201

Re: Eden WT fanklub

Kdybys potřebvoal nějakou radu, tak v těch edenech jsem teď nějakejch pátek ležel(teoretik ovšem) tak mi kdyžtak napiš.

0 xLajků:

202

Re: Eden WT fanklub

super, díky!

Fodera Monarch 4, Fodera Emperor 5 , Fodera Monarch 4,  Ken Smith 4, Lakland US5, Lakland US4, Celinder JB4, STR 548, STR 549, DeGier Bebob 4, HotWire 5, Káča, Glockenklang+Vanderkley
0 xLajků:

203

Re: Eden WT fanklub

Tak dneska KONEČNĚ  eden poprvé na zkoušce a nádhera tyjo..
Proti Gallinenu, kterej jsem měl předtim pučenej, je to ohromná změna- on ten Gallien hraje parádně, ale furt tak nějak stejně galienovsky, Eden byl krásně čitelnej, ten charakter mi fakt sedí, teplej, ale konkrétní tón.. LEDka limiteru se rozsvítila jen při připojení jedný 8ohm bedny, vypnutí kompu a třísknutí s Ečkem o pražce, větrák se ani jednou za zkoušku neroztočil, zesik studenej.

To je prostě jinej zesik, než ty zvláštní kusy z kytar.

0 xLajků:

204

Re: Eden WT fanklub

To jsou skvělé zprávy! A ekvalizér ti stačil rovně, nebo sis tam něco přidával?

davidak napsal:

To je prostě jinej zesik, než ty zvláštní kusy z kytar.

Já mám teda zlevněnej kousek z kytar. Když jsem ho koupil, při vyšších hlasitostech se přehříval a zapínal se ochrannej obvod koncovýho stupně... Když jsem ho zkusmo otevřel a podíval se dovnitř, zjistil jsem, že o lopatky ventilátoru se opírá svazek vodičů a ventilátor se nemůže otáčet. Dráty jsem teda dal trochu na stranu a problém byl odstraněn. Od tý doby můj WT550 hraje v pohodě.
Takže myslím, že už vím, proč ho kytary.cz prodávaly ve slevě (asi to bude podobnej případ, jako když jsem si tam kupoval v akci Edení box s děravým reprákem smile ) a doufám, že to byla jediná zvláštnost tohohle zesíku z k.cz.

5-str. by Vlček, Spector ReBop4DLX EX (na prodej), Lakland 44-02 Deluxe Edition
David Eden WT550, D410XLT
Phil Jones Briefcase
0 xLajků:

205

Re: Eden WT fanklub

Na tom mym je bypass EQ, kterej jsem zmáčknul smile Zvuk se mi líbil takhle na rovno, občas jsem zkusil tlačítko warm a malinko enhance(na tom mym je jiná než na 550) a na slap přitlačil na kompresor.. Klasická laborace s novym zesikem smile

Já si právě myslim, že ty kusy z kytar mohly mít právě vady tohodle typu- nedodělky, který to děsně srážej, dneska s odstupem vidim, že sem měl např. zkontrolovat předrátování a nastavení voltáže, mrknout k větráku atd.. ale to už je pryč.

My s Kubšem jsme zase koupili bednu, kde byla uvnitř špatně zapojená horna- dva drátky byly prohozený a proto furt jela na plný pecky, tohle zřejmě postihlo celou sérii boxů, na edením fóru k tomu byl snad i zvýrazněnej thread. Je to velká škoda, protože komponentově je to dobrý, ale zřejmě měli nějakej problém s kvalifikovanou pracovní sílou.. Jsem rád, že jseš spokojenej, však jsem slyšel, že Lakland hrál přes tvůj eden jako blázen.

0 xLajků:

206 Naposledy upravil: Kubš (22. 05. 2010 21.11:19)

Re: Eden WT fanklub

davidak napsal:

My s Kubšem jsme zase koupili bednu, kde byla uvnitř špatně zapojená horna- dva drátky byly prohozený a proto furt jela na plný pecky, tohle zřejmě postihlo celou sérii boxů, na edením fóru k tomu byl snad i zvýrazněnej thread. Je to velká škoda, protože komponentově je to dobrý, ale zřejmě měli nějakej problém s kvalifikovanou pracovní sílou.. Jsem rád, že jseš spokojenej, však jsem slyšel, že Lakland hrál přes tvůj eden jako blázen.

bohužel je to tak...jenže když sem to tu psal poprvé tak se tu na mě sesypalo že sem kazišuk a že zas vychvaluju svojí WT400 protože je moje a kdesi cosi

holt bylo období kdy přestěhovali továrnu a nepřestěhovali s tím udajně původní Eden pracovníky...k tomu problémy s dodavatelema -> cesta do číny...ano po čísnkým stěhování sou ty čísnký zesíky lepší než ty problematický USA....období zná davidak...já to nevím takhle z hlavy...každopádně eden v jednom období vlivem mnoha vnějších okolností šel s kvalitou dolů a bohužel se to dostalo to toho zmrdskýho kytary.cz kde to rozprodali a neskutečně edenu poškodili jméno v čr....

naštěstí snad můžu říct že David Nordshaw(už ve firmě neměl vedoucí funkci pár let nakonec odešel uplně) založil novou značku a snad třeba vyplodí stejně kvalitní zesíky jako dělal do inkriminovaný doby

Já osobně můžu říct že starší Eden zesíky nakopou prdel lecčemu čemu spoustu lidi v čr říká HI-END big_smile:D:D:D

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

207

Re: Eden WT fanklub

davidak napsal:

Tak já jsem opět v klubu, uvidíme, co mi tahle zlatá recidiva přinese..

http://gdavidak.rajce.idnes.cz/David_Eden_WT-405/

zrovna dneska sem na jeden koukal na bazaru.. todle je hodne sympatickej zesik smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

208

Re: Eden WT fanklub

m3 napsal:

zrovna dneska sem na jeden koukal na bazaru.. todle je hodne sympatickej zesik

kdepak ho maj?

0 xLajků:

209

Re: Eden WT fanklub

davidak napsal:

kdepak ho maj?

na internetu..  ale ted si vlastne uvedomuju ze kecam big_smile kdyz sem projizdel hudebni bazar .. tak sem ho videl v reklame na kytary.cz a proklik si na nej.. big_smile .. heh sorry...
ale maj tam peknou tocici zvetsovaci flashovou vizualizaci wink

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

210

Re: Eden WT fanklub

m3 napsal:

na internetu..  ale ted si vlastne uvedomuju ze kecam  kdyz sem projizdel hudebni bazar .. tak sem ho videl v reklame na kytary.cz a proklik si na nej..  .. heh sorry...
ale maj tam peknou tocici zvetsovaci flashovou vizualizaci

Joo to je von smile akorát bacha, poslední 3 roky se dělal v číně a teď už jeho výroba skončila uplně. Proto ten výprodej.

Mimochodem, zajímavá věc- na hlavním panelu toho zesiku je gramatická chyba- u vstupů je nápis "ACCOUSTIC"

http://img5.rajce.idnes.cz/d0510/3/3351/3351228_a742b26cc5b94575699cd65811119c0c/images/P1030709.JPG

0 xLajků:

211

Re: Eden WT fanklub

Na kytarách se objevily parádní značkový bagy na Eden vybavení, já si hned objednal tašku na WT hlavu, i v US je to těžce nedostatkový zboží, tak kdo má zájem, neváhejte, pochybuju, že jich budou mít hodně.

0 xLajků:

212

Re: Eden WT fanklub

A co ta černota? Už jste na to někdo brnkali?

http://www.eden-electronics.com/products/amps/indiv/images/zoom_wtb400.jpg

ELF / Lakland
0 xLajků:

213

Re: Eden WT fanklub

Ještě ne, ale docela by mě to zajímalo. Koncepčně se mi to líbí, co nechápu jsou ty vyšší modely s grafickym eq- za 1, to k edenu vůbec nepatří a za 2, mi graf. eq. přijde uplně na prd smile

http://www.activemusician.com/images/store/full/UR_WTB1000.jpg



Každopádně u edenu se věc teď má tak, že rušej řadu nemesis, všechno už bude jen Eden, kterej bude pokrejvat celý spektrum výrobků od lacinejch až po hodně drahý. Žádnej zesilovač se už nebude dělat v US, tam zůstanou jenom bedny D série.

Eden teď prošel velkou transformací, která probíhala někdy mezi 2007-2010 a to jak vlastnickou, tak výrobní, ani zákaznická podpora na tom nebyla nejlíp. Teď už se to obrací k lepšímu, na edením fóru se sami majitelé společnosti ptaj uživatelů na návrhy, připomínky, a ty nový výrobky se zdaj dost zákaznicky orientovaný, už na těch černejch je to vidět. Tak uvidíme, jestli se eden i přes výrobu v Číně vrátí tam, kde patřil.

0 xLajků:

214

Re: Eden WT fanklub

no koncepce tech cernych hlav je prave stejna jako byla u nemesis...ted na jeden nemesis hraju a hodne se mi to libi,az ted jsem docenil ty parametricke stredy:) a pritom je to jednodussi,nez cely EQ parametricky,jako maji ty travelery.docela uvazuju nad tim wtb400

0 xLajků:

215

Re: Eden WT fanklub

Je na nemesis i ten distortion? Ten by mě hodně zajímal.

0 xLajků:

216

Re: Eden WT fanklub

na nekterych myslim jo, na tom co hraju ne. ale moc si od toho neslibuju

0 xLajků:

217

Re: Eden WT fanklub

Ha!

http://kytary.cz/eden-world-tour-di-box … /HN114987/

http://www.eden-electronics.com/products/amps/indiv/images/zoom_wtdi.jpg

0 xLajků:

218

Re: Eden WT fanklub

Teď už jen musím dostavět ten koncák a bude to smile

0 xLajků:

219

Re: Eden WT fanklub

davidak napsal:

Ještě ne, ale docela by mě to zajímalo. Koncepčně se mi to líbí, co nechápu jsou ty vyšší modely s grafickym eq- za 1, to k edenu vůbec nepatří a za 2, mi graf. eq. přijde uplně na prd smile

no hodi se to kdyz hrajes na cizi apec.. ale stejne to vetsinou vypnu big_smile a hraju narovno... big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

220

Re: Eden WT fanklub

Vypadá to dobře, i cena víc než přátelská:-)

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

221

Re: Eden WT fanklub

akorát dostupnost je blízko slovu "nikdy"

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

222

Re: Eden WT fanklub

http://bass-guitars.musiciansfriend.com … sku=H70811

V júesej naštěstí není problém:-)

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

223

Re: Eden WT fanklub

cena se pak stává nepříznivou....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

224

Re: Eden WT fanklub

Kubš napsal:

cena se pak stává nepříznivou....

O trochu jo, ale není to zas takový rozdíl, max 4-5 stovek...

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

225

Re: Eden WT fanklub


Nemůžu nikde najít, jestli ten unbalanced output funguje i jako paralelní výstup. Tzn. posílám přes XLR signál do mixu a do unbal si připojím třeba kombo jako odposlech. Máte s tím někdo zkušenosti?

0 xLajků:

226

Re: Eden WT fanklub

shalom napsal:

Tzn. posílám přes XLR signál do mixu a do unbal si připojím třeba kombo jako odposlech. Máte s tím někdo zkušenosti?

Nehrál jsem na to, ale myslím si, že přesně takhle to funguje - symetrickej signál z DI do mixu a nesymetrickej signál do komba, efektu, nebo kam basu normálně zapojuješ. Používám tak DI-box.

5-str. by Vlček, Spector ReBop4DLX EX (na prodej), Lakland 44-02 Deluxe Edition
David Eden WT550, D410XLT
Phil Jones Briefcase
0 xLajků:

227

Re: Eden WT fanklub

Peaters napsal:
shalom napsal:

Tzn. posílám přes XLR signál do mixu a do unbal si připojím třeba kombo jako odposlech. Máte s tím někdo zkušenosti?

Nehrál jsem na to, ale myslím si, že přesně takhle to funguje - symetrickej signál z DI do mixu a nesymetrickej signál do komba, efektu, nebo kam basu normálně zapojuješ. Používám tak DI-box.


Mě se to právě příliš nezdá. Viděl jsem totiž, že k těmhle dvěma výstupům bývá ještě parallel output, ktrerej je přesně pro tyhle případy. Jinak by totiž ten DI box musel asi fungovat jako splitter

0 xLajků:

228

Re: Eden WT fanklub

shalom napsal:
Peaters napsal:
shalom napsal:

Tzn. posílám přes XLR signál do mixu a do unbal si připojím třeba kombo jako odposlech. Máte s tím někdo zkušenosti?

Nehrál jsem na to, ale myslím si, že přesně takhle to funguje - symetrickej signál z DI do mixu a nesymetrickej signál do komba, efektu, nebo kam basu normálně zapojuješ. Používám tak DI-box.


Mě se to právě příliš nezdá. Viděl jsem totiž, že k těmhle dvěma výstupům bývá ještě parallel output, ktrerej je přesně pro tyhle případy. Jinak by totiž ten DI box musel asi fungovat jako splitter

Práve som to odskúšal - cez xlr line-in do extérnej zvukovky (Toneport, predpokladám, že je to rovnaké, ako poslať signál do mixu) a z unbalance output WTDI do zosíku - funguje, a to aj keď je WTDI bypassovaný.

0 xLajků:

229

Re: Eden WT fanklub

shalom napsal:

Nemůžu nikde najít, jestli ten unbalanced output funguje i jako paralelní výstup. Tzn. posílám přes XLR signál do mixu a do unbal si připojím třeba kombo jako odposlech. Máte s tím někdo zkušenosti?

Ano, takto to používám. Původně jsem chtěl jen DI box, ale toto má ještě lepší možnosti. Z kytary do krabičky, z ní XLR do mixu a současně přes jack do komba, u kterého hraju. První zkušenost s Edenem, zvuk se mi líbí, začínám díky tomu uvažovat o zesilovači Eden.

0 xLajků:

230

Re: Eden WT fanklub

Super! Děkuju ;-)

0 xLajků:

231

Re: Eden WT fanklub

Gerald napsal:

A co ta černota? Už jste na to někdo brnkali?

http://www.eden-electronics.com/products/amps/indiv/images/zoom_wtb400.jpg


Tenhle zesilovac vypada temer totozne jako zesilovac v kombech Eden Nemesis.Akorat misto 320w ma oznaceno 400w.

Pokud se muzu vyjadrit k Edenu celkove tak- Perfektni zvuk , naprosto famozni linka ale u me osobne je trosku otaznik nad spolehlivosti a hlavne servisem.

V kombu se mi pokazila vyhybka a od ty doby reprak prdi pri Gainu asi na 11 hodinach.Takze Eden je supr akorat mam obcas pocit ze bych potreboval aby se mnou jezdil technik kdyby se na tom neco posralo.

Tady je nahravka z naseho cd tak muzete posoudit nahranou basu z linky.

http://www.youtube.com/watch?v=yiuxJAKYROc

Ampeg SVT-7 PRO
Hocke  B410 HD (8 Ohm)
Ibanez SDGR 305 DX
Eden RS 115C 320W
http://bandzone.cz/morfium
0 xLajků:

232

Re: Eden WT fanklub

Chlapi, chci si pořídit k tomu monstru, co mám nějaký boxík na hraní po menších akcích-kluby. Váhám mezi Warwick WCA 211, který už jsem měl a tímhle http://kytary.cz/eden-ex1128-ex-series/HN111229/ ten eden je menší, lehčí, akorát nevím, jak moc dobře, hlavně hlasitě to hraje, máte někdo zkušenost??? Dík.

0 xLajků:

233 Naposledy upravil: Doldy (13. 05. 2021 13.45:27)

Re: Eden WT fanklub

Nevie niekto, prečo nie je možné nájsť oficiálny web Eden (Edenamps)?

0 xLajků:

234

Re: Eden WT fanklub

Doldy napsal:

Nevie niekto, prečo nie je možné nájsť oficiálny web Eden (Edenamps)?

http://edenamps.com/ - asi proto, že (ne)jede na Microsoft Azure joy

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

235

Re: Eden WT fanklub

Doldy napsal:

prečo nie je možné nájsť oficiálny web Eden (Edenamps)?

 Firma už dávno neexistuje, proto.

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

236

Re: Eden WT fanklub

 

el BassTardo napísal(a):
Doldy napsal:

prečo nie je možné nájsť oficiálny web Eden (Edenamps)?

 Firma už dávno neexistuje, proto.

Dôvod nevieme? Nedarilo sa?

 

0 xLajků:

237

Re: Eden WT fanklub

el BassTardo napsal:
Doldy napsal:

prečo nie je možné nájsť oficiálny web Eden (Edenamps)?

 Firma už dávno neexistuje, proto.

Já jen vím, že to koupil Marshall, koukám, že už 2011. V roce 2016 vydali ten model Terra Nova a od té doby nic. Takže Eden v náruči Marshallu postihl stejný osud jako SWR v náruči Fenderu.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

238

Re: Eden WT fanklub

SWR je za mě ještě smutnější příběh, nic proti Edenu.

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

239

Re: Eden WT fanklub

kopyto napsal:

SWR je za mě ještě smutnější příběh, nic proti Edenu.

 SWR to byla kanibalizace značky rychle a zběsile, Fender ani moc netajil to, že to v podstatě ihned po koupi zruší. Marshall dneska víc vydělává na BT reprácích než na aparátech...

Každopádně jak Eden, tak SWR byly v době prodeje za zenitem, dlouho nepřišly s ničím novým (a použitelným). Čekám, že brzy podobně dopadne Gallien, pokud se teda majitel nezblázní definitivně a nezavře to sám...

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

240

Re: Eden WT fanklub

el BassTardo napsal:

Každopádně jak Eden, tak SWR byly v době prodeje za zenitem, dlouho nepřišly s ničím novým (a použitelným). Čekám, že brzy podobně dopadne Gallien, pokud se teda majitel nezblázní definitivně a nezavře to sám...

Marshall to s basovými aparáty vzdal už před dost lety, a myslím, že k tomu směřuje i takový Trace Elliot. Co mají v současnosti v nabídce? Z profi aparátů nic. Ano, Elf je skvělý, malé bedýnky taky, ale profi sféra se těm prckům musí smát, až se za břicho popadá, a fanoušci TE z řad profíků hořce pláčou...

A co třeba Mesa, co se týká basových aparátů? Dělali skvělé zesíky, teď mají sice tři kousky v řadě Subway, ale všechno D-class. Ne, že bych se na D-class nějak díval skrz prsty, ale spousta lidí ano.

Takže klasické produkce se širokým portfóliem se ještě drží Ashdown, Hartke, a samozřejmě Ampeg a taky Mark Bass. Na někoho jsem zapomněl? Jo, EBS ještě.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

241

Re: Eden WT fanklub

Aidamos napsal:
...a fanoušci TE z řad profíků hořce pláčou...

No ti už právě hrajou přes ineary na simulace...

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

242

Re: Eden WT fanklub

joko napsal:
Aidamos napsal:
...a fanoušci TE z řad profíků hořce pláčou...

No ti už právě hrajou přes ineary na simulace...

No, o tom už jsem psal vlastně taky ZDE.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

243

Re: Eden WT fanklub

el BassTardo napsal:

Čekám, že brzy podobně dopadne Gallien, pokud se teda majitel nezblázní definitivně a nezavře to sám...

 Vždyť ten teďka vyvrhnul řady Fusion S, Legacy a bedny NEO IV, to mi jako firma před zánikem nepřijde. Ale byl bych rád, pokud by vydali i něco v klasické AB třídě, ne jen ty Olufseňácké Dčka na jedno brdo...

Fender USA Standard JB, Squier CV 70s JB
GK 700RB-II/210, GK 210RBH, ručně dělané 8" kombo "Kulíšek"
Ein Bassspieler, guter Verstärker. Einfach klug smile
profil: http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=6821
0 xLajků:

244

Re: Eden WT fanklub

A když už jsme u toho, kdo koho vlastní, tak až dnes jsem zjistil, že Yamaha koupila Ampeg a dokonce i Line 6. Tak to je pro mě novinka.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

245

Re: Eden WT fanklub

Aidamos napsal:

Takže klasické produkce se širokým portfóliem se ještě drží Ashdown, Hartke, a samozřejmě Ampeg a taky Mark Bass. Na někoho jsem zapomněl?

zajimave mi prijdou ty nove veci od Jeffa Genzlera ikdyz ten ma apac vlastne jen jeden ale zas docela prhrsel zajimavejch a inovativnich boxu.. smile  a genz-benz se mi dycky libily smile kdyby neudelal markbass tu vintage serii tak by asi magelan uz sedel na nejake me bedne big_smile ...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

246 Naposledy upravil: Doldy (07. 09. 2022 09.56:41)

Re: Eden WT fanklub

el BassTardo napísal(a):
Doldy napsal:

prečo nie je možné nájsť oficiálny web Eden (Edenamps)?

 Firma už dávno neexistuje, proto.

 

Gear4music veselo pridava produkty EDEN do ponuky, niektore dokonca ako novinky na trhu (https://www.gear4music.sk/sk/Gitary-and-Basgitary/Eden-300W-2-x-10-Head-and-Cabinet-Pack-4-Ohm/52U4). A co som teda pocul, tak gear4music je seriozny obchod... A ani mi to nepride ako dopredaj.

Tak ako to teda je aktualne? Ozivili vyrobu?

 

0 xLajků:

247

Re: Eden WT fanklub

Výrobu myslím neoživili. Nabídka Edeních věcí na Gear4music je tam už dost dlouho, spíše vykoupili zbytky když EDEN končil a teď to doprodávají. Takže to nejsou žádné novinky.

PB/JB/MM & Eden & Hocke & Soundelirium
0 xLajků:

248

Re: Eden WT fanklub

 

gear4music je seriozny obchod... 

Úplně bych nesouhlasil, kolega u nich koupil kytaru - tedy relativně levnou, samotné provedení bylo ale otřesné - především elektronika. Nakonec ji vrátil ani přepájení konektorů a spojů nepomohlo, peníze tedy dostal zpět. Když to porovnám s Thomanem co za stejné peníze dostaneš je to obrovský rozdíl.

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

249

Re: Eden WT fanklub

Serioznostou som myslel skor to, ze co ponukaju, to aj predavaju.. Je kopec eshopov, kde maju veci "skladom" za bezkonkurencnu cenu, potom sa na to informujes a dostanes odpoved, ze "ospravedlnujeme sa, nemame to aktualizovane, nie je to skladom a bola tam aj stara cena..." a pod. To, ze lowend gitara je smejd, a niekto to predava, nepovazujem za znamku neserioznosti. Seriozne bolo, ze mu vratili peniaze.

0 xLajků:

250

Re: Eden WT fanklub

Doldy napsal:

seriozny obchod

Tyjo, kapalné ani plynné skupenství bych asi nechtěl...

https://baskytara.com/img/m/2556/t/p1gcbsf2etq8m7um1osur8v1tqt3.png

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

251

Re: Eden WT fanklub

Aidamos napsal:
Doldy napsal:

seriozny obchod

Tyjo, kapalné ani plynné skupenství bych asi nechtěl...

https://baskytara.com/img/m/2556/t/p1gcbsf2etq8m7um1osur8v1tqt3.png

Neumí ani upravit (zaplatit) co jim nablekotá překladač, i tohle prostě nebudí důvěru. ČR je sice v rámci Evropy velmy malý trh, když už ale jednou vstoupím do takového prostředí, měl bych se alespoň snažit vypadat jako jakýkoliv jiný nákupní portál...  

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

252 Naposledy upravil: Hastur (08. 09. 2022 09.20:09)

Re: Eden WT fanklub

Jejich web je otřesnej, ale jinak s nima mám jen pozitivní zkušenost. Nakupoval jsem u nich 3x (studiový sluchátka AKG K702, knihu Pedal Crush, Fender road worn vruty) a pokaždý bez problému. Inofrmační maily o stavu objednávy, rychlý dodání, žádný problém.

Fender JB62RI CIJ 97´ (fretless) -> Feedbacker (send) -> Distortion -> Fuzz -> Freeze -> Delay - > Reverb -> Feedbacker (return) -> Preamp/DI  = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

253

Re: Eden WT fanklub

A z kama to posilaji?jestli z UK,tak jeste musis clit sad

Squier VM Precision V , OLP Tony Levin 5str. , OLP MM3 5str. , MTD Beast MM+J 5str. , Cort GB75 , Yamaha BB 300 84´MIJ , Taurus BL-1010 2x10 kombo, IBZ Promethean 3110U, HOTONE Ampero , Jolana KolorBass , AKG WMS 40 mini, IEM T.Bone IEM 200
Hraju - www.nonametribute.cz , Skafandr&Motyl
0 xLajků:

254

Re: Eden WT fanklub

Nevim jestli maji vic skladu, ale me to vsechno slo z Nemecka.

Fender JB62RI CIJ 97´ (fretless) -> Feedbacker (send) -> Distortion -> Fuzz -> Freeze -> Delay - > Reverb -> Feedbacker (return) -> Preamp/DI  = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

255

Re: Eden WT fanklub

Taky mi to šlo z Německa, jinak tuším maj i nějaký sklad ve Švédsku - jinak až na překladač zkušenost pozitivní.

0 xLajků: