1

Téma: jaký reprobox 1x15 ?

ahoj, máte někdo tip nareprobox 1 x 15 cca do devíti tisíc? koukám teď na tento

http://www.thomann.de/cz/warwick_wca_11 … ht_cab.htm

Mám ampeg SVT 3 Pro. Warwicka sem na živo neslyšel. Chtěl bych konečně víc středů a basů a časem třeba dokoupit druhý box. Nehraju moc velký akce a sály. Díky za rady

0 xLajků:

2

Re: jaký reprobox 1x15 ?

kdybys chtel mensi jednochlapovku tak mam navic nevyuzite tuto
http://www.thomann.de/cz/markbass_new_y … 1ad83f6399

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

3

Re: jaký reprobox 1x15 ?

jde o tu cenu no, za kolik by to bylo smile. Jinak Mark hraje asi dost pěkně co?

0 xLajků:

4

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Mrkni sem:
http://hudebnibazar.cz/prodam-bednu-mar … /ID887398/
sice o litřík víc než požaduješ, ale špičková bedna.

Fender PB US, JB MIM, JB MIM FL, MarleauxDiva fy Růžička, Spector Legend Classic 6, Palatino, Ibanez SRH500FL;
TCE250BH+Soundelirium 12UL, Hocke BT70+BN112M, Peavey/EVM15L+Peavey Mark III, Hocke BT120+Hocke B115, Hocke BN210, AldaxSPM250, Samson C-valve preamp...
0 xLajků:

5

Re: jaký reprobox 1x15 ?

MartinXC napsal:

Mrkni sem:
http://hudebnibazar.cz/prodam-bednu-mar … /ID887398/
sice o litřík víc než požaduješ, ale špičková bedna.

jo to bude boxík od místního člena pepaol - jen samotný reprák stál skoro sedm tisíc. Supr box za supr cenovku!

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

6

Re: jaký reprobox 1x15 ?

určitě bych litr přidal a radši vzal jetej mark, navíc je tam dost rozdíl v citlivosti oproti warwu, měl sem možnost zahrát si přes 2x15 markbass a byla to paráda

peavey t 40, sx pj vwh, greco jb600n, yamaha pulser 450
peavey mark VIII xp, ampeg svt III pro, trace elliot 1248h, peavey mega sub 1x15BW
tech21 xxl, tc spectracomp, boss xl 20, digitech bp 80
0 xLajků:

7

Re: jaký reprobox 1x15 ?

MartinXC napsal:

http://hudebnibazar.cz/prodam-bednu-mar … /ID887398/
sice o litřík víc než požaduješ, ale špičková bedna.

prodávajícího znám osobně a můžu garantovat, že bedna je v supr stavu, Marcel je vyhlášenej puntičkář wink

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

8

Re: jaký reprobox 1x15 ?

bassmurphy napsal:

jde o tu cenu no, za kolik by to bylo smile. Jinak Mark hraje asi dost pěkně co?

taky tak cca 10 ...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

9

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Ahojte. Ak by ste si mali vybrat medzi  Fender Rumble 115 Cabinet V3 a Markbass New York 151 BK, ktory by ste brali?

Ad Fender - neviem nikde najst frekv. odozvu, prepodkladam, ze to bude v ramci beznych parametrov pre priemerne1x15 boxy, ale predsa len...  Vseobecne, ako su na tom zvukovo basgitarove boxy od Fendra? Velmi ich tu nikto neospevuje... smile

Dik

 

0 xLajků:

10

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Doldy napsal:

Ahojte. Ak by ste si mali vybrat medzi  Fender Rumble 115 Cabinet V3 a Markbass New York 151 BK, ktory by ste brali?

Ad Fender - neviem nikde najst frekv. odozvu, prepodkladam, ze to bude v ramci beznych parametrov pre priemerne1x15 boxy, ale predsa len...  Vseobecne, ako su na tom zvukovo basgitarove boxy od Fendra? Velmi ich tu nikto neospevuje... smile

Dik

 

Vzal bych toto:

https://hudebnibazar.cz/hocke-box-b-c-15/ID439561/

0 xLajků:

11

Re: jaký reprobox 1x15 ?

davidak napsal:
Doldy napsal:

Ahojte. Ak by ste si mali vybrat medzi  Fender Rumble 115 Cabinet V3 a Markbass New York 151 BK, ktory by ste brali?

Ad Fender - neviem nikde najst frekv. odozvu, prepodkladam, ze to bude v ramci beznych parametrov pre priemerne1x15 boxy, ale predsa len...  Vseobecne, ako su na tom zvukovo basgitarove boxy od Fendra? Velmi ich tu nikto neospevuje... smile

Dik

 

Vzal bych toto:

https://hudebnibazar.cz/hocke-box-b-c-15/ID439561/

Souhlas, chvilku jsem na to hrál a je to svěží 15ka, není uduněná, má rychlou odezvu a výbornou váhu.

PB/JB/MM & Eden & Hocke & Soundelirium
0 xLajků:

12

Re: jaký reprobox 1x15 ?

No, toto je logisticky pre mna asi nerealizovatelne. U nas na bazare uz dlhsie absolutne nic schopne, ale ze vobec... Vacsinou sa ludia zbavuju velkych boxov, ale kompaktne boxy s trvalou hodnotou sa u nas na bazaroch uz dlho neobjavili. Preto som zmiereny, ze asi budem kupovat funglac novy z Muzikeru alebo Kytar. Btw. asi chcem aj s hornou / tweeterom.Budget do 400 evry.

0 xLajků:

13

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Asian Bamboo napsal:
davidak napsal:
Doldy napsal:

Ahojte. Ak by ste si mali vybrat medzi  Fender Rumble 115 Cabinet V3 a Markbass New York 151 BK, ktory by ste brali?

Ad Fender - neviem nikde najst frekv. odozvu, prepodkladam, ze to bude v ramci beznych parametrov pre priemerne1x15 boxy, ale predsa len...  Vseobecne, ako su na tom zvukovo basgitarove boxy od Fendra? Velmi ich tu nikto neospevuje... smile

Dik

 

Vzal bych toto:

https://hudebnibazar.cz/hocke-box-b-c-15/ID439561/

Souhlas, chvilku jsem na to hrál a je to svěží 15ka, není uduněná, má rychlou odezvu a výbornou váhu.

Jejda, to je škoda, že tam nebyl před pár měsíci...

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

14 Naposledy upravil: Basomatér (20. 05. 2022 14.30:53)

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Doldy napsal:

No, toto je logisticky pre mna asi nerealizovatelne. U nas na bazare uz dlhsie absolutne nic schopne, ale ze vobec... Vacsinou sa ludia zbavuju velkych boxov, ale kompaktne boxy s trvalou hodnotou sa u nas na bazaroch uz dlho neobjavili. Preto som zmiereny, ze asi budem kupovat funglac novy z Muzikeru alebo Kytar. Btw. asi chcem aj s hornou / tweeterom.Budget do 400 evry.

No jsetli myslíš vyzkoušení boxu jako takového. Zkus se zeptat tady na fóru jestli by ti to někdo z místních od Liberce nezajel zkouknout. Podle fotek vypadá ale zachovale a na boxu s 1 reprákem není moc co "zkurvit" Tedy pokud ho někdo blbě nezapojí a nespálí, Doprava je spíš na debatu s prodávajícím. Ale inzerujete to už docela dlouho, takže bude nejspíš rád za cokoli a posadit to na malou paletku a poslat na Slovensko by taky šlo. A cenu máš pořád poloviční než za Marka...  

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

15

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Basomatér napsal:
Doldy napsal:

No, toto je logisticky pre mna asi nerealizovatelne. U nas na bazare uz dlhsie absolutne nic schopne, ale ze vobec... Vacsinou sa ludia zbavuju velkych boxov, ale kompaktne boxy s trvalou hodnotou sa u nas na bazaroch uz dlho neobjavili. Preto som zmiereny, ze asi budem kupovat funglac novy z Muzikeru alebo Kytar. Btw. asi chcem aj s hornou / tweeterom.Budget do 400 evry.

No jsetli myslíš vyzkoušení boxu jako takového. Zkus se zeptat tady na fóru jestli by ti to někdo z místních od Liberce nezajel zkouknout. Podle fotek vypadá ale zachovale a na boxu s 1 reprákem není moc co "zkurvit" Tedy pokud ho někdo blbě nezapojí a nespálí, Doprava je spíš na debatu s prodávajícím. Ale inzerujete to už docela dlouho, takže bude nejspíš rád za cokoli a posadit to na malou paletku a poslat na Slovensko by taky šlo. A cenu máš pořád poloviční než za Marka...  

Prodává místní člen pan P. Já na to hrál, když jsem od něj kupoval  celolampu. Není se čeho bát. Sám jsem o tom silně uvažoval, když jezdím se zabavovkou tak by se 15ka na spodky  hodila, ale mám beden už  moc......

PB/JB/MM & Eden & Hocke & Soundelirium
0 xLajků:

16

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Este sa chcem opytat - ten Markbass NY 151 ma dva speakon vstupy. Jeden je na pripojenie dalsej bedne? Teda mohol by som z toho Marka potiahnut dalsi 8ohm box a tym padom bude zosik krmit na svoj plny vykon (4ohm zataz) dva boxy?

0 xLajků:

17

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Jo přesně tak. Za půl roku se ti na tom zabydlí ještě 2x10 sunglasses

0 xLajků:

18

Re: jaký reprobox 1x15 ?

CORA napsal:

tak u mě je trend přesně opačný, už nebudu vozit ani 2x10ku, zjistil jsem že je úplně zbytečná... basu mě vždycky berou linkou, tak mě stačí Kemper, zpět mě jde do Kempera mix od zvukaře bez basy, tu si k tomu jak chci přidám sám, to vše pak jde do in-earu tak box ani nehraje a všichni jsou spokojeni, od kapely po zvukaře.. a tak jsem to měl vymazlený...

U mě je sice trend obdobný, používám in-eary a celý zvuk basy jde jen z pedalboardu, ale nedaří se mi přesvědčit další lidi v kapelách, kde hraju, aby do in-earů také šli (největší odpůrci jsou, samozřejmě, elektrokytaristé), takže kvůli nim musím mít na pódiu i reprobednu, aby prý slyšeli a cítili nějaké dunění "naživo", protože pódiové odposlechy jim nedávají očekávaný zvukový zážitek. Dokud jim to nevymluvím, tak budu muset brát i svoji 1x15" Eich 115XS, která, alespoň pro mé uši, hraje skvěle (skvělý zvuk je pro mě kombinace "pevného" basu, vyrovnaných ostatních frekvencí a artikulace, tedy srozumitelnosti všech tónů) a není ani zas tak těžká (14,5 kg) přesto, že v ní není neodymový reproduktor. Pro zájemce o jednopatnáctkovou bedýnku bych tedy Eich 115XS doporučil k zamyšlení a vyzkoušení.

Schecter SLS Elite-5, Warwick RockBass Infinity fretless, Aria SWB Lite; Eich T500, Warwick Gnome i; Eich 115XS, Eich 110XS, PATR 110; krabičky, ...
B&C BAND: https://www.bcband.cz, ELOTRIO: https://www.elotrio.cz, Ulrichovo náměstí: https://www.ulrichovonamesti.cz
Elixir Club #2, Flatwound Club #8
0 xLajků:

19

Re: jaký reprobox 1x15 ?

CORA napsal:

kytaristi mě naopak nutí box na podiu ztlumovat až vypnout, tak už jsem hrál několikrát aniž by z podia šel zvuk...celkově to mnohde v klubech prospívá i výslednému zvuku...

Jenže mě to baví,...ten trochu šrumec-rokec na pódiu. Bez toho se cejtím jak nahej v trní. Vždycky jsem to měl rád,...a taky, to byl jeden z bůvodů proč vůbec od mládí hraju. Ten rockovej bugr mi dělá dobře. wink In-ear je fajn krz zpěvy,...ale aby mi to vše hrálo jen do ucha, to ne. To by mě prostě nebavilo. sunglasses

0 xLajků:

20

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Matej napsal:

Jenže mě to baví,...ten trochu šrumec-rokec na pódiu.

Taky mě to baví, nicméně primárním důvodem, proč jsem šel do in-earů, byla ochrana sluchu hlavně při hraní v malých prostorách, kdy musím i často stát těsně vedle bicích apod. Prakticky až druhotným důvodem byl lepší poslech vlastního zpěvu. Toho šrumce kolem je mi opravdu trochu líto, ale zdraví jsem ve svém věku vyhodnotil jako přednější, bohužel.

Schecter SLS Elite-5, Warwick RockBass Infinity fretless, Aria SWB Lite; Eich T500, Warwick Gnome i; Eich 115XS, Eich 110XS, PATR 110; krabičky, ...
B&C BAND: https://www.bcband.cz, ELOTRIO: https://www.elotrio.cz, Ulrichovo náměstí: https://www.ulrichovonamesti.cz
Elixir Club #2, Flatwound Club #8
0 xLajků:

21

Re: jaký reprobox 1x15 ?

CORA napsal:

In-eary mám jen já a bicmen,  kytaristi mě naopak nutí box na podiu ztlumovat až vypnout, tak už jsem hrál několikrát aniž by z podia šel zvuk...smile Tak to přestanu tahat, celkově to mnohde v klubech prospívá i výslednému zvuku...

Jakože kytaristi hrají aniž by slyšeli basu? Fuhů. Nezávidím. Já mám občas opačný problém, kytarista chce abych to měl tak ohulený, že neslyším kopák a pak pomalu ani všechno ostatní. 

1 xLajků:

22

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Doldy napsal:

Ahojte. Ak by ste si mali vybrat medzi  Fender Rumble 115 Cabinet V3 a Markbass New York 151 BK, ktory by ste brali?

Ad Fender - neviem nikde najst frekv. odozvu, prepodkladam, ze to bude v ramci beznych parametrov pre priemerne1x15 boxy, ale predsa len...  Vseobecne, ako su na tom zvukovo basgitarove boxy od Fendra? Velmi ich tu nikto neospevuje... smile

Dik

 

Kdybych opravdu musel, tak z těch dvou bych si já vybral Markbass NY i když výhradu mám proti kobercovému potahu (chytá bordel a na vyčištění potřebuješ vysavač s rotačním kartáčem). Zvukově je to docela tlačidlo, do výšek moc nejde.
Fender je z dost tenké překližky a při vyšší hlasitosti poměrně dost rezonuje a ve zvuku je to znát. 
Oba boxy nedávají typický zvuk pro 15" bedny (velké a měkké basy), mají blíž k 12". 

Fender PB US, JB MIM, JB MIM FL, MarleauxDiva fy Růžička, Spector Legend Classic 6, Palatino, Ibanez SRH500FL;
TCE250BH+Soundelirium 12UL, Hocke BT70+BN112M, Peavey/EVM15L+Peavey Mark III, Hocke BT120+Hocke B115, Hocke BN210, AldaxSPM250, Samson C-valve preamp...
0 xLajků:

23 Naposledy upravil: Kiwi (23. 05. 2022 11.21:26)

Re: jaký reprobox 1x15 ?

MartinXC napsal:
Doldy napsal:

Ahojte. Ak by ste si mali vybrat medzi  Fender Rumble 115 Cabinet V3 a Markbass New York 151 BK, ktory by ste brali?

Ad Fender - neviem nikde najst frekv. odozvu, prepodkladam, ze to bude v ramci beznych parametrov pre priemerne1x15 boxy, ale predsa len...  Vseobecne, ako su na tom zvukovo basgitarove boxy od Fendra? Velmi ich tu nikto neospevuje... smile

Dik

 

Kdybych opravdu musel, tak z těch dvou bych si já vybral Markbass NY i když výhradu mám proti kobercovému potahu (chytá bordel a na vyčištění potřebuješ vysavač s rotačním kartáčem). Zvukově je to docela tlačidlo, do výšek moc nejde.
Fender je z dost tenké překližky a při vyšší hlasitosti poměrně dost rezonuje a ve zvuku je to znát. 
Oba boxy nedávají typický zvuk pro 15" bedny (velké a měkké basy), mají blíž k 12". 

Upřímně nevím proč je nutné uvažovat nad Fender Rumble z Indonesie, když tu máme pana Hockeho.

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

24 Naposledy upravil: Doldy (24. 05. 2022 11.24:43)

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Kiwi napísal(a):
Upřímně nevím proč je nutné uvažovat nad Fender Rumble z Indonesie, když tu máme pana Hockeho

Box s 1x15"  + tweeter od pana Hockeho plus doprava z CZ do SK asi tak na kolko vyjde? Tam hladaj odpoved... Nie som profik, dokonca zatial ani nehram v kapele, ist cez rozpocet, aky som si stanovil na zaklade istych konstelacii je momentalne pre mna prilis velky luxus.

0 xLajků:

25

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Nech sa paci https://www.hocke.eu/basove-boxy-1/  aktualne tam 1x15 nema v ponuke, ale napis mu, urcite ti nieco ponukne. Mimochodom, je aj tu na fore. Pana Hockeho mozem tiez len odporucit! 

0 xLajků:

26

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Faky77 napísal(a):

Nech sa paci https://www.hocke.eu/basove-boxy-1/  aktualne tam 1x15 nema v ponuke, ale napis mu, urcite ti nieco ponukne. Mimochodom, je aj tu na fore. Pana Hockeho mozem tiez len odporucit! 

Faky, to bola viac menej recnicka otazka. Ja samozrejme viem, kde hladat Hockeho. Chcel som tym povedat, ze taky box bude od Hockeho podstatne drahsi ako nejaky indonezan alebo cinan ako napr. Fender, Markbass... smirk

0 xLajků:

27

Re: jaký reprobox 1x15 ?

No tim bych si nebyl uplne jisty wink

0 xLajků:

28

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Doldy napsal:
Kiwi napísal(a):
Upřímně nevím proč je nutné uvažovat nad Fender Rumble z Indonesie, když tu máme pana Hockeho

Box s 1x15"  + tweeter od pana Hockeho plus doprava z CZ do SK asi tak na kolko vyjde? Tam hladaj odpoved... Nie som profik, dokonca zatial ani nehram v kapele, ist cez rozpocet, aky som si stanovil na zaklade istych konstelacii je momentalne pre mna prilis velky luxus.

Tak Hockeho 15" byla určitě tak kolem 10k. A kvalitou to bude úplně jinde. 

Neb ota co je na tom bazaru, ale chápu, že to nemá myslím tweeter, jeslti na něm trváš....

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

29

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Asi tak. Bych se minimalne zkusil zeptat. Jak pravi znama prislovi "lina huba, hole nestesti", "za optani nic nedas", "stesti se musi jit naproti" smile

0 xLajků:

30

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Prodám basový reprobox 151 v záruce - Ústí nad Labem | Bazoš.cz (bazos.cz)

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

31

Re: jaký reprobox 1x15 ?

 prodejce Martin Cibrik -zurivy menic vercajku /prekupnicek?!?/-hudebnibazar.cz i fb pravidelne zaplavuje inzeraty

Squier VM Precision V , OLP Tony Levin 5str. , OLP MM3 5str. , MTD Beast MM+J 5str. , Cort GB75 , Yamaha BB 300 84´MIJ , Taurus BL-1010 2x10 kombo, IBZ Promethean 3110U, HOTONE Ampero , Jolana KolorBass , AKG WMS 40 mini, IEM T.Bone IEM 200
Hraju - www.nonametribute.cz , Skafandr&Motyl
0 xLajků:

32 Naposledy upravil: Basomatér (25. 05. 2022 05.37:52)

Re: jaký reprobox 1x15 ?

ondrax napsal:

 prodejce Martin Cibrik -zurivy menic vercajku /prekupnicek?!?/-hudebnibazar.cz i fb pravidelne zaplavuje inzeraty

Tady je výhoda že box je v záruce, takže i kdyby byl nějaký problém, je ho kde řešit... 

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

33

Re: jaký reprobox 1x15 ?

ondrax napsal:

 prodejce Martin Cibrik -zurivy menic vercajku /prekupnicek?!?/-hudebnibazar.cz i fb pravidelne zaplavuje inzeraty

Já s ním mluvil cca před 3 týdny, nabízel kombo Markbass. Chtěl jsem po něm fotky, které do hodiny poslal. Nakonec jsem od nákupu couvnul já, ale tehdy říkal, že prodává protože koupil sestavu Phill Jones.
Asi za týden jsem koukal, že PhillJones prodává. Tak nevím. 

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

34

Re: jaký reprobox 1x15 ?

ondrax napsal:

 prodejce Martin Cibrik -zurivy menic vercajku /prekupnicek?!?/-hudebnibazar.cz i fb pravidelne zaplavuje inzeraty

Martin je pohodový chlapík. Už jsem od něj kupoval i prodávdl. Rád zkouší basy i aparáty a stále hledá nějaký ideál stejně jako my všichni ostatní. Jen toho má víc, tak proto je hned překupník? Nechápu logiku...

0 xLajků:

35

Re: jaký reprobox 1x15 ?

No protoze tech nastroju v posledni dobe mel inzerovanejch opravdu mraky vcetne pripadu kdy na fb levne nakoupil a draz prodaval na bazaru.Ale to mohlo byt i tim,ze nekdy zjistil co ze to vlastne koupil nebo smenil...pripad kopie Ken Smith (mozna si nekdo vzpomene jak ji mel a zjistoval kdo ze ji postavil az pak vystoupala cena myslim na 4 nasobek puvodni ceny (ale zas si dal tu praci ze tem "podezrelejm" stavitelum psal maily az ho nasel a najednou to byl nastroj s rodnym listem...

A kdyz nekdo prodava zaraz x nastroju a za nejakou dobu zase najednou x nastroju (coz on dela),tak nejak si mas pravo myslet,ze to neni jen obycejnej nespokojen hledac idealu.Ale na tom oznaceni prekupnicek netrvam smile a nemyslel jsem to jako nadavku.Sorry

Squier VM Precision V , OLP Tony Levin 5str. , OLP MM3 5str. , MTD Beast MM+J 5str. , Cort GB75 , Yamaha BB 300 84´MIJ , Taurus BL-1010 2x10 kombo, IBZ Promethean 3110U, HOTONE Ampero , Jolana KolorBass , AKG WMS 40 mini, IEM T.Bone IEM 200
Hraju - www.nonametribute.cz , Skafandr&Motyl
0 xLajků:

36

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Já se omlouvám všem za offtopic, ale musím ještě odepsat ondraxovi :-)

ondrax napsal:

nekdy zjistil co ze to vlastne koupil nebo smenil

Tuhle story neznám, nejsem tu tak dlouho, ale chápu ho. Kdybych koupil nějaký neznámý nástroj, taky bych šel po jeho původu. Dokonce se mi to také stalo, jen to štěstíčko se jaxi nekonlo laughing Pokud bych zjistil, že je od nějakého dobrého nebo slavného stavitele, tak bych v případě prodeje dal adekvátní cenu. Dělat charitu cizím lidem buď známka dobrého srdce, nebo hlouposti.

ondrax napsal:

mas pravo myslet,ze to neni jen obycejnej nespokojen hledac idealu

I kdyby byl cokoliv, je jeho věc za kolik kupuje a prodává. Na butik v kytary.cz všichni pějí ódy, slintají tam a prakticky tam pan Drábek (člověk co se o butik stará) dělá to samé, ale ještě ve větším měřítku. Můžeme bejt rádi za lidi co točí basy a aparáty, protože je alespoň nějaká šance je koupit za dobrou cenu nebo se k nim vlastně dostat. Ruku na srdce, kdo by si šel dneska koupit do obchodu nového US Fendera za 53k a ještě na něj čekat půl roku?

Obecně mi vadí jen ten nešvar, že všichni akceptují šílené marže v obchodech a bazarech, ale když nějaký muzikant něco prodá byť o stovku dráž než koupil, je automaticky vyvrhel.

Mě Martin vždycky vyšel maximálně vstříc a ten box bych se od něj opravdu nebál koupit. Cena je podle mě příjemná, a to i v případě že ho prodává dráž než ho třeba pořídil.

0 xLajků:

37

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Ja to nepsal jako varovani ... Fakt ne.

Squier VM Precision V , OLP Tony Levin 5str. , OLP MM3 5str. , MTD Beast MM+J 5str. , Cort GB75 , Yamaha BB 300 84´MIJ , Taurus BL-1010 2x10 kombo, IBZ Promethean 3110U, HOTONE Ampero , Jolana KolorBass , AKG WMS 40 mini, IEM T.Bone IEM 200
Hraju - www.nonametribute.cz , Skafandr&Motyl
0 xLajků:

38

Re: jaký reprobox 1x15 ?

No butique na kytarach je psina. Jako chapu ty ceny atd. vydelavat se musi. Ale minimalne bych cekal, ze kdyz uz ty nastroje prodavaji s celkem velkou prirazkou, tak to minimalne ocisti od zeleneho slizu a vymeni struny. Obcas to tam maji v takovem stavu, ze i ja stary prase se toho stitim.

 

0 xLajků:

39

Re: jaký reprobox 1x15 ?

ondrax napsal:

prodejce Martin Cibrik -zurivy menic vercajku /prekupnicek?!?/-hudebnibazar.cz i fb pravidelne zaplavuje inzeraty

 ja s nim neobchodoval ale na neco se mne tusim ptal na fb prislo mi ze tomu moc nerozumi a poradne nevi co chce a dycky se pro neco nadchne a ceka ze to bude hrat samo a pak zjisti ze ne a zkousi neco jineho.. smile
Jinak ten MB NY 151 mam jeden navic doma v obyvaku big_smile a klidne ho poslu dal jen uz davno neni v zaruce, ale na koncert sem ho vytah asi jen 3x kdyz se nevesla 4*8 do auta big_smile a asi 2x sem je vzal obe na koncert ale bylo to zbytecne moc...
jinak potvrdim ze ta NY151 neni uplne jak klasicka 15ka, coz je za mne vyhoda, kdyz sem hral na jine 15ky i nektere 12ky tak mi prisli hrozne pomale u tehle mi to neprislo, prislo mi ze lita jak 10ky smile 

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

40

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Co tohle SWR z bazaru?: https://hudebnibazar.cz/swr-400w/ID448837/ 

Fender JB62RI CIJ 97´ (fretless) -> Feedbacker (send) -> Distortion -> Fuzz -> Freeze -> Delay - > Reverb -> Feedbacker (return) -> Preamp/DI  = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

41 Naposledy upravil: yuro22 (26. 05. 2022 12.31:55)

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Hastur napsal:

Co tohle SWR

  FAT MAN - nevyrabal to DAN Acoustic z Novych Zamkov?
inak sikovni boli, ked je tam Kappa tak verim ze to nebude zle

edit: ano DAN Acousti, je to vidiet aj na obrazku po zvacseni

Neuser Courage / Cort B4FL fretless (Kent Armstrong) --> ladička D`addario/Planet Waves --> SpectraComp --> HOF mini --> BBE maximizer --> Mesa Subway DI-preamp --> Barefaced FR800     ...TC electronic BH250, Zoom MS-60B ...
0 xLajků:

42 Naposledy upravil: Doldy (03. 06. 2022 07.05:56)

Re: jaký reprobox 1x15 ?

Asi ma nepochvalite, ale nakoniec som sa v ramci budgetu nechal "ukecat" na zlavneneho Fendra Rumble 210 cab. Viem, viem, mohol som mat z druhej ruky to a to, ale nakoniec som to aj tak zvazoval, ze ako univerzalny box (aktualne len v izbe) bude 2x10" asi lepsie riesenie... Konstrukcne a ergonomicky mi ten box vyhovuje asi najviac zo vsetkych, ktore som bral do uvahy - vysoky a uzky, v kute nezabera vela miesta, vsetky krabice sa daju polozit hore a mam ich pohodlne na dosah ruky. Ak sa bude hrat v skusobni/koncerty, co vyzera byt cim dalej tym menej realne, az potom siahnem pravdepodobne po nejakej dodatocnej 15-ke

m3, dik za ponuku, logisticky by som to vedel poriesit len asi dost tazko

0 xLajků: