401

Re: Co vy a vaše "studio"?

Hastur napsal:

Nějakou dobu jsem používal MT Power Drum KIT, je to free a nebylo to špatný: https://www.powerdrumkit.com/download76187.php

Taky mám. Sice víc používám ty vestavěné SI Drums přímo v Cakewalku, ale ty MT jsou taky fajn a zdarma.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

402

Jaccob0 napsal:

ahoj,

po více než roce jsem si potřeboval nahrát nějakou pracovní verzi songu a zjistil jsem že můj superior drummer 2 který mi někdo pokoutně posilal je v prdeli (aka chce licenci big_smile

jaký drum plugin používáte vy? popř. nemáte někdo navíc licenci na ez drummer2/3 a jste ochotní mi ji prodat? Popřípadě něco podobnýho kde nemusím klikat každou midi notu zvlášť, jsem v tom fakt uplnej debil a nemám přehled co je ted dobrý, EZ drummer mi přišel hodně super tím drag&drop systemem kdy to hledalo vhodný bicí podle pár kliků.

Nahrávám doma jednou za rok cca, nechce se mi kupovat z thomanna origo za 4k+, nechci primárně pirátit, ale samože nepohrdnu ani funkčním warezem, pokud nebude zbytí.

Native Instruments poskytují zdarma ke stažení základní balík softwaru KOMPLETE Start ve kterém jsou bicí pluginy pro KONTAKT. Neobsahuje to sice, rozsáhlou databází bicích patternů, jako EZD, ale jde to pořídíit legálně se spoustou dalšího využitelného softu jako je GuitarRig, efekty, synthy, atd.

GK 700RB-II, GK 410RBH, GK 410BLX, GK Backline 110,
Cort Action Bass 4, Fade Jazz Bass, Ibanez SR705TK, Schecter Omen 7
Boss ME-50B, AKG WMS40FLEXX
0 xLajků:

403

UPDATE:

po xyz peripetiích s ruznejma demama jsem to vyřešil EZ Drummer 3 trialem na 10 dní, od kámoše budu mít přepsanou jeho licenci na Get Good Drums massive pro případné další pozdější projekty. Nakonec nejrychlejší řešení bylo to tam naklikat na AKAI MPD218 který jsem měl dlouho ve skříni, kde jsem si naroutoval zakladní věci a prostě to tam live naťukal a dodělal činely, zní to dokonce i docela živě big_smile 

každopádně moc děkuji za rady! heart_eyes

PK Guitars Custom Headless "Dingberg"
Fame Baphomet 5 (Mayones BE5 Exotic)
Ibanez BTB575FM

DG X Ultra / Line6 Helix LT / GSS Baby Sumo
0 xLajků:

404

Janus98 napsal:

Native Instruments poskytují zdarma ke stažení základní balík softwaru KOMPLETE Start ve kterém jsou bicí pluginy pro KONTAKT. Neobsahuje to sice, rozsáhlou databází bicích patternů, jako EZD, ale jde to pořídíit legálně se spoustou dalšího využitelného softu jako je GuitarRig, efekty, synthy, atd.

 jako KOMPLETE by se obecně hodil na tvorbu samplů pro Cymatic, ale to už asi přenechám jiným, potřeboval jsem jenom jednorázově něco vytvořit a vyřešil to viz výše smile Na kytaru/basu mám Helix native kterej mi neskutečně vyhovuje. 

PK Guitars Custom Headless "Dingberg"
Fame Baphomet 5 (Mayones BE5 Exotic)
Ibanez BTB575FM

DG X Ultra / Line6 Helix LT / GSS Baby Sumo
0 xLajků:

405

Aidamos napsal:

Tak se pochlubím po čase aktualizací. Nová zvukovka, aby mě ladila ke klávesám, a hlavně nový monitor, kam se parádně vejde celá DAW aplikace. Ještě bych rád nové bedýnky, ale už ten monitor bylo teď dost peněz, a 90% věcí stejně dělám na sluchátka.

https://baskytara.com/img/m/2556/t/p1h4e74iiq1qm019kenojl1j1jp13.jpg

Takže nakonec na bedýnky došlo dřív, než jsem předpokládal. Vůbec ne špatné, zvláště za ty prachy, Genius SP-HF1800A jsem vyměnil za slyšitelně lepší Tannoy Reveal 502. Fakt jsem nadšený. Detailní, plastický, čistý, vyvážený zvuk. Velká spokojenost.

https://baskytara.com/img/m/2556/t/p1hl5brdgtnp11ea81fup1rdtdid3.jpg

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků: