101

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

když jsem naposled byl na jeho webu, tvrdil, že postaví cokoliv líp než kdokoliv... to už samo o sobě je celkem vykřičník big_smile

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

102 Naposledy upravil: Aidamos (04. 01. 2013 21.40:45)

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

tao-kan napsal:

ak si koupil Engla a bylo celkem dobrý

Celkem dobrý? To měl jen nějaký kombíčko? Měl jsme možnost provětrat 100W celolampovou hlavu s 4x12kovým boxem a byl to šťavnatej masakr.

tao-kan napsal:

pak si koupil Voxe a bylo to vynikajcí

Jo, to je samozřejmě legenda. Taky jsme kytaráka vyřešili Voxem. A to má jen AC 15ku a je to malej zázrak.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

103

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Engl Fireball. Pro mě dost nabasovaný... holt je to především pro high gain. Čistej zvuk byl hodně dobrej, ale taky docela nabasovanej.

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

104

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

tao-kan napsal:

především pro high gain

pche, na hajgejn je cerna krabicka BOSS smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

105

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

e.t. napsal:
tao-kan napsal:

především pro high gain

pche, na hajgejn je cerna krabicka BOSS smile

Nejlepší je BOSS Kovová oblast smile

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

106

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

ja ja, bez plechove oblasci neni dždždž, to je jenom takove suche dzdzdz

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

107

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

tak tak, pořádně nadžidžovaná kytara je základ smile

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

108

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

tao-kan napsal:

Rožďál je myslím původně Edward. Každopádně v kapele měl kytarista Edwardí sestavu a byl to děs. Pak si koupil Engla a bylo celkem dobrý, pak si koupil Voxe a bylo to vynikajcí. Pak jsem ho poslal do prdele a je to vyřešený big_smile

Toš takový mohutný závěrečný progres jsem nečekal smile

0 xLajků:

109 Naposledy upravil: CharlesBass (05. 01. 2013 02.33:56)

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

el BassTardo napsal:

ehm, viděls to někdy? hrál jsi na to? Rožďál se dokonale zasekl v roce 1985 a díky tomu je to "méně známý výrobce basových aparátů". Naštěští!
hlavně nezapomenout na Fidka smile

hh, teď nedávno u něj byl mladej kytarák s 5150 .. a vyprávěl mi jakej je to borec ...  na přelampování (+předělání LED pásku pod mříž)  ... naúčtoval si pouhých 7000 Kč ... po tomto údaji sem se opravdu už neudržel a smál se nahlas ještě 5minut ....

0 xLajků:

110

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

asi zvednul i ten paušál za vstup, pozdrav nebo za co to vlastně účtuje wink

0 xLajků:

111 Naposledy upravil: el BassTardo (07. 01. 2013 11.14:39)

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

CharlesBass napsal:

pouhých 7000 Kč

fakt jo? kámoš teď řešil, že nepůjde k Feireiselovi, protože u něj stojí přelampování i s lampama čtyři a půl tácu...holt Ruda, to je kanón smile

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

112 Naposledy upravil: Barius (14. 04. 2013 12.52:16)

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

AER Amplifiers - no sice to není méně známý výrobce, ale je spíš pro nás některé méně známý a cenově někde trochu jinde smile Dělají výborná kombíčka pro akustické nástroje. Viděl jsem, že je používají např. bři Nedvědi.

basová hlavička 500W za 2600 USD smile  - a v Aleximu za 55000,- českých  - technická data
http://www.themusiczoo.com/images/10-15-11/10724_aer_head_one_800.jpg
basové kombíčko 200W 1x10" za 1800 doláčů - technická data video

http://www.themusiczoo.com/images/10-15-11/10721_AMP_one_Front_510.jpg

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

113

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

to video sem tu uz daval, jak sem chtel zjistit, co borec  hraje od cca 1:38 - dostalo se mi akorat tip na OTMA reklamu na nejaky debilni kecup big_smile kdyby nekdo vedel(Joko???) , sup sem s tim pls
mne se libi moooc, ale ty love...nedam

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

114

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

e.t. napsal:

to video sem tu uz daval, jak sem chtel zjistit, co borec  hraje od cca 1:38

já bych to tipoval na nějakou mutaci supermario theme smile

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

115

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Kuci, Engl Ironbass 700, názor nějaký? Zkušenost?https://baskytara.com/img/m/994/t/p1eub8ekk61ihq17eq1h041qqb1vv3.jpg

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

116

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Péčko napsal:

názor nějaký?

Nevěděl jsem, že dělaj i basový cajky. No, těšil jsem se, že to třeba bude malej 70W celolamp, a on je to hybrid: https://kytary.cz/engl-ironbass-700-watt/HN167484/ - ta cena, no, je to Engl, takže se dost platí za značku, i když koukám, že ty hybridy takhle nějak cenově jsou všechny, takže úlet to není. Každopádně je to pěkný, líbí se mi to.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

117

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Mně právě taky. Pokukuju po nějaké hybridě, Terror bass nebo tak.

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

118 Naposledy upravil: m3 (12. 02. 2021 22.42:56)

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Péčko napsal:

Kuci, Engl Ironbass 700, názor nějaký? Zkušenost?

 mne se to hodne libilo kdyz to byla novinka dokonce sem to vydudndal aby to znamej co dela v kytarach dotah na prodejnu ale nakonec sem se na to ani nesel podivat ... ani nakonec nevim proc ...
jinak na bigbeat asi super smile  hlavne se mi libily ty dva kanaly smile tusim Kaprioly to nakonec meli ale az po tom co tam uz nehrala baruna big_smile..  

jinak ta cena je mozna vic nez pred tema cca 5ti rokama nebo kdy to bylo nove ..  ale to bude tim ze je to made in germany ...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

119

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Péčko napsal:

Pokukuju po nějaké hybridě

Tohle se mi hodně líbilo, v přímém srovnání s celolampou hodně blízké: https://www.hocke.eu/index.php?page=eshop_item_detail&id_eshop_cat=5&lang=cs&id_eshop_item=182

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

120

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Aidamos napsal:
Péčko napsal:

Pokukuju po nějaké hybridě

Tohle se mi hodně líbilo, v přímém srovnání s celolampou hodně blízké: https://www.hocke.eu/index.php?page=eshop_item_detail&id_eshop_cat=5&lang=cs&id_eshop_item=182

Tuhle hlavu mám, nemůžu jí vůbec nic vytknout. Možná jenom absenci master volume, aby se ta flaška mohla trochu překrmit. 

0 xLajků:

121

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

 

phootchice napsal:
Aidamos napsal:
Péčko napsal:

Pokukuju po nějaké hybridě

Tohle se mi hodně líbilo, v přímém srovnání s celolampou hodně blízké: https://www.hocke.eu/index.php?page=eshop_item_detail&id_eshop_cat=5&lang=cs&id_eshop_item=182

Tuhle hlavu mám, nemůžu jí vůbec nic vytknout. Možná jenom absenci master volume, aby se ta flaška mohla trochu překrmit. 

I ta cena je docela příjemná....

 

Pearl Jazz Bass, Human Base OCN5, Fokus V 950, Jolana D BASS/Rickenbacker, Ibanez ATK 200, Ibanez ATK 400, Fender Precision Bass, Jolana IRIS BASS, El. kontrabas PALATINO, Aparáty AMPEG PF500/PF115HE, Aguilar 112, Marshall MB450H/MBC410,  HARTKE 7000, Ashdown ABM 500 EVOIII, ASHDOWN MINI 48, ASHDOVN 115,   Line6 LS 110, kabely Whirlwind,Fender a Monstercable.
0 xLajků:

122

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

 Vladimír má hezké ceny i těch celolamp, hmm. 

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

123

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

phootchice napsal:

Možná jenom absenci master volume

 IMHO by to mistr Hocke vedel dorobit 

0 xLajků:

124

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Péčko napsal:

Engl Ironbass 700, názor nějaký? Zkušenost?

 Hele, jo wink Charakter celolampy, hodně rychle kreslí, krystalicky čistej zvuk z toho nečekej. Zkreslení je celkem fuzzovité, někomu se líbí moc, někomu vůbec. Vyzkoušej, za ty prachy je to minimálně zajímavý a řemeslně dobře zpracovaný.

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

125

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

el BassTardo napsal:

Hele, jo Charakter celolampy, hodně rychle kreslí, krystalicky čistej zvuk z toho nečekej. Zkreslení je celkem fuzzovité, někomu se líbí moc, někomu vůbec. Vyzkoušej, za ty prachy je to minimálně zajímavý a řemeslně dobře zpracovaný.

 hmm to by se mi mohlo libit... ja porad uvazuju proc sem to tenkrat nekoupil asi ze marbass anoncoval ten STU-amp tak sem na nech chtel pockat a zkusit to vedle sebe ..  a pak udelali ten LM Vintage kterej sem v zachvatu GASu koupil rovnou na blind  big_smile .. 

Péčko napsal:

Mně právě taky. Pokukuju po nějaké hybridě, Terror bass nebo tak.

 no ja se mozna neceho zbavim kapela tak trochu nefunkcni a cert vi jestli este vubec zacnem znovu hrat tak jsou 3 aparatky trochu zbytecnej luxus .. 

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

126 Naposledy upravil: Péčko (16. 02. 2021 12.11:18)

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

el BassTardo napsal:

krystalicky čistej zvuk z toho nečekej. Zkreslení je celkem fuzzovité

Hle hle, Hmm, fuzz mi hoví víc než overdrive, krystalickou čistotu zrovna nehledám, spíš nakřáplec, stoner. Teď koukám na bazaru je Oranžový Terrorbass za 9 tisíců. Pořeším. Dík za.

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

127 Naposledy upravil: Péčko (16. 02. 2021 12.09:38)

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

m3 napsal:

 no ja se mozna neceho zbavim kapela tak trochu nefunkcni a cert vi jestli este vubec zacnem znovu hrat tak jsou 3 aparatky trochu zbytecnej luxus ..

 Mně láme zpěvák právě, ať mu střelím svého portaflexe, páč je taky v druhé své kapele basákem a momentálně nemá přes co. Akorát já mu takle už prodával basu, a dohodli jsme se, že mi to bude splácet po pětistovce měsíčně, a k předání dojde v hospodě Přerovanka. A to pětikilo jsme tam samozřejmě pokaždé uvalili. Jako nelituju, kdepak, akce ůžasné. Akorát tentokrát bych ty prachy spíš rád vrazil do toho nového zesáku. blush

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

128

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Péčko napsal:dohodli jsme se, že mi to bude splácet po pětistovce měsíčně, a k předání dojde v hospodě Přerovanka. A to pětikilo jsme tam samozřejmě pokaždé uvalili

smilelaughing pěknej příběh!

0 xLajků:

129

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Péčko napsal:

Terrorbass za 9 tisíců.

 Bacha, permanentně přetavenej XLR výstup. Zbavíš se toho jenom snížením gainu a masteru.

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

130

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

el BassTardo napsal:

Bacha, permanentně přetavenej XLR výstup. Zbavíš se toho jenom snížením gainu a masteru.

 a plati ty i o to novou serii nebo jen pro ty stare? .. 

 

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

131

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

el BassTardo napsal:

Bacha, permanentně přetavenej XLR výstup

 Jo, četl jsem to tady v diskuzi, jo jo. Nevíme, jestli je to v nových kusech ošetřeno, jak ptal m3? 

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

132 Naposledy upravil: m3 (19. 02. 2021 15.47:09)

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Péčko napsal:

Jo, četl jsem to tady v diskuzi, jo jo. Nevíme, jestli je to v nových kusech ošetřeno, jak ptal m3? 

 oni udelali celou novou serii/edici chvili je nevyrabeli a paj zacli znova a je tam par zmen ale uz nepamatuju co ... ale jde to poznat na prvni pohled maji jine obrazky na prednim panelu ... i ten nazev snad jedno je terorbass a jedno terrorbass 500 .. nebo tak nejak ..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

133 Naposledy upravil: el BassTardo (19. 02. 2021 14.40:36)

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Péčko napsal:

Nevíme, jestli je to v nových kusech ošetřeno, jak ptal m3?

 obávám se, že ne, protože i u nových je XLR out Post EQ i post volume. Takže když solíš apec, solíš i DI ven, což může být pro některý zvukaře NePřEkOnATelNý PROBLÉM!!! smile)

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

134

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Jo, zažil jsem to s Ampegáckým kombem v pradávnu. No, i když se teď nehrá, rozhodně je to mínusový bod. Pokud ještě budu valit penízky do apce, ať je to bez ůstupků. Takže škrtám.

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

135

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

el BassTardo napsal:

když solíš apec, solíš i DI ven, což může být pro některý zvukaře NePřEkOnATelNý PROBLÉM

Tohle by mohlo pomoci, ne?

https://www.jts-europe.com/products/microphones-and-wireless-systems/accessories/ma-123/

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

136

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Na kytary.cz jsem narazil na aparát značky GR BASS: https://kytary.cz/gr-bass-at-cube-500-rozbalene/HN233756/

A píše se tam, že bedna je z uhlíkových vláken, takže kombo má 9,5 kilo.

Měl jste to někdo v ruce?

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

137

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Dzzerza napsal:

Na kytary.cz jsem narazil na aparát značky GR BASS

Je to relativně mladá italská firma, a hodně se mi ty lehké boxy líbí. Ale cena je téměř astronomická. Třeba 1200W box 4x10" váží naprosto fantastických 15 kg, ale taky stojí čtyřicet litrů. Dělají i pěkné světýlkové zesilovače.

https://kytary.cz/Search/?term=GR%20BASS

https://www.youtube.com/watch?v=WK2eX6DIQ88

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

138

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Tuším že zdejší člen Joko má to jejich uhlíkové kombo a pochvaloval si ho.

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

139

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Dzzerza napsal:

Na kytary.cz jsem narazil na aparát značky GR BASS: https://kytary.cz/gr-bass-at-cube-500-rozbalene/HN233756/

A píše se tam, že bedna je z uhlíkových vláken, takže kombo má 9,5 kilo.

Měl jste to někdo v ruce?

Jojo, já jsem si pořídil At cube 800 (od Thomanna, poslední kus za 30000). Jsem stále úplně nadšenej. Hraje to krásně, čistě, bez sklonů k zahuhlávání. Paráda, jenže teď uvažuju, že si k tomu přikoupím ještě jednu At dvanáctku, protože to se dvěma dvanáctkama prostě hraje líp. Jenže to už budu mít pade jenom v aparátu sakra. To kdybych si ještě potom ještě nechal postavit basu podle svých představ, tak bych u hraní pořád blahem učůrával smile

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

140

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

joko napsal:
Dzzerza napsal:

Na kytary.cz jsem narazil na aparát značky GR BASS: https://kytary.cz/gr-bass-at-cube-500-rozbalene/HN233756/

A píše se tam, že bedna je z uhlíkových vláken, takže kombo má 9,5 kilo.

Měl jste to někdo v ruce?

Jojo, já jsem si pořídil At cube 800 (od Thomanna, poslední kus za 30000). Jsem stále úplně nadšenej. Hraje to krásně, čistě, bez sklonů k zahuhlávání. Paráda, jenže teď uvažuju, že si k tomu přikoupím ještě jednu At dvanáctku, protože to se dvěma dvanáctkama prostě hraje líp. Jenže to už budu mít pade jenom v aparátu sakra. To kdybych si ještě potom ještě nechal postavit basu podle svých představ, tak bych u hraní pořád blahem učůrával smile

A prosím tě, hraješ na čtařku nebo na pětku?
Mám vyhlídku, že bych prodal in-ear a další zbytečná cajky, tak jsem si říkal, že bych se kouknul po ultimátním aparátu na zbytek života (haha),  který unesu v jedné ruce smile

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

141

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Hraju na pětku. Ten apec má frekvenční rozsah 38 Hz-18 kHz a dává to úplně v pohodě (Glock 1x12 má například 39-18,5). Háčko má frekvenci 30,87 Hz, ale málokterej aparát má rozsah pod 35 Hz, takže to asi není rozhodující...

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

142

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

joko napsal:

Hraju na pětku. Ten apec má frekvenční rozsah 38 Hz-18 kHz a dává to úplně v pohodě (Glock 1x12 má například 39-18,5). Háčko má frekvenci 30,87 Hz, ale málokterej aparát má rozsah pod 35 Hz, takže to asi není rozhodující...

Díky, si to asi zajedu do Prahy vyzkoušet.

Mám kombo Hocke 210 a jsem s ním naprosto spokojený, ale nedávno jsme byl nucený ho nést do druhého patra a to už zase taková paráda nebyla :-)

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

143

Re: Méně známí výrobci basových aparátů


po ultimátním aparátu na zbytek života (haha),

 

Tak ten byl dobrej :-)  Ale ať nejsem jen OT, po věcech od GR jsem taky pošilhával, ta mobilita je skvělá věc, po každém stěhování svého aparátu jí oceňuji víc a víc.

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

144

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Dzzerza napsal:

in-ear a další zbytečná cajky

 Ale ale! Copa najednou, sv.ušák ne e? :-)

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

145

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Znate někdo značku Redsub? Díval jsem se že vyrábí i basytary. Co se týče aparátu - cenově velice zajímavé.. Otázka je, jak je to s kvalitou. Redsub

Fender precision player series sonic red
Fender precision special deluxe 
2x eden ex110 ( po dlouhé  době  shánění!)
Tc electronic bh 250
micromark 801
0 xLajků:

146

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

REDSub je obchoďáková značka pro Gear4music.com, takže to může dělat kdokoli (v Asii) dokonce různý řady různý favriky, něco jako Harley Benton pro Thomanna. Já mám jen obecnou zkušenost s její kytarovou podsekcí a to SubZero Rogue VI. Někde jsem dával fotky. Mám ten nástroj rád - materiály jsou docela kvalitní, ale má neduhy v rámci dokončovacích prací.

Amp na kterej se chci spolehnout bych osobně nekupoval (raději si připlatím za předimenzovanost součástek). Na jednu stranu je sympatické, že udávají RMS výkon, na druhou starnu je děsivá kombinace informací 


  • Speaker Output: Max 300W RMS @ 4Ω load

  • Speaker Output Impedance: Minimum 8Ω

 a jestli tam má téct 300 W RMS, takže takzvanej hudební (cirka špičky) je 600 W a na to mi pouze jackové zásuvky (TS) přijdou trošku riskantní.

0 xLajků:

147

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Co myslíte? 

LANEY DIGBETH DB500H Baskytarový hybridní zesilovač (kytary.cz)

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

148 Naposledy upravil: Aidamos (04. 02. 2022 16.04:06)

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Péčko napsal:

Co myslíte?

Dost se mi ten koncept líbí:

https://www.youtube.com/watch?v=1awN_NjDxso

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

149

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Péčko napsal:

Co myslíte?  LANEY DIGBETH DB500H Baskytarový hybridní zesilovač (kytary.cz)

sem na to tuhle tusim koukal teda jen virtualne a docela se mi to libilo ale je to velike na mne big_smile  
by mi to cumelo z nookovky .. 

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

150

Re: Méně známí výrobci basových aparátů

Trochu problém u těch Digbethů budou chybějící ochrana rohů. 

Fender PB US, JB MIM, JB MIM FL, MarleauxDiva fy Růžička, Spector Legend Classic 6, Palatino, Ibanez SRH500FL;
TCE250BH+Soundelirium 12UL, Hocke BT70+BN112M, Peavey/EVM15L+Peavey Mark III, Hocke BT120+Hocke B115, Hocke BN210, AldaxSPM250, Samson C-valve preamp...
0 xLajků: