1

Téma: Jak zabalit basu

Zdravím, možná to tu téma již bylo, ale prosím o radu, kde sehnat krabici kam zabalit basu? Musím ji poslat poštou, a nemám ponětí kde sehnat krabici na baskytaru.

0 xLajků:

2

Re: Jak zabalit basu

v prodejně s obalovým materiálem koupit tabuli 5mm kartonu a poskládat

 

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

3

Re: Jak zabalit basu

Odkud jsi? Já mám jednu krabici doma - Hradec Králové

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

4

Re: Jak zabalit basu

Z Teplic v Čechách, trochu z ruky

0 xLajků:

5

Re: Jak zabalit basu

No, uvaž jestli ji nerozhodit na krk a tělo zvlášť do dvou balíčků. Bude to méně zranitelné. 

Fender PB US, JB MIM, JB MIM FL, MarleauxDiva fy Růžička, Spector Legend Classic 6, Palatino, Ibanez SRH500FL;
TCE250BH+Soundelirium 12UL, Hocke BT70+BN112M, Peavey/EVM15L+Peavey Mark III, Hocke BT120+Hocke B115, Hocke BN210, AldaxSPM250, Samson C-valve preamp...
0 xLajků:

6

Re: Jak zabalit basu

Gravity napsal:

Z Teplic v Čechách, trochu z ruky

Kdybys měl někoho kd jezdí kolem, není problém předat.

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

7

Re: Jak zabalit basu

Nebo zkusit v HN co tam mate jestli neco nemaji.nebo co to strelit i s gigbagem a pak uz to das do vetsiho kartonu nebo krabice vystlany bublinkama nebo papirem

Squier VM Precision V , OLP Tony Levin 5str. , OLP MM3 5str. , MTD Beast MM+J 5str. , Cort GB75 , Yamaha BB 300 84´MIJ , Taurus BL-1010 2x10 kombo, IBZ Promethean 3110U, HOTONE Ampero , Jolana KolorBass , AKG WMS 40 mini, IEM T.Bone IEM 200
Hraju - www.nonametribute.cz , Skafandr&Motyl
0 xLajků:

8

Re: Jak zabalit basu

Zeptej se v prodejně hudebních nástrojů. Někdy se stane, že si zákazník vezme basu bez krabice a ta krabice tam ve skladě zůstane.

Pearl Jazz Bass, Human Base OCN5, Fokus V 950, Jolana D BASS/Rickenbacker, Ibanez ATK 200, Ibanez ATK 400, Fender Precision Bass, Jolana IRIS BASS, El. kontrabas PALATINO, Aparáty AMPEG PF500/PF115HE, Aguilar 112, Marshall MB450H/MBC410,  HARTKE 7000, Ashdown ABM 500 EVOIII, ASHDOWN MINI 48, ASHDOVN 115,   Line6 LS 110, kabely Whirlwind,Fender a Monstercable.
0 xLajků:

9

Re: Jak zabalit basu

To mě napadlo, ale jsou zatím zavřené, a právě nemám vhodnou krabici, zkusím sehnat, díky za tipy.

0 xLajků:

10

Re: Jak zabalit basu

Klidně můžete zamknout

0 xLajků:

11

Re: Jak zabalit basu

Dzzerza napsal:
Gravity napsal:

Z Teplic v Čechách, trochu z ruky

Kdybys měl někoho kd jezdí kolem, není problém předat.

Bohužel nemám 

0 xLajků:

12

Re: Jak zabalit basu

Já myslím, že v tomto případě je nejjednodušší odšrouboval krk... Teda, pokud to není průchozí, to se pak blbě dává dokupy big_smile

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

13

Re: Jak zabalit basu

Nakonec jsem u známého v hudebninách sehnal krabici od basy

0 xLajků:

14

Re: Jak zabalit basu

Ivo napsal:

Já myslím, že v tomto případě je nejjednodušší odšrouboval krk... Teda, pokud to není průchozí, to se pak blbě dává dokupy big_smile

Chvilku jsem nad tím taky přemýšlel ale asi by kupující neměl radost že ji musí sestavit

0 xLajků: