1 Naposledy upravil: halapremek (19. 07. 2020 14.57:08)

Téma: Jaký jazz bass?

Ahoj. Před rokem jste mi skvěle poradili ohledně komba. Chtěl bych se vás zeptat na nějaké zkušenosti s JB řekněme v ceně do 10tis. 4 struny. Rozdíly ve váze, ve zvuku, v pohodlnosti hraní atd. Radši bych pasiv, ale třeba by mě i někdo mohl přesvědčit s aktivní. Nebo přitlačit nějakou kachli a shánět bazaroveho Fendera? Za pár týdnů bude dovolená, snad se dostanu do Thomanna si na pár hodin sednout a zkusit si ty nástroje, po kterých koukám. Díky

Fender JB MiM, Fender PB MiM, Cort B4
Fender Rumble 500 V3, Hartke KB12 kickback, Ashdown MAG300 410, Markbass Micromark 801, Warwick Bluecab30 a Bluecab 15, TC Electronic BQ 500
0 xLajků:

2

Re: Jaký jazz bass?

Možná se to zvrhne v nabídku nástrojů, které kdo má momentálně na prodej, tak začnu smile

Kamarádovi jsem před pár lety přes fóru koupil Tokaie (Japonsko, jedna z lepších značek), bílá barva. Datovat dle sériového čísla nelze, je to nástroj nejspíš z let 1970-1980. Hraje hodně vintage, nicméně výměnou snímačů by se dal zvuk určitě posunout (japonské snímače většinou nebyly nic extra).

Byl tam třeba udělat na začátku nějaký servis, cenová představa cca 12.000Kč (kamarád se posunul s nástrojem výš).

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
1 xLajků:

3

Re: Jaký jazz bass?

halapremek napsal:

Nebo přitlačit nějakou kachli a shánět bazaroveho Fendera?

Urcite bych koukal po bazaru po nejakym mexiku. Udela ti urcite lepsi sluzbu. Pripadne po zde mnohokrat vychvalovanem starsim Squieru VM. (informovanejsi ti urcite poradi ktere roky nebo fabrika byly ty dobry kusy).

Fender JB62RI CIJ 97´ (fretless) -> Feedbacker (send) -> Distortion -> Fuzz -> Freeze -> Delay - > Reverb -> Feedbacker (return) -> Preamp/DI  = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

4

Re: Jaký jazz bass?

Hastur napsal:
halapremek napsal:

Nebo přitlačit nějakou kachli a shánět bazaroveho Fendera?

Urcite bych koukal po bazaru po nejakym mexiku. Udela ti urcite lepsi sluzbu. Pripadne po zde mnohokrat vychvalovanem starsim Squieru VM. (informovanejsi ti urcite poradi ktere roky nebo fabrika byly ty dobry kusy).

Díky. Squier VM je jedna z těch, co bych rád vyzkoušel, ale to už mi asi ujel vlak.

Fender JB MiM, Fender PB MiM, Cort B4
Fender Rumble 500 V3, Hartke KB12 kickback, Ashdown MAG300 410, Markbass Micromark 801, Warwick Bluecab30 a Bluecab 15, TC Electronic BQ 500
0 xLajků:

5 Naposledy upravil: Atvečko (19. 07. 2020 17.36:07)

Re: Jaký jazz bass?

Doporučuju javorovýho squiera VM70, čím starší tím lepší. Ideálně ještě se snímačema Duncane Designed. Objevují se pořád, ale rychle mizí, musíš bejt urputnej a rychlej smile

Už jsem jich měl pět, vždycky ho prodám a pak se mi po něm nějak zasteskne... ale ty novější ročníky už nějak nejsou to ono, jednak do toho začali dávat jiný snímače a druhak se změnila technologie výroby krku.  Aktuáně se to jmenuje (v novotě) Classic Vibe

Variantou může být i starší model Classic Vibe (ale ty jsou z lípy), úplně špatnej nebyl ani standard (později přejmenovanej na VM60-agatis) (oba tak 10 let starý). Pokud vysloveně  nutně nepotřebuješ mít olšový tělo, zbytečně bych se nepachtil po MiM. Ty nový Squiery už jsou vetšinou z topolu a snímače špatný...

Jo a na bazaru je čínskej Fender Modern Player JB, kdyby ho pán ještě výrazne slevil, možná by to nebyla úplně špatná varianta. 

https://hudebnibazar.cz/prodam-baskytaru-fender-jazz-bass/ID319432/

 

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

6

Re: Jaký jazz bass?

Přiklonil bych se k MIM. Dá se sehnat za slušný peníz, bez velké ztráty se dá prodat. Kvalitativně bude jako to VM, ale na hlavě je "to správné" logo.
A nebo trošku přitlačit a vzít Sandberga Electru. Do starožitných japonců bych nešel, pokud nevíš, co přesně chceš. Je kolem nich hodně příběhů pro hejly, ale často se pak válí po bazarech a nikdo je nechce.

0 xLajků:

7

Re: Jaký jazz bass?

CzechJoker napsal:

Přiklonil bych se k MIM. Dá se sehnat za slušný peníz, bez velké ztráty se dá prodat.

+666

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

8

Re: Jaký jazz bass?

CzechJoker napsal:

Přiklonil bych se k MIM. Dá se sehnat za slušný peníz, bez velké ztráty se dá prodat. Kvalitativně bude jako to VM, ale na hlavě je "to správné" logo.
A nebo trošku přitlačit a vzít Sandberga Electru. Do starožitných japonců bych nešel, pokud nevíš, co přesně chceš. Je kolem nich hodně příběhů pro hejly, ale často se pak válí po bazarech a nikdo je nechce.

Tak to cítím taky. Koukám po tom Mexiku déle. Ten dotaz jsem myslel spíš i jako porovnání různých JB co se týče váhy, pohodlnosti atd. Mám Cort B4 a nějaký squier relic (bez nápisů, jen soudě dle destičky šroubů krku) a B4 je o dost lehčí, je i pohodlnější, hraní Používám ji do country atd. Teď jsem začal v SKA kapele a tam mi víc sedí ten JB, jen kdyby ještě byl tak lehký a pohodlný jak ta B4.

Fender JB MiM, Fender PB MiM, Cort B4
Fender Rumble 500 V3, Hartke KB12 kickback, Ashdown MAG300 410, Markbass Micromark 801, Warwick Bluecab30 a Bluecab 15, TC Electronic BQ 500
0 xLajků:

9

Re: Jaký jazz bass?

Jestli chceš lehký, neboj se té lípy, ze které jsou ti Japonci. I do ska si myslím, že by to nemuselo být špatné.

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

10

Re: Jaký jazz bass?

Hastur napsal:

Pripadne po zde mnohokrat vychvalovanem starsim Squieru VM. (informovanejsi ti urcite poradi ktere roky nebo fabrika byly ty dobry kusy).

halapremek napsal:

Díky. Squier VM je jedna z těch, co bych rád vyzkoušel, ale to už mi asi ujel vlak.

mne se jeden doma vali .. smile teda trochu predelanej .. Mechaniky Hipshot ultralite (lic.), snimace DiMarzio dp 123, nulak Tusq, cernej no name controlplate a lehce masivnejsi cerna kobylka .. 
jeste   mne trochu sralo jak ma svetlou hlavu a hmatnik tak je to lehce ne moc pekne piprelakovany big_smile natonovynym polyuretanem co mi zbyl z refinishe meho prvniho ASATu .. a ma navic diru vzadu na cudl kdyz sem si zkousel hrat s vyvazenim, nez sem tam dal ty ultralite..
Je to este ten starej celojavor, made in indonesia kupoval sem ho novej z kytar nebo muzikeru nekdy v roce 2012/13?  
https://baskytara.com/img/m/433/t/p1a95mg6ra1t3dv33mhl1q2b14349.jpghttps://baskytara.com/img/m/433/t/p1a95mg6r8ab516uaa2p90kvl33.jpghttps://baskytara.com/img/m/433/t/p1a95mg6raddi1linrmf12oqsoj7.jpghttps://baskytara.com/img/m/433/t/p1a939an2k8d21hvh10snlg11k054.jpg
ty obrazky jdou starsi smile mela ho leta pucenej kamaradka.. puvodni snimace uz nemam a mechaniky taky ne .. kdyby byl zajem tak za  +-10 bych ho poslal dal..  

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

11 Naposledy upravil: m3 (20. 07. 2020 14.29:39)

Re: Jaký jazz bass?

halapremek napsal:

Teď jsem začal v SKA kapele a tam mi víc sedí ten JB, jen kdyby ještě byl tak lehký a pohodlný jak ta B4.

 :D ska sem na to hral big_smile i sem ho mel na tour po nemecku smile ..  

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

12

Re: Jaký jazz bass?

m3: kdybys byl ochoten prodat jen snímače (Dimarzia), tak bych se nebránil smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

13

Re: Jaký jazz bass?

D.a.l.i napsal:

m3: kdybys byl ochoten prodat jen snímače (Dimarzia), tak bych se nebránil

to bych pak mel deravou basu big_smile ty puvodni seymury jsou davno v nakem sx-ku nebo co to tehda Matej upgradoval..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

14

Re: Jaký jazz bass?

ted je jeden stejnej VM jak ten muj teda s puvodnim osazeni za 8 na FB .. 

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

15

Re: Jaký jazz bass?

m3 napsal:

za 8 na FB

 za 8 je to brutal...  

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

16 Naposledy upravil: halapremek (23. 07. 2020 20.32:11)

Re: Jaký jazz bass?

Díky všem za příspěvky.

Brutal? Nepopírám, že mě zrovna tyhle basy dlouho zajímají. Bohužel bych to potřeboval někdy zkusit vzít do ruky.

 

Fender JB MiM, Fender PB MiM, Cort B4
Fender Rumble 500 V3, Hartke KB12 kickback, Ashdown MAG300 410, Markbass Micromark 801, Warwick Bluecab30 a Bluecab 15, TC Electronic BQ 500
0 xLajků:

17 Naposledy upravil: Atvečko (24. 07. 2020 11.05:02)

Re: Jaký jazz bass?

halapremek napsal:

Brutal?

 8 bych za ní nedal. První jsem koupil sice za 8, ale s Gotoh a Symour Duncan Antiquity II, druhou za 5500 ale v raritní barvě,  pětky za 6k a 4,5k  a tu poslední, na kterou ted občas hraju, asi za 6, nebo tak nějak, protože jsem ji potřeboval hned mít :-)

A to nesomruju, akceptuju nabídku...

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

18

Re: Jaký jazz bass?

Tak nový squier CV 70s je za 10k, takže chtít za starší srovnatelný nástroj 8k mi přijde moc. Kolem 6,5k by se nad tím dalo uvažovat.

Fender USA Standard JB, Squier CV 70s JB
GK 700RB-II/210, GK 210RBH, ručně dělané 8" kombo "Kulíšek"
Ein Bassspieler, guter Verstärker. Einfach klug smile
profil: http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=6821
0 xLajků:

19

Re: Jaký jazz bass?

Atvečko napsal:
halapremek napsal:

Brutal?

 8 bych za ní nedal. První jsem koupil sice za 8, ale s Gotoh a Symour Duncan Antiquity II, druhou za 5500 ale v raritní barvě,  pětky za 6k a 4,5k  a tu poslední, na kterou ted občas hraju, asi za 6, nebo tak nějak, protože jsem ji potřeboval hned mít :-)

A to nesomruju, akceptuju nabídku...

Jo, to jsou podstatně příznivější ceny. Četl jsem tu, že ty CV 70 nejsou už tak povedené, oproti starším VM, tak netuším, jestli lze úplně takhle srovnávat. V tom se rád nechám poučit. Ono pročítání zdejších vláken je celkově poučné, když se s tím člověk osobně nesetkal. 

Jinak pánové, přiznejte se. Kdo mi vyfoukl toho bílého Fendera Standart JB MiM, co byl před pár týdny na hudebním bazaru z Liberce?

Fender JB MiM, Fender PB MiM, Cort B4
Fender Rumble 500 V3, Hartke KB12 kickback, Ashdown MAG300 410, Markbass Micromark 801, Warwick Bluecab30 a Bluecab 15, TC Electronic BQ 500
0 xLajků:

20

Re: Jaký jazz bass?

Atvečko napsal:

Jo a na bazaru je čínskej Fender Modern Player JB, kdyby ho pán ještě výrazne slevil, možná by to nebyla úplně špatná varianta.  ">https://hudebnibazar.cz/prodam-baskytar … 19432/


 Teď je za necelých 9 tisíc. Nevím, za kolik ho měl předtím, ale za tuhle cenu by to nemuselo být špatný.

Fender JB62RI CIJ 97´ (fretless) -> Feedbacker (send) -> Distortion -> Fuzz -> Freeze -> Delay - > Reverb -> Feedbacker (return) -> Preamp/DI  = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

21

Re: Jaký jazz bass?

Atvečko napsal:

8 bych za ní nedal.

Gasi napsal:

Kolem 6,5k by se nad tím dalo uvažovat.

 btw ja sem tu svoji taky tak cca nacenil  5-6 basa 4 snimace +mechaniky .. nova ted  cca 10, snimace 3000, mechaniky 2000 ..  tj 15 z toho 60% 10  smile 

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

22

Re: Jaký jazz bass?

halapremek napsal:

Četl jsem tu, že ty CV 70 nejsou už tak povedené, oproti starším VM, tak netuším, jestli lze úplně takhle srovnávat

Jsou tam jiný snímače a celkově se mi (čistě subjektivně) ty starší kusy VM zdály příjemnější, taky měly jinak lakovanej krk (satin). Ale jinak to byly srovnatelný a výborný kytary. S přejměnováním řady na CV došlo i ke změně materiálu těla, už není z javoru ale z topolu (neplatí pro pětky, ty jsou pořád celojavor). Nicméne pořád bych to srovnával smile

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

23 Naposledy upravil: Atvečko (24. 07. 2020 18.09:49)

Re: Jaký jazz bass?

Hastur napsal:

Teď je za necelých 9 tisíc. 

Ta kytara se doprodávala v novotě za 12 a nemyslím si, že by byla lepší než diskutovaný SQJBVM70. Bonus je logo a mínus netradiční snímače. 8-8,5 myslím cajk.

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

24

Re: Jaký jazz bass?

Atvečko napsal:
halapremek napsal:

Četl jsem tu, že ty CV 70 nejsou už tak povedené, oproti starším VM, tak netuším, jestli lze úplně takhle srovnávat

Jsou tam jiný snímače a celkově se mi (čistě subjektivně) ty starší kusy VM zdály příjemnější, taky měly jinak lakovanej krk (satin). Ale jinak to byly srovnatelný a výborný kytary. S přejměnováním řady na CV došlo i ke změně materiálu těla, už není z javoru ale z topolu (neplatí pro pětky, ty jsou pořád celojavor). Nicméne pořád bych to srovnával smile

Ok díky. Nemám přehled o materiálech, vlastnostech dřev, o snímačích, ani HW atd. Takže jsem trochu pozadu v takových diskusích. Asi bych tu měl trávit víc času

Fender JB MiM, Fender PB MiM, Cort B4
Fender Rumble 500 V3, Hartke KB12 kickback, Ashdown MAG300 410, Markbass Micromark 801, Warwick Bluecab30 a Bluecab 15, TC Electronic BQ 500
0 xLajků:

25

Re: Jaký jazz bass?

halapremek napsal:

Takže jsem trochu pozadu v takových diskusích

 Já jsem na tuhle kytaru trochu úchylnej o těch ostatních vím taky kulový smile

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

26

Re: Jaký jazz bass?

Atvečko napsal:
Hastur napsal:

Teď je za necelých 9 tisíc. 

Ta kytara se doprodávala v novotě za 12 a nemyslím si, že by byla lepší než diskutovaný SQJBVM70. Bonus je logo a mínus netradiční snímače. 8-8,5 myslím cajk.

Mě jsem to MP, tak nějak to plus mínus hraje, co mi ale vadilo je ta tíha, měla pět kilo a něco.

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

27

Re: Jaký jazz bass?

litrfree napsal:

Mě jsem to MP, tak nějak to plus mínus hraje, co mi ale vadilo je ta tíha, měla pět kilo a něco.

Skvělý poznatek. Díky. To mi docela štve v netshopech, že neuvádí váhy u nástroje. Ono hrát řekněme 5h je příjemnější s lehčím nástrojem (ona ta váha a pohodlnost hry je i v prvotním dotazu). Ten můj relic JB se taky pronese. Mám ho ve zkušebně a na 5h tahám tu podstatně k méme zdraví ohleduplnější B4. Celkově jsem s tou B4 spokojen. Poslední dobou ji ale radši hraju v pasivu (po přepojení elektroniky podle návodu, který jsem zde před časem taky našel, ten pasiv je plnohodnotný - štvala mě ta potřeba baterie i pro pasiv). Takže tenhle komentář je přesně to, co jsem k tomu nástroji potřeboval.

Fender JB MiM, Fender PB MiM, Cort B4
Fender Rumble 500 V3, Hartke KB12 kickback, Ashdown MAG300 410, Markbass Micromark 801, Warwick Bluecab30 a Bluecab 15, TC Electronic BQ 500
0 xLajků:

28 Naposledy upravil: Atvečko (24. 07. 2020 21.09:15)

Re: Jaký jazz bass?

litrfree napsal:

měla pět kilo a něco.

Ten Squier je taky celkem těžká váha...  

Jazz 5   4,9     Jazz 4   4,5

Viz vlákno - zvažte si svoji krásku

Jinak souhlas Cort je na tohle výbornej (mám A4 a je to paráda, i když na 1,9 Hofnerku to nemá).   Z fenderoidů je z tohohle pohledu lepší precl ( cca 4 kila)

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

29

Re: Jaký jazz bass?

A nebo ty puvodni Squiery CV. Ty maji tela z lipy a ta je lehka. Nebo hledat bahenni jasan, ale v tehle cenovce asi JB nesezenes.

Fender JB62RI CIJ 97´ (fretless) -> Feedbacker (send) -> Distortion -> Fuzz -> Freeze -> Delay - > Reverb -> Feedbacker (return) -> Preamp/DI  = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

30

Re: Jaký jazz bass?

Atvečko napsal:

Viz vlákno - zvažte si svoji krásku

Skvěle, to vlákno jdu najít.

Fender JB MiM, Fender PB MiM, Cort B4
Fender Rumble 500 V3, Hartke KB12 kickback, Ashdown MAG300 410, Markbass Micromark 801, Warwick Bluecab30 a Bluecab 15, TC Electronic BQ 500
0 xLajků:

31

Re: Jaký jazz bass?

https://baskytara.com/topic1924-zvazte-si-svou-krasku.html

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

32

Re: Jaký jazz bass?

halapremek napsal:

To mi docela štve v netshopech, že neuvádí váhy u nástroje.

 Ono to dost dobre nejde, drevo je prirodni material a stejna basa ze stejneho dreva muze vazit dost jinak, moje jasanove GL ASATy maj rozptyl cca 3.8-4.6 kg .. a treba moje L2000 vazi 4kila a to co ma ted paparzi 5.3.. big_smile
A v tech e-shopech casto nabizi nastroje co sou skladem buhvikde... a i kdyz to maj na krame tak jsou ne vzdy ochotni to hodit na vahu hmm .. a i kdyz hodi tak se muze stat ze tu zvazenou prodaji a tobe prijde jina ..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
1 xLajků:

33

Re: Jaký jazz bass?

Jak je to se sériovými čísly těch Fenderu, pánové? Zkoušel jsem zadat jeden z hudebniho bazaru a na tom webu mi to píše, že nic nenalezeno. Kde dělám chybu?

Fender JB MiM, Fender PB MiM, Cort B4
Fender Rumble 500 V3, Hartke KB12 kickback, Ashdown MAG300 410, Markbass Micromark 801, Warwick Bluecab30 a Bluecab 15, TC Electronic BQ 500
0 xLajků:

34

Re: Jaký jazz bass?

halapremek napsal:

Zkoušel jsem zadat jeden z hudebniho bazaru

Který konkrétně?

halapremek napsal:

na tom webu mi to píše, že nic nenalezeno

Na kterém?

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

35

Re: Jaký jazz bass?

Na webu Fenderu je potreba napsat ty pismena VELKY, jinak ti to nenajde (alespon takova je moje zkusenost).

Fender JB62RI CIJ 97´ (fretless) -> Feedbacker (send) -> Distortion -> Fuzz -> Freeze -> Delay - > Reverb -> Feedbacker (return) -> Preamp/DI  = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

36

Re: Jaký jazz bass?

Hastur napsal:

Na webu Fenderu je potreba napsat ty pismena VELKY, jinak ti to nenajde (alespon takova je moje zkusenost).

Ano, to tam píšou. Přesto se mi to nedaří. Jedná se mi o https://hudebnibazar.cz/fender-jazz-bass-mim/ID321669/ . Jde to někomu? mask

Fender JB MiM, Fender PB MiM, Cort B4
Fender Rumble 500 V3, Hartke KB12 kickback, Ashdown MAG300 410, Markbass Micromark 801, Warwick Bluecab30 a Bluecab 15, TC Electronic BQ 500
0 xLajků:

37 Naposledy upravil: Aidamos (27. 07. 2020 18.22:05)

Re: Jaký jazz bass?

halapremek napsal:
Hastur napsal:

Na webu Fenderu je potreba napsat ty pismena VELKY, jinak ti to nenajde (alespon takova je moje zkusenost).

Ano, to tam píšou. Přesto se mi to nedaří. Jedná se mi o https://hudebnibazar.cz/fender-jazz-bass-mim/ID321669/ . Jde to někomu? mask

Zadám MZ1118138 a zvolím Mexican Made a vypadne mi 2001-2002: https://www.guitardaterproject.org/fender.aspx

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

38

Re: Jaký jazz bass?

Aidamos napsal:
halapremek napsal:
Hastur napsal:

Na webu Fenderu je potreba napsat ty pismena VELKY, jinak ti to nenajde (alespon takova je moje zkusenost).

Ano, to tam píšou. Přesto se mi to nedaří. Jedná se mi o https://hudebnibazar.cz/fender-jazz-bass-mim/ID321669/ . Jde to někomu? mask

Zadám MZ1118138 a zvolím Mexican Made a vypadne mi 2001-2002: https://www.guitardaterproject.org/fender.aspx

Tak jsem si alespoň ověřil, že jsem jelito. Díky. Zase o něco chytřejší.

Fender JB MiM, Fender PB MiM, Cort B4
Fender Rumble 500 V3, Hartke KB12 kickback, Ashdown MAG300 410, Markbass Micromark 801, Warwick Bluecab30 a Bluecab 15, TC Electronic BQ 500
0 xLajků:

39

Re: Jaký jazz bass?

halapremek napsal:

Tak jsem si alespoň ověřil, že jsem jelito.

To snad ani ne, třeba na těch Fender stránkách mi to taky nic nenašlo, jestlis použil tyhle: https://www.fender.com/product-registration/serial-search

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

40 Naposledy upravil: halapremek (27. 07. 2020 20.47:32)

Re: Jaký jazz bass?

Aidamos napsal:
halapremek napsal:

Tak jsem si alespoň ověřil, že jsem jelito.

To snad ani ne, třeba na těch Fender stránkách mi to taky nic nenašlo, jestlis použil tyhle: https://www.fender.com/product-registration/serial-search

Ano, použil, ale jinou alternativu jsem nezkusil. Docela nad tím kouskem uvažuji, ale bohužel se z Chebu do Brna neutrhnu vyzkoušet. Spojku z Brna ale mám.

Fender JB MiM, Fender PB MiM, Cort B4
Fender Rumble 500 V3, Hartke KB12 kickback, Ashdown MAG300 410, Markbass Micromark 801, Warwick Bluecab30 a Bluecab 15, TC Electronic BQ 500
0 xLajků:

41

Re: Jaký jazz bass?

halapremek napsal:

Docela nad tím kouskem uvažuji, ale bohužel se z Chebu do Brna neutrhnu vyzkoušet. Spojku z Brna ale mám.

ahoj, spojku z brna máš i ve mě. je to můj inzerát. prodávám to za kámoše co není tady na foru ani se nepohybuje na bazarech. ale mluvili jsme spolu po telefonu :--) cena je 13tis vč. gigbagu.

0 xLajků:

42

Re: Jaký jazz bass?

spaceman8 napsal:
halapremek napsal:

Docela nad tím kouskem uvažuji, ale bohužel se z Chebu do Brna neutrhnu vyzkoušet. Spojku z Brna ale mám.

ahoj, spojku z brna máš i ve mě. je to můj inzerát. prodávám to za kámoše co není tady na foru ani se nepohybuje na bazarech. ale mluvili jsme spolu po telefonu :--) cena je 13tis vč. gigbagu.

Ano, mluvili jsme spolu. Spojku jsem myslel člověka, co pojede do Chebu. Budu mu volat kolem páté, pak se ozvu. Bezva, říkal jsem si, jestli se tu objevis.

Fender JB MiM, Fender PB MiM, Cort B4
Fender Rumble 500 V3, Hartke KB12 kickback, Ashdown MAG300 410, Markbass Micromark 801, Warwick Bluecab30 a Bluecab 15, TC Electronic BQ 500
0 xLajků: