1

Téma: Zpíváte s basou?

Jen by mne tak zajímalo jestli zpíváte s basou?  Jsem bývalý kytarista, ale někdy se mi zdá, že je to zpívání lepší než s kytarou. Ovšem když mi pan kolega kytarista začne nestíhat doby nebo plete akordy tak to je teda porod.

0 xLajků:

2

Re: Zpíváte s basou?

Zpívám jednu písničku s basou ale ta je hrozně jednoduchá tak s tou nemam problém, jinak dělám vokály někde vobčas zařvu.

Basy: OLP MM3 Natural, Jolana D-bass se snímači Basslines
Aparat: Mesa BASS 400+ by Rockwell, Gallien-Krueger NEO410, Korg DTR 1000, Behringer BX600
Efekty: MXR Bass D.I.+, Behringer - Bass Chorus, Beta-Aivin - Bass Eq. 3x , Digital Reverb, MultiEffect.
Kabeláž: Planet Waves
Struny: D´Addario (.050-.135) & Ernie Ball (.045-.105)
0 xLajků:

3

Re: Zpíváte s basou?

Dřív jsem zpíval s kytarou, dneska spíš s basou a zdá se mi to jednodušší z hlediska rytmu. Naopak je to těžší z hlediska intonace.

0 xLajků:

4

Re: Zpíváte s basou?

Zásadně nezpívám...:)Ne to se opravdu nedá, jsem soudný člověk a můj zpěv je prostě falešný - nemůžu si pomoci. Ve studiu se to dá, ale live se neodvážím, přece to nebudu zbytku kapely kazit...raději si odvedu na 100% svou práci a jsme všichni spokojení.

0 xLajků:

5

Re: Zpíváte s basou?

já bych si jako bejvalej kytarysta rád zazpíval,ale s basou to nezvládám,ne intonačně,ale je to jako když jsem začínal na kytaru. Co brnknutí,to slabyka. Nedokážu při hře ani kejvnout kytarystovi,na souhlas,že bude třeba místo sloky znovu ref. a on bude hrát sólo. No snad se to jednou naučím....

Mé poslání je být nenáviděn, srát lidi ze všech sil a být ignorován. Vaše smůla je, že jsem velmi vytrvalej běžec smile
0 xLajků:

6

Re: Zpíváte s basou?

No já zpivam.ale kdyz hraju bez bubenika jen kytary a ja tak zpivat nemuzu protoze se me kluci drzej a ja pak nevnimam rytmus...

Matěj Kalina Basák kapely Lehká Žíně (Kopie MM od Fire + Tranzistorový aparat 300w , 15' , Made in home)
0 xLajků:

7

Re: Zpíváte s basou?

Pokouším se s basou zpívat ale moc se mi to nedaří protože nedokážu potom držet rytmus. sad

Take this life - make it yours.
0 xLajků:

8

Re: Zpíváte s basou?

Původně jsem v kapele zpíval a občas se držel kytary, abych tam nebyl jako úplnej vocas, ale teď s basou si to nedám. Přijde mi to neskutečnej hardcore. Zvládám to, když si hraju stejnou melodii. Ale kombinovat vyhrávky se zpěvem a ještě držet s bubeníkem rytmus.. Souhlasim s Gazelle, že radši pořádně odehrát basu, než napůl hrát a napůl zpívat. To si radši zazpívám ve sboru bas při pěkných renesančních skladbách (fakt jo - bez prdele:-))Smekám před basistema-zpěvákama.

Cort action bass, Fender Jazz Bass,  Fender Rumble 100W, Gallien Kreuger 100
Žena je zdokonalený Ďábel...
0 xLajků:

9

Re: Zpíváte s basou?

Přesně jak říká Filio z Ve3. Taky když třebahraju osminy tak to zvládám ale když tam mám hrát nějaký vyhrávky tak se ztrácím.

Take this life - make it yours.
0 xLajků:

10

Re: Zpíváte s basou?

pepe:ch, ch, rokenrol to není sranda:-))

Cort action bass, Fender Jazz Bass,  Fender Rumble 100W, Gallien Kreuger 100
Žena je zdokonalený Ďábel...
0 xLajků:

11

Re: Zpíváte s basou?

To Filio z Ve3: asi to všechno nechám na zpěvákovi a vobčas si zařvu. big_smile

Take this life - make it yours.
0 xLajků:

12

Re: Zpíváte s basou?

Ac stary tema, musim neco dodat ze ssvy zkusenosti. Myslim, ze nebudu prehanet, kdyz reknu, ze sem relativne slusnej zpevak. Ale pouze prumernej basak. A jelikoz krome nasi mamky (rodily slovenky) a me u nas zpivat nikdo neumi, taxem to odsral ja. A ja sem taky ten, kerej s konecnym slovem rekne, esi se to hrat bude, nebo ne. Vybiram si zasadne rokec nebo naky sestnactiny na jedny note. Nemam problemy s intonaci, ale s rytmem - dyz to prezenu, taxe skoro neda zahrat trioly ve dvou taktech, kdyz k tomu zpivam uplne mimo, ze jo. Ale musim rict, ze je to jen o treningu. Naucil sem se jednu pisnicku - Uz nevim presne co to bylo, ale mam pocit, ze tam byl Schellinger, ze zpev byl slusnej narez a basu sem stihal jen tak tak - sice sem to cvicil skoro pul roku, ale vysledek stal (z my strany za to), skoda, jen ze bicman to vzal na lehkou vahu...

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

13

Re: Zpíváte s basou?

To jsi na tom pořád líp než já - průměrnej basák a silně podprůměrnej zpěvák smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

14

Re: Zpíváte s basou?

Tak to jsme na tom Figi podobne, jsem relativne slusnej zpevak a prumernej basak smile
Ale nouze me uci a uci housti basu ke zpevu... takze jak rikas - hlavni je trenink... a tak to mas se vsim smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

15

Re: Zpíváte s basou?

zpívám sbory, sólově bych si troufl jen na lehčí věci, a to jak  s basou tak se zpěvem, někdy mi dělá dost problém nadrtit zpěv, když je basa o něco složitější, ale snažímse pomoct našemu zpěvákovi, jsem taky jedinej:)

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

16

Re: Zpíváte s basou?

tak to sem na tom asi nejhůř hodne podprůmernej zpěvak a špatnej basak ale stou basou to snad nak pude asi to chce cas .....a mozna i lepší nastroj

0 xLajků:

17

Re: Zpíváte s basou?

Ver mi, ze dyz si rad zazpivas v hospode, ve sprse, po ceste do prace a jinde, tak ti to taky dost da, ale neves hlavu. Zadnej Motorhead nejsem.
Figi

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

18 Naposledy upravil: Dante (08. 01. 2007 23.25:00)

Re: Zpíváte s basou?

Take jsem byl ve sborech, bas :], ted delam jeden vokalne-perk. projekt bud zpev nebo basa, ale i z te nejmensi ucty k hudebnimu citeni plysaku v mem byte jsem to nezkousel ani o samote dat dohromady :] A sebevrah take nejsem, az budu hluchej dej se vule bozi, ale do te doby. Obdivuju ty, co to dokazou Takovej Sting, nekamenujte me, ale to je trida :]

CEILIN KAT IZ WATCHIN U MASTERBATE
0 xLajků:

19

Re: Zpíváte s basou?

mno, ja si myslim, ze je vseobecne lepsi soustredit se na jednu vec, ale kdyz to chce nekdo delat oboji, tak taky dobry... Pro me a lidi co znam mam dojem, ze kdyz se clovek (prumernych schopnosti) musi soustredit na oboji, tak ani jedno ani druhe nemuze delat na 100pct. Nase zpevacka drive jeste hrala na kytaru. Od doby, co ji opustila sel jeji zpev ale vyrazne nahoru.

Ibanez SR1305PM | Fokus V950 fretless | SWR Studio 220 | Carvin RL210 "Red Eye"

http://imagegen.last.fm/lastfmplain/recenttracks/5/j4ro.gif
0 xLajků:

20

Re: Zpíváte s basou?

Dante napsal:

Takovej Sting, nekamenujte me, ale to je trida :

Kamenovat nebudu, Sting opravdu trida je. Ze nehraje technicky promaklou basu nic neznamena, basak je vyborny (kdo ho videl/slysel nazivo ujet do jazzove improvizace tak musel byt stejne prekvapeny jako ja)....a zpevak taky

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

21

Re: Zpíváte s basou?

Figi napsal:

Zadnej Motorhead nejsem.

Tak zrovna Lemmyho vokál je to jediný, co zvládnu... ale pak dva dny chrchlám smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

22

Re: Zpíváte s basou?

Haha! Ja to sice este nezkousel, ale myslim ze by to mohla bejt prdel. Abych byl konkretnejsi, tak sem ted odmit zahrat a zaroven zazpivat Back in Black. Zazpival bych to, fklidu to i zahraju, ale dokupy mi to neslo...

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

23

Re: Zpíváte s basou?

jo, jo Sting je třída, jak říká Spider, jehobasanení nějak technicky bravurní a je pro většinu zahratelná, ale je velmi dobrá, v tom, co dělá a jako zpěvák, no tak o tom se snad ani nemusíme bavit. Navíc prej se mají dát dohromady POLICE na nějaký koncertíky, snad je uvidíme i tady, to by stálo určitě za to:)

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

24

Re: Zpíváte s basou?

na zpivani a hrani bych potreboval dva mozky jako Claypool, navic hraju blbe a zpivam jeste hur, oboji dohromady by se nedalo poslouchat uz vubec smile

Fender Precision Bass 1975, SOUNDCITY 200+, AmpegSVT412, CryBaby105Q
oblibene fraze: olse, javor, jasan, japan, nikl, ferrit, ECC832, ECC83, ECC82, ECC81, KT88, EL34
0 xLajků:

25

Re: Zpíváte s basou?

Asi tak... smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

26

Re: Zpíváte s basou?

Harvey58 napsal:

na zpivani a hrani bych potreboval dva mozky jako Claypool, navic hraju blbe a zpivam jeste hur, oboji dohromady by se nedalo poslouchat uz vubec smile

Krom toho ma Les Claypool este unikatni hlas. To jen abych to zkompletoval - tak asi tak...

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

27

Re: Zpíváte s basou?

A co tak Gedy Lee

LEE HOOKER,  PEAVEY SPECTRUM ANALOG FILTER, EH MICROSYNTH, KORG X-911, FENDER MUSTANG FLOOR, MINIPOPS
0 xLajků:

28

Re: Zpíváte s basou?

Geddy je taky dobrej kastrát smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

29

Re: Zpíváte s basou?

Nedokážu se plně soustředit na obě věci najednou a to hlavně při jamu. Jinak, když vytvořím skladbu a něco k ní zpívám, tak to pak už jde. Podle mě je o dost těší hrát dobře rytmicky na basu a zpívat, nežli třeba kytara+zpěv, ale záleží na konkrétní skladbě.

Ti, kterým to jde dobře a rád poslouchám: RICHARD BONA, LES CLAYPOOL, PAUL McCARTNEY

0 xLajků:

30

Re: Zpíváte s basou?

takovejch je, ale to uz tu nekde taky bylo v jinym threadu

Fender Precision Bass 1975, SOUNDCITY 200+, AmpegSVT412, CryBaby105Q
oblibene fraze: olse, javor, jasan, japan, nikl, ferrit, ECC832, ECC83, ECC82, ECC81, KT88, EL34
0 xLajků:

31

Re: Zpíváte s basou?

subroofer napsal:

Nedokážu se plně soustředit na obě věci najednou a to hlavně při jamu. Jinak, když vytvořím skladbu a něco k ní zpívám, tak to pak už jde. Podle mě je o dost těší hrát dobře rytmicky na basu a zpívat, nežli třeba kytara+zpěv, ale záleží na konkrétní skladbě.

Ti, kterým to jde dobře a rád poslouchám: RICHARD BONA, LES CLAYPOOL, PAUL McCARTNEY

ty máš basu na sekeru? to by mě trochu sralo...

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

32 Naposledy upravil: mikulik (11. 01. 2007 14.50:36)

Re: Zpíváte s basou?

Hehe... asi minutu jsem přemejšlel, než jsem to pochopil smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

33

Re: Zpíváte s basou?

S kytarou jsem zpívával, v první kapele coby "lead vocas" a "bekař" kytarista a vůbec mi to nedělalo problémy. Teď se s tím co hraju na basu nedá zpívat vůbec, takže halekám akorát tak se španělou po hospodách :-)

Fender USA Standard Precision, Ampeg SVT350H, SVT410HLF, BA-110
Fender USA Stratocaster, Fender MEX Telecaster, Marshall 1987x, 1960AX
a spousta dalších krámů
Obě ruce levé
0 xLajků:

34

Re: Zpíváte s basou?

Jenich napsal:

ty máš basu na sekeru? to by mě trochu sralo...

Už ne, minulej rok jsem ji zplatil :-)

0 xLajků:

35

Re: Zpíváte s basou?

Zpívám, ale rači si vemu ke zpěvu španělu, u basy v některejch písničkách "hrkám" podle rytmu basy. Mám recept :
a) Nadrtím to (eště sem nepřekonal lenost takže nic)
b) Zjednoduším basu a zpěv je ucházející (nejčastějc používám)
c) Jenom připrdlávám sólovýmu zpěvákovi v   refrénech                                 
                                                    (to koktání podle basy tam vobčas i perfektně pasuje)

                                                                                                  smile

Blekbanez TR, Cort Action,Roland Cube-30B, povedeně upravenej kus Behringer BX 600, + netradiční spojení (můj vynález) Laney AH 200 s LEM 350SA - Tak to fakt tlačí...   
Nó, holt sem hospodskej šumař smile
Co tóó ??
0 xLajků:

36 Naposledy upravil: m3 (26. 01. 2007 14.10:27)

Re: Zpíváte s basou?

hmm to ja mam smulu tendence zpivat sem se vzdal kdysi este u kytary kdyz basak povida jako zpev OK ale nechapu proc kdyz zacnes zpivat tak 2x zrychlis... a u tech picovin co hraju ted to moc ani nejde leda bych to frazoval stejne jako tu basu ....
kokokoko  ko  ckale   ze      di-rou di-rou di-rou di-rou ..
no nevimm :-D

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

37

Re: Zpíváte s basou?

tak zpivani s basou zatim nezvadam........
nejvic mi dela problem udrzet se na tech tonech co mam spivat a nespadavat do melodie kytary=D
tehle pan to ale docela zvlada http://www.youtube.com/watch?v=3FvSNwcUhLE

Ibanez SRX 305, G&L SB-2 Tribute, Epiphone EBM-5 Fretless
Hocke MT400, Tech21 VT Bass 500, Soundelirium 112+115, Hocke BASS 300
Boss TU-3, EBS Multicomp
www.studionastrani.cz
0 xLajků:

38

Re: Zpíváte s basou?

Musim teda rict, ze s Lefikem, ac uspesnym basakem, mam co se zpevu tyce spoustu spolecnyho.
Fakt bud plati to nadrit (u pisnicek kery sou lehce tezsi zkombinovat s basou) a nebo proste zjednosdusit basovou linku (ne trioly misto ctvrtek ale proste ctvrtky, casem osminky). Absolutni souhlas.
A nejlepsi je pred nauceni se basovy linky vyzkouset si zpev jenom samotnej bez jakyhokoliv nastroje jen s magicem. Tam clovek pozna esi to uzpiva a paxe do toho muze vobout.
Horsi je, dyz to neudela. Sem trenoval nedavno Under the Bridge, ale problem byl jak to tam pak tahal priklad: lohohoooouuohooouuuf - zkuste si do toho neco hrat. To uz clovek musi pekne cvicit. Proto sme to vymakli s brachou kytaristou a vysrali sme se na to :-))))
Nebo jinej aktualni priklad: Jidasi - "Breaking the Law" a "Steeler" Urcite bych dokazal nasazet tam presne ty slova, ale vyzpivat to? V zadnym pripade. Maj dost ukrutnyho zpevaka. Problem byl, ze sem si to zel uvedomil az po tom, co sem se naucil basovou linku (ac jednoducha, nas**** me to)

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

39

Re: Zpíváte s basou?

Ja vlastne jenom zpivam s basou. Jde akorat o to, ze musis bejt  dost rozpolcena osobnost pac ses v rytmicky a melodicky sekci soucasne coz je obcas dost nabudku

Groooooooooooooooooooove man
Fernandes Gravity 5 deluxe
Vivian Musicman 5, MTD 5
Gallien Krueger 1001 RB Mark II + box 4x10 RBX
EBS Multicomp
0 xLajků:

40

Re: Zpíváte s basou?

A spievate si nekdo pri solach na basu? take to bdu bdu da du daada bdabda.Proste to co hrajete.Ja teda ne ale zacinam s tym.Teda zatim len doma zpivam co hrajem ale raz budem hrat co zpivam big_smile

Ales Vychodil AVJB5
Fender Precision MIJ 1993 Rosewood fingerboard
Fender Precision MIJ 1986 Maple fingerboard
MARKBASS TTE800
MARKBASS NEW YORKER 804
0 xLajků:

41

Re: Zpíváte s basou?

Sóla nehraju, takže je tím pádem ani nezpívám smile

Ale občas si všimnu, že si při koncertě hubou jakoby pomáhám - scatuju rytmicky (ne harmonicky) to, co právě hraju...

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

42

Re: Zpíváte s basou?

Jednou jsem to zkoušel a bylo mi řečeno že to nebylo špatné,jen kdybych zpíval o dvě oktávy výš a o šest kilometrů dál.

0 xLajků:

43

Re: Zpíváte s basou?

basstanda napsal:

A spievate si nekdo pri solach na basu? take to bdu bdu da du daada bdabda.Proste to co hrajete.Ja teda ne ale zacinam s tym.Teda zatim len doma zpivam co hrajem ale raz budem hrat co zpivam big_smile

jojo...je to dobrá věc..dělával jsem to, ale jako cvičební pomůcku...nemám krásnej hlas jako Bona, aby to stálo za to..:)

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

44

Re: Zpíváte s basou?

mikulik napsal:

Sóla nehraju, takže je tím pádem ani nezpívám smile

Ale občas si všimnu, že si při koncertě hubou jakoby pomáhám - scatuju rytmicky (ne harmonicky) to, co právě hraju...

to teda muší bét: dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž džííííííííííí džuuuáááuuu (slide) dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž big_smile

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

45

Re: Zpíváte s basou?

U mě se nadá mluvit o zpěvu, píš jen v nějakých nosnějších sborech a pak jen takový štěky o dvou třech slovech. Když je frázování podobný rifu, tak bez problémů.

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

46

Re: Zpíváte s basou?

Jenich napsal:

to teda muší bét: dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž džííííííííííí džuuuáááuuu (slide) dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž dž big_smile

Nechci do toho kecat (chlapi, nelejte to pivo z vokna), ale myslím, že Mikulík byl maličko podceněnej. On by se asi nezahazoval ňákým doublethumbem, ale zahrál by (a zazpíval) po našom. Takže 1.takt - čtyři osmičky na primě (dž dž dž dž) a půlová na malý tercii (džéééz), 2.takt - opět čtyři osmičky na primě (dž dž dž dž) a půlová na kvartě (béééjs), no a až by to začalo být maličko nudný, tak by se přešlo na klasickou 12ku (harmonicky i výčepně).

0 xLajků:

47

Re: Zpíváte s basou?

dyk já vim smile já ho jen tak péruju....von ten kluk je umělec smile

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

48

Re: Zpíváte s basou?

Móóóc vtipný... big_smile big_smile big_smile big_smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

49

Re: Zpíváte s basou?

ty vole, dyk ty seš ten srdcař přece smile

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

50

Re: Zpíváte s basou?

Jo, lidi to říkaj´... smile smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

51

Re: Zpíváte s basou?

Hanys napsal:

Jednou jsem to zkoušel a bylo mi řečeno že to nebylo špatné,jen kdybych zpíval o dvě oktávy výš a o šest kilometrů dál.

smile smile smile !!!! smile smile

huste... kure mi vyskocilo z pusy za stul a sezrala ho kocka! wink


Mikuliku doufam ze nemas by-pass nebo tak?

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

52

Re: Zpíváte s basou?

Hanys napsal:

Jednou jsem to zkoušel a bylo mi řečeno že to nebylo špatné,jen kdybych zpíval o dvě oktávy výš a o šest kilometrů dál.

Jo, tohle mě taky docela rozkašlalo big_smile big_smile big_smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků: