1

Téma: Snímače Michal Tůma

http://baskytara.com/img/m/406/t/p171tolr2m1iub4ug8q217dh1td3.jpg

Myslím, že by tu o panu Tůmovi měla být minimálně zmínka ...převinutí JB snímačů, perfektní práce stejně jako jednání. Třeba se téma rozroste.

www.tumapickups.com

0 xLajků:

2 Naposledy upravil: UR (12. 07. 2012 15.57:01)

Re: Snímače Michal Tůma

No super a není to daleko od Brna!
Co a jak jsi převíjel a jaký je zvukový výsledek?

0 xLajků:

3

Re: Snímače Michal Tůma

Neměl jsem žádnej zvláštní požadavek, jenom z nefunkčních (protože jsem kokot) snímačů, zřejmě z hodně starýho japonskýho JB, jsou teď snímače, který hrajou podle mě, aspoň na první poslech, perfektně.
Nějak podvědomě mi přišel pan Tůma jako větší "klasik" než třeba Šlapák a dopadlo to dobře.

0 xLajků:

4

Re: Snímače Michal Tůma

Taky už jsem o něm slyšel a zatim samou chválu...

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

5 Naposledy upravil: tao-kan (17. 09. 2012 09.46:18)

Re: Snímače Michal Tůma

Onehdá jsem s ním setkal, fajn chlapík. smile

http://www.tumapickups.com/


edit: přehlédl jsem v prvním příspěvku web, takže jsem ho briskně dodal též big_smile

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

6

Re: Snímače Michal Tůma

Nejaky novy zkusenosti? Dle komunikace mi pan Tuma pripada velice solidni, na remeslnika az necekane rychly jednani. Snimac jsem ale zatim neobjednal.

0 xLajků:

7

Re: Snímače Michal Tůma

Koupil jsem si na vánoce snímače na stratocastera. Velmi solidní jednání, nabídnul mi i výbornou cenu. Kytara je zvukově zase o kousek výše, takže za sebe spokojenost smile

Asian Bamboo koupil z druhé ruky Tůmy na jazzbass, tak určitě rád poreferuje smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

8

Re: Snímače Michal Tůma

D.a.l.i napsal:

Asian Bamboo koupil z druhé ruky Tůmy na jazzbass, tak určitě rád poreferuje smile

Jo poreferuje rád,až je tam dá smile zatim jsou bohužel v šuplíku....pokud bys je Davidaku chtěl testnout můžu zapůjcit....mám na jazz bass....

PB/JB/MM & Eden & Hocke & Soundelirium
0 xLajků:

9

Re: Snímače Michal Tůma

Koupil jsem snímače od pana Tůmy na Fender Roadworn Telecaster a zatím musm říct, že maximální spokojenost. Zpracování na úrovni Lindy Fralin nebo Fender CS, zvuk se posunul o hodně dál, vyrovnaný, plný, přesně dle očekávání.

Je fajn vědět, že tu máme v ČR výrobce světových parametrů, za (zatím) českou cenu.

0 xLajků: