1

Téma: Precision v P/J konfiguraci

Směřuju v týhle svojí GAS etapě pořád a zase dokola k prclikum v P/J konfiguraci. Vyměním postupně za to ostatní svoje basy, no a co je jinýho na trhu než P/J Squiery? Tady dávám přednost indonézskej před čínskýma. Nebo jsou ještě mimo starejch japonskejch (ty sou drahý) ještě P/J mexika? Vím ještě o ESP LTD Vintage P/J 204, 214 a ESP Vintage 4, to je taky dražší. Jsou ještě nějaký možnosti? V různejch cenovejch kategoriích. Musi to mít precl tělo, fender typ krku, a volume volume tone, pasiv. Volume volume bez tone je dolní hranice konfigurace. Snažím se přijít na to, až obnovim zdroje na GAS, co mám hledat. A zorientovat se v tom, co má smysl. Díky za dobrý postřehy, tipy. Budu vděčnej za rozšíření obzoru, zdá se mi, že to potřebuju.

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

2 Naposledy upravil: df (04. 01. 2018 09.01:11)

Re: Precision v P/J konfiguraci

litrfree napsal:

Jsou ještě nějaký možnosti?

Mám doma týden Yamahu BB414 a docela z toho uchcávám. Za ty peníze je to neskutečné. Kdyby byl kvalitněji zpracovaný krk, plakal bych ze svého Fendera.

0 xLajků:

3 Naposledy upravil: Aidamos (04. 01. 2018 09.46:46)

Re: Precision v P/J konfiguraci

litrfree napsal:

Nebo jsou ještě mimo starejch japonskejch (ty sou drahý) ještě P/J mexika?

Kdysi dávno se snad dělaly, ale teď mají PJ jen mexické modely Deluxe, tedy ty s aktivkou.

litrfree napsal:

Vím ještě o ESP LTD Vintage P/J 204, 214

Ty se mi moc líbily a nejsou drahý. Jen už se nedělají, ale tady mají dokonce jeden kousek skladem, neváhal bych: https://www.muzikant.cz/esp-ltd-vintage … 33413.html
EDIT: jen tam mají chybu v popisu. Tělo není z jasanu, ale z olše. Jasanové se dělaly jen v přírodní úpravě.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

4

Re: Precision v P/J konfiguraci

další možnost je Fender Aerodyne, pak ještě SX pj basy (jako substitut k těm skvérům, jednu mám a hraje to slušně)

peavey t 40, sx pj vwh, greco jb600n, yamaha pulser 450
peavey mark VIII xp, ampeg svt III pro, trace elliot 1248h, peavey mega sub 1x15BW
tech21 xxl, tc spectracomp, boss xl 20, digitech bp 80
0 xLajků:

5

Re: Precision v P/J konfiguraci

litrfree napsal:

Jsou ještě nějaký možnosti? V různejch cenovejch kategoriích.

mne se dycky libival Schecter Model-T smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

6 Naposledy upravil: Hastur (04. 01. 2018 10.53:04)

Re: Precision v P/J konfiguraci

Ty LTD se dělají v P/J kombinaci pod označením řady AP
https://www.espguitars.com/products?cat … s-basses-2
A pak mají ještě tři signature modely v téhle konfiguraci
https://www.espguitars.com/products?cat … ure-series
EDIT: a koukám, že i basy Marcus Miller jsou preclíky P/J a dělají i jasanový
https://www.thomann.de/cz/marcus_miller … atural.htm

Fender JB62RI CIJ 97´ (fretless) -> Feedbacker (send) -> Distortion -> Fuzz -> Freeze -> Delay - > Reverb -> Feedbacker (return) -> Preamp/DI  = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

7

Re: Precision v P/J konfiguraci

Hastur napsal:

koukám, že i basy Marcus Miller jsou preclíky P/J

To jo, ale s milionem čudlíků na aktiv. Ano, ten aktiv se dá vypnout.

Hastur napsal:

Ty LTD se dělají v P/J kombinaci pod označením řady AP

Ale už to není zdaleka tak hezký jako ta řada Vintage.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

8

Re: Precision v P/J konfiguraci

Po týhle base pasu už 4 roky. Ale nikdy to nevydržím a koupím něco jinýho... A jen to udělám, nějaká se tady objeví smile

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

9

Re: Precision v P/J konfiguraci

Taky tohle: https://www.thomann.de/cz/gl_tribute_sb … _360454_24
P/J a jazzovej krk. Jedna z muzikeru za 10k jako doprodej je teď na cestě ke mě. Pak poreferuju smile

Ibanez SRX 305, G&L SB-2 Tribute, Epiphone EBM-5 Fretless
Hocke MT400, Tech21 VT Bass 500, Soundelirium 112+115, Hocke BASS 300
Boss TU-3, EBS Multicomp
www.studionastrani.cz
0 xLajků:

10

Re: Precision v P/J konfiguraci

A ještě jsem narazil na tohle: Ibanez Talman bass: https://kytary.cz/ibanez-tmb600-nt/HN16 … AFEALw_wcB

Fender JB62RI CIJ 97´ (fretless) -> Feedbacker (send) -> Distortion -> Fuzz -> Freeze -> Delay - > Reverb -> Feedbacker (return) -> Preamp/DI  = BLACKNOISE/DRONE
Flatwound Club #2
0 xLajků:

11

Re: Precision v P/J konfiguraci

LuKe napsal:

Taky tohle: https://www.thomann.de/cz/gl_tribute_sb … _360454_24
P/J a jazzovej krk. Jedna z muzikeru za 10k jako doprodej je teď na cestě ke mě. Pak poreferuju smile

Joo tohle jooo!
Ikdyž já se prostě opakovaně ujišťuju, že jeden lomenej snímač u krku je přesně akorát. Víc netřeba smile

0 xLajků:

12

Re: Precision v P/J konfiguraci

Nebo třeba ještě nový Fender Mustang PJ: https://www.thomann.de/cz/search_dir.ht … mustang+pj

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

13 Naposledy upravil: pepaol (04. 01. 2018 12.54:22)

Re: Precision v P/J konfiguraci

A co Sandberg ? Akorát, že k P snímači mají kobylkový většinou HB.

Brnkám v DreamFloyd a Elán CZ
0 xLajků:

14 Naposledy upravil: srs (04. 01. 2018 13.32:39)

Re: Precision v P/J konfiguraci

Aidamos napsal:

Fender Mustang PJ

a tím se dostáváme i k Fender Jaguar .)

peavey t 40, sx pj vwh, greco jb600n, yamaha pulser 450
peavey mark VIII xp, ampeg svt III pro, trace elliot 1248h, peavey mega sub 1x15BW
tech21 xxl, tc spectracomp, boss xl 20, digitech bp 80
0 xLajků:

15

Re: Precision v P/J konfiguraci

m3 napsal:

mne se dycky libival Schecter Model-T smile

jo, mě taky, než jsem to vzal do ruky wink těch pár kousků, co se sem dovezlo, bohužel nehrálo nijak dobře.

pepaol napsal:

A co Sandberg ? Akorát, že k P snímači mají kobylkový většinou HB.

hledej serii California VT. U Sandbergu mě hodně baví, že si můžeš nakonfigurovat spoustu věcí, akorát na ten svůj unikát přiměřeně dlouho čekáš

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

16

Re: Precision v P/J konfiguraci

něco je zde: https://www.public-peace.de/bass-guitar … e/4-string

slyšel jsem hrát naživo kombinaci humbucker+split coil a vlemi se mi to líbilo

pro fajnšmekry mají také konfigurátor precisiona (říkají tomu Jake) v sekci custom shop

0 xLajků:

17

Re: Precision v P/J konfiguraci

LuKe napsal:

Taky tohle: https://www.thomann.de/cz/gl_tribute_sb … _360454_24
P/J a jazzovej krk. Jedna z muzikeru za 10k jako doprodej je teď na cestě ke mě. Pak poreferuju smile

tak jestli to hraje jako cokoli od GL tak to bude rvat koule smile  .. ale tribute sem teda v ruce nemel zadnej ..  SB2 sem mel ten starsi model kde byly dva splitly ala JB singly a to hralo paradne ... smile

btw kdyz uz se nedrzite tech preclo tvaru tak mam u ex-kytaraka ulozenou Peavey zodiac BXP .. a na tu ru cenu to hraje paradne ma to macatej krk ale s JB sirkou a mechaniky sem vymenil za hipshot ultralite takze i prez to ze je to lehouska basa vubec nepada na hlavu ... 
tady link na stejnou ve stejne barve .. btw pokud dobre pamatuju tak asi nejpovedenejsi odstin butterschotche co sem mel ani moc zluta ani moc bezova ani moc hneda.. proste tak nejak akorat.. smile
https://reverb.com/item/7001911-peavey- … tterscotch
btw pripadnemu prodeji se nebranim kdyby mel nekdo zajem musim to trochu zredukovat .. smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

18

Re: Precision v P/J konfiguraci

eosine napsal:

pro fajnšmekry mají také konfigurátor precisiona (říkají tomu Jake) v sekci custom shop

big_smile  hehe Elwood a Jake big_smile   s tim muzes hrat jen Blues .. big_smile  btw ten ala asat teleci mr-T je docela roztomilej.. mit to snimace jak ten modrej Jake .. big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

19 Naposledy upravil: litrfree (04. 01. 2018 17.20:02)

Re: Precision v P/J konfiguraci

ESP LTD Vintage 204 Distressed BLK z roku 2010 jsem v uplynulejch hodinách sehnal, z druhý ruky, tady vedle v městečku. Spousta dobrejch tipů, ten Marcus Miller je mocčudlíkovej, svádí mě to k píčovinám, tyhle přepínátka. SX je asi dobrej tip, ale sou hned pryč a kdo u toho má furt sedět. Díy, všem moc děkuju, roste tu dobrej přehled, a nechá se i do budoucna prohledávat, využívat. Konfigurace P/H by taky nevadila. Nemusí bejt rozepínací, to H. Lakland to v Korei nedělá, v týhle kombinaci, nevíte?
Poznámka: Ta 204 má docela silný snímače, musel sem je dát níž, furt to kreslilo, kope to lampu slušně!

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

20

Re: Precision v P/J konfiguraci

m3 napsal:

btw pripadnemu prodeji se nebranim kdyby mel nekdo zajem musim to trochu zredukovat .. smile

Tak já bych zájem to zkusit měl, ale musim napřed něco prodat, sem přecpanej všim možnym, co sem nabral když sem hledal ten svuj zvuk a chystal se na točku dema. Píšu SZ.

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

21

Re: Precision v P/J konfiguraci

Aidamos napsal:

Nebo třeba ještě nový Fender Mustang PJ: https://www.thomann.de/cz/search_dir.ht … mustang+pj

Měl jsem ho v ruce. Značku Fender bych na to ani nedával :-) tupý zvuk, o ničem

Brnkám v DreamFloyd a Elán CZ
0 xLajků:

22

Re: Precision v P/J konfiguraci

pepaol napsal:

Značku Fender bych na to ani nedával :-) tupý zvuk, o ničem

mno, měl jsi v ruce i jinýho Mustanga? proč myslíš, že na to skoro všichni dávají hlazenky? aby to zvonilo? wink

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

23 Naposledy upravil: eosine (05. 01. 2018 14.01:39)

Re: Precision v P/J konfiguraci

m3 napsal:
LuKe napsal:

Taky tohle: https://www.thomann.de/cz/gl_tribute_sb … _360454_24
P/J a jazzovej krk. Jedna z muzikeru za 10k jako doprodej je teď na cestě ke mě. Pak poreferuju smile

tak jestli to hraje jako cokoli od GL tak to bude rvat koule smile  .. ale tribute sem teda v ruce nemel zadnej ..  SB2 sem mel ten starsi model kde byly dva splitly ala JB singly a to hralo paradne ... smile

měl jsem ji půjčenou a je to krásný kus basy, který za ty peníze výborně hrál - ten precision snímač je velmi silný a barevně bohatý, přimícháváním kobylového (ten byl schválně trochu slabší a sólově prakticky nepoužitelný) se dalo nakroutit docela bohaté spektrum zvuků; ani mi tam potom moc nechyběla tónová clona, kterou jinak docela využívám, stačilo ubírat/přidávat ten kobylkáč

škoda, že ty G&L nedělají P+J pětistruny, to bych hned bral i tribute

0 xLajků:

24 Naposledy upravil: litrfree (24. 01. 2018 08.57:55)

Re: Precision v P/J konfiguraci

Takže sem to proházel, a teď mám:
Squier Precision Bass Special DiMarzio 2000, - ten si už šetřim, když vim co je zač, na studio. Moje vlajková loď.
ESP LTD Vintage PB 204 Distressed 2010, - má největší tendenci kousat a kreslit ve středu a spodku. Pódiově hratelný s prima agresivitou.
Squier Precision Bass Special SBS Custom 1999, - velmi výrazný středy a vejšky pro ty SBS snímače, atyp J s dvěma cívkama, tedy bezbrumovej, kapelou se prořízne bez problémů, vysoce hratelný.
Peavey BXP Zodiac 2011,- eště nevim, je teď u bubeníka kterej mi ho od m3 Smrka vyzved.

Ještě mě zajímá P/J Godin. ale to zase až něco prodám. Tak samozřejmě japonskej Fender PB Speciál z osmdesátek by byl pěknej, ale to by byla čírá snobárna.

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

25

Re: Precision v P/J konfiguraci

A co toto ?
http://www.prokapelu.cz/yamaha-bb-1024-x-baskytara/

Brnkám v DreamFloyd a Elán CZ
0 xLajků:

26

Re: Precision v P/J konfiguraci

A mají to skladem? Ona už se totiž nevyrábí.

0 xLajků:

27

Re: Precision v P/J konfiguraci

To ne, má to specifickej zvuk, takovej tvrdej, a přepinač, to nechci. To bych si moh nechat to Greco. Prostě přepinač a moc čudlů je mimo, to mám tendenci při hraní pokoušet a podělávám to, znervozňuje mě to. Prostě na to nestačím. Byl by to stejnej příběh jako když sem měl Yamahu Attitude Custom, ta basa byla lepší než moje možnosti.

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

28

Re: Precision v P/J konfiguraci

litrfree napsal:

Prostě přepinač a moc čudlů je mimo, to mám tendenci při hraní pokoušet a podělávám to, znervozňuje mě to.

Mám to právě úplně stejně big_smile ,takže od teď už radši jen jeden snímač. Jak je to na štelování jen na poťákách, tak to mě tak neláká s tím kroutit. U PB to je jasný a u MM prostě vykotlím aktivku na full a je. Tak to stejně hraje nejlíp.

0 xLajků:

29

Re: Precision v P/J konfiguraci

Aidamos napsal:

litrfree napsal:

    Vím ještě o ESP LTD Vintage P/J 204, 214

Ty se mi moc líbily a nejsou drahý. Jen už se nedělají, ale tady mají dokonce jeden kousek skladem, neváhal bych: https://www.muzikant.cz/esp-ltd-vintage … 33413.html
EDIT: jen tam mají chybu v popisu. Tělo není z jasanu, ale z olše. Jasanové se dělaly jen v přírodní úpravě.

Tenhle zjevně poslední kus jsem teď pořídil jako záložní nástroj. Po rozbalení (nechal jsem si ho poslat, přece jen Ostrava je z Poděbrad z ruky) mě hned vysmál můj pan "racionální rozum" za to, že jsem koupil něco co jsem si dříve pořádně neprohlédl. Evidentně šlo o basu z krámu jenž byla asi už nějaký čas vystavována- ochranná folie na pickguardu v horní části srolovaná, ve spodní části orvaná od nehtů patrně při slapových pokusech. Hmatník na několika místech pomlácen, stejně tak pár ran dostaly pražce kolem oktávy- mohlo se to stát během převozu ale podle precizního zabalení o tom pochybuju. Struny byly neskutečně zaprasený, tu basu si snad zkoušeli horníci při cestě domů po šichtě, hrůza.
Takže první dojem celkem negativní ale když jsem to pak doma zapojil do aparátu, tak jsem se docela hodil do klidu. Jak píše litrfree, tak snímače maj neskutečně silnej signál, takže hned šly stáhnout níž. Ale svou práci plní dobře, ačkoliv přece jen ne o moc líp než by se dalo u snímačů nástroje levnější kategorie očekávat. Časem je vyměním, ale jelikož na to zatím nejsou kačky a není žádnej spěch, tak to odkládám na neurčito. Struny jsem taky okamžitě sundal, ostatně při ladění drop C bych je stejně měnil, protože hraju na padesátky. Velice příjemně mě překvapil krk. Je znát že nulák je trochu širší (42mm) ale to je kompenzováno nízkým profilem krku. Až na podle mě trochu laciný dřevo hmatníku, kterýmu navíc neprospělo ani poškození našetrným zacházením, je krk fakt příjemnej do ruky a po krátký chvíli se na něj dobře zvykne. Ladící mechaniky nemají žádný vůle, jdou plynule a dobře drží ladění. Stejně tak všechny poťáky mají plynulý chod a žádné vůle. Když nepočítám trochu odfláknutě působící nulák, tak hardware je minimálně na úrovni mexického Fendera.
Tělo má na olši podle mě trochu zvláštní kresbu dřeva, ale druhů olší je jak psů tak jsem se prostě s tímto druhem ještě asi nesetkal. Žel bohu u mého kusu onen vietnamec kterej lepil těla evidentně neřešil fakt že u burstu zůstává vidět kresba dřeva, a slepil tělo tak, že přechod kreseb let jednotlivých částí ani trochu nenavazuje a je dost pěstí na oko. Ale estetická stránka věci je pro mě poddružná, takže mi to žíly netrhá.
V celkovém součtu pro a proti ta basa za peníze který stála splnila plně očekávání a možná ho i trochu předčila. Když si v duchu připočtu ještě nějakej obnos za nový snímače a pár drobnejch za seřízení, tak jsem pořád hluboko pod cenou nového mexika a zvukem podle mě s klidem na jeho úrovni. Investice tedy nelituju, nároky na záložní basu plní už v základní verzi a případná vylepšení garantují že se mám do budoucna na co těšit smile

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

30

Re: Precision v P/J konfiguraci

Kluci, na bazaru je teď Squier special P/J z tý dobrý serie 2000/2001. Prndnout tam Marzia a je to. To je ta basa co mám. Nedám na ni dopustit. Za desítku s investicí do snímačů. Je za 6,5 a vy to umíte osmlouvat, Ale i tak. Nejsou a nebudou.

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

31

Re: Precision v P/J konfiguraci

litrfree napsal:

na bazaru je teď Squier special P/J

 Kde?

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

32

Re: Precision v P/J konfiguraci

Jo, už je v prdce. Rychlý. Byl za šest a půl, komparativně s e-bay. Vzácná, posledně co sem viděl na éčku mělo to hrubě přes třicet příhozů a byl někde /neupgradovanej/ těsně pod 300€.

 

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

33

Re: Precision v P/J konfiguraci

Je tam. Tady: https://hudebnibazar.cz/squier-precision-bass/ID174806/ Běž po ní!!!!!

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

34

Re: Precision v P/J konfiguraci

litrfree napsal:

Je tam.

Tak jem ji nějak přehlíd.

litrfree napsal:

Běž po ní!

 Nehrozí. Měl jsem ji i s těmi dimarcii: https://baskytara.com/topic15205

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

35

Re: Precision v P/J konfiguraci

Není to ta serie z topolu ?  Pozor - křivě navrtaná kobyla.   

Btw na ebay nemá vůbec smysl Squiery sledovat/kupovat, jedině na německým, tam jo, tam se dá ledacost vychytat.

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

36 Naposledy upravil: litrfree (13. 07. 2018 20.11:11)

Re: Precision v P/J konfiguraci

 Ale to je 2009. Tvrdý laky.  Nejlepší serie: 2000, 2001, a potom až 2006 - tu už kontrolovat, 2005 a 2006 bláto krky. Aidamos: Ty máš jinej telefon?

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

37

Re: Precision v P/J konfiguraci

Atvečko: Topolovky sem měl, a neřek bych že to je šit. I Fendery. Zeptej se Fíka. Teď mám taky jednu, Bacchuse jednosinglovku, z low end serie, a řek bych že RI má co dělat. Ale to je asi klika, ale za ty prachy. Proč to nedat, že.

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků:

38

Re: Precision v P/J konfiguraci

litrfree napsal:

Je tam. Tady: https://hudebnibazar.cz/squier-precision-bass/ID174806/ Běž po ní!!!!!

Podle celkové fotky jí struny valí doleva:

https://baskytara.com/img/m/4105/t/p1ciafquour5614321cip1gl11mf63.jpeg

Asi to bude na posunutí kobyly o 1-2mm ... chuťovka. 

Fender PB US, JB MIM, JB MIM FL, MarleauxDiva fy Růžička, Spector Legend Classic 6, Palatino, Ibanez SRH500FL;
TCE250BH+Soundelirium 12UL, Hocke BT70+BN112M, Peavey/EVM15L+Peavey Mark III, Hocke BT120+Hocke B115, Hocke BN210, AldaxSPM250, Samson C-valve preamp...
0 xLajků:

39

Re: Precision v P/J konfiguraci

MartinXC napsal:

Asi to bude na posunutí kobyly o 1-2mm ... chuťovka. 

 Však jsem to psal

 

litrfree napsal:

Topolovky sem měl, a neřek bych že to je šit.

 To netvrdím, měl jsem z týhle řady jazzbass, cajk kytara....

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
1 xLajků:

40

Re: Precision v P/J konfiguraci

Já nevim, To bych asi taky šanoval. Řek sem ale o těch seriich co vim, a taky víte, že něž abych smlouval, pomyslim si něco arabech No, dobrá, nemyslim :-)  a nesmlouvám. Ale to berete, že, dyk mě znáte. Ale kdyby to byly ta serie, a mít prachy, tak to dřevo beru. Vostatně, to musíte sami. To je jako ženský :-) Na datingu na fotce  skvělý, a pak holt ne.

Profil
PB´s: Vebr CS Kent Armstrong, Ibanez BL700NT, SQ PJ DiMarzio, SQ PB 20th SPB3, Yamaha BB 800 FL, SX PJ DiMarzio FL.
Gear:The 14,5 & 15 & SWR SM-400,
Band: Zavírej Studio: Vehementně a stále.
0 xLajků: