1 Naposledy upravil: Matej (15. 02. 2019 15.39:41)

Téma: Tip na kytaráře k výměně výztuhy?

Přátelé a kamarádi, nemáte někdo tip na kytaráře, co by vyměnil výztuhu? Jde o basu mého bráchy,...mexickej pětkovej Jazz Bass. Krk je se zadním "skunk stripe",...tak by se snad hmatník sundávat nemusel. Basu koupil za nějakých 15 tisíc,...no nejsem si jistej, jestli už ta výztuha nebyla načatá, páč co jsem si basu prohlížel když jí koupuil, bylo vidět, že už jí někdo "šteloval". Ale jinak mu ta basa hrála dobře, tak by to asi za výměnu výztuhy stálo. Jinak Standa Papež, kytarář na kterého se já obracím když mám nějaký problém nemá bohužel čas a co říkal, do výměny výztuhy by se momentálně nepouštěl. Takže nevíte o někom, kdo by to odborně udělal? flushed Díky, kdyby někdo doporučil. wink

0 xLajků:

2

Re: Tip na kytaráře k výměně výztuhy?

Můžu ti sehnat číslo na pana Míchálka z Jihlavy. Pokud by měl čas, tak si myslím že výměna výztuhy by neměla být problém.

Fender JB62RI CIJ 97´ (fretless) -> Feedbacker (send) -> Distortion -> Fuzz -> Freeze -> Delay - > Reverb -> Feedbacker (return) -> Preamp/DI  = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

3

Re: Tip na kytaráře k výměně výztuhy?

Matej napsal:

mexickej pětkovej Jazz Bass

Ten problém jsem měl u pětkového mexického Deluxe. Výztuha nadoraz. Pomohl tenkrát Jurkovič s podložkou pod matici.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

4

Re: Tip na kytaráře k výměně výztuhy?

Hastur napsal:

Můžu ti sehnat číslo na pana Míchálka z Jihlavy. Pokud by měl čas, tak si myslím že výměna výztuhy by neměla být problém.

To by bylo super. wink

0 xLajků:

5

Re: Tip na kytaráře k výměně výztuhy?

Poslal jsem ti SZ s kontaktem.

Fender JB62RI CIJ 97´ (fretless) -> Feedbacker (send) -> Distortion -> Fuzz -> Freeze -> Delay - > Reverb -> Feedbacker (return) -> Preamp/DI  = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

6

Re: Tip na kytaráře k výměně výztuhy?

Hastur napsal:

Poslal jsem ti SZ s kontaktem.

Děkuji moc. wink

0 xLajků:

7

Re: Tip na kytaráře k výměně výztuhy?

Aidamos napsal:
Matej napsal:

mexickej pětkovej Jazz Bass

Ten problém jsem měl u pětkového mexického Deluxe. Výztuha nadoraz. Pomohl tenkrát Jurkovič s podložkou pod matici.

No tam by se možná podložkou předešlo přetržení výztuhy, ale nevím jestli krk nešel více utahnout proto, že byla ta imbusová matice na doraz, nebo tam byl jinej důvod. sad

0 xLajků:

8

Re: Tip na kytaráře k výměně výztuhy?

Nevím,jestli ještě seřizuje basy pan Vébr z Chotusic u Čáslavi.  J.

Trace Elliot Club #6 basa ATK-305 Ibanez,hlavaTE- AH 400 SMX,box TE-1028H a TE-1818 ,ladička Sabine RT7000 USA
0 xLajků:

9

Re: Tip na kytaráře k výměně výztuhy?

famfrnos napsal:

Nevím,jestli ještě seřizuje basy pan Vébr z Chotusic u Čáslavi.  J.

jj, aspoň před třemi lety určitě. Mám dobré zkušenosti s výměoua pražců nebo celkovým seřízením basy. Nějaké kytary a basy i staví (stavěl). Telefon v SZ.

Trace Elliot Club #5
Trace Elliot ELF + 2x 2x8 , Yamaha TRB 5PII, Chapman MLB1 FF DH, D'Angelico Excel Bass
0 xLajků:

10

Re: Tip na kytaráře k výměně výztuhy?

Pepa dělá, to jo, ale je chronicky zavalenej. Ale zkus ho.

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

11

Re: Tip na kytaráře k výměně výztuhy?

Čao, nevím jestli to pro tebe nebude daleko, ale výborný kytarář je ve Zlíně. za rozumné ceny. Pan Josef Vácha +420 573 776 499

Link na jeho Hudebniny https://www.hudebninastroje-zlin.cz/

- MusicMan Stingray 5 H Special Charging Green - Mesa D800+ - Hartke hydrive 112
0 xLajků:

12

Re: Tip na kytaráře k výměně výztuhy?

julceK napsal:

Čao, nevím jestli to pro tebe nebude daleko, ale výborný kytarář je ve Zlíně. za rozumné ceny. Pan Josef Vácha +420 573 776 499

Link na jeho Hudebniny https://www.hudebninastroje-zlin.cz/

Jé,..díky, ale basa už je hotová-opravená už někdy před 3 tejdny od kytaráře Milana Černého z HK. Link na něj:  http://www.milesguitars.cz/kontakt.html  Udělal to naprosto parádně. Brácha si libuje jak basa hraje. wink

https://baskytara.com/img/m/355/t/p1d72123t2v2m1nfl2ssrm1ja63.jpg

0 xLajků: