1

Téma: rozcvičení ?

kterak se rozcvičujete třeba před koncertem ?

"IN FACT - JAZZ'S NOT DEAD. I could be wrong now, but i don't think so..." smile
0 xLajků:

2

Re: rozcvičení ?

no jako já co si pamatuju tak sem se nidky nerozcvičoval ...ale já toho zas tak moc na rozcvičení potřebnýho nenahrál

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

3

Re: rozcvičení ?

dám si dvě pivka, běžím se vyčůrat a přeříkám si E A D G, kočka přede....

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

4

Re: rozcvičení ?

az no povidani to delam podobne ...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

5

Re: rozcvičení ?

Nevim proc ale ve vetsine skladeb co hraju (ted ne v kapele ale v ZUSce - cili taky v kapele ale ne v me hlavni kapele) basa nenastupuje driv jak 25-30 takt. takze si to napotichu prehraju kdyz zacne kytara a sem ready.

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

6

Re: rozcvičení ?

Od doby než se nazvučí a postaví aparát, tak sedim v bekstejdži, cumlám pívo nebo ice tea a v podstatě hraju do tý doby, než se de hrát koncert. Ale ono to neni ani tak rozcvičování před koncertem, ale spíš plnění denního plánu cvičení. Sedět a kafrat s kapelou, nebo bloumat po lidech co přišli mi přijde jako zbytečná ztráta času.

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

7

Re: rozcvičení ?

nevim...kecat s kapelou je fajn... mi davame predkoncertniho prdika...pak cumlame piti dle vyberu, bloumame mezi lidma a jeste jednou kecame... proste pohoda, hlavne kein stress....:)

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

8

Re: rozcvičení ?

když vono je fakt že vod určitýho levelu hraní to rozcvičení prostě musí přijít........nebo snad z fleku vytáhneete ze svejch prstů maximum? žádnej warm up nepotřebujete?? já bych řekl že málokdo smile jeslti vůbec někdo big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

9

Re: rozcvičení ?

Kubš napsal:

když vono je fakt že vod určitýho levelu hraní to rozcvičení prostě musí přijít........nebo snad z fleku vytáhneete ze svejch prstů maximum? žádnej warm up nepotřebujete?? já bych řekl že málokdo smile jeslti vůbec někdo big_smile

jo, to jo.ale ty levely, ty levely... (kdyz je nekdo lempl hmm )

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

10

Re: rozcvičení ?

Axlík napsal:

nevim...kecat s kapelou je fajn... mi davame predkoncertniho prdika...pak cumlame piti dle vyberu, bloumame mezi lidma a jeste jednou kecame... proste pohoda, hlavne kein stress....:)

no jako já si s kapelou rád pokecám..to ne že ne, ale na zkouškách je času dost...

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

11

Re: rozcvičení ?

My podobně jako Axlík, když hrajem "venku" zajdem na dlouhej kouř, když neřídím dám jedno max dvě, před samotným hraním protáhnu šlachy a celý tělo (když to nedělám tak druhej den bolí za krkem a celej člověk) a v šatně cvičím dokud se nejde na věc. Je to skoro takovej rituál.

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

12

Re: rozcvičení ?

Jenich napsal:

na zkouškách je času dost..

Na zkouškách toho moc nenakecáme, skládáme, vylepšujem, domlouváme, ale nejlíp pokecáme na koncertech před a po.

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

13

Re: rozcvičení ?

smile))) skládání na zkoušce je vždycky hodně vtipný smile)) hlavně ty výsledky...my na zkouškách zkoušíme...mezi peckama povídáme.

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

14

Re: rozcvičení ?

Jenich napsal:

smile))) skládání na zkoušce je vždycky hodně vtipný smile)) hlavně ty výsledky...my na zkouškách zkoušíme...mezi peckama povídáme.

Taky dochází ke konfrontaci názorů... smile Skládání pravda není to správný slovo, chtěl sem říct, že dáváme skladby dohromady. Plně se nám to osvědčilo, někdo příjde s kostrou a ta se dotváří. Je pak znát práce celý kapely

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

15

Re: rozcvičení ?

Gin napsal:

My podobně jako Axlík, když hrajem "venku" zajdem na dlouhej kouř, když neřídím dám jedno max dvě, před samotným hraním protáhnu šlachy a celý tělo (když to nedělám tak druhej den bolí za krkem a celej člověk) a v šatně cvičím dokud se nejde na věc. Je to skoro takovej rituál.

Taky cvičím před koncertem jinak bych to asi neudejchal smile

Spector NS 5 CR, GK 1001 - 90's Style jak ta kapela RHCP, Symetrix, H&K BC410H
Jolča Jantar 4
0 xLajků:

16

Re: rozcvičení ?

Taky si dávám nakopávačku Red Bull, Semtex...

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

17

Re: rozcvičení ?

Gin napsal:

Taky si dávám nakopávačku Red Bull, Semtex...

mno to si dávám až tak na cestě zpět za volantem kolikrát je to dost makačka to vydržet

Spector NS 5 CR, GK 1001 - 90's Style jak ta kapela RHCP, Symetrix, H&K BC410H
Jolča Jantar 4
0 xLajků:

18

Re: rozcvičení ?

grampa napsal:
Gin napsal:

Taky si dávám nakopávačku Red Bull, Semtex...

mno to si dávám až tak na cestě zpět za volantem kolikrát je to dost makačka to vydržet

No to jo, nedávno sme hráli asi tři hodiny cesty od domova, ještě sem byl po noční, a protže jako jedinej mám pořádný auto tak sem řídil. Koupil sem si 2x Semtex a do litrový termosky udělal kafe. Přijeli sme domů kolem čtvrtý, já sem byl nadopovanej jak prase a do půl šestý sem nemohl usnout v hlavě mi to furt pumpovalo.....takže všeho s Mírou smile

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

19

Re: rozcvičení ?

Gin napsal:
Jenich napsal:

smile))) skládání na zkoušce je vždycky hodně vtipný smile)) hlavně ty výsledky...my na zkouškách zkoušíme...mezi peckama povídáme.

Taky dochází ke konfrontaci názorů... smile Skládání pravda není to správný slovo, chtěl sem říct, že dáváme skladby dohromady. Plně se nám to osvědčilo, někdo příjde s kostrou a ta se dotváří. Je pak znát práce celý kapely

To je právě to, že kolektiv nikdy nic dobrýho nevytvořil a nevytvoří smile Mozart byl jeden, Wichterle byl jeden, Einstein byl jeden, Newton byl jeden. Resp. kolektivní práce je vždycky na škodu. Když ten, kdo přišel s nápadem, ten nápad dokončí v dílo, tak je to dílo vždy hodnotnější, než nápad s přispěním všech z kolektivu. Proto nefunguje komunismus. Demokracie taky nefunguje. Funguje jen osvícenský absolutismus.

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

20

Re: rozcvičení ?

Jenich napsal:
Gin napsal:
Jenich napsal:

smile))) skládání na zkoušce je vždycky hodně vtipný smile)) hlavně ty výsledky...my na zkouškách zkoušíme...mezi peckama povídáme.

Taky dochází ke konfrontaci názorů... smile Skládání pravda není to správný slovo, chtěl sem říct, že dáváme skladby dohromady. Plně se nám to osvědčilo, někdo příjde s kostrou a ta se dotváří. Je pak znát práce celý kapely

To je právě to, že kolektiv nikdy nic dobrýho nevytvořil a nevytvoří smile Mozart byl jeden, Wichterle byl jeden, Einstein byl jeden, Newton byl jeden. Resp. kolektivní práce je vždycky na škodu. Když ten, kdo přišel s nápadem, ten nápad dokončí v dílo, tak je to dílo vždy hodnotnější, než nápad s přispěním všech z kolektivu. Proto nefunguje komunismus. Demokracie taky nefunguje. Funguje jen osvícenský absolutismus.

Já sem tušil že mi k tomu něco napíšeš smile s tím cos napsal souhlasím, ale my se pohybujem na jiný úrovni. Třeba kytarista donese vál, já třeba řeknu tady to chce zahrát jinak bla bla...a s výsledkem sme spokojeni. A co Laurin a Klement, Kolben a Daňek, Vinetou a Old Shaterhand, Svěrák a Smoljak, Leny a Karl big_smile:D:D

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

21

Re: rozcvičení ?

Gin napsal:

kdo přišel s nápadem, ten nápad dokončí v dílo,

Tohle dobře fungovalo u Beatles

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

22

Re: rozcvičení ?

4 Jenda: Viděls film Amadeus?? Ať vím jestli má cenu něco k tomu psát smile

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

23

Re: rozcvičení ?

Samozřejmě...amadea mám moc rád...

Ty si ale ted protiřečíš! Úroveň svých výsledků přeci stanovujete vy sami svou prací, takže výchozí bod máme všichni stejnej...tak jakýpak copak...:)

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

24

Re: rozcvičení ?

Gin napsal:
Gin napsal:

kdo přišel s nápadem, ten nápad dokončí v dílo,

Tohle dobře fungovalo u Beatles

takhle to funguje i u čektounů smile Někdo složí hrubou skladbu a protože já nevymyslim banjistovi tak dobrej part, jak by si ho napsal on sám, takže ho prostě prudím (a naopak), dokud tam neni co já tam chci slyšet. Právo veta má u nás vždycky ten, jehož skladba se dělá.

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

25

Re: rozcvičení ?

Jenich napsal:

Úroveň svých výsledků přeci stanovujete vy sami svou prací, takže výchozí bod máme všichni stejnej...tak jakýpak copak

Teď tomu moc nerozumím co tím myslíš ??

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

26

Re: rozcvičení ?

Gin napsal:
Gin napsal:

kdo přišel s nápadem, ten nápad dokončí v dílo,

Tohle dobře fungovalo u Beatles

tak beatles to byl prakticky střet 2 řekl bych  dominantních geniů, jednoho skromnýho genia no  a jednoho bubeníka big_smile
se divím že je vlastní genialita nedokázala rozeštvat dřív ale co nezvládla genialita jich samotných zvládla jedna prtavá  nic neumící žlutice....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

27

Re: rozcvičení ?

Už sem doma! Měl sem ocitovat část se kterou souhlasím, moje chyba.

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

28

Re: rozcvičení ?

Gin napsal:
Jenich napsal:

Úroveň svých výsledků přeci stanovujete vy sami svou prací, takže výchozí bod máme všichni stejnej...tak jakýpak copak

Teď tomu moc nerozumím co tím myslíš ??

No...ty jsi napsal "my se pohybujem na jiný úrovni",ale to jsi popsal důsledek a né příčinu. Skládání nevyžaduje mimo znalosti teorie nic jiného než schopnost kompozice. Já teorii neovládám, takže tím pádem začínáme všichni s prázdnou hlavou.

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

29

Re: rozcvičení ?

Aha smile teorii mám prachmizernou. Já skládám tím stylem, že mě něco napadne tak to hraju(na kytaru) a co cejtím že by tam mělo být tak tam dám. Naučím to kytaristu a ten si doladí detaily asi něco jakos psal s tím banjem. Když něco složí kytarista a mě se tam něco nezdá tak mu zahraju co tam cejtím já. Řídím se poze svým pocitem z tý hudby a co je důležitý že nás to baví a vyhovuje nám to tak.

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

30

Re: rozcvičení ?

Gin napsal:
Jenich napsal:
Gin napsal:

Taky dochází ke konfrontaci názorů... smile Skládání pravda není to správný slovo, chtěl sem říct, že dáváme skladby dohromady. Plně se nám to osvědčilo, někdo příjde s kostrou a ta se dotváří. Je pak znát práce celý kapely

To je právě to, že kolektiv nikdy nic dobrýho nevytvořil a nevytvoří smile Mozart byl jeden, Wichterle byl jeden, Einstein byl jeden, Newton byl jeden. Resp. kolektivní práce je vždycky na škodu. Když ten, kdo přišel s nápadem, ten nápad dokončí v dílo, tak je to dílo vždy hodnotnější, než nápad s přispěním všech z kolektivu. Proto nefunguje komunismus. Demokracie taky nefunguje. Funguje jen osvícenský absolutismus.

Já sem tušil že mi k tomu něco napíšeš smile s tím cos napsal souhlasím, ale my se pohybujem na jiný úrovni. Třeba kytarista donese vál, já třeba řeknu tady to chce zahrát jinak bla bla...a s výsledkem sme spokojeni. A co Laurin a Klement, Kolben a Daňek, Vinetou a Old Shaterhand, Svěrák a Smoljak, Leny a Karl big_smile:D:D

já ti rozumim..a jsem moc rád, že i ty rozumíš mě...

jinak výše zmiňované dvojice jsou sice pěkné, ale.....:)

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

31

Re: rozcvičení ?

Gin napsal:

Aha smile teorii mám prachmizernou. Já skládám tím stylem, že mě něco napadne tak to hraju(na kytaru) a co cejtím že by tam mělo být tak tam dám. Naučím to kytaristu a ten si doladí detaily asi něco jakos psal s tím banjem. Když něco složí kytarista a mě se tam něco nezdá tak mu zahraju co tam cejtím já. Řídím se poze svým pocitem z tý hudby a co je důležitý že nás to baví a vyhovuje nám to tak.

jasný...já jen chtěl naznačit, že mluvi o úrovních je dost neobjektivní smile

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

32

Re: rozcvičení ?

Jenich napsal:

jinak výše zmiňované dvojice jsou sice pěkné, ale.

To jen tak pro odlehčení smile

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

33

Re: rozcvičení ?

Pavlík napsal:

Simpsny mám rád teším se až bude nadabovaná 16 a 17 řada

Mě se líbil Homer - Vlastimil Bedrna, je pr mě nenahraditelnej. Nic proti Zavřelivi, ale s ním už Simpsny nesleduju

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

34

Re: rozcvičení ?

přesně!!!! Bedrna je krutej...škoda ho...

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

35

Re: rozcvičení ?

Pořád je tu naděje, že se dá dokupy a pak by to prej mohl zpětně předabovat, sem někde četl

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

36

Re: rozcvičení ?

Kubš napsal:

tak beatles to byl prakticky střet 2 řekl bych  dominantních geniů, jednoho skromnýho genia no  a jednoho bubeníka

dvou géniů určitě a jednoho ani tak ne skromnýho, jako (jak nazvat že mu nedali prostor??) génia smile . O Ringovi nemluvím, docela ho vystihli v červeným trpaslíkovi smile:)

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

37 Naposledy upravil: Kubš (09. 03. 2007 00.01:39)

Re: rozcvičení ?

Gin napsal:
Kubš napsal:

tak beatles to byl prakticky střet 2 řekl bych  dominantních geniů, jednoho skromnýho genia no  a jednoho bubeníka

dvou géniů určitě a jednoho ani tak ne skromnýho, jako (jak nazvat že mu nedali prostor??) génia smile . O Ringovi nemluvím, docela ho vystihli v červeným trpaslíkovi smile:)

no počkej von zas ringo víšco velký nos velkého ducha značí big_smile bubeník nebyl tak jednoduchej jak ho tam v RD vykreslili smile
já ho mám rád smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

38

Re: rozcvičení ?

No mě se víc než jako bubeník líbil jako herec v Perným dnu a Help smile:)

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

39

Re: rozcvičení ?

Jenich napsal:

Když ten, kdo přišel s nápadem, ten nápad dokončí v dílo, tak je to dílo vždy hodnotnější, než nápad s přispěním všech z kolektivu.

Souhlas... ještě bych to poupravil, že nejúčinnější je dílo vymyšlené a dotvořené jedním člověkem + obohacené o drobné úpravy všech ostatních. (návaznost akordů, délky pauz, bridge a podobně).

Jinak před koncertem se nijak nerozehřívám a ani neznám nikoho, kdo by to dělal... spíš se jen tlachá s lidma, sosaj pivka a pak se jde na věc. Osobně cítím, že se rozehřeju na provozní teplotu tak při druhý - třetí věci. Ale naopak si neumím představit, že bych se jen tak sám někde za pódiem rozehrával. Když nemám vedle sebe kapelu, která mě žene dopředu, tak bych to prostě sám, jen tak nasucho, pořádně nerozjel... prostě antisólista.

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

40

Re: rozcvičení ?

Před koncertem se zpravidla rozcvičím v duchu myšlenejma nadávkama na debilitu zvukaře (která je vidět dřív, než je vůbec cokoliv zapojeno) a ponejvíce pak rozumbradováním, kam se na tom mrňavym/obřím pódiu postavit, abych všechny dobře slyšel a sebe pro jistotu ne. Jestli chce někdo těsně před gigem dohánět to, co zameškal týdny necvičení předtím, tak už je trochu pozdě. A prsty se rozhejbaj samy, třeba už jen nošením bubeníkova hardwaru smile Jináč, v tej našej vesnické bandě většinu věcí začínám , rozjíždím a zpočátku držím já, takže hrát z hovínek, dát špatný tempo, neladit nebo cokoli jinýho si dovolit nemůžu...

0 xLajků:

41

Re: rozcvičení ?

mikulik napsal:
Jenich napsal:

Když ten, kdo přišel s nápadem, ten nápad dokončí v dílo, tak je to dílo vždy hodnotnější, než nápad s přispěním všech z kolektivu.

Souhlas... ještě bych to poupravil, že nejúčinnější je dílo vymyšlené a dotvořené jedním člověkem + obohacené o drobné úpravy všech ostatních. (návaznost akordů, délky pauz, bridge a podobně).

jasně...nápadům ostatních se meze nekladou...spíš je důležité to právo veta pana skladatele smile

naprosto stejně to funguje u nás.

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

42

Re: rozcvičení ?

Jenich napsal:

jasně...nápadům ostatních se meze nekladou...spíš je důležité to právo veta pana skladatele

naprosto stejně to funguje u nás.

I u nás... takže Hush jsou v podstatě takoví Čektouni... smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

43

Re: rozcvičení ?

v podstatě smile jen když otočíš button decay trochu doprava big_smile

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

44

Re: rozcvičení ?

My se před koncertem rozehříváme vždycky u fotbálku...

Fender American Jazz Bass, Rickenbacker 4003, Warwick RB Streamer Std 4 FL BK OFC, Stagg EDB 3/4 BK
Ampeg SVT-4 Pro, EBS 410 Evolution ProLine 2000, Gallien-Krueger 115RBH
Korg DTR-1000, EBS FuzzMo, Boss SYB-5 (+Roland EV-5), Boss NS-2
Ampeg PF-350, Ampeg BA-108
0 xLajků:

45

Re: rozcvičení ?

johnybass napsal:

My se před koncertem rozehříváme vždycky u fotbálku...

Taky někdy, ale já to nějak extra neumím a když začnu prohrávat (furt) tak tam hodím třeba tři míčky zároveň smile:)

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

46 Naposledy upravil: m3 (09. 03. 2007 14.26:59)

Re: rozcvičení ?

Jenich napsal:

nebo bloumat po lidech co přišli mi přijde jako zbytečná ztráta času.

to je prece to nejlepsi :-D na koncertech teda krome hrani ...idyz lepsi je to po koncerte ... kdyz pribihaj 16ky a chtej si nechat podepsat brisko:-D  teda stalo semi to jenom jednou a uz je to par let ...:-D

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

47

Re: rozcvičení ?

Zatim nejlepsi zkusenosti mam s tim, kdyz se pred akci jeste ten samy den sejdeme na hodku dve ve zkusebne a prejedem si to. To se rozcvicime vsichni a hlavne spolecne, prijde mi, ze na pak na vykonu hodne znat.

Apropo to me privadi k tomu, co posledni dobou postrehavam - mame zkousky, ktere trvaji tri hodiny. Da se rici, ze zpocatku nic moc, za tu hodku az hodku a pul to zacne konecne zit a pracovat, clovek rozehreje prsty a hlavu naladi na hudebni vlnu... mate to taky tak?

Ibanez SR1305PM | Fokus V950 fretless | SWR Studio 220 | Carvin RL210 "Red Eye"

http://imagegen.last.fm/lastfmplain/recenttracks/5/j4ro.gif
0 xLajků:

48

Re: rozcvičení ?

Jenich napsal:

bloumat po lidech co přišli mi přijde jako zbytečná ztráta času.

Souhlas s m3, to bloumání mi taky přijde nejzábavnější... totéž i při hraní. Já to mám tak, že vždycky během hraní pokukuju po lidech v publiku, pak se na někom zaseknu, "vyberu" si ho a hraju pak jakoby jen pro něj (ehm, většinou teda spíš pro ni). Nevím, podle jakýho klíče si ty lidi vybírám, neumím to vysvětlit, asi to je něco podvědomýho, nějakej přenos energie - ale vždycky najednou prostě u někoho skončím a vím, že to je on (ona) smile

Hrajete taky pro někoho, nebo ani ne? Koukáte při hře do lidí? Komunikujete s nima - ať už pohybama nebo jen očima a mimicky? Já teda jo, s oblibou smile Skopičinky, to mě baví smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

49

Re: rozcvičení ?

skopičinky dělám, ale bloumat před hraní mě neba...:)

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

50

Re: rozcvičení ?

Já si taky rád zabloumám, kolikrát potkám spoustu zajímavejch lidí......kolikrát mají fakt dobrý modely big_smile

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

51

Re: rozcvičení ?

tuhle schopnost má můj kamarád, kterej je na sebe schopnej vždycky nabalit ty největší sociálky smile)

jinak co se týče mě, tak co je je mi do lidí..... nesnáším velké společnosti. Schválně chodim do hospod kam nikdo nechodí, páč mi ty lidi prostě vaděj. smile jsem takovej malej asociál smile

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

52

Re: rozcvičení ?

Já taky nemám rád když je někde moc lidí, ale na koncertech je to pro mě něco jinýho. Líbí se mi když mě tam nikdo nezná, jenom jako člověka kterej hraj v tý kapele. Jinak já nechodím po sále a neříkám: "Tak co skvělej koncert ne?" ale když se se mnou dá někdo do řeči tak poklábosím smile

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

53

Re: rozcvičení ?

Gin napsal:

Jinak já nechodím po sále a neříkám: "Tak co skvělej koncert ne?" ale když se se mnou dá někdo do řeči tak poklábosím

+1 smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

54

Re: rozcvičení ?

hmm no ja hraju vetsinou se zavrenejma ocima ..nevim proc ..sice sem tam mrknu ale ze bych vyslovene koukal na konkretni lidi tak to vubec ne ..chmm asi to budu muset vyzkouset :-)

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

55

Re: rozcvičení ?

Zavřený oči umožněj zesílení vnímání zvuku, což je fajn... ale já ten kontakt s lidma miluju smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

56

Re: rozcvičení ?

me koukani do lidi znervoznuje, jsem pri hre uzavren do sebe a soustreden vyhradne na hru. Kdyz koukam od lidi, ztracim se smile

Ibanez SR1305PM | Fokus V950 fretless | SWR Studio 220 | Carvin RL210 "Red Eye"

http://imagegen.last.fm/lastfmplain/recenttracks/5/j4ro.gif
0 xLajků:

57

Re: rozcvičení ?

kontakt s lidma je dobrej, ale nesmí si pod vás stoupnot pět koček, to pak taky radši zavřu oči a sním:)

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

58

Re: rozcvičení ?

No na zacatku zkousky si zahraju kousek Californication nebo nejakou jinou pisnicku, protahnu prstiky a hotovec......
Koncert sme jeste nemeli, ale az to pride, budu se rozcvicovat asi o neco vic........:P

Ibanez SRX 305, G&L SB-2 Tribute, Epiphone EBM-5 Fretless
Hocke MT400, Tech21 VT Bass 500, Soundelirium 112+115, Hocke BASS 300
Boss TU-3, EBS Multicomp
www.studionastrani.cz
0 xLajků:

59

Re: rozcvičení ?

Gin napsal:

No mě se víc než jako bubeník líbil jako herec v Perným dnu a Help

Hard Days Night je sakra dobrej film, musím říct, že když jsem to viděl, tak mi Beatles začali bejt ještě mnohem sympatičtější (jak se pak změnily vztahy mezi nimi apod., to nehodnotím...)

Ten film je prostě super, kdo ho neviděl, tak ať si zajde do Levných knih a za kilo si ho koupí wink

A thousand nights, I've spent alone,
Solitaire to the bone,
But I don't mind, I'm my own best friend,
From the beginning to the end,
My life, my heart, black night, dark star, Capricorn
0 xLajků:

60

Re: rozcvičení ?

mikulik napsal:

I u nás... takže Hush jsou v podstatě takoví Čektouni...

Jenich napsal:

v podstatě jen když otočíš button decay trochu doprava

big_smile tak to je povedená hláška!!! lol

A thousand nights, I've spent alone,
Solitaire to the bone,
But I don't mind, I'm my own best friend,
From the beginning to the end,
My life, my heart, black night, dark star, Capricorn
0 xLajků:

61

Re: rozcvičení ?

Palec napsal:

nesmí si pod vás stoupnot pět koček, to pak taky radši zavřu oči a sním

smile a očempak... smile

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

62

Re: rozcvičení ?

no měl bych o muzice, ale někdy se to zvrtne na jiný věci s hudbou nesouvisející:)

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

63

Re: rozcvičení ?

big_smile

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

64

Re: rozcvičení ?

Gin napsal:

Palec psal(a):
nesmí si pod vás stoupnot pět koček, to pak taky radši zavřu oči a sním

Mě nedávno dostala jen jedna, ale maximálně... heráli jsme v klubu, kde bylo pódium jen o malinko vejš než hlediště. A přímo přede mnou stála blondýna - rádobymodelka, hezká, ale od pohledu teda klasická vymaštěná fiflena. To by bylo ještě poměrně v pohodě, kdyby nezvolila jakejsi záhadnej parfém, kterej mě naprosto odrovnával. Co do toho proboha přimíchávaj za chemii? Úplně jsem cejtil, jak ten parfém letí ke mně přímo do mozku a pak... no, byl jsem rád, že jsem se udržel na nohou smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

65

Re: rozcvičení ?

tak to neí moc hezý publikum Pavlíku, ale zase se můžeš soustředit plně na hudbu a ne na nějaký modelky a blondýnky:)

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

66

Re: rozcvičení ?

Palec napsal:

zase se můžeš soustředit plně na hudbu a ne na nějaký modelky a blondýnky:)

... ale zaměřit se na ty blondýnky je mnohem příjemnější, než na hudbu smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

67

Re: rozcvičení ?

Proč je tam mikulik psal(a)" ??? To byl Palec!

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

68

Re: rozcvičení ?

to nevadí, já se nezlobím:)

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

69

Re: rozcvičení ?

Hele tak ja mam proste takovej set cviceni, stupnice, potom je zrychluju, pavouka a sekvence tonu ve stupnicich a docela to funguje. Rozcvicuju se tak jednak doma pri treningu a druhak i pred koncertem.

Groooooooooooooooooooove man
Fernandes Gravity 5 deluxe
Vivian Musicman 5, MTD 5
Gallien Krueger 1001 RB Mark II + box 4x10 RBX
EBS Multicomp
0 xLajků:

70

Re: rozcvičení ?

Vzhledem k tomu,že sem bedňák v kapele,tak po nanošení apce se mi tak klepou ruce,že se vrhnu do prvního setu...zahraju průser.....dám si dvojku vína na zklidnění a pak už to jde samo....

Mé poslání je být nenáviděn, srát lidi ze všech sil a být ignorován. Vaše smůla je, že jsem velmi vytrvalej běžec smile
0 xLajků:

71

Re: rozcvičení ?

Jo, to je pravda, když člověk tahá aparáty, nejlépe někam do prvního patra, docela si ruce rozcvičí... pak to drnkání ani není znát, jako by hrály prsty bez citu smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

72

Re: rozcvičení ?

Já mám zaškolený spolukapelníky a taháme to spolu, zkušebnu máme bez schodů v přízemí (konečně) a jinak mám na tý 115 kolečka takže je to paráda. Míval sem kombo který bylo celkem lehký dobře se nosilo, ale vždycky sem chtěl mít za zádama pořádnou lednici smile

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

73

Re: rozcvičení ?

naštěstí máme taky zkušebnu bez schodů v dětském pokojíku naší bubenice, vedle garáže:)

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

74

Re: rozcvičení ?

Pavlík napsal:

No já se těším na to LA15 od SWR to bude mít malý rozměry jednu patnáctku a něco okolo 20 kg, takže krása - na záda futrál do rukou apoš a ješté potom budu moct hrát bez rukou jako opice smile

Já mám rád, když to do mě pěkně tlačí z beden smile

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

75

Re: rozcvičení ?

Pavlík napsal:

No já se těším na to LA15 od SWR to bude mít malý rozměry jednu patnáctku a něco okolo 20 kg, takže krása - na záda futrál do rukou apoš a ješté potom budu moct hrát bez rukou jako opice smile

24Kg a tahat to v jedny ruce neni vubec parada, do schodu zvlast.

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

76

Re: rozcvičení ?

To mně někdy i ten Marek (3,5kg) přijde těžkej big_smile Vytahaný ruce k hraní, to je kříž, svatá pravda, velebnosti...

0 xLajků:

77

Re: rozcvičení ?

Dan napsal:

To mně někdy i ten Marek (3,5kg) přijde těžkej

Hehe... to váží míň než Sigma, ne? big_smile big_smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

78

Re: rozcvičení ?

Pavlík napsal:

Saláme ! Dyť je totálně vpohodě a ruce mám dvě

Ja ti dam salame....at ti to neprijdu vysvetli rucne i se svymy 100kg zive vahy big_smile pockej az ti bude tricet, to si pak triko tahat nebudes wink

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

79

Re: rozcvičení ?

Pavlík napsal:

Doufám že až mibude třicet, tak to kombo budu už mít

Až ti bude třicet, tak budeš hlavně vzpomínat na to, jaká to byla paráda, když ti bylo osumnáct big_smile big_smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

80

Re: rozcvičení ?

Oprava: "Až ti bude třicet, tak budeš hlavně vzpomínat na to, jaká to byla paráda, když ti bylo šestnáct" smile

(i když mně je taky teprv osumadvacet smile

Ale je to fakt... mám vybavení, po letech jsem se zbavil trémy před hraním, ale stejně to byl největší rock´n´roll, když jsem to v osumnácti drhnul na Columbuse a stovku Regenta... žádný trable s autem/bytem/zdravím/prací... o ničem takovým se ani nepřemejšlelo a žilo se jen muzikou... možná fotrovatím, ale zajímalo by mě - má to někdo z místních dědků třicátníků podobně...?

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

81

Re: rozcvičení ?

mně je teprve 23, ale když sem hrával v 16 bylo to nejlepší a mám na to nejlepší vzpomínky, žádný starosti, nikdo hrát neuměl a to sme si mysleli, jací sme borci a stálo to vesměs celý za hovno to hraní, ale bylo to krásný a tolik srandy už asi nezažiju:)

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

82

Re: rozcvičení ?

mikulik napsal:

Oprava: "Až ti bude třicet, tak budeš hlavně vzpomínat na to, jaká to byla paráda, když ti bylo šestnáct" smile

(i když mně je taky teprv osumadvacet smile

Ale je to fakt... mám vybavení, po letech jsem se zbavil trémy před hraním, ale stejně to byl největší rock´n´roll, když jsem to v osumnácti drhnul na Columbuse a stovku Regenta... žádný trable s autem/bytem/zdravím/prací... o ničem takovým se ani nepřemejšlelo a žilo se jen muzikou... možná fotrovatím, ale zajímalo by mě - má to někdo z místních dědků třicátníků podobně...?

no jsem zvědavej, až budu taky takovej fosil, jako vy...:)

Ale musíte to brát z té lepší stránky....z....té.....mhm......jak....tooo....víte co myslim, že jo?

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

83

Re: rozcvičení ?

Jenich napsal:
mikulik napsal:

Oprava: "Až ti bude třicet, tak budeš hlavně vzpomínat na to, jaká to byla paráda, když ti bylo šestnáct" smile

(i když mně je taky teprv osumadvacet smile

Ale je to fakt... mám vybavení, po letech jsem se zbavil trémy před hraním, ale stejně to byl největší rock´n´roll, když jsem to v osumnácti drhnul na Columbuse a stovku Regenta... žádný trable s autem/bytem/zdravím/prací... o ničem takovým se ani nepřemejšlelo a žilo se jen muzikou... možná fotrovatím, ale zajímalo by mě - má to někdo z místních dědků třicátníků podobně...?

no jsem zvědavej, až budu taky takovej fosil, jako vy...:)

Ale musíte to brát z té lepší stránky....z....té.....mhm......jak....tooo....víte co myslim, že jo?

Jj, Aaaalways look on the bright siiiide of life!

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

84

Re: rozcvičení ?

Palec napsal:

mně je teprve 23, ale když sem hrával v 16 bylo to nejlepší a mám na to nejlepší vzpomínky, žádný starosti, nikdo hrát neuměl a to sme si mysleli, jací sme borci a stálo to vesměs celý za hovno to hraní, ale bylo to krásný a tolik srandy už asi nezažiju:)

Tak to jsi dál než já, ve třiadvaceti jsem to ještě takhle ještě nebral... ale možná stárneš předčasně, to se vobčas stává big_smile big_smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

85

Re: rozcvičení ?

mikulik napsal:
Palec napsal:

mně je teprve 23, ale když sem hrával v 16 bylo to nejlepší a mám na to nejlepší vzpomínky, žádný starosti, nikdo hrát neuměl a to sme si mysleli, jací sme borci a stálo to vesměs celý za hovno to hraní, ale bylo to krásný a tolik srandy už asi nezažiju:)

Tak to jsi dál než já, ve třiadvaceti jsem to ještě takhle ještě nebral... ale možná stárneš předčasně, to se vobčas stává big_smile big_smile

Přiložím polínko do OT: já začal hrát "pořádně"(myšleno kvantitativně, ne kvalitativně big_smile ) teprve v těch třiadvaceti, spoluhráčům je cca o 5 let víc než mě(s vyjímkou zpěvačky), takže žádný extra kalby se nekonaj. Teď naposled jsme tiše seděli v xt3 u stolu, bubeník s kytaristou cucali kafe a sodofku, zpěvačka malý pivko a já se rozšoup a dal si velký smile U vedlejšího stolu se nacházel jeden veliký marihuanový oblak čítající asi pět teenagers a kolik lidí, tolik jointů, no říkali jsme si, že jsme a)buď moc starý b)moc velký suchaři c)obojí dohromady....

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

86 Naposledy upravil: m3 (16. 03. 2007 13.38:54)

Re: rozcvičení ?

mikulik napsal:

Oprava: "Až ti bude třicet, tak budeš hlavně vzpomínat na to, jaká to byla paráda, když ti bylo šestnáct" smile

(i když mně je taky teprv osumadvacet smile

Ale je to fakt... mám vybavení, po letech jsem se zbavil trémy před hraním, ale stejně to byl největší rock´n´roll, když jsem to v osumnácti drhnul na Columbuse a stovku Regenta... žádný trable s autem/bytem/zdravím/prací... o ničem takovým se ani nepřemejšlelo a žilo se jen muzikou... možná fotrovatím, ale zajímalo by mě - má to někdo z místních dědků třicátníků podobně...?

hevim proc nam rikas dedci tricatnici kdyz je nam teprve 9tym rokem 19 ...
no mne az no presateni, tloustnuti a ztratu fyzicky se ty problemy zatim snad netykaj asi je to tim ze hraju v kapele s vekovim prumerem ckdyz nepocitak sebe tak 22let :-D a taky tim ze se porad flakam na vejsce a nemam karu, poradnej aparat a ani byt :-D ..a koneckoncu na basu hraju ted necely 2 roky .. takze tech predchozich 10 let s kytarou do toho ani nepocitam :-D

btw 78 je ten nejlepsi rocnik :-D

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

87

Re: rozcvičení ?

no, to ne že bych stárnul moc rychle, ale už beru víc věcí zodpovědněji,a to i muziku, takže to samozřejmě taková sranda už není, ale ožrat se a náramně se bavit umím leckdy líp než ti 16letí:)a sodovky nepiju:)

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

88

Re: rozcvičení ?

Nook napsal:

smile U vedlejšího stolu se nacházel jeden veliký marihuanový oblak čítající asi pět teenagers a kolik lidí, tolik jointů, no říkali jsme si, že jsme a)buď moc starý b)moc velký suchaři c)obojí dohromady....

stary chmm kdyz mne bylo 23 to bylo hej to ste spis suchari nas 23letej trumpetak panecku se nezinyruje vubec idyz nekdy ho pak clovek musi zbirat ze slinice prikopu a podobne...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

89

Re: rozcvičení ?

Palec napsal:

no, to ne že bych stárnul moc rychle, ale už beru víc věcí zodpovědněji,a to i muziku, takže to samozřejmě taková sranda už není, ale ožrat se a náramně se bavit umím leckdy líp než ti 16letí:)a sodovky nepiju:)

ty sou nejhorsi ty co berou muziku zodpovedne:-D teda tim nemyslim doma cvicit a hrat na zkouskach i koncertech dobre..ale ty srandisty jako je nas kytarak co neustale vymejslej naky pycoviny a na zkousce 20x prehravej jeden prechod.. grrr a pak to stejne na koncerte zahrajou blbe... ta dnesni "mlada" generace to nak moc resi chce to vic punkovej pristup.. one two three four....

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

90

Re: rozcvičení ?

btw ad to fotrovateni tak jak koukam se na mne taky projevuje ..hlavne tim neustalim zvanenim a "rozdavanim rozumů" :-D

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

91

Re: rozcvičení ?

m3 napsal:

žádný trable s autem/bytem/zdravím/prací... o ničem takovým se ani nepřemejšlelo a žilo se jen muzikou... možná fotrovatím, ale zajímalo by mě - má to někdo z místních dědků třicátníků podobně...?

No sem sice fotr ikdyž jen pětadvacátník a ty trable který zmiňuješ na mě sedí úplně přesně. Ta muzika už ani na prvním místě bejt nemůže, ale je furt hodně vepředu a zase na druhou stranu teď když už sem zkušenej, tak si to hraní užívám daleko víc... smile:)

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

92

Re: rozcvičení ?

m3 napsal:

hej to ste spis suchari

nojo...pravda je, že nálada f kapele poslední dobou nejni nej... hmm
kytarista je navíc doživotním požíračem antidepresiv, moje maličkost taky tuatam balancuje a bubeník je hyperaktivní workoholik...a zpěvačka je navíc ženská...ale jinak se máme rádi.
Dobře, dobře...už končím, OT-cházím do d.á.l.i.

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

93

Re: rozcvičení ?

my máme v kapele dokonce dvě baby a ještě k tomu sestry a ještě navíc i hezký, taky je někdy nálada pod psa, ale máme se rádi a docela to zatím šlape:)tak proč kerva nehrát:)

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

94 Naposledy upravil: mikulik (16. 03. 2007 14.12:02)

Re: rozcvičení ?

Gin napsal:

zase na druhou stranu teď když už sem zkušenej, tak si to hraní užívám daleko víc...

Jo, to je docela fakt... už tolik neřeším zvuk, techniku, chyby a choreografii... prostě píchnu basu do zesilovače, dám si volume tak, abych se slyšel a pak už si jen blbnu smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

95

Re: rozcvičení ?

Palec napsal:

my máme v kapele dokonce dvě baby a ještě k tomu sestry a ještě navíc i hezký, taky je někdy nálada pod psa, ale máme se rádi a docela to zatím šlape:)tak proč kerva nehrát:)

Celou dobu co hraju, tak byl v kapele alespoň jeden prudič, nedávno sme se toho posledního zbavili a atmosféra  kapele je super.

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

96

Re: rozcvičení ?

mikulik napsal:
Gin napsal:

zase na druhou stranu teď když už sem zkušenej, tak si to hraní užívám daleko víc...

Jo, to je docela fakt... už tolik neřeším zvuk, techniku, chyby a choreografii... prostě píchnu basu do zesilovače, dám si volume tak, abych se slyšel a pak už si jen blbnu smile

jo jo prostě zábava a žádnej stress

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

97

Re: rozcvičení ?

mikulik napsal:

Oprava: "Až ti bude třicet, tak budeš hlavně vzpomínat na to, jaká to byla paráda, když ti bylo šestnáct" smile

(i když mně je taky teprv osumadvacet smile

Ale je to fakt... mám vybavení, po letech jsem se zbavil trémy před hraním, ale stejně to byl největší rock´n´roll, když jsem to v osumnácti drhnul na Columbuse a stovku Regenta... žádný trable s autem/bytem/zdravím/prací... o ničem takovým se ani nepřemejšlelo a žilo se jen muzikou... možná fotrovatím, ale zajímalo by mě - má to někdo z místních dědků třicátníků podobně...?

Když jsem předloni slavil 30-ku, tak jsem se důkladně pozoroval, jestli se dostaví nějaké změny...jen pár dní předtím jsem odešel od holky u které jsem žil jen proto, že mě naštvala, veškerý volný čas jsem trávil s kamarády a hlavně se snažil být všude jinde než doma. Trošku jsem se změnil, ale ne moc.  když piju tak tak, že odejdu sám a po dvou, když si chci něco koupit vyberu účet nebo mi banka půjčí a nemusím přemýšlet co bych kde ukradl abych si mohl koupit ten super nástroj za 6200, přemýšlím i dál než jen do zejtřka, jak to bylo v 18-ti, kamarády vidím rád, ale jen někdy, nepotřebuju s nima zrovna bydlet, večer hledím s přítelkyní na televizi a když je víkend a nehraju klidně zůstanu večer doma a nemám cukání někam jít. Radši jdu do lesa než do hospody a dokonce si chodím někdy zaběhat..
Já jsem v 18-ti hrál po zábavách, chodiilo na nás dost lidí, hráli jsme hrozně ale to nikoho netrápilo...dělali jsme i vlastní muziku a ani v nejmenším jsme nepochybovali o tom, že onedlho budeme slavní a ve vatě. Nezajímalo mě nic, bylo mi jedno kde (a kdy a s kým) budu spát, natlačil jsem do sebe cokoliv, hlavně že byla šance že se potom budu motat, apaáty od tesly a zesilovače bastlené za Betaronových mladých časů a zděděné po těchto borcích byly to nejlepší supervybavení co se dalo sehnat a stačilo....bylo to jiné. Ale neříkám že lepší, jen jiné.

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

98

Re: rozcvičení ?

Pipo, líp bych to nenapsal... vystih´ jsi to naprosto přesně. Máš veliký plus smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

99

Re: rozcvičení ?

pipa napsal:

když si chci něco koupit vyberu účet nebo mi banka půjčí a nemusím přemýšlet co bych kde ukradl abych si mohl koupit ten super nástroj

Jo jo peníze na apecu už pro mě taky nejsou takovej problém jak za študáckých let smile , kdy někteří kradou i mříže z kanálu big_smile:D



pipa napsal:

kamarády vidím rád, ale jen někdy, nepotřebuju s nima zrovna bydlet, večer hledím s přítelkyní na televizi a když je víkend a nehraju klidně zůstanu večer doma a nemám cukání někam jít. Radši jdu do lesa než do hospody a dokonce si chodím někdy zaběhat..

A tohle taky sedí, jenom to běhání já vypouštím...

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

100

Re: rozcvičení ?

big_smile Jak to čtu tak mi připadá že je to tu samá duchna, ještě začít večer mazat kolena Alpou... smile:):)

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků: