1

Téma: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

D.a.l.i: Původně to bylo inzertní vlákno na koupi podlaďováku. S ohledem na to, že rozměry díry v hlavě mohou být různé, zůstane toto vlákno stále dostupné - možná to někdy někdo bude řešit. Popř. zde najdete i zdroje, kde se dá D-tuner koupit.

https://baskytara.com/img/m/24595/t/p1dk8mtikv1lrih3m1f7f4de1cvd3.jpg

 

Sháním podlaďovák na USA JB Deluxe. Kdyby jste ho náhodou měli někdo nevyužitej doma, nebo mě mohli případně někam, nebo na někoho nasměrovat, byl bych vděčen. Našel jsem ho na netu v nějakém holandském obchodě, ale nemám žádnou zkušenost s nákupy v zahraničí. Neporadil by jste případně někdo, jak to při takovém nákupu chodí?

 

https://www.voxhumanawebstore.nl/hipshot-he6c-1-2-ultralite-bass-xtender-d-tuner-chrome.html?___store=english&___from_store=dutch#!prettyPhoto

 

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

2

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Já to kupoval přes ebay z Améru (viz např. zde). Zaplatil jsem kreditkou, putovalo to ke mě asi 14 dní, doplatil jsem daň a hotovo. Z holandska to bude rychleji a bez daně/cla. Mrkni na recenze toho obchodu, obvykle se na netu dá najít, jestli to nejsou zloději, či jakou mají obchodní morálku...

Zabij hlavu a tělo umře taky...
0 xLajků:

3

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

A nebo tenhle Němec...  vypadá to, že posílá po celý evropě.  A nebo si to můžeš zkusit objednat u Thomanna.

https://www.musicstore.com/en_OT/EUR/Hipshot-D-Tuner-Extender-Key-HE6C-1-2-Clover-Key-Ultralite-Chrome/art-BAS0005149-000

 

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

4

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

popeze napsal:

a bez daně/cla

Z holandska to bude samozřejmě s daní (holandskou) a nebo klidně i českou, pokud mají registraci.

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

5

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Atvečko napsal:

A nebo tenhle Němec...

  Dobrej tip, díky.

Atvečko napsal:

objednat u Thomanna

 Napadlo mě zkusit spíš Alexim. Otázka je jak dlouho by to trvalo.

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

6

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

ja dycky kupoval Hipshot tady u toho spanela http://egilegorbasses.com/egilegorbassesshop/en/5-hipshot cca do 14 dni na poste ..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

7

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

m3 napsal:

Hipshot tady u toho spanela

  Bohužel nemá skladem

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

8

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Tak Alexim to sehnat nedokáže, a němec si říká 60€ za odeslání do ČR. Holanďani 12€, takže to zkusím u nich.

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

9

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Jako že 1500 poštovný ? To je blb...  nedallo mi to a napsal jsem mu jestli mo myslí vážně :-)

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

10 Naposledy upravil: José (11. 09. 2019 13.39:27)

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

 Na stránkách má shipping uváděný 15 éček

https://www.musicstore.com/en_OT/EUR/shipping/CZ

0 xLajků:

11 Naposledy upravil: Atvečko (11. 09. 2019 14.22:01)

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

jo tak už tomu rozumím, je potřeba vybrat Other EU, ovšem rázem cena naroste na 99 :-)  kašlat na něj.

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

12 Naposledy upravil: m3 (11. 09. 2019 19.16:00)

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Kaňour napsal:

Bohužel nemá skladem

  preklik sis Y na Clover?? stribrnej trojlistek 1/2 palce mi to ukazuje ze ma ...

http://egilegorbasses.com/egilegorbassesshop/en/detuners/27-he6-clover-y-key.html#/finish-chrome/post_diametre-1_2_12_5mm/key-clover

aha tak kecam neukazuje to je ma na sklade ale ani tam neni hlaska ze nejsou .. tak mozna mu napsat jaka by byla doba dodani ... pokud jinde nesezenes .. btw co ma na sklade ma vesmes i vystavena na ebayi

a tam ho vystaveny ma smile  https://www.ebay.com/itm/Brand-new-Hipshot-HE6C-1-2-chrome-detuner-bass-xtender-bajo-ultralite/254109931123?epid=1750061689&hash=item3b2a21d673:g:EtcAAOxypNtSkkvz

 

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

13

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

 Sice tam má jiný obrázek, ale zkusil bych to vykomunikovat, cena jde..

https://www.amazon.com/Hipshot-HE6C-1-Ultralite-Xtender-Chrome/dp/B00PKQJM5S/ref=sr_1_fkmr0_1?keywords=Hipshot+HE6C+1%2F2+Ultralite+Bass+Xtender+D-Tuner+chrome&m=ACO3LIYGWLTCU&qid=1568227907&s=merchant-items&sr=1-1-fkmr0

 

Fender Jazz bass, Ibanez ATK, Marshall JMP Superbass + JCM800 Sidewinder, Musicman HD-500, SWR WorkingPro 700, Eden D410XLT4, Fullstack Ashdown ABM
0 xLajků:

14

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

 Objednal jsem to u holanďana. Měli ho ve slevě, takže i s poštovným to vyjde na 97€. To je o dvě eura levnější než to nabízí přímo Hipshot na svých stránkách.

Jen jsem při zadávání platby posral variabilní symbol. Místo zadání čísla objednávky se mi vygenerovalo nějaký náhodný (asi) součíslí, tak jsem do toho obchodu pro sichr ještě poslal maila, že jsem to český jelito co si objednává podlaďovák a že peníze jsem už odeslal.

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

15

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Uváděl jsi v objednávce model basy do který podlaďovák pořizuješ? Sám jsem měl stejné choutky u mého Laklandu Skyline 44-64. Nicméně mě znejistil popis na serveru

bestbassgear.com, kde uvádějí u podlaďováku HE6C 1/2" toto:

Due to the variation in peg-head bore size on basses with 1/2" post sized tuners Hipshot offers 3 different bushing diameters for their Ultralight tuners and Ultralight Detuners.

There are three different bushing sizes available for Ultralight tuning keys.

0.618"(15.7mm) is intended for a smaller bore size of 16mm. Examples of basses that utilize this particular bushing include Fender U.S.A, Lakland Skyline or any basses built with the Hipshot Lic. Ultralight 1/2" tuning keys.

0.660"(16.7mm) is the standard bushing size that comes supplied with the US made Ultralight tuning keys. Fits many basses with 17 - 17.5mm bore hole.

0.700"(17.7mm) is intended for the larger bore hold found on many Made In Mexico Fender basses, or any bass that utilizes a 18mm bore hole.

Nejsem z toho moc chytrej jestli tedy dělaj vřeteníky o třech různých průměrech pro uvedené modely bas. Nikde jsem to ale v parametrech pro objednání neviděl.

Z Laklandu mi na dotaz ohledně tohoto podlaďováku napsali - možná budete muset zvětšit otvor v hlavě pro vřeteník, do čehož by se mi moc nechtělo.

Dej pak vědět jak jsi uspěl s montáží.

 

Fender American Pro Jazz Bass, Lakland Skyline 44-64, Fujigen FGN Mighty Jazz .
0 xLajků:

16

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Ty jo, teď jsi mi nasadil brouka do hlavy. Co jsem kde študoval, tak americký Fendery by měly mít díry na mechaniky 17,...mm, tedy by tam měly pasovat mechaniky 11/16. Ale asi to doma raději přeměřím.

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

17

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Ještě drobné zjištění: Hipshot vyrábí tzv. adaptérová pouzdra k ladicím mechanikám a extendrům umožňující instalaci mechaniky do třech možných průměrů děr v hlavě basy.

Ta věcička stojí od 2 do 4 USD.

Př: https://hipshotproducts.com/products/adapter-nuts-and-bushings

 

Fender American Pro Jazz Bass, Lakland Skyline 44-64, Fujigen FGN Mighty Jazz .
0 xLajků:

18

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

 

Fish17 napsal:

Hipshot vyrábí tzv. adaptérová pouzdra k ladicím mechanikám

 Rozhodně praktická věc. Já objednal mechaniky s největším průměrem, takže vše je vsazeno na jednu kartu..

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

19

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Tady je stránka kompatibility Hipshots extenderů s konkrétními značkami bas.

https://hipshot.zendesk.com/hc/en-us/sections/360003027451-Bass-Tuning-Machines-FAQ

 

Fender American Pro Jazz Bass, Lakland Skyline 44-64, Fujigen FGN Mighty Jazz .
0 xLajků:

20

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Jak na potvoru o Deluxech ani zmínky smile

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

21

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

15,7mm. Tak to vypadá, že název inzerátu brzy přepíšu z koupím na prodám..

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

22

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Nestahuj kalhoty, brod je ještě daleko....

Fender American Pro Jazz Bass, Lakland Skyline 44-64, Fujigen FGN Mighty Jazz .
0 xLajků:

23 Naposledy upravil: Kaňour (12. 09. 2019 18.10:50)

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

No uvidíme.. Zajímavý je, že je uvedeno 12,7mm model" (diameter of stringpost), což je předpokládám průměr sloupku ukotvení struny. To by přesně odpovídalo. Ale 17mm headstock holes (samotná vyfrézovaná díra) už nesedí, tam jsem naměřil 15,7mm. Každopádně ráno už psali že zboží odesílají, tak jsem zvědavej za jak dlouho, a hlavně Co to vlastně přide smile

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

24

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Fish17 napsal:

Ještě drobné zjištění: Hipshot vyrábí tzv. adaptérová pouzdra k ladicím mechanikám a extendrům umožňující instalaci mechaniky do třech možných průměrů děr v hlavě basy. Ta věcička stojí od 2 do 4 USD.

 hmm zajimava vec to sem nebvedel to by se mi mozna mozna hodilo ono teda vzhledem k te konstrukci to u normalnich mechanik funguje ikdyz je doura o fous vetsi tale z kosmetickeho hlediska by to bylo asi hezci big_smile .. pocitam ze podlafovak bude fungovat taky .. smile

spis u fendru je otazka velikosti tech trojlistku jestli jsou to ty oldschool veliky nebo ty moderni ala MM nebo GL mensi .. 

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

25

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Tak dnes přišel balík. Obsah odpovídal objednávce a nastaly minuty krutýho napětí jak to bude pasovat.

Po přeměření šuplérou odpovídalo pouzdro přiložené v balení nové mechaniky 16,7mm, takže jsem byl 1mm přes otvor origo vyfrézovaný z továrny. Nicméně v Hipshotu se evidentně počítalo i s touto variantou, a závit na mechanice sedí i do originálního pouzdra. Zatraceně jsem si tedy oddychnul že nebude třeba otvor zvětšovat a bez problémů jsem za pár minut mechaniku nainstaloval.

Inzerát se tímto může smazat, nebo případně nechám na posouzení moderátorů, jestli by nestálo za to přesunout do jiného oddělení. Třeba by se těch pár informací zde zmíněných mohlo v budoucnu někomu hodit.

 

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

26

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Kaňour napsal:

případně nechám na posouzení moderátorů, jestli by nestálo za to přesunout do jiného oddělení. Třeba by se těch pár informací zde zmíněných mohlo v budoucnu někomu hodit.

 To není špatný nápad, přesunul jsem do sekce Baskytara a zamykat se nebude.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

27

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

...ještě přihazuju fotku jak to pěkně lícuje smile

 

https://baskytara.com/img/m/24595/t/p1dlejds661ko61cuot1c45u1s3.jpg

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

28

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

 Jako dlouholetý uživatel Hipshotů (na basách Musicman a Warwick) oceňuji skvělé téma a podstatné informace, například o tom adaptačním kolečku!

0 xLajků:

29

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

t.kedzior napsal:

například o tom adaptačním kolečku!

 videl jste to nekdo? jak to vypada? mne sem tam zpod toho strojku mechaniky couha ta dira big_smile na funkci to vliv nema ale treba by to mohlo vypadat pak lip .. smile 

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

30

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

m3 napsal:

 videl jste to nekdo?

 Podle mě není třeba zdlouhavě shánět origo. Pokud jde jen o vyplnění volného místa, tak bych si to přeměřil a nechal vysoustružit v nejbližší kovoobráběcí dílně.

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

31

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Mám stejnou a i když ji nepoužívám, provedení se mi moc líbí. Další výhodou US Ultra lite mechanik je možnost použít mechaniku napravo i nalevo..
Obecné mám Hipshot z výrobců HW nejradši.

https://baskytara.com/img/m/327/t/p1dlh0ofu3136d62i1k2bhgl13ej3.jpeg

0 xLajků:

32

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

davidak napsal:

Obecné mám Hipshot z výrobců HW nejradši

  Taky se z nich stávají moji favorité. Hlavně ta muší váha. Lehčí basu jsem i díky těmto mechanikám v životě neměl, což moje bolavý záda fakticky oceněj smile

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

33 Naposledy upravil: Aidamos (06. 06. 2022 18.52:00)

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Kaňour napsal:
davidak napsal:

Obecné mám Hipshot z výrobců HW nejradši

  Taky se z nich stávají moji favorité. Hlavně ta muší váha. Lehčí basu jsem i díky těmto mechanikám v životě neměl, což moje bolavý záda fakticky oceněj smile

Mám to stejně. Klasické Hipshoty jsem dával na mého bývalého Precla a byly to skvělé mechaniky. Absolutně hladký chod a i nižší váha. Teď jsem díky Daviďákovi pořídil od výše zmíněného Španěla http://egilegorbasses.com/egilegorbassesshop/en/5-hipshot ultra lehké Hipshot HB6C 1/2" a je to taky paráda. Basa je o rovných 200 gramů lehčí, tedy nemá 4,5 kg, ale jen 4,3 kg a hlavně nepřepadává na hlavu. Sice to přepadávání bylo jen mírné, ale i tak mě štvalo. Teď můžu skákat jak blázen (ne, že bych to dělal) a basa sedí jak ulitá. Bohužel Hipshot nedělá tyto mechaniky přímo na Music Mana, takže nemají kónické navíjecí trny, ale nějak mě to zvlášť netrápí. Nevypadá to vůbec špatně a nikdo to stejně zblízka zkoumat nebude. Ano, zezadu díky čumějícím dírám to není žádná krása, ale hlavní je funkčnost a pohodlí.

https://baskytara.com/img/m/2556/t/p1dlh8t90br2l1j37o591i1o1oc03.jpg https://baskytara.com/img/m/2556/t/p1dlh8t90bb031pm3qs9pdr1f1o4.jpg https://baskytara.com/img/m/2556/t/p1dlh8t90bska1qk9b2817t8v6n5.jpg

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

34 Naposledy upravil: Aidamos (24. 09. 2019 11.20:43)

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Mimochodem ty lehké mechaniky se dají koupit i u nás, ale vycházejí podstatně dráž:
https://www.manahuna.cz/manahuna/eshop/25-1-Ladici-mechaniky/0/5/2714-Hipshot-Ultralite-mechanika-pro-baskytaru

Od Egilegora těch pět kousků vyšlo o nějakých 2400 Kč levněji. Sice první zásilku zbodal a poslal tohle laughing

https://baskytara.com/img/m/2556/t/p1dlha1vg7183j3751mmt2e41r5t3.jpg

... to nevím, jak se mu povedlo, ale domluvili jsme se, Lollypop mechaniku jsem mu poslal zpět, nabízel dokonce refundaci poštovného, takže i jednání naprosto korektní, ale že to poštovné nebylo nějak extrémně vysoké, dohodli jsme se, ať k vyměněné mechnice pošle nějaký zajímavý dárek, takže teď mám luxusní přívěšek na klíče od zkušebny heart_eyes

https://baskytara.com/img/m/2556/t/p1dlhao6gek4pcoseuta541bqi5.jpg

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

35 Naposledy upravil: m3 (24. 09. 2019 20.35:30)

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Kaňour napsal:

tak bych si to přeměřil a nechal vysoustružit v nejbližší kovoobráběcí dílně.

 to je asi zbytecny hlavne je to odhadem ve zlomcich mm  .. ono by to slo i udelat nejak na hulvata omotat gafou, teflonovou paskou nebo tak necim smile 

Aidamos napsal:

Basa je o rovných 200 gramů lehčí, tedy nemá 4,5 kg, ale jen 4,3 kg a hlavně nepřepadává na hlavu.

 btw pro porovnani 4 tyhle lite mechaniky vazi jak 2klasicke schallery na MM nebo GL .. a jako 3 odlehcene nove GL alu schallery 

Aidamos napsal:

, takže nemají kónické navíjecí trny,

 konicke trny maji ty licencni Hiphoty smile co ma Egi jako asi jedenej v evrope v nabidce taky smile  jen je u nich nevyhoda ze se nedaji preklapet je tam napavno neco co u USA je rozebiratelne .. tak je potreba si dat bacha u objednavky a napsat spravnou konfiguraci smile  jinak slouzi stejne spolehlive jen maji trosku jiby rozmer strojku a placatejsi vrchni matku, to je mozna i hezci jen trochu min userfriendly na montaz..  PS: tak koukam ze je prodavaj i naky nemci od kerejch sem ukrad obrazek smile ale teda cenu tam ma jak za USA

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

36

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Aidamos napsal:

Ano, zezadu díky čumějícím dírám to není žádná krása,

 dirky dycky zacpu klinkem ze spejle nebo tak namocenym v lepidle na drevo big_smile  a pak seriznu ziletkou .. na svetlem dreve to vypada pomalu jak ocka javoru big_smile 

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

37

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Ty licencni Hipshoty ma v nabidce i Sivcak.

 

Fender JB62RI CIJ 97´ (fretless) -> Feedbacker (send) -> Distortion -> Fuzz -> Freeze -> Delay - > Reverb -> Feedbacker (return) -> Preamp/DI  = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

38 Naposledy upravil: m3 (25. 09. 2019 13.12:59)

Re: Hipshot HE6C 1/2 Ultralite Bass Xtender D-Tuner chrome

Hastur napsal:

Ty licencni Hipshoty ma v nabidce i Sivcak.

 no vidis to nemival pred tema x lety kdy sem to shanel poprve big_smile, ale i ted ma na webu v nabidce jen pro maly diry 3/8 yikes .. a koukam vubec vsechny lite ma jen v tomdle rozmeru  hmm  

 

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků: