101

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Retiew napsal:

Kup tam, pokud mají skladem a za slušnou cenu.

skladem prave je a je za stejnou cenu

Tak není co řešit. Mám z Muzikeru kytaru a taky f pohodě.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

102

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

kdybys napsal, co vlastně chceš koupit, tak bys to třeba pořídil tady na fóru. rychleji, levněji big_smile

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

103

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

kdybys napsal, co vlastně chceš koupit, tak bys to třeba pořídil tady na fóru. rychleji, levněji

http://www.audiotek.cz/product-32196-el … ig-muff-pi

hehe, zatímco o kytarách je tu chvály kopec co?

to zas ne, ale u kytar.cz bych si ho mohl osobne vyzvednout v brne

Cort A5
Fokus Jazz Bass
0 xLajků:

104 Naposledy upravil: Gasi (14. 02. 2012 17.06:02)

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Tak přidám jednu pochvalnou na kytary.cz v Brně - přišel jsem a chtěl jsem kombo GK MB210. Maník ho nenašel ve vystavených, tak hned mrknul na sklad a za chvilku bylo rozbaleno a zapojeno k vyzkoušení. Dokonce mi dal vybrat, se kterou basou to chci vyzkoušet, tak jsem tam chňapnul tenhle fender http://kytary.cz/fender-american-specia … /HN114911/ a trochu to protáhnul. Pak jsem prohlásil, že to beru, za okamžik bylo zabaleno zpět a doneseno na pokladnu. Celou dobu byl se mnou prodavač, přestože tam měli dost zboží na naskladnění; ale nijak vtíravě, asi jen dával pozor, abych jim tam něco nerozbil smile
Osobně jsem byl velmi spokojen, takže doporučuju minimálně brněnskou prodejnu kytary.cz

Fender USA Standard JB, Squier CV 70s JB
GK 700RB-II/210, GK 210RBH, ručně dělané 8" kombo "Kulíšek"
Ein Bassspieler, guter Verstärker. Einfach klug smile
profil: http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=6821
0 xLajků:

105

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

hmm, kytary.cz poslali kámošoj prázdnou krabici místo kytary .... a nestála zrovna málo ...

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

106

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

woody napsal:

hmm, kytary.cz poslali kámošoj prázdnou krabici místo kytary .... a nestála zrovna málo ...

to se mi snad ani nechce verit ale nedivil bych se big_smile

Gasi napsal:

Tak přidám jednu pochvalnou na kytary.cz v Brně - přišel jsem a chtěl jsem kombo GK MB210. Maník ho nenašel ve vystavených, tak hned mrknul na sklad a za chvilku bylo rozbaleno a zapojeno k vyzkoušení. Dokonce mi dal vybrat, se kterou basou to chci vyzkoušet, tak jsem tam chňapnul tenhle fender http://kytary.cz/fender-american-specia … /HN114911/ a trochu to protáhnul. Pak jsem prohlásil, že to beru, za okamžik bylo zabaleno zpět a doneseno na pokladnu. Celou dobu byl se mnou prodavač, přestože tam měli dost zboží na naskladnění; ale nijak vtíravě, asi jen dával pozor, abych jim tam něco nerozbil smile
Osobně jsem byl velmi spokojen, takže doporučuju minimálně brněnskou prodejnu kytary.cz

tak to by snad melo bejt normalni ne wink ale u kytar je i to + big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

107

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Po zkušenostech s brněnskými obchody je to skoro nevídané hmm

Fender USA Standard JB, Squier CV 70s JB
GK 700RB-II/210, GK 210RBH, ručně dělané 8" kombo "Kulíšek"
Ein Bassspieler, guter Verstärker. Einfach klug smile
profil: http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=6821
0 xLajků:

108 Naposledy upravil: m3 (15. 02. 2012 22.38:11)

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Gasi napsal:

Po zkušenostech s brněnskými obchody je to skoro nevídané hmm

to nevim ja sem v musiczone krom ochotny obshuhy dostal i kafe   wink cool

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

109

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

m3 napsal:

musiczone

to ale není typický hudební hypermarket smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

110

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

jako musikzone je parádní obchod, a Tom se opravdu vyzná... byl jsem u nich už několikrát slintat po nějakém glockenlangovi big_smile

Basses: Fodera Imperial Elite 5 Fretless(by M.V.), Mayones Be Exotic 5
Amplification: Markbass MoMark (AF 800, T1M, EQ42S, MVVL), Custom Homemade 1x15 + Tweeter box, Behr BX600, M-Audio FastTrack Pro
Other:   Boss GT-10B, Monster Kábel (Jazz, Bass)
0 xLajků:

111

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

tak pokud neuteču do jiné práce tak makám v muzikeru... nazabíjet

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

112

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Paparatzzi napsal:

tak pokud neuteču do jiné práce tak makám v muzikeru... nazabíjet

počkej to je ale v praze ne? Na tom andělu jsem párkrát něco kupoval a vždy mi překvapil celkem v poho personál...

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

113

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Nový shop v Nové Karolině - Ostrava, tuším dneska se to otvírá

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

114

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

spider napsal:

Nový shop v Nové Karolině - Ostrava, tuším dneska se to otvírá

aha tak to jo a vlastně proč ne. Možná by mě to taky i lákalo a asi i bavilo, ale ta pracovní doba by mě asi odradila...

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

115

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Paparatzzi napsal:

tak pokud neuteču do jiné práce tak makám v muzikeru... nazabíjet

Muziker mi pride skoro nejlepsi z tech hypermarketu.. aspon kdyz sem kupoval to cinsky tele tak reagovali nejrychlej meli nejkratsi dodaci dobu a nabili mi nejlepsi cenu.. smile

SMETS napsal:

ale ta pracovní doba by mě asi odradila..

positam ze budou mit tak od 10ti do 6ti ne ??

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

116

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

m3 napsal:

positam ze budou mit tak od 10ti do 6ti ne ??

no a to by si chtěl deně končit v šest?

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

117

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

kamarade tohle byla moje realita nekolik let, i pul sedme kdyz byli lidi a do roboty na pul devatou, sobota do dvanacti... hmm
ale zas na forum sem si cas nasel, to ne ze ne  big_smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

118 Naposledy upravil: m3 (22. 03. 2012 22.23:37)

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

SMETS napsal:

no a to by si chtěl deně končit v šest?

:DDD no to by bylo supr big_smile po 6ty utikam kdyz mame zkousku nebo koncert jinak nechodim pred 8.. pokud du nekam na party.. pokud nemam vecer co na praci tak chodim po 10ty big_smile taky uz se mi parkrat povedlo ze mi ujelo posledni denni metro big_smile .. ale teda chodim do prace nejak mezi 10tou a 11tou...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

119

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

SMETS napsal:

no a to by si chtěl deně končit v šest?

spis by mne nicilo vstavat v 6 .. big_smile  nebo dokonce chodit do prace na 6tou ..  staci ze musim jednou tejdne do prace na 8mou..  a nechapu jak sem to prezil ten rok a pul na civilce ... ale pravda to sem zrovna nemel kapelu...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

120

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

od 9 do 9, bože, celý den poslouchat rádoby umělce je mazec

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

121

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Paparatzzi: Každý někdy začínal  wink Ale když jsi v takovémhle obchodě, tak by jsi mohl domluvit nějakou slevu pro členy fóra.

Půlený snímač přináší největší potěchu mému uchu i srdci.
0 xLajků:

122

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

hele já makam od 6:00÷14:00 hod a docela mi to vyhovuje. V půl třetí jsem už doma. Tzn. že kapelu stíhám v pohodě, dělám ještě dálkově vejšku a i další koníčky se dají stíhat...

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

123

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

m3 napsal:

ale teda chodim do prace nejak mezi 10tou a 11tou...

Tak co se pak divíš voe big_smile Já sem v práci v 5:30 a odpoledne mám frei....většinou

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

124

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Paparatzzi napsal:

od 9 do 9, bože, celý den poslouchat rádoby umělce je mazec

To víš že ti přijdu zahrát smile Kdy začínáš ? Včera Fukušimu otevřeli, takže už si byl v práci ?

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

125

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

jo včera jsem byl, dneska nic, jdu chlastat a celý víkend tam budu(skočím na pohovor do horsexxxx atd) tak tam snad dlouho nebudu, ty prachy jsou děsné

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

126

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

zajímalo by mě, kolik je reálné si vydělat jen z těch provizí. Přijde mi to fakt maras.

0 xLajků:

127

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

spider napsal:

Tak co se pak divíš voe  Já sem v práci v 5:30 a odpoledne mám frei....většinou

kdo se divi ty chachare smile ja rikal ze mi nepride nic patnyho ani divnyho si rano prispat big_smile a bejt do 6ti v praci ...:)

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

128

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

m3 napsal:

kdo se divi ty chachare smile ja rikal ze mi nepride nic patnyho ani divnyho si rano prispat big_smile a bejt do 6ti v praci ...:)

No jo no...tak sorry smile ja si to osobne nedovedu predstavit takhle fungovat, netusim kdy bych delal veci ktere i ted nestiham......

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

129 Naposledy upravil: woody (24. 03. 2012 07.36:13)

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

pak je ještě možnost bejt na volný noze .... dělat všecko, co chceš, a kdy chceš, vstávat, kdy chceš, chodit do práce v 11:07 nebo ve 21:36   ... 365 dní v roce .... ale nestíhá se  .... a peněz za to nejni moc  big_smile a to se co? TO SE VYPLATÍ!  big_smile

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

130

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

spider napsal:

ja si to osobne nedovedu predstavit takhle fungovat, netusim kdy bych delal veci ktere i ted nestiham......

protoze mas rodinu deti a nemas kapelu.. big_smile ja bych zas nemoh vstavat v 5 kdyz du 2 dny predtim v 5 spat...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

131

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

tak jsem je prave poslal do prdele. Sulini

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

132

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Já jsem té tam včera videl smile jsem rad, ze tam ten obchod je, během procházení milionu obchodu s hadrami s ženskou se člověk muze aspoň mrknout na kytary a do apple store.

At žije konzum

0 xLajků:

133

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

v apple store dělá kámoš vedoucího tak kdyby něco:) Mluvili jsme spolu?

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

134

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Hodil by se mi novy iphone smile Ne, ja jsem tam jenom rychle prosel a vzal si kabel bespeco (telefonni snura). Prave jsi tam nekomu vysvetloval ze to nema spodky smile

0 xLajků:

135

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

druid napsal:

kabel bespeco (telefonni snura)

mno to si mel prohodit par slov s kubou a koupit si radsi fender nebo vox... ty bespeca mam 2 a huhlaj.. teda do kapely se to v tom bordelu docela ztrati ale pro naky narocnejsi pouziti je to docela jasne slyset ..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

136

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

www.audiotek.cz
www.kytary.cz
www.hudebniraj.cz
Všechny tři weby maj i kamenný prodejny v Brně

Bands: Rattle Bucket (8/2012), overhype (od 2004 zakladatel, do 3/2012), Crash Road (7/2011)
Stuff: Ibanez SR505BM + Glockenklang Soul head + homemade 2x10 BEYMA box 500W
0 xLajků:

137

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Rockster: obchod v pohodě, příjemnej a vstřícnej prodavač, jeden z mála obchodů, kde lze v ČR vyzkoušet a koupit originál MusicMany, ale co mě teda sere, je jejich otvírací doba. Měl jsem v pondělí před prací v Praze volno, tak jsem si tam zajel, chtěl jsem struny + nějaké drobnosti. Mají mít otevřeno od 10:00, ale čekal jsem tam v pondělí do 10:30 a nikdo se neobjevil. Kdyby to bylo poprvé, tak neřeknu, ale už se mi to takhle stalo třikrát během dvou let, vlastně pokaždé, když jsem tam byl. Poprvé jsem si tam jel pro StingRaye, to jsem volal na uvedený mobil, že stepuju před krámem, že prej je na poště a že za chvíli dorazí. Dorazil o půl jedenáctý. Pak jsem tam byl před časem, taky jsem čekal asi do čtvrt na jedenáct než prodavač dorazil. Teď v pondělí jsem dýl jak do půl jedenáctý čekat nemohl.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

138

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

http://www.guitarparts.cz/ na todle sem narazil pri procitani staryho muzikusu.. big_smile nevim jestli to funguje ale mozna jo a mohlo by se hodit...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

139

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

m3 napsal:

nevim jestli to funguje ale mozna jo a mohlo by se hodit...

funguje a poměrně dobře. obchod patří panu Košařovi, což je bejvalej kytarista Brutusu, příjemnej týpek.
nevýhoda je umístění, Kralovice jsou sakra z ruky odevšad, ale s e-shopem problém nebude

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

140

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Lípnu to sem. wink Chtěl bych opět vyzdvihnout přístup Lukáše,... http://www.hudbazar.com/ ...super jednání, super cena a skvělej nástroj. wink Basy co má na stránkách na prodej jsem viděl u něj,..možná i něco dalšího-samý pěkný kousky. Basy má pěkně precízně vyčištěný a seřízený (můj Lakland byl teda novej) a připravený pro zájemce. Fakt doporučuju s ním obchodovat! smile

0 xLajků:

141 Naposledy upravil: m3 (26. 05. 2014 18.09:32)

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Matej napsal:

Fakt doporučuju s ním obchodovat!

tady se klidne a rad pripojim smile ikdyz nebejt jeho tak muj GAS uz asi hypertrofoval big_smile takle stale preziva big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

142

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Jojop, za mě Lukáš taky dobrý!! Sice už můj MM dělá radost někde jinde, ale jednání bylo fajn, sice jsem si na basu chvíli počkal, ale stálo to určitě za to!!

0 xLajků:

143

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Medek.H napsal:

Jojop, za mě Lukáš taky dobrý!! Sice už můj MM dělá radost někde jinde, ale jednání bylo fajn, sice jsem si na basu chvíli počkal, ale stálo to určitě za to!!

...prohlížel jsem si u něj tohle,... http://www.hudbazar.com/hudbazar2/eshop … StingRay-5 ...a docela to se mnou cukalo. roll Ještě, že jsem neměl víc času,...už bych možná sháněl v okolí bankomat. big_smile

0 xLajků:

144

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Chlapci, když si za mořem na bazaru vyhlídnu nástroj a využiju toho Lukáše, jak dlouho pak trvá, než budu mít basu ruce? Díky.

0 xLajků:

145

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Memory napsal:

6-8 týdnů,

ja myslel 4-6 big_smile mno to je jedno big_smile ale cca tech 6 proste lod prez atlantik...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

146

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

A cena za zprostředkování, pro jednoduchost nástroj za 3000$, 12kg s kufrem, pokud platim sám, je 3000Kč+200*12+10*20=5600 Kč + 8 tejdnů. To je docela dost tyjo.. Moc nerozumim tomu, proč je kupec bitej za vysokou nákupní cenu i ve chvíli, kdy si to platí sám - následný pojištění, zodpovědnost..? Pak mi vychází, že drahý nástroje se moc nevyplatěj.

Ale jinak se mi to líbí, podobná služba tady chyběla a sám vim, že s tim je spousta starostí.

0 xLajků:

147

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

mno nevim co vsechno su ty tvoje pocty smile a ani nevim jak presne to pocita lukas .. ale hlavni vyhoda je v ty spojce ve statech takze nemusis resit jestli ti to poslou a komunikovat prodejcem a hlavne to este ve statech zcekne...

Spis bych rek ze se to vyplati u v evrope raritnich popr min obvyklejch nastroju ktery sou v evrope k sehnani za cca 2nasobny prachy nez ve statech ..a i na americkym ebayi pokud sou prodejny do sveta sou taky o par set dolaru draz nez se ukazou treba na guitarcentru...  treba prave ty stary GL
takze co se tyka penez tak to vyjde lip nez koupit na ebayi ikdyz vyuzijes toho global shipping programu.. (nehlede k tomu ze tam pomlacenou basu jako prez ten sem este nikdy nedostal big_smile)

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

148

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Můj střípek malé - dlouhé zkušenosti s http://www.kytary-bayger.cz (předchozí oprava zesilovače proběhla naprosto standartně, klep klep)

V hlavní roili: Ibanez PD7-rozbitej. Do servisu předán 21.9. 2015.
http://baskytara.com/img/m/2129/t/p1acv3pcps1a761tc6163o1nca5pu3.jpg

Komunikace totální špaténka. Např.

http://baskytara.com/img/m/2129/t/p1acv3rg0mi3e17ig1uic1hl3c765.png

Dnes 3.3. 2016 jsem se dostavil vyzvednout opravený efekt na 14:00 jak jsme byli domluveni. Čekal jsem pouze 70min a musel vypít dva kusy fakt špatného Osravaru.

Původní poznámka o cenovce do které má smysl efekt opravovat ignorována totálně (790 bez DPH). Moje chyba, neměl jsem to převzít ale nějak jsem neměl slov a tu krabičku mám fakt rád.

Nebudu to nijak rozmazávat, každý si udělá názor sám že jo. Připomínám, že je to z mnoha zkušeností ale pro mě ta poslední.

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

149

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Nedávno tady někdo řešil nákup jednotlivých dílů na basu, tuším poptával hmatníky. Už nevím, kde to přesně bylo. Nicméně jsem před chvílí objevil tohle, a tak to dávám sem. Třeba se to někomu bude hodit. Stránky fungují jako e-shop a je tam toho docela hodně: http://www.manahuna.cz/

Fretky nejsou, čím se zdají být...
0 xLajků:

150

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Nový inzertní portál: https://www.musicantum.cz/ - otázka, jak se mu bude dařit. Při soukromé inzerci jdou 4% z prodejní ceny provozovateli jako provize.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

151

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

be_fretless napsal:

tak to dávám sem. Třeba se to někomu bude hodit. Stránky fungují jako e-shop a je tam toho docela hodně: http://www.manahuna.cz/

jj to je fajn kupovl sem tam nulaky a nevim co este smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

152

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Aidamos napsal:

Nový inzertní portál: https://www.musicantum.cz/ - otázka, jak se mu bude dařit. Při soukromé inzerci jdou 4% z prodejní ceny provozovateli jako provize.

podle mě bez šance...

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

153

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

www.gear4music.cz (přeloženo automatem, ale EN verze je cajk)

Máte s tím obchodem někdo zkušenost?

SX Vintage Series SPJ62+ (olše), DiMarzio DP122 (vintage 70s) + DP148
LTD Deluxe Phoneix 1004 (mahagon), SBS rozpínatelné H/P
apec: Bugera 1960 (Super Bass mod), LAB Series L4
reprobox: Hartke HX 115
0 xLajků:

154

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

rift81 napsal:

www.gear4music.cz (přeloženo automatem, ale EN verze je cajk)

Máte s tím obchodem někdo zkušenost?

...objednával jsem tam basu,...platil předem. Basa přišla za pár dní,...vše v naprostém pořádku. smile

0 xLajků:

155

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

rift81 napsal:

www.gear4music.cz (přeloženo automatem, ale EN verze je cajk)

Máte s tím obchodem někdo zkušenost?

Jo, kupoval jsem tam pedalboard Diago Tourman. Naprosto v pohodě.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

156

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

rift81 napsal:

www.gear4music.cz (přeloženo automatem, ale EN verze je cajk)

Máte s tím obchodem někdo zkušenost?

Kámoš zvukař tam odsud bral asi před rokem víckrát a byl spokojen. Sice mezi tím nadával, že to jsou nějací polští šmelináři, ale v klidu kupoval dál. On teda nadává na všecko, pokud není zásluha jeho osobní nebo jeho dcerunek :-)

Trace Elliot Club #5
Trace Elliot ELF + 2x 2x8 , Yamaha TRB 5PII, Chapman MLB1 FF DH, D'Angelico Excel Bass
0 xLajků:

157

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

karadam napsal:

polští šmelináři

Dyť to jsou Angláni...

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

158

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Aidamos napsal:
karadam napsal:

polští šmelináři

Dyť to jsou Angláni...

To je ta polská šmelinářská rafinovanost ;-)

Fender PB US, JB MIM, JB MIM FL, MarleauxDiva fy Růžička, Spector Legend Classic 6, Palatino, Ibanez SRH500FL;
TCE250BH+Soundelirium 12UL, Hocke BT70+BN112M, Peavey/EVM15L+Peavey Mark III, Hocke BT120+Hocke B115, Hocke BN210, AldaxSPM250, Samson C-valve preamp...
0 xLajků:

159

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

smile

Díky za info.
Zkušenosti jsou kladné, tak se nebudu bát od nich něco koupit.

SX Vintage Series SPJ62+ (olše), DiMarzio DP122 (vintage 70s) + DP148
LTD Deluxe Phoneix 1004 (mahagon), SBS rozpínatelné H/P
apec: Bugera 1960 (Super Bass mod), LAB Series L4
reprobox: Hartke HX 115
0 xLajků:

160

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

rift81 napsal:

tak se nebudu bát od nich něco koupit.

no pokud to, co potřebuješ nemají jinde, tak ok, jinak co jsem koukal na věc, co by se hodila mě, tak tu mají dost přepálenou...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

161

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Aidamos napsal:

Dyť to jsou Angláni...

spousta Poláků je má obchodní adresu v Británii

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

162

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

el BassTardo napsal:
Aidamos napsal:

Dyť to jsou Angláni...

spousta Poláků je má obchodní adresu v Británii

OK. Ale obchod s nimi byl každopádně taky OK smile

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

163

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

el BassTardo napsal:
Aidamos napsal:

Dyť to jsou Angláni...

spousta Poláků je má obchodní adresu v Británii

...no ale já když jsem si tam objednal, tak jsem pak mohl sledovat chod zásilky kde bylo vidět kde se to pohybuje a šlo to z tý Anglie. roll

0 xLajků:

164

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Matej napsal:

šlo to z tý Anglie

Šak jó, dyk jich tam je asi půl mylyjónu big_smile

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

165

Re: Obchody - adresy, zkušenosti

Aidamos napsal:
Matej napsal:

šlo to z tý Anglie

Šak jó, dyk jich tam je asi půl mylyjónu big_smile

...jo takhle. smile Ale taky je mi jedno kdo ten kšeft kde má, když to funguje. Některý věci tam nemaj levný, ale zas tam maj něco co jinde nemaj atd. smile

0 xLajků: