1

Téma: baskytary harley benton

co si myslíte / víte o této značce?

http://www.audioworks.cz/image/603/harl … hbb600tbk/

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

2

Re: baskytary harley benton

měl jsem v ruce jen stratocaster a SG kopii, je to děs...

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

3

Zkoušel jsem kopii JB a měla moc hezkej zvuj ale byla debilně zpracovaná- drnčela a pod. Ale tahle vypadá mnohem líp, ale bude to taky korea ne?

OLP mm3, Fade jazz bass, Gallien Krueger 1001 RB-II, Gallien Krueger 410 RBH
0 xLajků:

4

harley benton je znacka, ktera je vyrabena pro obchodni dum www.thomann.de

0 xLajků:

5 Naposledy upravil: Lukáš (26. 12. 2007 12.20:21)

No...
Vlastním od Hareleje JazzBass asi od července,hraje to docela dobře,sám jsem ho zkoušel u fokuse v Meziříčí,cekově se asi tak ztotožňuju s Fuitem,že to trochu drnčí a pokulhává v dílenským zpracování,ale vyšla mi zvukem i zpracováním lepší než Fokus nebo Fade,když sem ho zkoušel.. možná to bylo tím,že Jazzů od Fokusu a fade tam bylo asi deset a ani s jedním sem nebyl spokojenej - a když už zněl dobře,měl třeba naštíplou hlavu.. Tahle česká značka se u mě bohužel projevila jako špína sad
Na závěr bych chtěl podotknout, že dost třeba udělá poladění u nějakého kytaráře (aspoň v to doufám),kam se dlouhou dobu chystám, taky platí že pokud umíš hrát,tak i z mizernýho nástroje vydáš slušnej zvuk,ale to je možná trochu mimo mísu a každý to ví.

0 xLajků:

6

Opráším tohle téma. smirk   ....kurňa ten Harley Benton se chce nějak vytáhnout. Tohle vypadá fakt moc pěkně. Pár HB bas jsem v ruce měl a nedělají to vůbec špatně. wink

https://www.thomann.de/cz/harley_benton_enhanced_mp_5eb_lake_blue.htm

https://baskytara.com/img/m/355/t/p1crqk29bd3evs4927q1oo81gm7.jpg

0 xLajků:

7

Tos sem neměl dávat. Už zas nutná mantra "nepotřebuju to, stejně to nemám kam dát. Nepotřebuju to, stejně to nemám kam dát." Fcuk.

0 xLajků:

8

Je nádherná ...

Basa: Sandberg California TT4 - Passive, Pele 6 strun, Vintage V965
Nahlas: EBS Reidmar 500 + 2x EBS Classic Line CL112
Komorně: Phil Jones BG100 bass cub
InEar: Harley Benton Custom Line Bass DI-Expander, EBS Microbass II
0 xLajků:

9 Naposledy upravil: Aidamos (09. 11. 2018 18.48:22)

Matej napsal:

kurňa ten Harley Benton se chce nějak vytáhnout. Tohle vypadá fakt moc pěkně.

Souhlas. Masívní kobylka, struny skrz tělo, štelování průhybu kolečkem v patce krku ala Music Man, obdélníkové perleťové výložky. Za desítku paráda. Otázka jaké jsou ty snímače a aktivka. Aktivka je dvoupásmová, což mám rád.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1
0 xLajků:

10

Aidamos napsal:
Matej napsal:

kurňa ten Harley Benton se chce nějak vytáhnout. Tohle vypadá fakt moc pěkně.

Souhlas. Masívní kobylka, struny skrz tělo, štelování průhybu kolečkem v patce krku ala Music Man, obdélníkové perleťové výložky. Za desítku paráda. Otázka jaké jsou ty snímače a aktivka. Aktivka je dvoupásmová, což mám rád.

Neboj, jak bude naskladněná tak zjistím. Si jí ze zvědavosti hned objednám. wink

0 xLajků: