1

Téma: TC Helicon VoiceSolo FX 150

Máte někdo zkušenost? Koupil bych to synkovi na hraní do čajovny (akustika/strat + zpěv)..

https://hudebnibazar.cz/tc-helicon-voic … /ID126736/

http://baskytara.com/img/m/24411/t/p1c7jqj6sfot22kskghrgll2p3.jpg

Fender Jazz bass, Ibanez ATK, Marshall JMP Superbass + JCM800 Sidewinder, Musicman HD-500, SWR WorkingPro 700, Eden D410XLT4, Fullstack Ashdown ABM
0 xLajků:

2

Re: TC Helicon VoiceSolo FX 150

mám; na kytaru a hlas dobrý, na basu už míň :-)

0 xLajků:

3

Re: TC Helicon VoiceSolo FX 150

Díky, tak já to prubnu.. smile

Fender Jazz bass, Ibanez ATK, Marshall JMP Superbass + JCM800 Sidewinder, Musicman HD-500, SWR WorkingPro 700, Eden D410XLT4, Fullstack Ashdown ABM
0 xLajků:

4

Re: TC Helicon VoiceSolo FX 150

za ty prachy dobrej kup.
celkově tahle mašinka toho umí docela dost

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

5

Re: TC Helicon VoiceSolo FX 150

Podobná záležitost je i tohle: https://kytary.cz/mackie-srm150/HN112498/

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

6

Re: TC Helicon VoiceSolo FX 150

KarelSam napsal:

Díky, tak já to prubnu.. smile

Tak co, už je nějaká vlastní zkušenost? Co to říká na basu?

Muzika musí mít koule.
0 xLajků:

7

Re: TC Helicon VoiceSolo FX 150

drevorubec napsal:
KarelSam napsal:

Díky, tak já to prubnu.. smile

Tak co, už je nějaká vlastní zkušenost? Co to říká na basu?

Mladej je s tím spokojenej, používá to ale jen na zpěv, kytaru fláká smile já to měl jednou na kšeftu jako osobní odposlech na zpěv a na ten bordel co máme na podiu to bylo slabý big_smile basu jsem do toho nestrkal, ale za ty peníze je to dost dobrý, pro nějaký decentnější projekty v pohodě použitelný smile

Fender Jazz bass, Ibanez ATK, Marshall JMP Superbass + JCM800 Sidewinder, Musicman HD-500, SWR WorkingPro 700, Eden D410XLT4, Fullstack Ashdown ABM
0 xLajků:

8

Re: TC Helicon VoiceSolo FX 150

drevorubec napsal:

Co to říká na basu?

 Na baskytaru to úplně není, malej reprák.

primárně je to dělaný k uchycení na mikrofonní stojan, když to dáš na zem, už to nehraje, jak má.

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

9

Re: TC Helicon VoiceSolo FX 150

Tak to je jasné, že od toho nemůžu čekat mocné H.

Ale že to při položení na zem bude hrát hůře než pověšené na stojanu... tomu tak úplně nevěřím.

Hledám něco malého a lehkého na posílení kontrabasu v akusticky hrajícím jazz bandu, zároveň funkční jako DI box (výhodou též fantom pro DPA). Nepotřebuji utáhnout Lucernu. Záložně tomu hrozí využití na kytaru a zpěv, výjimečně a spíše nouzově by mohl nastat kontrabas a zpěv dohromady.

Muzika musí mít koule.
0 xLajků:

10 Naposledy upravil: Atvečko (30. 09. 2019 19.02:42)

Re: TC Helicon VoiceSolo FX 150

drevorubec napsal:

Ale že to při položení na zem bude hrát hůře než pověšené na stojanu... tomu tak úplně nevěřím.

 nejde o to kde máš ten monitor jako o to kde máš hlavu... měla by bejt v ose reproduktorů,... a zároveň by ta osa měla bejt co nejblíž k ose mikrofonu a to opravdu splnuje, když ten monitor bude vejš.

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

11

Re: TC Helicon VoiceSolo FX 150

Nevím jaké jsou vaše zkušenosti s delším používáním, ale já jsem se setkal s podezřele nefunkčními kusy, takže pro mě tahle věc přestala být atraktivní.

Muzika musí mít koule.
0 xLajků: