101

Re: Hraní přes Di box

dronda napsal:

Nakolik je to zásluha této konfigurace a nakolik zvukaře (kterého jsme potkali poprvé), těžko říct.

 no ono hlavne zalezi jake ma odposlechy, ikdyz v dnesni dobe uz to neni asi takovej problem, ale pred par lety byly hlavne v klubech ruzne stredove chrcaky z kterych poslouchat basu bylo utrpeni smile ..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

102

Re: Hraní přes Di box

Pasivní di-box má jen převodní trafo. Pokud v něm není Tesla vajíčko nebo nestojí 3000,- (je v něm kvalitní trafo), zkrátka nepropouští basy. 
Na basu je lepší aktivní. Dobré zkušenosti mám s BSS AR-133 nebo jeho kopie LD Di 02.

Ideální je si připlatit na nějaký preamp s Di-boxem.

Brnkám v DreamFloyd a Elán CZ
0 xLajků:

103 Naposledy upravil: paknorw (14. 01. 2020 23.08:33)

Re: Hraní přes Di box

Mi se docelka osvědčil Tomsline Matchbox DI (což je nějaký rebrandovaný Mooer). Malá lehká krabka v ceně 1000 něco, mám ji na výstupu pedalboardu a je to aktivní. Jestli je to aktiv kvůli vestavěnému cabsimu (který mi v podstatě nahradí to, co jsem předtím nastavoval pracně na eq - od té doby, co to mám mám EQ defaultně bypass) nebo kvůli potřebě dohnat levné trafo , ví Bůh a Svatý Václav smile ale i s basou to hraje jaxviňa smile

Ktož móž kej v ruce vzíti a kamenem lúčiti, nech stojí! (citát z dopisu Jana Žižky z Trocnova)
Flatwound Club #4
0 xLajků: