1

Téma: Thomann Brno

Zdar, potřeboval bych koupit kobylu u Thomanna, nepotřebujete někdo něco?

0 xLajků:

2

Re: Thomann Brno

pekelnik napsal:

Zdar, potřeboval bych koupit kobylu u Thomanna, nepotřebujete někdo něco?

...budu objednávat rack, tak bych ti tu kobylu mohl koupit a poslat. smile

0 xLajků:

3

Re: Thomann Brno

Matej napsal:
pekelnik napsal:

Zdar, potřeboval bych koupit kobylu u Thomanna, nepotřebujete někdo něco?

...budu objednávat rack, tak bych ti tu kobylu mohl koupit a poslat. smile

Tak to bys byl samozřejmě moc hodnej. Ale pomůže ti to nějak? Na poštovný zdarma asi nedosáhneš tímto dohromady, ne?

0 xLajků:

4

Re: Thomann Brno

pekelnik napsal:
Matej napsal:
pekelnik napsal:

Zdar, potřeboval bych koupit kobylu u Thomanna, nepotřebujete někdo něco?

...budu objednávat rack, tak bych ti tu kobylu mohl koupit a poslat. smile

Tak to bys byl samozřejmě moc hodnej. Ale pomůže ti to nějak? Na poštovný zdarma asi nedosáhneš tímto dohromady, ne?

...no mě to nepomůže, ale pomůžu tobě ne? smile  Nehledě na to, že mi to možná pošlou bez ceny za dopravu. Jelikož jsem u nich na základě jejich klamných informací o velikosti zesíku HA 3500 objednal zbytečně velkej rack,...kterej jim právě budu vracet a oni by budou posílat menší. smile

0 xLajků:

5

Re: Thomann Brno

Aha, no tak samozřejmě to je nabídka kterou nemůžu odmítnout. Vřelé díky!
Píšu SZ

0 xLajků:

6

Re: Thomann Brno

Přátelé, plánuje někdo nákup? Brno, Olomouc, Morava, okolí? Přidal bych se s objednávkou za 105 eur.

0 xLajků:

7

Re: Thomann Brno

Thomann ? Volám hlubozníky českých luhů a hájů, trocha hrdosti hrdobci ! 

"Kdo cvičí nástroj si ničí"
0 xLajků:

8

Re: Thomann Brno

TomMD napsal:

Thomann ? Volám hlubozníky českých luhů a hájů, trocha hrdosti hrdobci ! 

Tome, koupil bych u tebe, ale vy tam toto konkrétní zboží nemáte...

0 xLajků:

9

Re: Thomann Brno

Já mám zrovna zálusk na zboží za 99 Ojro, možná víc, tak bych se případně přidal...

Zabij hlavu a tělo umře taky...
0 xLajků:

10

Re: Thomann Brno

popeze napsal:

Já mám zrovna zálusk na zboží za 99 Ojro, možná víc, tak bych se případně přidal...

Tak se domluvme rovnou, Pepo, a já ti pak pošlu na svoje náklady tvé zboží. Já ti pošlu v SZ telefon a domluvíme se.

 

 

 

 

0 xLajků:

11

Re: Thomann Brno

Ahoj, nekdo Thomann do Brna? Mam v kosiku za 133 EUR, jeste mozna neco prihodim, ale do dopravy zdarma zatim daleko.....

0 xLajků:

12 Naposledy upravil: spaceman8 (30. 11. 2020 21.07:22)

Re: Thomann Brno

Nikdo nic? I kdyz nedosahnu limitu na 199 EURO, tak stejnak necham postu na me, takze pro vas zadax...

Pudu do těch AKG 371 s BT, mají to tam za podle mě super cenu: https://www.thomann.de/cz/akg_k_371_bt.htm

0 xLajků:

13

Re: Thomann Brno

 Cena pěkná, ale produkt vyprodany

Jack Pampero Workingman Traynor & Soundelirium
0 xLajků:

14

Re: Thomann Brno

hm..... rano to tam jeste bylo, tak nic, akce se rusi tim padem....

0 xLajků:

15 Naposledy upravil: Basomatér (01. 12. 2020 20.14:19)

Re: Thomann Brno

Už jsi něco objednal? Měl bych hromádku tak za 120Eur

 

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

16

Re: Thomann Brno

 Neobjednal pac uz to neni, ale vemu asi neco jineho. Posli pls co nejdrive odkazy do SZ, snad me neutece to na co mam zalusk.

0 xLajků:

17

Re: Thomann Brno

spaceman8 napsal:

 Neobjednal pac uz to neni, ale vemu asi neco jineho. Posli pls co nejdrive odkazy do SZ, snad me neutece to na co mam zalusk.

Máš zprávu...

 

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

18

Re: Thomann Brno

Objednáno, uzavřeno, díky

0 xLajků:

19

Re: Thomann Brno

Čau, někdo něco u Thomanna? Potřeboval bych cca od 50 až ideal 100 EUR k pošte zadax. Možná i mimo Brno, klidně pak pošlu nebo se domluvíme.

0 xLajků:

20

Re: Thomann Brno

Já bych možná, ale Praha.

Muzika musí mít koule.
0 xLajků:

21

Re: Thomann Brno

Ahoj, vypadá to, že mám nejspíš za Brno dostatek na poštové zadax, ale klidně tě tam ještě přidám, jestli to nespěchá, počkej ještě tak týden prosím. Když tak si písnem přes SZ.

0 xLajků:

22

Re: Thomann Brno

Dělám objednávku do Thomana mám tam asi za 120EUR, chce se někdo přidat? Nejlépe Brno a okolí. Jezdím pracovně i Žďár, Jihlava, Znojmo.

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

23

Re: Thomann Brno

Uzávěrka objednávky je v neděli (7.11.) večer, kdyby se chtěl ještě někdo přidat ... 

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

24

Re: Thomann Brno

Nechce někdo něco od Thomanna? Nemu nemusí to být nutně v Brně, klidně zaplatím poštovné po České republice, ale nechce se mi platit z Německa...

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

25

Re: Thomann Brno

Možná bych bral na kytaru slide - https://www.thomannmusic.com/the_rock_slide_trs_mb_polished_brass_size_m.htm - pomůže to k dosažení limitu? Jinak v Brně mám švagrovou, která by to mohla převzít, ať se to neposílá po republice.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

26

Re: Thomann Brno

D.a.l.i napsal:

Možná bych bral na kytaru slide - https://www.thomannmusic.com/the_rock_slide_trs_mb_polished_brass_size_m.htm - pomůže to k dosažení limitu? Jinak v Brně mám švagrovou, která by to mohla převzít, ať se to neposílá po republice.

Jeste bohuzel ne. Neco drobnejsiho chtel i rluke a cekam jestli se tozhodne Viktor se snimacem, tak uvidime.

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

27

Re: Thomann Brno

Pokud je doprava zdarma jen po Německu, využívám tuhle službu: https://www.mailboxde.cz/

Omlouvám se za příspěvek mimo téma, nemá to být reklama, jen doporučení ;-). 

 

0 xLajků:

28

Re: Thomann Brno

Kiwi napsal:

Jeste bohuzel ne. Neco drobnejsiho chtel i rluke a cekam jestli se tozhodne Viktor se snimacem, tak uvidime.

 Kolik chybí? Klidně něco ještě přiberu (pokud to nebude za 80 éček smile)

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

29 Naposledy upravil: pekelnik (18. 02. 2022 10.31:03)

Re: Thomann Brno

Mohl bych taky něco přidat. Minimálně struny. Čili 45 euro cca

0 xLajků:

30

Re: Thomann Brno

já taky struny (za pěťo)

peavey t 40, sx pj vwh, greco jb600n, yamaha pulser 450
peavey mark VIII xp, ampeg svt III pro, trace elliot 1248h, peavey mega sub 1x15BW
tech21 xxl, tc spectracomp, boss xl 20, digitech bp 80
0 xLajků:

31

Re: Thomann Brno

Tak chlapi, Viktor padnul, tudíž já jsem na 143,90. Cíl je 199 smile

S tím Brnem - já sice bydlím kousek do Brna, ale cestu tam moc nemám. Vy jste brňáci?

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

32

Re: Thomann Brno

Kiwi napsal:

Tak chlapi, Viktor padnul, tudíž já jsem na 143,90. Cíl je 199 smile S tím Brnem - já sice bydlím kousek do Brna, ale cestu tam moc nemám. Vy jste brňáci?

Tzn. ten bottleneck je 23,70, to je celkem 167,60. Když by nikdo nebyl, tak vezmu https://www.thomannmusic.com/elixir_14077.htm a jsme na 205.

Jsem z Frýdku-Místku, tzn. pošlu příspěvek na poštu/Zásilkovnu (i kdybys poštovné směr FM platil ze svého, pořád jsi na tom podstatně lépe, než platit 15€ poštovné).

Tím pádem můžeš uzavřít i jen se mnou, pokud se ještě někdo nenahlásí. 

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

33

Re: Thomann Brno

Nakonec jsme se s Kiwi domluvili, že tu akci pořeším já. V tuto chvíli máme objednávku na 200€. Pokud by se někdo chtěl přidat, napište mi prosím na email dalibor.zacios@gmail.com - doladíme podrobnosti. Deadline bude v úterý 22.2. ve 20hod, večer objednávám a platím smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

34

Re: Thomann Brno

Nakonec bych se vám do toho asi nemotal smile

0 xLajků:

35

Re: Thomann Brno

pekelnik napsal:

Nakonec bych se vám do toho asi nemotal smile

 Jak je libo, ale hodit ještě jeden balík na Zásilkovnu zvládnu smile

OK, večer objednávám

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

36 Naposledy upravil: spaceman8 (07. 02. 2023 10.29:00)

Re: Thomann Brno

Ahoj, někdo Thomann Brno?

Budu ideálně dnes objednávat, mám tam cca za 3tis, chybí jen málo k poště zdarma, mají to teď od 3900 Kč

0 xLajků:

37 Naposledy upravil: pekelnik (07. 02. 2023 11.30:33)

Re: Thomann Brno

spaceman8 napsal:

Ahoj, někdo Thomann Brno?

Budu ideálně dnes objednávat, mám tam cca za 3tis, chybí jen málo k poště zdarma, mají to teď od 3900 Kč

Jdu se mrknout... tak nakonec nic.

0 xLajků:

38

Re: Thomann Brno

 Neva, už to mám vyřešeno, takže dnes odpo objednávám (ale kdo by chtěl, ať se samože přidá)

0 xLajků:

39

Re: Thomann Brno

Zdarec, po čase budu objednávat zase něco, přidá se někdo? Ideálně do konce týdne bych to chtěl vyřídit.

0 xLajků:

40

Re: Thomann Brno

A bude to omezený na Brno?

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

41

Re: Thomann Brno

kurcatovium napsal:

A bude to omezený na Brno?

hele jo, sorry... momentálně su dost zasekanej a nechce se mě řešit ještě nějaký rozesílání, takže jen osobní předání.

0 xLajků:

42

Re: Thomann Brno

V pohodě, naprosto chápu. Tak si zatím počkám, až budu těch blbin potřebovat víc a už se mi to vyplatí objednat i s poštovným.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

43 Naposledy upravil: Basomatér (10. 11. 2023 22.05:27)

Re: Thomann Brno

8.12. bych měl osobně jet na výlet do Norimerka s manželkou na vánoční trhy. A docela čistě náhodou, by se mohlo stát že pojedu k Thomannovi na čumendu. No na čumendu, pro basu... ale kdyby někdo něco z Brna a okolí chtěl, jsem k dispozici i na prkotiny větších rozměrů.

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

44 Naposledy upravil: ondrax (10. 11. 2023 21.11:51)

Re: Thomann Brno

Pro co si jedes?

Squier VM Precision V , OLP Tony Levin 5str. , OLP MM3 5str. , MTD Beast MM+J 5str. , Cort GB75 , Yamaha BB 300 84´MIJ , Taurus BL-1010 2x10 kombo, IBZ Promethean 3110U, HOTONE Ampero , Jolana KolorBass , AKG WMS 40 mini, IEM T.Bone IEM 200
Hraju - www.nonametribute.cz , Skafandr&Motyl
0 xLajků:

45

Re: Thomann Brno

no uvidíme.... nejspíš Harley Benton Enhanced MJ-4EB Lake Blue – Thomann Česko

trochu pro ježucha a trochu ke zbytečně kulatejm narozeninám... 

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků:

46

Re: Thomann Brno

Nabídka stále platí, vyrážím v pátek...

Tokai JB45, Harley Benton MJ-4EB, Ferda Preclů, Hocke BT130, GK NEO 121, 4X10 bastl s Celesťáky, ňáký krabičky, spousta blbejch nápadů
0 xLajků: