladbu od začátku až do konce.  Dá se nějak spustij jen krátká smyčka a zrovna ji nahrávat?
A druhý dotaz-kdysi jsem dělal v cakewalku (6) a tam se daly bicí vytvořit pomocí Piano Roll. Jde něco podobného v Cubase? Mám verzi LE a pak VST (ta je myslím nějaká starší).

Já dělám bicí ve Fruty Loopu.....jde o to si vysamlovat, nebo najít na netu dobrý zvuky.Pak to natahám do Cubase, nebo do Cool Editu a k tomu přihrávám vše ostatní.:)

0 xLajků: