1

Téma: Update fora

Ahoj vsem,
omlouvam se za tak dlouhou odstavku, nejak sem si nevsim ze jsem stahl verzi s jinym kodovanim (utf8) tak sem si stim musel dyl hrat ale uz je to ok.
Je tu par uprav na ktery prijdete samy. Spis vsechny zbytecne vychytavky byly odstraneny kvuli zvysen e zatezi, v tomhle testovacim provozu pojedeme jeste tak mesic, pokud bude vse ok, zacnu vse postupne pridavat a sledovat zatez.

Smazal jsem asi 150 uzivatelu, kteri meli 0 prispevku a prihlasili se naposledy pred tydnem, taky sem smazal ty kteri vubec nedokoncili registraci. Pokud sem smazal nekoho kdo si mysli ze byl smazan nepravem, necht se mi ozve, ja se mu omluvim a poprosim ho aby se zaregistroval znovu:)

Sve pripominky piste do tohoto tematu, uvitam kazdy konstruktivni napad jak toto forum vylepsit.
S diky
simon

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

2

Re: Update fora

Zatím jediný, čeho jsem si všimla: jak je na úvodní straně seznam uživatelů, co jsou momentálně online, tak někteří z nich (tipuju že ti kterých profily jsem navštívila) jsou psáni černě, což na černém pozadí příliš nezlepšuje čitelnost wink

Jinak to vypadá OK a jestli to sníží zátěž, tak jedině dobře.

Jo a co nesouvisí s upgradem, ale co mi padlo do oka už při (a těsně po) registraci, je poměrně vysoké množství překlepů v různých popiscích formulářů a podobně. Kdyby byl zájem, klidně bych byla ochotná to projít a nějak hlásit/opravit, ale nenapadá mě, jak to udělat efektivně.

Podvojné účetnictví se v Římě příliš neprosadilo. Málokdo byl totiž ochotný se smířit s tím, že MD=D.
0 xLajků:

3

Re: Update fora

Chyba opravena.
Co se tyče preklepu, byl bych ti moc vdecny kdyby si je sepsala a poslala mi je na maila. To asi bude nejlepsi, staci kdyz na pises kde ten preklep je a ja si ho uz najdu. Vim ze to je trochu zdlouhave ale taky me nic jinyho nenapada. Budu ti moc vdecny za pomoc.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

4

Re: Update fora

Vypadá to moc pěkně - pokud to zvýší rychlost tak 100% podporuju wink Respect man!

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

5

Re: Update fora

hofa napsal:

Vypadá to moc pěkně - pokud to zvýší rychlost tak 100% podporuju wink Respect man!

dik, to jestli to bude mit nejaky efekt tak to se dozvim za par dni od hostingu

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

6

Re: Update fora

Ahoj! Taxem chtel rict sve dojmy k novejm strankam.
PLUSY
-libi se mi, ze muzu pridavat jakykoliv smajliky diky jejich vyberu
-ze si muzu pohrat s fontem pisma
-ze muzu prdat odkazy, obrazky atd bez toho aniz bych musel bejt programator
-ikony + logo
-prehlednost
-dostupnost byla za cerven 100%

MINUSY
-chybi mi list dvaceti nejaktivnejsich clenu
-chybi mi cerny pozadi, bila je sice optimisticka, ale cerna neni tak narocna na voci

Zatim sem na nic jinyho neprisel. Dyztak by me zajimalo, jakych vylepseni jeste stranky dostaly?

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

7

Re: Update fora

Zdarec, tak ja taky hodim par svych postrehu.

-chybi mi pocet za napisem Zobrazit nove prispevky...
-zatim nejak nejde zmenit avatar
-absence pouziti statistik z lastFM pouhym vyplnenim sveho jmena v nastaveni ( blbost , co? smile )

+pomocny "panel" v leve horni casti
+okynko Rychle hledani
+lepsi vzhled (i presto ze pouzivam porad stejne schema -Wooten-)
+pomocny pruhledny text
+nahledy na vlozene odkazy (bohuzel asi nefunguje)

Schecter Hellraiser 5 ║ Squier by Fender MB-4
Hartke VX3500  ║ Warwick blue cab 15,
LINE 6 BASS POD XT PRO + IMG STAGE LINE STA-300 + Hocke BS 115
Pár levých rukou big_smile
0 xLajků:

8

Re: Update fora

Cece, ja ti nevim s tim pomocnym pruhlednym textem. U tlacitek kery neznam se to ze zacatku sikne, ale vetsinou to prekazi. Jako treba ted: prjel sem mysitkem pres SneGuv seznam posledne poslouchanejch pisnicek, vyjelo vokno a ted pisu pod nim, pac se mu nak nechce zmizet.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

9

Re: Update fora

Figi napsal:

Ahoj! Taxem chtel rict sve dojmy k novejm strankam.
PLUSY
-libi se mi, ze muzu pridavat jakykoliv smajliky diky jejich vyberu
-ze si muzu pohrat s fontem pisma
-ze muzu prdat odkazy, obrazky atd bez toho aniz bych musel bejt programator
-ikony + logo
-prehlednost
-dostupnost byla za cerven 100%

MINUSY
-chybi mi list dvaceti nejaktivnejsich clenu
-chybi mi cerny pozadi, bila je sice optimisticka, ale cerna neni tak narocna na voci

Zatim sem na nic jinyho neprisel. Dyztak by me zajimalo, jakych vylepseni jeste stranky dostaly?

List nejaktivnejsich clenu bude pozdeji, jde o to ze se tahal z databaze. Zakazal jsem vsechny vychytavky ktere se nejakym zpusobem dotazuji do databaze. Vim ze dost usnadnovaly zivot ale je to nutne pro beh fora.
Pokud mas radeji cerne pozadi nastav si v profilu jiny styl fora. Urcite tam je template ktery ma cerne pozadi. Jinak ale podle meho nazoru je bile pozadi a cerne pismo nejkontrastnejsi a proto tolik oci nenamaha

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

10

Re: Update fora

Figi napsal:

Cece, ja ti nevim s tim pomocnym pruhlednym textem. U tlacitek kery neznam se to ze zacatku sikne, ale vetsinou to prekazi. Jako treba ted: prjel sem mysitkem pres SneGuv seznam posledne poslouchanejch pisnicek, vyjelo vokno a ted pisu pod nim, pac se mu nak nechce zmizet.

Tohle by se melo zobrazovat jen po prejeti nad odkazi v textu, ted to testuju, tak  bud trpelivej nez to vychytam, melo by to ukazovat nahled stranky na kterou vede text. Myslis takovou tu bublinu ze...

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

11

Re: Update fora

SneG napsal:

Zdarec, tak ja taky hodim par svych postrehu.

-chybi mi pocet za napisem Zobrazit nove prispevky...
-zatim nejak nejde zmenit avatar
-absence pouziti statistik z lastFM pouhym vyplnenim sveho jmena v nastaveni ( blbost , co? smile )

+pomocny "panel" v leve horni casti
+okynko Rychle hledani
+lepsi vzhled (i presto ze pouzivam porad stejne schema -Wooten-)
+pomocny pruhledny text
+nahledy na vlozene odkazy (bohuzel asi nefunguje)

Jsem rad ze jste si nektere funkce zazili tak ze vam chybi, ale bohuzel musi byt na chvili mimo provoz. Opravdu musim zoptimalizovat beh fora.
U avataru sem zapomnel nastavit prava, uz to bude v pohode.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

12

Re: Update fora

jeee a oni uz nejdou delat ankety ... ?? to je smutne ...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

13

Re: Update fora

m3 napsal:

jeee a oni uz nejdou delat ankety ... ?? to je smutne ...

ja vim ze ty jako jejich vyrazny (zne)uzivatel:) nejsi nadsen ze nejdou, ale snad za za par dni je zprovoznim mezi prvnimi vychytavkami....

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

14

Re: Update fora

Funkčnost pěkná ale vzhledově se mě možná líbílo více starší,uvidíme,přece jenom si člověk zvykne na všechno možné.

Spector NS 5 CR, GK 1001 - 90's Style jak ta kapela RHCP, Symetrix, H&K BC410H
Jolča Jantar 4
0 xLajků:

15 Naposledy upravil: mikulik (02. 07. 2007 08.53:53)

Re: Update fora

Je to moc hezký, akorát mi vadí, že je to teď  celý hrozně široký a abych viděl celý příspěvky najednou, musel bych mít fullscreen. Když mám otevřenou Historii nebo Oblíbený ponožky, což já mám furt, tak musím na konec řádky přejíždět ručně zleva doprava... jestli mi jako rozumíte smile

... jo - a dá se nějak vypnout ta průhledná svině s ikonkama, co pořád skáče vlevo?????

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

16

Re: Update fora

Tý jo, Simone, člověk tu chvíli není a takové změny.... nestačím zírat, dobrá práce....

0 xLajků:

17

Re: Update fora

Osobne se mi to libi a postupne se to jeste zlepsi, celkem chapu, ze nektere veci databazi dost zatezovaly, takze bych je i kvuli zrychleni ozelel, uvidime, co nam Simonek vrati zpet smile

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

18

Re: Update fora

Mikuliku: jaky mas rozliseni? moznost vypinani urcite bude, planuju vcelku moznost nastavi zobrazeni presne takovejch vychytavek ktery se vam libi... zatim je testuju takze ty co moc nefungujou za chvili stahnu a opravim

Jinak dekuji vsem za konstruktivni pripominky a i za chvalu, opravdu si toho vazim a pokusim se to co nejvic dovest k dokonalosti. Dulezita je vsak rychlost, proto musim (ted kdyz uz to trochu umim) hodne veci vyladit.

Pokud vam novy vzhled v necem nevyhovuje doporucuji pouzit ten stary, ktery se menuje CrystalBlue (zmena: profil > zobrazeni > oblibeny styl)

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

19

Re: Update fora

simon napsal:

Mikuliku: jaky mas rozliseni?

Klasika... 1024 x 768... u všech stránek mi to funguje, jen u současnýho vzhledu bassfóra a u jednoho škodováckýho fóra musím při brouzdání okno vlevo vypínat...

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

20

Re: Update fora

hmm prave na tu klasiku by to melo bejt staveny, nemoh by si mi udelat screen shot a poslat na mejla? diky

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

21 Naposledy upravil: mikulik (03. 07. 2007 09.24:41)

Re: Update fora

simon napsal:

Pokud vam novy vzhled v necem nevyhovuje doporucuji pouzit ten stary, ktery se menuje CrystalBlue (zmena: profil > zobrazeni > oblibeny styl)

Simone, neuraž se, vím, že s updatem fóra a jeho novou tváří je hodně práce, ale... já jsem to udělal smile
Už se mi zase vejdou celý příspěvky naráz na obrazovku a ta průsvitná potvora s ikonkama už mi ani po odklizení do rohu nezabíhá do textu. A při vší úctě, ta stará podoba mi přijde přítulnější, ty názvy témat nejsou na sebe tak nahňácaný a působí to vzdušněji. Bude tenhle starej styl dostupnej i do budoucna?

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

22

Re: Update fora

CrystalBlu jsem si nastavil zpět hned po update, protože mám radši užší texty (nepletu se tolik mezi řádky smile) a funguje to v pohodě. Jen mi trochu vadí ten systém náhledů nad URL - to mi zasekne průzkumáka na zhruba 10 až 20 vteřin než se vůbec rozmyslí co má dělat a pak stejně neudělá nic. Dá se to vypnout (v profilu)?

Schecter C-5, Fender JB 62 RI MIJ (89)
Ampeg SVT-3 Pro, Ampeg SVT 410 HLF
0 xLajků:

23

Re: Update fora

Ja sem vo tom taky chvilku premejslel, ze to tam hodim z5 (konzervativec), ale nakonec sem se rozhodl, ze pockam do prazdnin a pak uvidim. Treba to nakonec bude rychlejsi, a vymakanejsi. A ja si na to treba i zvyknu...

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

24

Re: Update fora

dunbas napsal:

CrystalBlu jsem si nastavil zpět hned po update. Jen mi trochu vadí ten systém náhledů nad URL - to mi zasekne průzkumáka na zhruba 10 až 20 vteřin než se vůbec rozmyslí co má dělat a pak stejně neudělá nic. Dá se to vypnout (v profilu)?

To je jako bych to napsal já smile

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

25

Re: Update fora

Dobrá zpráva,
zátěž se podařilo snížit, po víkendu začnu opatrně vracet zpět oblíbené fce (reputace, kalendar, anketa...)
ted jedu na dovolenou, mam toho plne kecky a PC nemuzu uz ani videt
mejte se a smejte se
simon

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

26 Naposledy upravil: m3 (21. 07. 2007 02.02:55)

Re: Update fora

hele a slo by udelat ten starej zpusob citovani ten sem mel rad .. smile

nehlede k tomu ze spoustu lidi nenapadne v ty citaci promazat to nepodstatne a pak se hromadej obri kusy textu neustale kopirovane ikdyz je reakce jen na cast.. pripadn diky ..
jo a smajlika ala :-* ten by se taky hodil big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

27

Re: Update fora

Jé, zrovna jsem se chtěl zaradovat, že konečně zmizely reputace, a najednou, co tady nečtu: "po víkendu začnu opatrně vracet zpět oblíbené fce (reputace, kalendar, anketa...)"... ach jo...

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků: