601

Re: Compressor-vaše zkušenosti, použítí a vůbec

Tékys napsal:

Spectra Comp je pěkný malý, ale na mě moc složitý + nastavování telefonem.

Nebo softwarem v PC. Udělali novou aplikaci a používá se to skvěle. Navíc uděláš to jednou, uložíš a nic už neřešíš.

https://baskytara.com/img/m/2556/t/p1d31uhtu417uhfkq1vmv1d0ipmc3.jpg

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1
0 xLajků:

602 Naposledy upravil: Hastur (06. 02. 2019 21.36:56)

Litrfree: Jo presne wink

Celolampovej apec je nejlepsi kompresor.

Gibson EB14 5 string / Vintage fretless -> Audioevent Wardance -> Woolly Mammoth clone ->  Ammoon stereo looper -> EHX Freeze -> Darkglass Alpha Omega Ultra = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

603 Naposledy upravil: srs (07. 02. 2019 11.01:41)

litrfree napsal:

Takže jak sem to pročet, říkáte, že k 2204 hlavě co mě teď moc baví je lepší nic nestrkat a prachy na kompresor propít? Jestli jo, tak se mi to líbí.

 Jasně, rockandroll přístup smile..Tak ono pití na koncertě samo o sobě může taky do jisté míry působit jako kompresor...od určité individuální míry je to potom delay a nad určitou míru limiter, ne? smile

peavey t 40, sx pj vwh, ashdown abm 500 evo III, ampeg svt III pro, trace elliot 1248h, peavey mega sub 1x15BW, warwick wca611pro, darkglass vintage microtubes, tech21 xxl, mxr M85, boss xl 20, digitech bp 80
0 xLajků:

604

nevim jestli to nekoho zajima, ale ja sem compresor pred lampu zase vratil. Mel sem to takovy moc rozhoupany, kdybych umel hrat, tak ho asi nevracim, ale zjistil sem, ze to s nim je jenom lepsi, tak proc ho nechat lezet...

0 xLajků:

605

Osobně si myslím, že lehký kompresor pomůže hlavně zvuku. A dbx160 je klasika všech klasik, funguje naprosto skvěle :-)

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, G&L ASAT deluxe kytara, line6 pod hd 500X, trsátko, klíčenka :-)
0 xLajků: