1 Naposledy upravil: vítek (30. 05. 2007 18.17:37)

Téma: palec ve vyšších polohách :)

jelikož jsme se v jednom trýdu usnesli že je zde málo kultury smile, objevil jsem jednu z oblastí okrajových, pro punkáče zcela zavřenou komnatu, ale pro tvůrčího baskytaristu celkom zajímavou věc -

co s palcem na levačce, když už nám dlouhá menzura ve vysokých polohách leze za naše vlastní břicho ? levá ruka se tam dá čimdál hůř poskládat, aby prsty byly jakžtakž kolmo na hmatník, tedy kolega jeden poradil mi, že levý palec neopírá o hmatník zezadu, nóbž ho vystrčí spolu s ostatními prsty před hmatník, kde ho nechává volně trčet.

mam 24 pražců, tedy docela dlouhej hmatník, tak by mě to sdovolenim zajímalo, jak to řešíte vy (jestli to ovšem řešíte... smile smile) . díky za pomoc

ps: kolega palec mi jistě promine užití jeho nicku v názvu threadu, že ano... ? smile

"IN FACT - JAZZ'S NOT DEAD. I could be wrong now, but i don't think so..." smile
0 xLajků:

2

Re: palec ve vyšších polohách :)

http://www.modrenec.cz/palec.jpg

"IN FACT - JAZZ'S NOT DEAD. I could be wrong now, but i don't think so..." smile
0 xLajků:

3

Re: palec ve vyšších polohách :)

mám taky 24 pražců a taky ve vyšších polohách ho nechávám vystrčený ven

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

4

Re: palec ve vyšších polohách :)

Já ho mám opřenej uprostřed krku zezadu, takový klasický držení

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

5

Re: palec ve vyšších polohách :)

steve bailey ho pouziva pri hrani stupnic vo vysokych polohach :-)

sekam dobrotu
0 xLajků:

6

Re: palec ve vyšších polohách :)

přemejšlel sem jestli si neudělam do levýho boku vykrojení ve tvaru ruky big_smile, ale nakonec se asi radši budu držet toho jak sem si to vyfotil. dík kluci

"IN FACT - JAZZ'S NOT DEAD. I could be wrong now, but i don't think so..." smile
0 xLajků:

7

Re: palec ve vyšších polohách :)

pista58 napsal:

steve bailey ho pouziva pri hrani stupnic vo vysokych polohach :-)

asi si ten kus pupku uříznout nechal, ale já mam svý panděro rád smile

"IN FACT - JAZZ'S NOT DEAD. I could be wrong now, but i don't think so..." smile
0 xLajků:

8

Re: palec ve vyšších polohách :)

Nene, palec patří zezadu na krk...  to musí být pěknej opruz ho odendat a zase chytit...:)

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

9

Re: palec ve vyšších polohách :)

Ja mam  22 prazcu a s palcem zaseklym konec krku a zacatek tela basy se hraje min prijemnejs nez s palcem zvedlym...  Nastesti v tech polohach zatim skoro vubec nehraju, tak mi to nevadi, ale nevim jestli bych behem hry vzpominal na zvednuti palce

Schecter Hellraiser 5 ║ Squier by Fender MB-4
Hartke VX3500  ║ Warwick blue cab 15,
LINE 6 BASS POD XT PRO + IMG STAGE LINE STA-300 + Hocke BS 115
Pár levých rukou big_smile
0 xLajků:

10

Re: palec ve vyšších polohách :)

já sem víc jak za 12-tej pražec snad nikdy nehrál big_smile:D:D:D

0 xLajků:

11

Re: palec ve vyšších polohách :)

Taky jsem se pristihl, ze v nejvyssich polohach se palec zvedave podiva, jak ty ostatni prsty vlastne behaji po tom hmatniku...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

12

Re: palec ve vyšších polohách :)

pekelnik napsal:

já sem víc jak za 12-tej pražec snad nikdy nehrál

já jo!!! občas zabrousím na 15tej! big_smile:D:D:D

ale palec tam teda držím normálně.. smile

Trace Elliot Club #7
Peavey Cirrus USA Walnut/Wenge r.v.1998
bedny - Trace Elliot 1048h a 1518 , preamp - SWR Grand Prix, v efektovce - Tech21 PSA1.1, bezdrát - Sennheiser EW100 G2, ladička - Korg DTR 1000, zesák - Solton aa Craaft - MOS-FET - 800W
      prodávám: Trace Elliot BLX80 GP7SM a Ampeg SVP Pro
0 xLajků:

13

Re: palec ve vyšších polohách :)

Dřív jsme ho taky vystrkoval, ale dle mýho se někdy daleko více hodí kontrabasovej styl: palec necháte na stejnym místě, ale opřete ho bočně kloubem, takže prsty pak nepůjdou kolmo na struny, ale jakoby víc rovnoběžně (tedy ne co pražec, to prst, ale co struna, to prst...). Komu to není jasný ? big_smile

0 xLajků:

14 Naposledy upravil: mikulik (31. 05. 2007 11.18:39)

Re: palec ve vyšších polohách :)

Palec napsal:

mám taky 24 pražců a taky ve vyšších polohách ho nechávám vystrčený ven

Gin napsal:

Já ho mám opřenej uprostřed krku zezadu, takový klasický držení

Dan napsal:

Dřív jsem ho taky vystrkoval

Teda vy jste samci... big_smile big_smile big_smile

Ale teď vážně - ve vyšších polohách moc nehraju, ale když už, mám palec pořád skoro ve stejný poloze jako když hraju dole (neboli na krku nahoře) - sice už ho nenechávám opřenej o horní hranu hmatníku, ale normálně zhruba proti ukazováčku. Žádná změna smile Výhoda je, že mám JB s vybroušeným tenkým jumbo krkem, kdybych hrál na masitej krk, asi by to tak jednoduše nešlo smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

15 Naposledy upravil: vítek (31. 05. 2007 12.30:23)

Re: palec ve vyšších polohách :)

Dan napsal:

kontrabasovej styl

kdepak, na kontrabasu se palcem ve vyšších polohách dělá takový barré na flažoletech...

"IN FACT - JAZZ'S NOT DEAD. I could be wrong now, but i don't think so..." smile
0 xLajků:

16

Re: palec ve vyšších polohách :)

mikulik napsal:

sice už ho nenechávám opřenej o horní hranu hmatníku, ale normálně

Ty máš co říkat Mikulíku big_smile

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

17

Re: palec ve vyšších polohách :)

Buehehe big_smile big_smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

18

Re: palec ve vyšších polohách :)

Já si myslim,že palec by se měl nechávat teda vždycky opřenej.. s těma vyššíma polohama nevim,taky se tam vyskytnu občas(např. RHCP - Otherside),já bych jinak vyšší polohy neuhrál,kdybych neměl palec zapřenej.. spíš by mě zajímaly vaše názory na to,když hrajete třeba do polohy zhruba pátýho pražce(jako nahoře u hlavy basy),hlavně u Géčka a Ačka při hraní rychlejších pasáží, se mi to stává docela často,že mi prostě ten palec zezadu vyhlíží přes hmatník..je možný,že to je úzkým krkem?

0 xLajků:

19

Re: palec ve vyšších polohách :)

Hele to se stává i hvězdám jako je Mikulík.....:) z toho bych si hlavu nedělal..je podstatný co z toho leze a ne jak to vypadá.

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

20

Re: palec ve vyšších polohách :)

mám palec stále opřený o krk..dyž mi překáží břuch, tak se předkloním 8¨-)

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

21

Re: palec ve vyšších polohách :)

Asi jo.. :-) si mě uklidnil.. ne,snažim se nenaučit nějaký chyby (zlozvyky),který by mě potom mrzely. Spíš je to tím,že nedržím pevně ruku.. jo,to bych se chtěl taky zeptat: když "hamruju" na Ečku třeba z tónu G na tón A,stává se mi,že ten druhej tón pak nechtíc vytáhnu..

0 xLajků:

22

Re: palec ve vyšších polohách :)

To Lukáš: Tak to já jsem vůbec žádný chyby a držení těla neřešil...dyk se podívaj na Fleu...má zlozvyků až hrůza a jakej je to machr.Vždycky jsem se snažil, aby se mi to hrálo doře a já se u toho cejtil uvolněnej a jestli mám nějaký vadný držení bysy mě vůbec nezajímá!

0 xLajků:

23

Re: palec ve vyšších polohách :)

Lukáš napsal:

Asi jo.. :-) si mě uklidnil.. ne,snažim se nenaučit nějaký chyby (zlozvyky),který by mě potom mrzely. Spíš je to tím,že nedržím pevně ruku.. jo,to bych se chtěl taky zeptat: když "hamruju" na Ečku třeba z tónu G na tón A,stává se mi,že ten druhej tón pak nechtíc vytáhnu..

Nejdulezitejsi je, ze si to uvedomujes. Jak vydis chybu, tak uz je z pulky vlastne odstranena. Ted se na to chce jenom trochu soustredit. Me se to taky stava, ale to je tak nepatrny, ze to skoro neni ... ani... patrny... He? Co to tu melu? big_smile

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

24

Re: palec ve vyšších polohách :)

jojo,Fleu mi ani nepřipomínej.. včera sem koukal na jeden jeho koncert("hehe,schválně,jak hraje Californacation naživo big_smile, bídák jeden" ) a skoro mě to zničilo,protože držel klasickou linku a do toho začal mastit nějaký vyhrávky.. to všechno spojený s tim jeho pohybem a pařenim.. áhh,dostal sem komplexy basový méněcennosti.
Myslim si,že cest pro dobrý hraní je hodně,ale když budu hrát tak jako klasičtějc,bude hraní snažší.. (furt si to řikám:D)

0 xLajků:

25

Re: palec ve vyšších polohách :)

vítek napsal:
pista58 napsal:

steve bailey ho pouziva pri hrani stupnic vo vysokych polohach :-)

asi si ten kus pupku uříznout nechal, ale já mam svý panděro rád smile

Nene, Vitku, tys Pistu58 spatne pochopil. Vim, ze ho znas a tak vis, ze ma 6 bezprazec. A kdyz hraje ve vysokejch polohach, tak nejen, ze ho (pro Mikulika: ten palec) vystrci ven, ale i s nim hraje - rozumej priklada ho na hmatnik a hraje s nim tony. Jinak jak rikal Chroust, tak ja osobne se taky predklanim kdyz uz hraju u pupku. Vypada to i pekne. IMHO.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

26 Naposledy upravil: Lukáš (02. 06. 2007 10.45:34)

Re: palec ve vyšších polohách :)

Je to asi tim,že nemám pevnou ruku na hraní. Asi jak dopadám na ten druhej pražec,musim víc zlehka. A k tomu skoro 3 měsíce jetý a vytahaný struny.. no,tak aspoň můžu machrovat,že mi nedělá vytahování strun problémy

0 xLajků:

27

Re: palec ve vyšších polohách :)

To Lukáš: Jo jo...to znám...když vidím nějakýho fakt vipikance jak válí, tak mi to taky připadá, že nic neumím.Ale víš co dělám?Zapnu si basu potichu a pustím si trochu nahlas to co hrajou ti maníci-včera jsem si to tak dával taky s Fleou-nějaký jam a zkouším, co a jak bych při tom mydlij já a jo...docela se někdy daří!Si to někdy vyzkoušej.Mám rád ještě poláka Skarlevskiho...mám i nějakou jeho videoškolu a z tý jsem se naučil hodně tlumit a perkusovat.

0 xLajků:

28

Re: palec ve vyšších polohách :)

Právě hraní s rádiem mi moc nejde,ale budu to zkoušet do tý doby,než to umět budu!!! Potřebuju se prostě naučit aspoň trochu cejtit tóny(ne ani tolik odposlouchávat). Když se to naučim,bude se mi pak líp snad hrát.. cejtim,že to potřebuju. Ale někdy mi to prostě nejde,třeba včera sem ku*vil snad všechno.
Jinak hraní bez nápadu fakt není hraní,to už sem nějak pochopil.. videa bych nějaký potřeboval,hledal sem,ale moc sem toho nenašel

0 xLajků:

29

Re: palec ve vyšších polohách :)

Hlavně se tím naučíš to, že pak nebudeš mít problém něco vymyslet ve zkušebně (budeš prostě slyšet) a nebudeš zdržovat kapelu tím, že na něco přijdeš doma.

0 xLajků:

30

Re: palec ve vyšších polohách :)

Tak vymyslim tam vždycky něco,ale většinou to stojí za nic:( jinak když se něco pokoušíme vymyslet s kámošem-kytaristou,tak vždycky začínám motivem já,ani nevim proč.. možná ho to inspiruje( i když v rozporu s tim,co tam hraju je to spíš deinspirace)

0 xLajků:

31

Re: palec ve vyšších polohách :)

Já jsem dělal i to, že jsem si na double decku nahrával jen části a uryvky na jednu kazetu-věcičky a groove co se mi líbili od různých kapel a basáků a pak jsem si dal třeba tejden na to, abych se těch třebas 100 rifečků naučil.Získal jsem tím moře možností co a jak hrát.V tý hlavě ti to totiž vše zůstane a pak vymyslíš takouvou basu k tomu, co třebas udělají kluci ve zkošebně, že se sám divíš, kde se to vazlo.

0 xLajků:

32

Re: palec ve vyšších polohách :)

jo,to já sem jednou zkoušel něco odposlouchávat,myslim,že to byli Black Sabbath,ale tak po měsíci sem si to chtěl zahrát,ale už sem si to nepamatoval. Konkrétně já si musim linky hrát aspoň stokrát,než si je zapamatuju.. občas trénuju s GuitarPro,jde se v tom naučit i těžší věci,poznat,jak je kerej tón dlouhej..
njn,sem prostě bez sluchu a moc možností nejni sad

0 xLajků:

33

Re: palec ve vyšších polohách :)

Týjo...tak to se musíš polepšit.Já jsem odposloucháváním a vychytáváním různých basáků z kapel strávil snad tisíce hodin.Já jsem si totiž taky myslel, že nemám žádnej sluch.No pak se mi to nějak začalo dařit víc a víc.Také jsem hrál dost převzatých věcí-s klukama jen tak pro zábavu.Od Metalliky,přez Redhoty, Rejče,Ozzyho, atd.Já bych klidně dělal nějakej Revival...docela mě to baví...si něco vychytat a pak si to dávat.Každej se to přesně naučí doma a není s tím moc práce.

0 xLajků:

34

Re: palec ve vyšších polohách :)

Jako to naučení,jak píšeš,bych zvládal,hrajem taky s kámošem třeba hendrixe,doors,párply a zeppelíny,ale chci se aspoň naučit cejtit tóny,improvizovat aspoň lehce.. no prostě poslední dobou necejtim žádný zlepšení a to hraju skoro každej den.. s revivalem sem nikdy nesouhlasil(originalita atd..),ale jak hraju,tak mě nic jinýho nenapadá,co hrát do začátku..
Realita je prostě úplně jiná

Matej napsal:

Já jsem si totiž taky myslel, že nemám žádnej sluch.No pak se mi to nějak začalo dařit víc a víc.

Doufám,že to taky někdy přijde smile

0 xLajků:

35

Re: palec ve vyšších polohách :)

To Lukáš: Nojo, ale já jsem k tomu právě cvičil docela jako šílenej i stupnice, rozklady a všelijaký detaily.Měl jsem....a v podstatě mám do dneška rozdělanejch několik video bass škol....občas si něco i teď pustím a podívám se co a jak-zase o kousíček dál.Já měl taky asi rok učitele-Američana.Staršího chlapíka, kterej bydlel tady v Táboře a na basu docela válel!No a ten mi dycky říkal, že prostě musím cvičit, že mě to nebude bavit, ale pak se mi otevřou naprosto jiné možnosti.No a já jsem to pojal tak, že jsem drtil právě všechno, co mě nebavilo a musim říci, že mel svatou pravdu!!!!Ale já jsem to všechno....kolem muziky a basy prostě miloval a miluju pořát!

0 xLajků:

36

Re: palec ve vyšších polohách :)

To Matěj: Tak ty stupnice už sem začal,ale nevim,jak je pořádně používat. Snad mi helfne kámoš. Videa sou dost dobrý,člověk ze z nich může naučit dost věcí: já sem si furt pouštěl od Jaca Portrait of Tracy. Protože Jaco byl takřka učebnicovej hráč,je tam třeba dobře vidět poloha levý ruky atd.. (akorát ty dlouhý prsty bych chtěl mít smile ) O učiteli sem taky přemejšlel,ale tady je to dost bída. Spíš nějakýho lepšího basáka na pokec nebo tak nějak

Matej napsal:

No a já jsem to pojal tak, že jsem drtil právě všechno, co mě nebavilo a musim říci, že mel svatou pravdu!!!!

Hmm,tak to ti teda závidím.. snažim se hledat svý chyby a uvědomovat si je(vzhledem k tomu,že jich je dost,tak je to jednodušší),ale stejně mě právě štve,že sem nezačal hrát na basu uvědoměle už od začátku,kdy sem trsátkem a jedním prstem drtil Nirvanu..(bylo by to mnohem snažší než teď..)

0 xLajků:

37

Re: palec ve vyšších polohách :)

Tak si kup metronom, pusť si ho a začni hrát stupnice-v čtvrtkách, triolách šestnáctkách a udělej si linku, kterou budeš pravidelně opakovat.Drť to tah hodinu v jednom kuse a až budeš mít pocit, že ti z toho hrabe a prsty ti sned upadnou, tak zjistíš, že tě tak nějak od toho napadá nějaká zajímavá basová linka a jak by to asi znělo s bubeníkem?Kdyby jsi měl skype a webovku, tak ti klidně nějaký lekce dám!Některý věci by jsi pochopil hned a určitě by ti to zásadně pomohlo!

0 xLajků:

38

Re: palec ve vyšších polohách :)

Tak to dík, že by si mi pomohl.. v těch stupnicích toho je asi hodně,drtit je rozhodně budu furt, i s pocitem,že se nic dlouho neděje

0 xLajků:

39

Re: palec ve vyšších polohách :)

Lukáš napsal:

Tak to dík, že by si mi pomohl.. v těch stupnicích toho je asi hodně,drtit je rozhodně budu furt, i s pocitem,že se nic dlouho neděje

A ten skype a webovku nemáš?To by byla pohoda...ukázal bych ti to vše přímu na base.Měl by jsi alespoň vědět, co je to A moll a C dur,co je to kvinta-co je kvintovej kruh,malá tercka, velká tercka, kvarta a oktáva.To když pochopíš na base, tak už máš docela "vyhráno"!!!

0 xLajků:

40

Re: palec ve vyšších polohách :)

To bohužel nemám.. mám icq,mám ho snad i napsaný v profilu tady,ale to je asi skoro na nic

0 xLajků:

41

Re: palec ve vyšších polohách :)

Jenich napsal:

je podstatný co z toho leze a ne jak to vypadá.

další samec smile

"IN FACT - JAZZ'S NOT DEAD. I could be wrong now, but i don't think so..." smile
0 xLajků:

42

Re: palec ve vyšších polohách :)

Lukáš napsal:

To bohužel nemám.. mám icq,mám ho snad i napsaný v profilu tady,ale to je asi skoro na nic

To je voničem.Po skype bych ti spoustu věcí vysvětlil a přez webouvku ukázal.Tak kup webovku a sluchátka...dyk to stojí pár korun...skype stáhni a nainstaluj a jedem s medem né?

0 xLajků:

43

Re: palec ve vyšších polohách :)

To bych se mozna taky juknul a treba i neco priucil...

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

44

Re: palec ve vyšších polohách :)

Figi napsal:

To bych se mozna taky juknul a treba i neco priucil...

A co by tě zajímalo?Něco o teorii, nebo nějakej slapik?Máš tedy skype a webovku?Hele ,ty jsi z Pardubic?Neznáš Petra Bártka?....původní basák od Zdendy Bíny ze 123 minut?Od něj jsem kupoval asi před 10-ti lety tu Yamahu.

0 xLajků:

45

Re: palec ve vyšších polohách :)

Jenich napsal:

Hele to se stává i hvězdám jako je Mikulík.....:) z toho bych si hlavu nedělal..je podstatný co z toho leze a ne jak to vypadá.

Přesně! Kamarád, co tu má taky profil, dává palec na hmatník. Říkal jsem mu, že je důležitej ten zvuk. Takže, když je to pro něj pohodlný při nějaký partii, tak proč ne...
Mimochodem sice to tak bejvá, že 24 pražcová basa má delší krk/menzuru, ale není to snad pravidlem. I když jsem se ještě nesetkal s basou co by měla 20 pražců a krk až nad naši hlavu :-)

Fade (Fokus) -kopie MM, 4ka
EDWARD -lampové 60W, 15"
0 xLajků:

46

Re: palec ve vyšších polohách :)

Taky jsem se dříve snažil, mít palec opravdu v poloze kolmo a uprostřed, ale praxe je pak naprosto jiná.Časem to přestaneš kontrolovat a při koncertě to už je ůplně mimo.S prstama kolmo na hmatník je to taky takový diskutabilní, když mydlíš slap, tlumíš levou, do toho hrané tóny a perkuse a akordy....  wink

0 xLajků:

47

Re: palec ve vyšších polohách :)

Matej napsal:
Figi napsal:

To bych se mozna taky juknul a treba i neco priucil...

A co by tě zajímalo?Něco o teorii, nebo nějakej slapik?Máš tedy skype a webovku?Hele ,ty jsi z Pardubic?Neznáš Petra Bártka?....původní basák od Zdendy Bíny ze 123 minut?Od něj jsem kupoval asi před 10-ti lety tu Yamahu.

Bartka neznam, ale znam chlapka, co ho zna. Zna je komplet vsechny.
Co by me zajimalo? Ja nevim, tak od kazdyho neco. Kameru sice nemam, ale stacilo by me dybych videl tebe. Ale nebyl by problem ji dokoupit. Vlastne nemam ani mikrak, ale dyz pisu vsema deseti, tak to neni zas az takovej problem, ale i ten by se dal dokoupit.
Me de vo to, ze ja umim od kazdyho neco. Nekdy vic, nekdy min. Ale casto zjistuju, ze mi treba chybej pevny zaklady nebo tak. Takze bysme mohli spustit video pro vice lidi. Ale to enem dybys mel cas a naladu. Je taky mozny, ze me nic novyho nepriucis, ale jak rikam, rad se podivam.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

48

Re: palec ve vyšších polohách :)

Figi napsal:

Bartka neznam, ale znam chlapka, co ho zna. Zna je komplet vsechny.
Co by me zajimalo? Ja nevim, tak od kazdyho neco. Kameru sice nemam, ale stacilo by me dybych videl tebe. Ale nebyl by problem ji dokoupit. Vlastne nemam ani mikrak, ale dyz pisu vsema deseti, tak to neni zas az takovej problem, ale i ten by se dal dokoupit.
Me de vo to, ze ja umim od kazdyho neco. Nekdy vic, nekdy min. Ale casto zjistuju, ze mi treba chybej pevny zaklady nebo tak. Takze bysme mohli spustit video pro vice lidi. Ale to enem dybys mel cas a naladu. Je taky mozny, ze me nic novyho nepriucis, ale jak rikam, rad se podivam.

To by šlo, já tě vidět v postatě nemusím, ale jen po ICQ to bych se trápil.Já píšu sice obouma rukama, ale jen dvouma prstama na každý.Mě hodně moc naučil ten kvinťák.To víš co je?

0 xLajků:

49

Re: palec ve vyšších polohách :)

Jinak já rád pomůžu komukoliv s címkoliv a čem budu vědět více.Vzpomínám, jak jsem já před 15 ti roky hltal každýho, kdo mi něco ukazoval a neměl jsem rád machýrky, který sice uměli, ale to svý si tak strašně střežili....snad aby je někdo nepředhonil.Kdyby jsi měl webouvku, tak by jsi jistě naučil a ukázel něco i ty mě!Každej má ty svoje nenapodobitelný finesy.

0 xLajků:

50

Re: palec ve vyšších polohách :)

Matej napsal:

Jinak já rád pomůžu komukoliv s címkoliv a čem budu vědět více.Vzpomínám, jak jsem já před 15 ti roky hltal každýho, kdo mi něco ukazoval a neměl jsem rád machýrky, který sice uměli, ale to svý si tak strašně střežili....snad aby je někdo nepředhonil.Kdyby jsi měl webouvku, tak by jsi jistě naučil a ukázel něco i ty mě!Každej má ty svoje nenapodobitelný finesy.

Smozrejme ze vim co je kvinta, ale kvintak? Esi ty nemyslis kvintakord? Ja Ajsikju nemam rad. Kamerku planuju uz delsi dobu, tak jakmile neco budu mit, tak poridim. Stejne si myslim, ze po 6 letech toho neumim vic nez ty. big_smile

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků: