301

Re: Celolampové aparatury

A Hockeho kombo váží půlku :-)

Godin/Ibanez  &  Zoom  &  Genzler  &  PJB  &  ;-)
0 xLajků:

302

Re: Celolampové aparatury

Mně připadá celolampové kombo pro basu trochu slepá ulička. Kvůli chlazení. Musí být nějak chytře, složitěji řešené (ještě těžší) nebo polouzavřené a přichází o basy. Myslím, že je lepší koncepce hlava plus bedna. 

 

0 xLajků:

303

Re: Celolampové aparatury

phootchice napsal:

Mně připadá celolampové kombo pro basu trochu slepá ulička. Kvůli chlazení. Musí být nějak chytře, složitěji řešené (ještě těžší) nebo polouzavřené a přichází o basy. Myslím, že je lepší koncepce hlava plus bedna. 

 

Nemusí být. Řešíš tam stejné věci jako u kytary. Spíš ta demontáž při výměně lamp a horší servis, ale i to je jen otázkou konstrukce. Navíc dnes už to doma skoro nikdo sám nedělá. 

0 xLajků:

304 Naposledy upravil: FotoPec(en) (09. 03. 2023 20.32:31)

Re: Celolampové aparatury

 Faky77: Co sa vam na tom paci? Bez srandy.

Mně basový lampový kombo příjde jako jedna z ultimátních zvukových možností třeba pro jazzmany, nebo pro projekty, který dělá Štěpán Axman, ... Při muzice, ve který se nemusíš decibelově probíjet hlukostěnou bubeníka a nařvanýho kytaristy a jen si tak užíváš tý krásný živý medovosti co ti najednou z basy tím kombem prolejzá. Jasně. Hlava a bedny jsou univerzálnější. Ale ta lehkost bytí s kombem, kdy ho v 1 ruce doneseš, z jedný strany zapojíš do elektriky, z druhý strany do něj píchneš šňůru z basy, naladíš a jedeš. To je prostě sen a labuž :-).

PS: samozřejmě předpokládám, že to kombo neváží 1/3 metráku jako Fender ACB 50 ;-)

PPS: ale mít prachy na toho propíranýho basoFendera, asi bych oželel lampy a raději pořídil něco od AER, protože otloukat lampy v MHD je sadismus a auto kvůli kombu kupovat nebudu :-)))

Godin/Ibanez  &  Zoom  &  Genzler  &  PJB  &  ;-)
0 xLajků: