1

Téma: AER Amp One

Ahojte vospolok,
uvazujem nad kúpou komba AER Amp One. Nachádza sa na tomto fóre niekto, kto má reálne skúsenosti s týmto kombom? Prípadne ho aspoň počul v akcii? Na toto kombo som počul len samé chvály. Ako lacnejšiu alternatívu k nemu zvažujem Markbass 121P. Prípadne nejaké ďalšie alternatívy v tejto kvalitatívnej a rozmerovej triede? Prioritou sú malé rozmery, výkon dostatočný na malé-stredné pódiá, čo najkvalitnejší zvuk a prijateľná cena. Viac tu: http://www.aer-amps.info/images/stories … ampone.pdf

0 xLajků:

2 Naposledy upravil: FilipBass (08. 08. 2011 10.57:42)

Re: AER Amp One

ahoj, měl jsem od AER to bednu 1x12, hrálo to dobře, ale zjistil jsem, že mám radši 10". Pokud to budeš kupovat, doporučuju německý ebay. Já to kupoval ve slevě od tohoto prodejce:

http://cgi.ebay.de/AER-BOTTOM-LINE-AMP- … 5ae1d48930

Fodera Monarch 4, Fodera NYC4,  Ken Smith 4, Lakland 5, STR 548, DeGier Bebob 4, HotWire 5, Káča, MarkBass Pre+PowerAmp, BassWitch, Glockenklang Preamp, Epifani 110, Glockenklang 112
0 xLajků:

3 Naposledy upravil: carodej_pes (06. 11. 2017 11.44:18)

Re: AER Amp One

oživuji staré téma... nemá s tím nově někdo zkušenosti?

Já to zkoušel s http://www.alexim.cz/basy/elektricke-ko … 86/50.html, což na nějaký zevrubnější test je dost nahovno. big_smile Ale barva basů byla fenomenální. Hmota přes celou místnost. Zajímalo by mě, jak to hraje s baskytarou.

Bandcamp.com – moje skladby | Instagram
Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Místo piva kostku mozku.
profil
0 xLajků:

4

Re: AER Amp One

Nejaky patek jsem majitelem AER Amp One. A hype nekeca, resp po tech letech to uz neni hype a firma aparat porad po lehkem faceliftu vyrabi a zrejme se, i pres obr cenu, prodava.

Za me maximalni spokojenost, skelej zvuk - takovej dospelackej, barevnej a sytej, ani pri opravdu vysokych hlasitostech se nehlti, kombo totalne klame telem a zvukem zaplni cele podium i zkusebnu. O vybave a konektivite nemluve.
Nevim, jak to ti inzenyri vymysleli, ale zrejme si nedovolili pri konstrukci zadny kompromis, cehoz vysledkem je cena pres 40 000 Kc za jednodesitkovy kombicko. Z meho pohledu opodstatnena.

LĀKLAND
0 xLajků:

5 Naposledy upravil: el BassTardo (05. 11. 2018 14.31:35)

Re: AER Amp One

davidak napsal:

vysledkem je cena pres 40 000 Kc za jednodesitkovy kombicko. Z meho pohledu opodstatnena.

 souhlas. prvně mi to taky přišlo hodně, pak jsem si na to zahrál a bylo mi jasný, že cenovka je naprosto v pořádku.
btw. je to po dlouhé době aparát, kterej hraje skvěle s baskytarou i kontrabasem.

Basa prudí muziku smile
0 xLajků: