1

Téma: Problem s ozvucenim

Zdravim, mam mensi problem s moji basou - vcera jsem ji ziskal od jednoho uzasnyho cloveka za panaka vodky, je to home made odhadem tak 70-80. leta, ale vypada fakt huste, akorat je strasne ticha..jsou na ni dva potenciometry - jeden ridi hlasitost a druhej echo a tim to konci..pripojovali jsme ji snad na vsechno, vcetne dost dobryho basovyho komba ibanez a stejne to jen tak bubla..nemate nekdo schema na nejakej malej predzesak a nebo nejakou radu k reseni tohodle problemu?

base zdar

acibuk

0 xLajků:

2

Re: Problem s ozvucenim

já bych asi vyměnil snímač

Fokus MusicMan 4str., Digitech BP80, Předzesík Behringer Tube Ultragain Mic 200,stavěný reprobox s Eminence Kappa 15LF 600W, 101dB
0 xLajků:

3

Re: Problem s ozvucenim

jsou dva, ted jsem do nich hledel a nevypada to na nejakej problem, leda starim:)ted jsem nasel doma 2repra tesla 10w na to ohm, myslite, ze ma cenu z nich neco tvorit?prumer cca 30cm a jeste k nim jsou vyskace 10cm

0 xLajků:

4

Re: Problem s ozvucenim

řekl bych že ne. měl bys to stejně jen na domácí cvičení a takový kombo koupíš vcelku levně i s cd vstupem- na cvičení ideální. taková komba jsem viděl u fenderu, behringera a laney

Fokus MusicMan 4str., Digitech BP80, Předzesík Behringer Tube Ultragain Mic 200,stavěný reprobox s Eminence Kappa 15LF 600W, 101dB
0 xLajků:

5

Re: Problem s ozvucenim

tak to vidim na vyrobu..tesla nezklame-stejny repra mam se zesakem 15w u kompu a dela to solidni bordel:).ted nejsou prachy a basa bude chtit jeste nejakej upgrade:)

0 xLajků:

6

Re: Problem s ozvucenim

a tak dá se přes to hrát. já začínal na 20W bedně a 40W zesáku. jenže sem si myslel že bedna má taky 40W tak šla rychle do prdele a basák jsem spálil, zesilovač odešeel chvíli potom. reprák taky byl nějakej tesla 20W 8Om, používám ho teď jako nádobu na trsátka. dá se na to hrát ale jen doma, zkoušl jsem hrát s kámošem kytariostou a bylo to na piču.

Fokus MusicMan 4str., Digitech BP80, Předzesík Behringer Tube Ultragain Mic 200,stavěný reprobox s Eminence Kappa 15LF 600W, 101dB
0 xLajků: