1

Téma: Tak basa to zrovna neni

Ale co si myslíte o tomhle ?

https://hudebnibazar.cz/prodam-studiologic-sl88studio-sl-magnetic-computer-plate/ID277363/

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

2

Re: Tak basa to zrovna neni

Atvečko napsal:

Ale co si myslíte o tomhle ?

  No, pořád je to jedna z nejlepších MIDI klaviatur na trhu, cena je velmi slušná, docela bych se vsadil, že za ty prachy nic lepšího neseženeš, nová sama o sobě stojí přes desítku.

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

3

Re: Tak basa to zrovna neni

Dík.

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

4 Naposledy upravil: ekral (27. 05. 2020 23.38:43)

Re: Tak basa to zrovna neni

Já mám verzi se 73 klávesama. Mají opravdovou kladívkovou mechaniku, dají se napájet přímo přez USB z počítače. Jenom nemají midi přez USB-C, takže asi nepůjdou přímo propojit třeba s iPadem pro který je teď spousta synťáků. I ta moje menší verze mi ale příjde velká a těžká, ale to je všechno relativní. A ten ovládací SW mi nepřišel moc intuitivní, ale moc jsem ho nezkoumal. Ta cena s tím držákem na noťas je asi OK.

Na cvičení na piáno mi ale pořád příjde lepší si vzít digitální piáno i se zabudovanýma reprákama, přece jenom je to jednodušší než pouštět sw. A k počítači bych zas klidně oželel kladívkovou mechaniku a chtěl něco menšího a lehčího s ovládacíma tlačítkama pro DAW.

0 xLajků:

5

Re: Tak basa to zrovna neni

Možná ještě doplním, že ty páčky pro pitchbend a další jsou dost malé. Víc se mi líbil ten kombinovaný joystic na rolandech.

0 xLajků:

6

Re: Tak basa to zrovna neni

Je to juniorovi do studia na nahrávání, víc záleží na mechanice než na výbavě.

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků: