101

Re: Jazz Bass nebo Precision Bass???

Matej napsal:
flachby napsal:

vyborny kopie dela Bach.

BaCH kytary nedělá,...všechny kytary pod značkou BaCH si nechávaj dělat v číně. smile 

interpretace slova dela v teto souvislosti muze byt zavadejici. Nicmene, delaj to vsechny!

0 xLajků:

102

Zkoušel jsem od Bacha straťáka a ten hraje výborně, takže bych se tomu ani nedivil.

JB MiM, PB MiM, Cort A4 OPN, JB SQVM70, PB (skládačka), JB (Skládačka), SQ VM VI, Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

103

Už nějakou dobu si sháním Precision a přes všechny zkušenosti je to trochu zakleté. Pokukuji po nové, Player MN, ale nemožnost si ji vyzkoušet mě odrazuje. Na druhou stranu, viděl jsem poslední práce z Mexika a vypadalo to mnohem lépe než kdy dřív. Basu chci mít taky trochu na testování preampů a snímačů, takže nějaké dražší nástroje nepřipadají v ůvahu.

0 xLajků:

104

df napsal:

viděl jsem poslední práce z Mexika a vypadalo to mnohem lépe než kdy dřív

 Jo souhlas, měl jsem MIM precla, serie Classic (dneska Vintera) z roku 2017 a zpracování bylo za mě naprosto OK. Teď mám Lakland Skyline 44-64 a ten je ještě o něco dál, hlavně co se HW týče a pro mě i skladbou dřev (jasanový tělo). Jinak pokud ti jde hlavně o testování preampů a snímačů, tak by bylo jepší jít spíš do nějakýho bazarovýho kusu, ne?

Lakland Skyline 44-64 s hlazenkama -> Audioevent Fatal Audio Destruction -> Defects fx Fuzz Fight Dekuxe -> Defects fx Atmosphere -> EHX Freeze -> Soundelirium HPF -> Darkglass Alpha Omega Ultra = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

105

Hastur napsal:

Jinak pokud ti jde hlavně o testování preampů a snímačů, tak by bylo jepší jít spíš do nějakýho bazarovýho kusu, ne?

 To ano, ale teď tam nic moc nebylo. Jsem taky trochu limitovaný tím, že se mi nechce jet 300km k někomu domů a zjistit, že to je pádlo. smile

0 xLajků:

106 Naposledy upravil: Atvečko (22. 02. 2021 14.40:26)

df napsal:

o ano, ale teď tam nic moc nebylo.

Škoda, prodával jsem před Vánocemi... a podle mě to bylo poslední MiMko co se tam objevilo. A před tím pul roku taky žádná sláva.

JB MiM, PB MiM, Cort A4 OPN, JB SQVM70, PB (skládačka), JB (Skládačka), SQ VM VI, Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

107

Atvečko napsal:

Škoda, prodával jsem před Vánocemi... a podle mě to bylo poslední MiMko co se tam objevilo. A před tím pul roku taky žádná sláva.

 Delší dobu pasu po nějaké Yamaha BB, ale zatím se nezadařilo.Líbila by se mi 434 nebo něco takového.

0 xLajků:

108

df napsal:

 Delší dobu pasu po nějaké Yamaha BB

 Tady je jedna fešanda k mání:
https://restauracja-gitar.pl/portfolio-posts/yamaha-bb-v-japan-1980s2100zl-545/

Music Man Club #10 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

109

radoozz napsal:

 Tady je jedna fešanda k mání:

 To je SS konfigurace a to není to, co hledám. Přece jen, Jazz Bass už mám.

0 xLajků:

110 Naposledy upravil: joko (23. 02. 2021 20.35:46)

Kdybys chtěl pětku, tak mám něco takového - https://kytary.cz/yamaha-bb235-rbr/HN183305/ akorát starší model bez pickguardu a s třípolohovým přepínačem snímačů. Je zastrčená ve zkušebně v koutě, vůbec už na ní nehraju. Čas od času si na ní vzpomenu a řeknu si, musím jí nafotit a dát na bazar a pak na to zase zapomenu... wink

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

111

Tak je to tenhle typ - Yamaha BB 415 Wine Red

https://baskytara.com/img/m/870/t/p1ev875lbj5pl1j261urc1g7i1p5m3.jpg

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

112

joko napsal:

Tak je to tenhle typ - Yamaha BB 415 Wine Red

Co bys za ní chtěl? Jeden z kluků co učím slap si chce pořídit pětku. Tuhle bych mu doporučil. wink

0 xLajků:

113

Ty jo, já nevim, za kolik se tak tohle v bazaru pohybuje... Známky používání má, ale zranění žádný... Je 6000 ok?

DRŽ HUDBU!
0 xLajků: