1

Téma: zkušebny

Mohli byste z toho, admini, udělat sticky?

Protože opravdu nutně hledám zkušebnu někde na okraji Prahy, tak mě napadlo, že by se i tady mohl udělat sticky thread jako je u učitelů, aby lidi házeli info o zkušebnách kde vůbec jsou a pak případně přes mail se domluvit na kontaktu na člověka, se kterým by se dalo jednat.

díky všem a doufám, že se to bude hodit i někomu jinýmu než mě smile

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

2 Naposledy upravil: Erža (05. 01. 2008 20.21:05)

Re: zkušebny

jj, zkušebny, věčná bolest... Reference na na volné zkušebny jsou brzo zastaralé. To, co u učitelů a kytarářů může platit roky, u zkušeben pár dnů, max týdnů. Proto bych doporučila spíš sekci inzerátů.

Edit: hehe, tak beru zpet (neznalost zdejsiho prostredi, prave jsem 2kontakty zjistila - ale nejdřív musím zajistit naši kapelku). Jo, souhlasim, nebylo by špatné dát dohromady i kontakty na lidi, kteří zkušebny spravují. Třeba v Komořanech (továrna na výrobu kyslíku) nebo ve Strašnicích (Kovošrot) je několik takto pronajímaných zkušeben.

EDIT: Asi znáte, ještě jsem si vzpomněla na zkusebny.com Roháčova 10, Praha 3, David Vlk, mob.774077927, nájem 5000/měs

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

3

Re: zkušebny

no myslel jsem to třeba tak, že někdo napíše, že hledá... a někdo napíš , že chce do zkušebny další kapelu kvůli nájmu, vybavení, zábavě, prudě

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

4

Re: zkušebny

proc na okraji?? proc nechces v centru??

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

5 Naposledy upravil: Erža (05. 01. 2008 18.09:21)

Re: zkušebny

Sháním druhou kapelu do zkušebny v Praze na Smíchově. Je to pěkný chlívek, ale zato žádné obyvatelstvo v doslechu, přístup 24hod/denně. Celkový nájem je 3000 vč. všech energií, vytápěno. Pište mi na e-mail nebo icq (viz profil).

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

6

Re: zkušebny

m3: kvůli tomu, že banjista a bubeník dojížděj z Jihlavy...kdyžý jedou do centra, tak stojej hodinu v zácpě, tak se stěhujem z Florence na okraj.

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

7

Re: zkušebny

Jenich napsal:

m3: kvůli tomu, že banjista a bubeník dojížděj z Jihlavy...kdyžý jedou do centra, tak stojej hodinu v zácpě, tak se stěhujem z Florence na okraj.

A nebylo by tam na florenci po vas misto? jednou jsem tě potkal když jsem venčil psa smile

Basy: OLP MM3 Natural, Jolana D-bass se snímači Basslines
Aparat: Mesa BASS 400+ by Rockwell, Gallien-Krueger NEO410, Korg DTR 1000, Behringer BX600
Efekty: MXR Bass D.I.+, Behringer - Bass Chorus, Beta-Aivin - Bass Eq. 3x , Digital Reverb, MultiEffect.
Kabeláž: Planet Waves
Struny: D´Addario (.050-.135) & Ernie Ball (.045-.105)
0 xLajků:

8

Re: zkušebny

to já nevim...zkus se zeptat dana, on s panem majitelem hraje smile nebo mi dej maila a já ti dám tel č.

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

9

Re: zkušebny

tak kdyžtak gimzy(a)fastrain.cz. dik

Basy: OLP MM3 Natural, Jolana D-bass se snímači Basslines
Aparat: Mesa BASS 400+ by Rockwell, Gallien-Krueger NEO410, Korg DTR 1000, Behringer BX600
Efekty: MXR Bass D.I.+, Behringer - Bass Chorus, Beta-Aivin - Bass Eq. 3x , Digital Reverb, MultiEffect.
Kabeláž: Planet Waves
Struny: D´Addario (.050-.135) & Ernie Ball (.045-.105)
0 xLajků:

10

Re: zkušebny

neni to ta divna dvouzkusebna... tam sme nesli pac byl cas jenom ..nak do 6ti nebo podobnej nesmysl..
btw dyz florenc je hned u magistraly...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

11

Re: zkušebny

tak ty zkušebny na Smíchově. Je tam těch zkušeben víc, někde ještě volné místo je. Je to objekt, co se bude za pár let bourat, takže to tam podle toho vypadá. Jinak ten nájem se dá domluvit i na 2500/zkuš/měs, jedno, kolik je tam kapel.

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

12

Re: zkušebny

Zajialo by me jestli je to slusna cena na zkusebnu.

Typ stavby: Garaz smile
Lokalita: Jihomoravsky kraj - Hodonin
Rozmery: Asi 3x5m (mozna vic mam blby odhad)
Cena: 700/mes + elektrina stoji asi tak 150/3 mes co nam rikal
Umisteni: Na kraji mesta (pro ty co sou z okoli - cesta na luzice, u masokombinatu)

0 xLajků:

13

Re: zkušebny

Podle toho jak to vypadá (zamykání...) ale podlě mě super cena

OLP mm3, Fade jazz bass, Gallien Krueger 1001 RB-II, Gallien Krueger 410 RBH
0 xLajků:

14

Re: zkušebny

Je to obycejna garaz zamykani je typu: na klic big_smile proste zadny mega mechanismus ale neni problem si privarit treba neco dalsiho si myslim. Jinak je to podle me dost prostorne. Pro 5 lidi mensi urcite ne. Pred nama to mela jina kapela takze aj zvukove izolovane to je. Nechali tam sedacky a jeste jeden obrovsky reprak big_smile Pak uz jen hulky na lyze, kyslikova bomba.

0 xLajků:

15

Re: zkušebny

Flape, v Hodoníně či okolí najdeš jistě lepší zkušebnu. Garáž je každopádně krajně nevhodná a dřív nebo později (spíš sdřív) budete vykradeni. Navíc skoro litr mi přijde dost-nejste v PRaze, žejo smile
Oblíbená taktika začínajích kapel je spojování se a dělení o zkušebny.

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

16

Re: zkušebny

Jako jinsi budovu misto garaze? No jen nevim kde hledat. Asi vsude jinde to bude rusit lidi a garaz je tak nejoptimalnejsi. Ted semse tak ruzne ptal a ten nazev je docela vysoky no :-/

0 xLajků:

17

Re: zkušebny

ptej se ve školách, v kulturáku, možná by ses mohl zeptat i v tom objektu co je  firma Bach, tuším bývalá masna, ne? tam vypadá, že je spousta volných prostor k pronajmutí...zas tak Hodonín neznám, abych tě navedl.
Určitě bych se zeptal v nějakém domě dětí a mládeže nebo jiném mládežnickém centru, to jsou často azyly pro kapely, sami máme ve vyškově luxusní zkušebnu v domě pionýrů, platíme 500 za měsíc a přístup kdykoliv. Zabezpečení: ceentrální kódování, 4 zamklé dveře.
naopak: garáž: lákadlo na vykradení. Pokud si po každé zkoušce věci odvezete, proč ne

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

18

Re: zkušebny

V garáži by mi hlavně asi vadilo, že tam je zima. My teď sice nemáme garáž, ale je to nevytopená místnost v nevytopeným baráku, máme tam elektrický kamínka, ale je to málo a dost nás to štve, člověk hraje v kabátu a stejně mu je po hoďce dvou zima. Teď máme až do další zimy v zásadě čas, ale asi se začneme porozhlížet po něčem jiným, protože to není ono.
Nebo jsme moc rozmazlení?

Podvojné účetnictví se v Římě příliš neprosadilo. Málokdo byl totiž ochotný se smířit s tím, že MD=D.
0 xLajků:

19

Re: zkušebny

Tak jestli je to 500 nebo 700 je sice rozdil ale neni tak velky. Pristup do garaze je taky porad. A navic v ni muzeme zakalit smile

0 xLajků:

20

Re: zkušebny

Flape, nemyslel jsem rozdíl v platbě, ale v šanci na vykradení. Garáž (jestli mluvíme o nějaké garážové čtvrti) je zašitá, lehce vykradetelná a navíc hlukem několikrát týdně upozorníte všechny nudiče v okolí, že se támhle z těch vrat něco dá vzít.
Jinak je garáž vcelku v pohodě-až na problémy s vlhkostí a teplotou, záleží fakt co v ní budete nechávat

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

21

Re: zkušebny

Ono je to v mistech, kde nejsou zadne oyblene stavby. Proste garazova zastavba na konci mesta.

0 xLajků:

22

Re: zkušebny

no tim spis vam to nekdo v noci a v s naprostym klidem vybere...

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

23

Re: zkušebny

Omylem jsem smazal prispevek na zkusebnu tusim v Mlade Boleslavi...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

24

Re: zkušebny

čus jo smazal, ale to nevadí já ho napíšu znova.Chtěl sem se zeptat jestli náhodou někdo neví o zkušebně v Mladé Boleslavi.Hledali sme, ale bohužel nic nemužem sehnat.

0 xLajků:

25

Re: zkušebny

Zdravim, neví někdo o volný zkušebně v Praze? Zkoušíme teď na Smíchově u George a je to tam dost hrozný, takže kdyby bylo cokoliv jinýho, tak budem rádi. Dík

Cort B4 OPM
Cort PB1L BK
Go to heaven with bass guitar
0 xLajků:

26

Re: zkušebny

Nemá někdo z Vás místo ve zkušebně v Praze?

0 xLajků:

27

Re: zkušebny

Ahoj, hledáme zkušebnu v Praze, ideálně P4 ale i jinde, nevíte někdo o něčem volném?

Díky předem smile

Fender Jazz bass, Ibanez ATK, Marshall JMP Superbass + JCM800 Sidewinder, Musicman HD-500, SWR WorkingPro 700, Eden D410XLT4, Fullstack Ashdown ABM
0 xLajků:

28

Re: zkušebny

Co Toxicat nemají volno v Krči?

Basy: Jazzbas 5 - Marcus Miller V5 passive, Jazzbas 4 - Sandberg California TT4 - passive,  Jazzbas 6 - Pele custom,
Nahlas: EBS Reidmar 500 + 2x EBS Classic Line CL112
Komorně: Phil Jones BG100 bass cub
InEar:  Line6 Helix HX Stomp, Fender Downtown Express
0 xLajků:

29

Re: zkušebny

sigi napsal:

Co Toxicat nemají volno v Krči?

bohužel: Omlouváme se za zřejmě nemilé překvapení, ale pod značkou Bandzone.cz už od 1.11.2021 sdílené vybavené zkušebny pro kapely neposkytujeme.

 

Fender Jazz bass, Ibanez ATK, Marshall JMP Superbass + JCM800 Sidewinder, Musicman HD-500, SWR WorkingPro 700, Eden D410XLT4, Fullstack Ashdown ABM
0 xLajků:

30

Re: zkušebny

Ted jsme si pronajali od zkuseben praha mistnost na zacatku Prumyslove - u továren. Zarizovali tam "novy" areal, zkuste se poptat tam, treba maji jeste neco volneho. Jinac sehnat v praze zkusebnu, aniz by to obhospodarovali Vlk s Vojvodovou (ke kterym, vzhledem k chovani, mam megasilnou averzi), je trosku peklicko.

0 xLajků:

31 Naposledy upravil: KarelSam (29. 11. 2021 22.25:49)

Re: zkušebny

José napsal:

Ted jsme si pronajali od zkuseben praha mistnost na zacatku Prumyslove - u továren. Zarizovali tam "novy" areal, zkuste se poptat tam, treba maji jeste neco volneho. Jinac sehnat v praze zkusebnu, aniz by to obhospodarovali Vlk s Vojvodovou (ke kterym, vzhledem k chovani, mam megasilnou averzi), je trosku peklicko.

OK, díky za tipy chlapi.. Nás teď vyhodili najednou 5 kapel ze sdílené zkušebny, takže poptávka poroste smile Na druhou stranu se známe a dokážeme se složit i na "dražší" zkušebnu. Ale v rozumných mezích, někdo z toho má business a neví co by za to chtěl, že..

Fender Jazz bass, Ibanez ATK, Marshall JMP Superbass + JCM800 Sidewinder, Musicman HD-500, SWR WorkingPro 700, Eden D410XLT4, Fullstack Ashdown ABM
0 xLajků:

32 Naposledy upravil: sigi (30. 11. 2021 09.56:00)

Re: zkušebny

https://www.facebook.com/toxicatworld

Basy: Jazzbas 5 - Marcus Miller V5 passive, Jazzbas 4 - Sandberg California TT4 - passive,  Jazzbas 6 - Pele custom,
Nahlas: EBS Reidmar 500 + 2x EBS Classic Line CL112
Komorně: Phil Jones BG100 bass cub
InEar:  Line6 Helix HX Stomp, Fender Downtown Express
0 xLajků:

33

Re: zkušebny

http://www.zkusebnypraha.cz/?fbclid=IwAR23WzI8yxRreyGw5fU5avxByTJ3MCR0Xr9rMRYWn-eHQLbDiiPgvlWuDMY

0 xLajků:

34

Re: zkušebny

hledám zkušebnu v brně, někdo něco náhodou?

0 xLajků:

35

Re: zkušebny

Moc díky za tip, dneska jsme se stěhovali. Kromě chybějícího výtahu všechno super, cena OK.

Fender Jazz bass, Ibanez ATK, Marshall JMP Superbass + JCM800 Sidewinder, Musicman HD-500, SWR WorkingPro 700, Eden D410XLT4, Fullstack Ashdown ABM
0 xLajků: