1

Téma: Jak na 3prsty?

Chtěl bych se naučit hrat třemi prsty (prave ruky), jak na to? Měli by se postupně střídat: ukazováček-prostředníček-prsteníček-prostředníček-ukazováček-prostředníček.... a nebo např. ukazováček-prostředníček-prsteníček-ukazováček-prostředníček...? Nějaké konkretní cvičení?

0 xLajků:

2 Naposledy upravil: davidak (29. 05. 2007 18.45:01)

Re: Jak na 3prsty?

nemyslim si, že je na to spešl pravidlo. spíš to hraj tak, jak se ti to líbí, sedí a vyhovuje. k čemu je vlastně hraní 3ma prstama dobrý? výhodu vidim tak maximálně v rychlosti hraní nějakejch rovnejch osminek.. nevim.. ? zkoušel jsem to a není to sranda hlavně z dynamickýho hlediska- ten prsteník je potvora necvičená smile

tady jsem něco vygoogloval:
http://www.bassmasta.net/m/misc/163571.html

0 xLajků:

3

Re: Jak na 3prsty?

je to užitečný k mnoha věcem...rychlost obratnost a jako jakákoliv technika to posune tvý hraní dál na všech polích....klidně i ve hraní akordů nebo při slapu.


běžný jsou oba způsoby a ještě prsteník-prostředník-ukazovák-prsteník....

A cvičení je jednoduchý...všechno co zahraješ dvěma zahraj třema při pravidelným střídání prstů.

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

4

Re: Jak na 3prsty?

nebo možná na bázi takový pianistický prstovky si zkus kdekoliv ty tři prsty rozhejbat v rytmu, plynule a střídat akcenty, aby se to přizpůsobovalo muzice a né těm prstům:-) ale nevím...chtěl jsem se naučit jednou taky 3 prsty, ale pak jsem přišel na to, že na rychlost mi ty dva vyjdou nastejno, leda bych na tom seděl děsný hodiny denně, abych ten prsteník k něčemu přiměl...ale zas já jsem lemra líná, ze mě si příklad neber 8)

0 xLajků:

5 Naposledy upravil: Hipi (29. 05. 2007 19.31:34)

Re: Jak na 3prsty?

Myslím že třemi prsty se lépe hrají 3/4 takty... jinak bych spíš zkousil (jako že se o to pokouším asi tak měsíc, dva, ale rychlostně furt vedou ukazovák+ prostředník a s mírně nahnutou, níže pověšenou basou [aby oba prsty byly v rovině ke struně], teda bráno na jedné struně... ) hrát palcem + výše zmíněnými prsty => lepší pro 4/4 takty...
Pokud ovšem nejsi zvyklý jako já mít nehty pro "prcátkovější" zvuk, to je třeba u palce trochu oddálit malíkovou hranu (vykloubit ruku), aby jsi hrál i nahtem palce a né jeho bříškem... Což je lepší pro vybrnkávání, ruka je volně opřená o předloktí a lépe a rychleji se dá přecházet na různé techniky (ale je mi to k prdu, páč kromě prstů nic pořádně nezahraju hmm )

0 xLajků:

6

Re: Jak na 3prsty?

A co takhle všechny 4 i s malíčkem? To už je spiš pro gurmány...?

0 xLajků:

7

Re: Jak na 3prsty?

heh, já sem si konečně zvyknul štelovat ruku ideálně pro dva prsty, tedy tak našikmo, aby konce prstů ležely na struně.

teď se mi zbortil můj primitivní svět smile jak tam ten třetí prst narvat, když mi dosud vlál v prostoru ? sad

seru na něj smile stejně si zatim vystačim s dvěma smile

"IN FACT - JAZZ'S NOT DEAD. I could be wrong now, but i don't think so..." smile
0 xLajků:

8

Re: Jak na 3prsty?

Hčko napsal:

A co takhle všechny 4 i s malíčkem? To už je spiš pro gurmány...?

a co takhle si na každej prst (včetně palce) přidělat prcátko jak mívaj banjisti ? smile

"IN FACT - JAZZ'S NOT DEAD. I could be wrong now, but i don't think so..." smile
0 xLajků:

9

Re: Jak na 3prsty?

a jak se dosáhne slavného pořekadla "ať sme tlustý na tři prsty" ? sad

"IN FACT - JAZZ'S NOT DEAD. I could be wrong now, but i don't think so..." smile
0 xLajků:

10

Re: Jak na 3prsty?

Ja tri prsty pouzivam, ale namam zadne striktni pravidla (technici me musi nenavidet). Proste je pouzivam podle citu a toho, jak potrebuju a nekdy vyuziju i malouch.
O. T. V posledni dobe mam tak malo casu, ze se za vama ani nestiham podivat na forum. Uf. smile

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

11

Re: Jak na 3prsty?

vítek napsal:

seru na něj  stejně si zatim vystačim s dvěma

Jistě smile:)

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

12

Re: Jak na 3prsty?

ja si nekdy vsimnu, ze hraju jen prostrednik a prstenik bey ukazovaku, to je taky asi min pouzivany

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

13

Re: Jak na 3prsty?

hm ja nekdy maximalne pribrkavam malickem nakou zbytecnost ..takovi smidly smidly :-D nebo brnk brnk do slapu :-)

jinak 4ma se da hrat ala klasicka kytara idyz teda tam se pouziva vlastne palec ale 4 to sou :-D kazdej prst svoji strunu .. honza nedved by moh vypravet ...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

14

Re: Jak na 3prsty?

Hipi: to je právě potřeba nacvičit, aby se ti třema prstama dobře hrály i 4/4 takty.
Ale docela dobře se dá hrát i: prsteník, ukazovák, prostředník, ukazovák...protože prsteník má většina z nás neobratný, přesuneš tu větší díl práce na ukazovák a prsteníkem zahraješ první, což je ta, na kterou se většinou nejvíc soustředíme....ostatní tam pak už nějak nasypeme a pak se divíme proč to zní jak když padají zemáky do sklepa smile

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

15

Re: Jak na 3prsty?

brnky brnk alá klasická kytara hraju na basu snad nejvíc ...

ještě bych třeba doporučil, abys probral prsteník a malíček, že by ses mohl vrhnout spíš na tapping.

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

16

Re: Jak na 3prsty?

Tusim, ze Billy Sheehen na svem vyukovem videu doporucuje hrat 3 prsty nasledovne (1 - ukazovak, 2 - prostrednik, 3 - prstenik):
[: 3 2 1 3 2 1 3 2 :]
Tzn. jedete rovne, ale na 9. = 1. dobu zahrajete opet 3. prstem misto logicky prvniho. Je to trochu o zvyku, ale jak to dostanete pod kuzi, neni to vubec spatne smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

17

Re: Jak na 3prsty?

No tak to muzu podepsat, za nejakej cas uz ti to neprijde. Ja jinak nez 3 2 1 nehraju.
Ale naucit se to pro me bylo docela peklo, metronom a u televize jsem na zatlumenejch strunach travil cely hodiny smile

Groooooooooooooooooooove man
Fernandes Gravity 5 deluxe
Vivian Musicman 5, MTD 5
Gallien Krueger 1001 RB Mark II + box 4x10 RBX
EBS Multicomp
0 xLajků:

18

Re: Jak na 3prsty?

boožínku 3 prsty - no zkoušel jsem to ale jen tak s tím 3tím přicmrndávám ... a zní to jak z prdele, takže 2 stačej...

pravá ruka levější levé a naopak, prostě obě levý. Navíc hluch a aby toho nebylo málo, tak řiťmika.
0 xLajků:

19

Re: Jak na 3prsty?

Palec napsal:

ja si nekdy vsimnu, ze hraju jen prostrednik a prstenik bey ukazovaku, to je taky asi min pouzivany

Tak to musím zkusit, teď jsem si to vyzkoušel nanečisto na desce stolu a je to hodně zvláštní smile

d.a.l.i napsal:

Tusim, ze Billy Sheehen na svem vyukovem videu doporucuje hrat 3 prsty nasledovne (1 - ukazovak, 2 - prostrednik, 3 - prstenik):
[: 3 2 1 3 2 1 3 2 :]

To je parádní, souhlas... a ještě se to taky dá hrát 1-2-3-2-1-2-3-2-1 a tak furt dokola smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

20

Re: Jak na 3prsty?

Pavlík napsal:

Když jsem hrál grind tak jsem hrál třema prstama co jsem hrál ve školní kapele, tanečňáku jsem se vrátil ke dvoum a myslím si že to je taky dobrý a hlavně se mi hraje líp když chci loudit nějaký rytmický figury.Tři prsty se mi tam prostě pletly.................

jo jo... taky jsem donutil prteníček k tomu aby se hejbal.. povedlo se ale znělo to tak nějak všelijak, tak jsem donutil ke spolupráci aji ten pitomej malíček, kterej byl nevohebnej jak kus dřeva.. a začalo to znít...

něco hraju dvouma, něco třema něco čtyrma... podle nálady a podle toho jak se co kam hodí... ale žádnej systém v tom asi nemám... prostě to hraju tím prstem, kterým se mi to zrovna líbí... :-D :-D

Trace Elliot Club #7
Peavey Cirrus USA Walnut/Wenge r.v.1998
bedny - Trace Elliot 1048h a 1518 , preamp - SWR Grand Prix, v efektovce - Tech21 PSA1.1, bezdrát - Sennheiser EW100 G2, ladička - Korg DTR 1000, zesák - Solton aa Craaft - MOS-FET - 800W
      prodávám: Trace Elliot BLX80 GP7SM a Ampeg SVP Pro
0 xLajků:

21

Re: Jak na 3prsty?

Pokud to jde tak hraju jedním prstem

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

22

Re: Jak na 3prsty?

Jeden prst je parádní třeba v gradování jednoho tónu... ale minule jsme se tady na srovnání jeden vs. dva prsty, co si pamatuju, moc neshodli big_smile big_smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

23

Re: Jak na 3prsty?

My dva?? Ani si to nepamatuju. Ale jeden prst když to jde tak je lepší smile

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

24

Re: Jak na 3prsty?

321321...1231223.. chmm
nejlepsi je hrat jenom jednicky a nuly :-D tzv digitalni basu :-D

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

25

Re: Jak na 3prsty?

JJ, pomale veci taky nekdy hraju jednim prstem... Ja nad tim proete moc nepremyslim, pouziju tolik prstu, kolik je treba a jak ase mi to hodi a hraje dobre smile

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

26

Re: Jak na 3prsty?

MK napsal:

JJ, pomale veci taky nekdy hraju jednim prstem... Ja nad tim proete moc nepremyslim, pouziju tolik prstu, kolik je treba a jak ase mi to hodi a hraje dobre smile

S tímhle já souhlasím. Mám to steně smile

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

27

Re: Jak na 3prsty?

Gin napsal:
MK napsal:

JJ, pomale veci taky nekdy hraju jednim prstem... Ja nad tim proete moc nepremyslim, pouziju tolik prstu, kolik je treba a jak ase mi to hodi a hraje dobre smile

S tímhle já souhlasím. Mám to steně smile

Ale technicti fajnsmekri by nas nepochvalili... smile

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

28

Re: Jak na 3prsty?

Ale nám to nevadí smile

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

29

Re: Jak na 3prsty?

To v zadnem pripade. Holt ukazkovy technik ze me nikdy nebude smile

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

30

Re: Jak na 3prsty?

ja hraju hlavne prvni prvnim prstem.. resp lichy doby.. nebo no ptoste nevim jakto rict ale snad si rozumime....
radsi sem si to sel ted zahrat a zjistil sem ze tim prostrednikem hraju vlastne docela az dost malo...a nejak intuitivne ..vubec to nejak neresim a kdyz je to pohodlnejsi zahrat prostrednikem tak von si to brnkne  sam.. ja sem vubec nejakej prirodni basak :-D u dost veci  poradne nevim co hraju :-D ... resp ruce to vedi hlava ne ta to jenom slysi a vi jestli to ruce hrajou ale do toho jak to delaj jim moc nekeca :-D

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

31

Re: Jak na 3prsty?

Hm...také tak hraju a moc to neřeším.Hodně lidí se mě ptá na to, jak měním a kombinuju slap a prsty.No to ale já nevím.Prostě hraju.Je to "léta praxe a odříkání".

0 xLajků:

32

Re: Jak na 3prsty?

mikulik napsal:

minule jsme se tady na srovnání jeden vs. dva prsty, co si pamatuju, moc neshodli

Gin napsal:

My dva?? Ani si to nepamatuju.

Ne přímo my dva, myslel jsem to obecně, před časem se to tady řešilo... mám pocit, že jsem to byl já s Yenichem smile

Yenich A.D. big_smile big_smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

33

Re: Jak na 3prsty?

jj...to jsem byl já A. D. smile

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

34

Re: Jak na 3prsty?

vždycky se nějakej rebel najde smile

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

35

Re: Jak na 3prsty?

Je to rebel! Pri zatykani: tri vojaky tezce zranil, dva zhmozdil... a jednoho... zesmesnil wink

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

36 Naposledy upravil: Lukáš (02. 06. 2007 10.37:30)

Re: Jak na 3prsty?

Furt sem řešil,esi prsty naklopit nebo ne... nedávno sem to zkoušel a musim říct,že ten prostředníček si časem sám zvyknul se při hraní po ukazováku jakoby prohnout,aby byl stejně dlouhej jako ukazovák - pak sem to porovnával s prstama naklopenýma a rozdíl tam skoro žádnej nebyl.. podle mě(anatomicky vzato),nikdy nemůžou hrát stejně ukazovák a prostředník,když ukazovák je víc do špičky a tóny hraný jím zněj víc středově a veškově. Pokud bych hrál něco jako basák sám,třeba gradující tóny nebo linku,kde by byly nepřesnosti hraný 2ma prstama slyšet,hrál bych to jedním prstem. btw. jinak sem začal zkoušet hrát s prsteníčkem,občas ho tam vrazim,myslim si,že to minimálně šetří prsty.

0 xLajků:

37

Re: Jak na 3prsty?

Při slapu občas probrnkávám i akordy ve vyžší poloze-takový to td td td-všema prstama(nehtama) najednou a přitom jakoby po sobě a taky mi jeden chytrák říkal, že takhle se na basu nehraje-blbec!To ještě neviděl pořádný basový "magory".Já vůbec nemám rád takový ty řečičky, že takhle se to vůbec nehraje atd.Každej si může dělat co chce a jak se mu to líbí.

0 xLajků:

38

Re: Jak na 3prsty?

Matej napsal:

a taky mi jeden chytrák říkal, že takhle se na basu nehraje-blbec!To ještě neviděl pořádný basový "magory".Já vůbec nemám rád takový ty řečičky, že takhle se to vůbec nehraje atd.Každej si může dělat co chce a jak se mu to líbí.

Ono, záleží na tom,jak na tom seš.. když už něco umíš,a nečim si prošel,tak tohle můžeš s klidem tvrdit. Já bych si to nikdy netroufnul říct,tolik toho neumim..

0 xLajků:

39

Re: Jak na 3prsty?

No nevím....fakt to nějak nedokážu posoudit jak na tom jsem.Občas něco poslouchám a seru z toho, jak to ten basák hraje....vezmu basu a mám to tam během 30 ti sekund. A pak jsou věci, na který nemůžu přijít i kdybych se rozkrájel.Mě prostě ta basa baví a miluju ji!Dřív...jsem si jí třebas položil vedle sebe na postel a prohlížel si, jak je to stejnak krásnej nástroj.Pak si ze mě doma dělali srandišky, že jsem "homobassofil".Ale já jsem si jí fakt jen prohlířel....hehehe.

0 xLajků:

40

Re: Jak na 3prsty?

Hehe,taky mě lidi nechápou,že hraju na basu.ale asi to je přirozená averze zakořeněná v dějinách("dyť basa je jenom tum-dum-tumtundumdum"), + k tomu že moc neumim hrát, je to smrtící kombinace. Taky si na ní někdy jen tak hledím a přemejšlim,esi sem vlastně blázen,když se na ní snažim furt hrát.

0 xLajků:

41

Re: Jak na 3prsty?

To Lukáš: Neboj,blázen nejsi!

0 xLajků:

42

Re: Jak na 3prsty?

třemi prsty jen při trojhlasech
ale dnes na zkoušce budu hrát asi jen 2-3, páč mám po včerejším několikahodinovém koncertě na ukazováčku krvavej puchejř 8¨-))

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

43

Re: Jak na 3prsty?

Puchejře taky znám....když jsem našel něco novýho...stačilo jen o pár milimetrů hrát jinak, už jsem tam měl puchejř!A pak jsem taky zjistil, že když při slapu hraju nehtama akordy, tak si na pravý ruce daleko míň stříhám nechty.Tak to asi učetřím na nůžkách z manikůry.

0 xLajků:

44

Re: Jak na 3prsty?

že bych to taky zkusil, nějak mi poslední dobou nevycházej peníze a mám pocit že je to právě těma nůžkama, ídky! smile
Jinak já hraju třema prstama už dýl, nějak moc to neřešim, občas sklouznu že třeba hraju jen 3-1 a na 2 zapomínám, ale celkově je to takový pohodlnější, je tam víc času, nikam se nehonim....ikdyž se snažim dát do toho co největší uvolněnost a dosáhnout i pravidelný rychlosti, na představovačku to pak jet s dvojšklapkou, jo to pak budu king big_smile

Hur Hur Hur!
Ehm...Keen JB (snímače fender), Hocke BG113..
A spousty chromu....:D
0 xLajků:

45

Re: Jak na 3prsty?

Lukáš napsal:

Hehe,taky mě lidi nechápou,že hraju na basu.ale asi to je přirozená averze zakořeněná v dějinách("dyť basa je jenom tum-dum-tumtundumdum"), + k tomu že moc neumim hrát, je to smrtící kombinace. Taky si na ní někdy jen tak hledím a přemejšlim,esi sem vlastně blázen,když se na ní snažim furt hrát.

hele basa je nejvíc smile takže směle pokračuj a nenech si do toho od nikoho hemzat, beztak akorát záviděj...

např. mě se tedka snažila jedna fešanda namluvit ž prej basáci jsou jenom špatný kytaristi... kráva smile  -  co má do prdele basa společnýho se smrdutou kytarou???

pravá ruka levější levé a naopak, prostě obě levý. Navíc hluch a aby toho nebylo málo, tak řiťmika.
0 xLajků:

46

Re: Jak na 3prsty?

no název-baskytara-kytara...akorát kytaristi to nueměli vyslovovat tak si to zkrátili jen na kytara...to víš šest strun....:D

Hur Hur Hur!
Ehm...Keen JB (snímače fender), Hocke BG113..
A spousty chromu....:D
0 xLajků:

47

Re: Jak na 3prsty?

eště lepší,když tomu řikaj kejtra smile hlavně tomu řikaj "ty týpci,co sou hustý".. naštěstí baskytara nemá žádný handlivý výrazy

0 xLajků:

48

Re: Jak na 3prsty?

tak mojí base občas řikaj "tank", ale já se na ně za to neškorpim, vim že je to čirá závist

Hur Hur Hur!
Ehm...Keen JB (snímače fender), Hocke BG113..
A spousty chromu....:D
0 xLajků:

49

Re: Jak na 3prsty?

Já občas říkám klukúm, když někam vyrazíme...jestli tady někde mám svůj "balajlájos".

0 xLajků:

50

Re: Jak na 3prsty?

Co je to sequential pattern? (viz http://en.wikipedia.org/wiki/Steve_Digiorgio a nebo http://www.youtube.com/watch?v=bia3o_0x … mp;search= )

0 xLajků:

51

Re: Jak na 3prsty?

basák to musí umět natřít kytaristovi..aby se toto všeobecné podvědomí vymýtilo

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

52

Re: Jak na 3prsty?

to bude něco hodně rychlýho 8¨-))

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

53

Re: Jak na 3prsty?

chroustjazz napsal:

to bude něco hodně rychlýho 8¨-))

Jojo...mám jedno video-konzík SADUS a ten basák je fakt "magor".Rychlej jako blesk...a hraje prstama-žádný trsátko.

0 xLajků:

54

Re: Jak na 3prsty?

Pavlík napsal:

hehe on se mi ztratil text

Nojo...je to nějaký divný....okna ve foru se mi otevírají hrozně pomalu.Cokoliv jiného na netu mi jede normál.

0 xLajků:

55

Re: Jak na 3prsty?

matěji, nechodíš u vás do toho skvělého rokáče kousek pod náměstím?

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

56

Re: Jak na 3prsty?

To Pavlik: Dohlouzdali se ti ty BOBAFLEX?Posílal jsem ti je přez uschovnu.cz Mrkni do mailu....teda jestli jsem to nezmotal.

0 xLajků:

57

Re: Jak na 3prsty?

chroustjazz napsal:

matěji, nechodíš u vás do toho skvělého rokáče kousek pod náměstím?

Myslíš Bar-Do? Nebo Orion?Občas jo. když tam jsou nějaká kapelky co by mě zajímalo a občas jen tak na pivo s kámošema.Ty to tu znáš?Včera jsem chtěl jít, ale bolelo mě břicho.Ale zase jsem celý večer psal dů fóra a cvičil na basu.....ve svých 36-ti...to jsem vůl co?

0 xLajků:

58

Re: Jak na 3prsty?

nikdy neni pozdě skončit u basy big_smile

"IN FACT - JAZZ'S NOT DEAD. I could be wrong now, but i don't think so..." smile
0 xLajků:

59

Re: Jak na 3prsty?

chroustjazz napsal:

matěji, nechodíš u vás do toho skvělého rokáče kousek pod náměstím?

Kdysi tady fungoval ještě rokáč Vrtulník....ten byl hodně v pohodě.Ale to už je dávno!

0 xLajků:

60

Re: Jak na 3prsty?

Matej napsal:
chroustjazz napsal:

matěji, nechodíš u vás do toho skvělého rokáče kousek pod náměstím?

Myslíš Bar-Do? Nebo Orion?Občas jo. když tam jsou nějaká kapelky co by mě zajímalo a občas jen tak na pivo s kámošema.Ty to tu znáš?Včera jsem chtěl jít, ale bolelo mě břicho.Ale zase jsem celý večer psal dů fóra a cvičil na basu.....ve svých 36-ti...to jsem vůl co?

já si nevzpomenu, jak se to jmenuje..my tam občas pracujeme a tam chodím nejraději..je tam spousta fotek na zdi..kulábr..
já jsem vůl i v osumatřiceti..a pochybuju, že se to zlepší 8¨-)

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

61 Naposledy upravil: chroustjazz (03. 06. 2007 11.18:45)

Re: Jak na 3prsty?

u lva!

http://sweb.cz/jan.rokycansky/u%20lva%20%28totem%29.jpg

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

62

Re: Jak na 3prsty?

chroustjazz napsal:

já si nevzpomenu, jak se to jmenuje..my tam občas pracujeme a tam chodím nejraději..je tam spousta fotek na zdi..kulábr..
já jsem vůl i v osumatřiceti..a pochybuju, že se to zlepší 8¨-)

Tak to myslíš asi U Lva.Jo, tam je to taky dobrý.Taky se tam hraje.A co tu děláš...když tu pracuješ?

0 xLajků:

63

Re: Jak na 3prsty?

Jóó...to je U Lva.Helé...ten kudrnatej vypadá jak jeden můj kámoš...Míra Mužíku.Zpíva v Sobi 20.Dobrá partička!!!Tak takhle pracujete jo?To bych taky dřel jak bulhar.

0 xLajků:

64

Re: Jak na 3prsty?

To chroustjazz: Hele, jak sem dostanu fotku co mám jen v compu?

0 xLajků:

65

Re: Jak na 3prsty?

stavím mosty

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

66

Re: Jak na 3prsty?

Matej napsal:

To chroustjazz: Hele, jak sem dostanu fotku co mám jen v compu?

musíš ji uložit někam na net..třeba: www.sweb.cz

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

67

Re: Jak na 3prsty?

chroustjazz napsal:

stavím mosty

Tak to jsi v Táboře teď  furt ne?Se tam dělá ten koridor a předělávají se tam všechny mosty.A znáš tu nějaký lidi?

0 xLajků:

68

Re: Jak na 3prsty?

Matej napsal:
chroustjazz napsal:

stavím mosty

Tak to jsi v Táboře teď  furt ne?Se tam dělá ten koridor a předělávají se tam všechny mosty.A znáš tu nějaký lidi?

neznám nikoho..osobně..až tam zase někdy pojedeme, tak ti dám vědít a můžeme se opít 8¨-))

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

69

Re: Jak na 3prsty?

chroustjazz napsal:

neznám nikoho..osobně..až tam zase někdy pojedeme, tak ti dám vědít a můžeme se opít 8¨-))

Oukéj.Ale já se opíjím jen v pátek,nebo o víkendu.A kdo je na tý fotce?Určitě je to ten Míra Mužíku.

0 xLajků:

70

Re: Jak na 3prsty?

Matej napsal:
chroustjazz napsal:

neznám nikoho..osobně..až tam zase někdy pojedeme, tak ti dám vědít a můžeme se opít 8¨-))

Oukéj.Ale já se opíjím jen v pátek,nebo o víkendu.A kdo je na tý fotce?Určitě je to ten Míra Mužíku.

to nevím, nafotil jsem tam jeden večer asi sedmset fotek

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

71

Re: Jak na 3prsty?

chroustjazz napsal:

to nevím, nafotil jsem tam jeden večer asi sedmset fotek

A kde je máš k nakouknutí?

0 xLajků:

72

Re: Jak na 3prsty?

To Chroustjazz:A odkud vlastně jsi?Bílina nevím kde je?

0 xLajků:

73

Re: Jak na 3prsty?

bílina je kousek od teplic..severní čechy
no, k nakouknutí je veřejně nikde nemám..většinu z nich jsem i vymazal

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

74

Re: Jak na 3prsty?

A hraješ v Teplicích s nějakou partičkou?Říkalo se, že Teplice je líheň kapel.

0 xLajků:

75

Re: Jak na 3prsty?

hrával jsem se spoustou kapel..před pěti lety jsem přestal hrát..ale letos jsme dali dohromady partičku v bílině..basa, trubka a bací..někdy střídám basu s kytarou..hrajeme takovej minimalismus lízlej jazzem

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

76

Re: Jak na 3prsty?

chroustjazz napsal:

hrával jsem se spoustou kapel..před pěti lety jsem přestal hrát..ale letos jsme dali dohromady partičku v bílině..basa, trubka a bací..někdy střídám basu s kytarou..hrajeme takovej minimalismus lízlej jazzem

Máte web.Juknul bych se.

0 xLajků:

77

Re: Jak na 3prsty?

kdepák, nemáme 8¨-)

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

78

Re: Jak na 3prsty?

chroustjazz napsal:

kdepák, nemáme 8¨-)

A co nějakou nahrávku?Třeba poslat přez uschovna.cz, nebo po ICQ

0 xLajků:

79

Re: Jak na 3prsty?

vernysator napsal:

např. mě se tedka snažila jedna fešanda namluvit ž prej basáci jsou jenom špatný kytaristi... kráva smile  -  co má do prdele basa společnýho se smrdutou kytarou???

ty voe jako spatnyho ex-kytaraka mne neurazej :-D .. btw to plati tak u punku kde ten kerej neumackne barre hobluje basu :-D ...
ale co pak mi co hoblujem bare na base:-D ..
..jinak kytaraci sou sasci .. co ej potrebujou predvadet a nedoslo jim ze basa tvrdi muziku.. :-D

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků: