401 Naposledy upravil: Basomatér (08. 12. 2021 23.05:48)

Re: Kobylka - různé typy, výhody, nevýhody...

Hastur napsal:

Super prace. Takova masa musi vyrazne pomoct i s pripadnym prepadavanim nastroje (nevim jestli tim Tokai trpi). Co zvukove, posunulo se to nejak?

No původní kobylka, i ta ohnutá (zinková slitina) jsou výrazně lehčí. Jenže ta změna hmotosti je mezi popruhy (na samotném těle), takže s těžištěm to neudělalo nic zantelného. Spíš jsou poznat ty nové mechaniky, ty jsou o cca 80g lehčí, což poznat je i když jen malinko. Jestli je ovšem nenandáší spíš to "placebo utracených peněz" za Schallerky joyjoyjoy 

Mechaniky ale fungují super, chod je příjemný, přesný a odpor malý s těmi jsem spokojen. Vlastně jako s celou basou!!! 

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

402

Re: Kobylka - různé typy, výhody, nevýhody...

Pěkná srovnávačka:

https://www.youtube.com/watch?v=jTTpbBBTLyk

Gotoh teda za mě nejlepší, nejpevnější zvuk, ale pravda, ostatní ho mají trochu sprostší, což zase není na závadu. Ale i tak za mě Gotoh. Když jsem vybíral kobylku na mého někdejšího japonského Precla, tak jsem viděl podobnou srovnávačku a taky u mě vyhrál Gotoh GEB201B, takže to byla moje jasná volba.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

403 Naposledy upravil: m3 (05. 07. 2022 21.37:59)

Re: Kobylka - různé typy, výhody, nevýhody...

Aidamos napsal:

Pěkná srovnávačka:

 No tady mne z te nahravky nejvic bavi ten ohnutech plech s drazkovnejma kamenama yikes .. a ten babicz zni divne vymekle a zastrene yikes .. a teda zkousel sem ho jen na te me nove base, tak nemam srovnani, ale prislo mi ze to kope jak kun a ton to ma konkretni a pevnej.. tak nevim smile nekdy to schvalne vyzkousim s jednou basou .. babicz vs alu hipshot vs korejska kopie tady toho cerneho gotoha vs ohnutej plech... smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

404

Re: Kobylka - různé typy, výhody, nevýhody...

m3 napsal:

No tady mne z te nahravky nejvic bavi ten ohnutech plech s drazkovnejma kamenama

 Překvapivě taky... big_smile, je to největší drzá špína.

0 xLajků: