1

Téma: Dunlop BASS CryBaby 105Q

Uvazuji o koupi, na strankach Dunlop maji dokonce ukazku a hraje to paradne. Libi se mi ze se da nastvit uroven WAH a vystupni hlasitost takze mi to prijde hodne univerzalni. Na vsech kvakadlech co jsem zatim mel (3 druhy) me vadilo ze desne uzrali signal, coz by tohle mohlo resit. Mate s tim nekdo osobni zkusenost?

http://www.jimdunlop.com/index.php?page … d_e_detail

Fender Precision Bass 1975, SOUNDCITY 200+, AmpegSVT412, CryBaby105Q
oblibene fraze: olse, javor, jasan, japan, nikl, ferrit, ECC832, ECC83, ECC82, ECC81, KT88, EL34
0 xLajků:

2 Naposledy upravil: Kubš (13. 11. 2006 09.59:19)

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

mno a jen jeden dotaz k identifikaci minulych kvakadel - byly to basova kvakadla??
pac treba klasicky cry baby na kytaru je desne do vejsek (bracha ho mel a nemohl to vystat-koupil hendrix wah a je to daleko lepsi bere vic basu) takze jestli si hral na kytarovy (coz predpokladam pac moc basovejch kvakadel nejni) tak tohle by melo byt o necem jinym

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

3

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

no prave ze jsem mel jenom kytarovy (GD, CryBaby GCB95, PMT) ale i to zakladni basovy od Dunlopa se mi nelibi, tohle vypada rozhodne nejlip

Fender Precision Bass 1975, SOUNDCITY 200+, AmpegSVT412, CryBaby105Q
oblibene fraze: olse, javor, jasan, japan, nikl, ferrit, ECC832, ECC83, ECC82, ECC81, KT88, EL34
0 xLajků:

4 Naposledy upravil: Kubš (13. 11. 2006 10.17:00)

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

no pokud si mel kytarovy tak tohle bude o necem jinym....
jak sem psal samotny GCB95 je nechutne do vejsek takovy to humus metalika na basu to fakt moc nejde...
mohl bych zkusit toho hendrix wah na basu....jak to pujde ale u tech kvakadel je t to zachovani fakt problematicky}jako u kytarovejch na basu)

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

5

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

Toho WahWah Hendrixe jsem měl nedavno doma a signál to sebralo o hodně. Vysoký tóny jakž takž, ale při nízkejch to byla bída a už to skoro vůbec nekvákalo. Prostě je to na kytaru a ne na basu. Ten basovej Dunlop by to mohl rozlousknout

Schecter PJ (USA), Maya JB (JAPko)
Markbass SA 450, Markbass Standard 104HF
Roland Cube 30B, DBX 160X, Sabine RT-7000
0 xLajků:

6

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

dik za nazor, ja doufam ze si mo podari najit prodejce kterej to ma na krame a necha mne na to zahrat, pak treba poreferuju

Fender Precision Bass 1975, SOUNDCITY 200+, AmpegSVT412, CryBaby105Q
oblibene fraze: olse, javor, jasan, japan, nikl, ferrit, ECC832, ECC83, ECC82, ECC81, KT88, EL34
0 xLajků:

7

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

Cau Harvey,uvazuji take o koupi kvakadla,a rozhoduji jestli vzit to zakladni na kytaru kolem 1800 nebo si radsi pockat na a prisetrit na to basove?Je mezi nimi velky rozdil,to basove stoji myslim kolem 3600,takze vyplati se to?To kytarove sem skousel a celkem dobry ale...

0 xLajků:

8

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

Já jsem koupil tohleto základní basový kvákadlo  http://bass-guitars.musiciansfriend.com … ku=151001V když bylo v akci za 60 USD a jsem plně spokojen. Člověk se s ním musí naučit ale signál určitě nebere, takže plná spokojenost.

0 xLajků:

9

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

Trochu to tu oživím, nechcem zakladať nové vlákno. Mám otázočku na majiteľov crybaby 105Q. Pred pár dňami som si ho kúpil, ale mám trochu problém s mojím adaptérom, wah musím používať na baterky, pretože koncovka môjho adaptéru je veľmi krátka a nedá sa strčiť do wahu a rozmýšľam ako to riešiť. Stalo sa vám niečo podobné? Efektov mám viac, preto rozmýšľam či by sa to nedalo vyriešiť kúpov "rozbočovacieho" kábla na adaptér, aby mohol napájať naraz viacero efektov.

Fender Precision US, Kustom DE300HD + GK 115NEO+210MBE + efekty
0 xLajků:

10

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

Duffitko napsal:

Trochu to tu oživím, nechcem zakladať nové vlákno. Mám otázočku na majiteľov crybaby 105Q. Pred pár dňami som si ho kúpil, ale mám trochu problém s mojím adaptérom, wah musím používať na baterky, pretože koncovka môjho adaptéru je veľmi krátka a nedá sa strčiť do wahu a rozmýšľam ako to riešiť. Stalo sa vám niečo podobné? Efektov mám viac, preto rozmýšľam či by sa to nedalo vyriešiť kúpov "rozbočovacieho" kábla na adaptér, aby mohol napájať naraz viacero efektov.

...jj, adaptérový rozbočovač na to CryBaby používám. Ale mám i vícero adaptérů,...některý s delším tím konektorem, takže bez problémů. wink

0 xLajků:

11

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

Čau, ja basovy kvakadlo mam a moc me nebere ... Neni to bůh ví jaka pecka a obalkac mi sedí mnohem vic a mnohem vic ho používám ... Kvakadlo spis jen na plochy a doladění ...
Z hlediska napájení funguje v pohode ...

love it, change it or leave it ...
0 xLajků:

12

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

Kolegové, že jsem tak smělý, mohl bych někoho z vás požádat o cennou informaci? Ne že by na tom stál svět ale přemýšlím o koupi Dunlop BASS CryBaby 105Q a honí se mi teď hlavou mimo jiné jak bych uspořádal pedalboard. Kupodivu se mi nikde na netu nedaří dohledat přesné rozměry zmíněného efektu. Jedná se mi o ložnou plochu jež to zabere. Nemáte jej někdo doma a nemohli by jste to přeměřit?

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

13

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

Pozriem sa ti na to ked sa dostanem do skusobne, ale internet hovori nasledovne:

25.4 x 6.4 x 10.2 cm

0 xLajků:

14

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

Faky77 napsal:

25.4 x 6.4 x 10.2 cm

Díky za info. Nečekal jsem že to bude tak vysoký, ale ono to bude asi logicky tím že nemá vypínač a pedál je permanentně zakloněný. Tím pádem bych ho v zavřeném kufru/pedalboardu měl asi lehce přimáčknutý, což nevím jestli by pružině prospívalo..

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

15

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

Kaňour napsal:

Tím pádem bych ho v zavřeném kufru/pedalboardu měl asi lehce přimáčknutý, což nevím jestli by pružině prospívalo..

....mám ho tak už asi dva roky a nijak mu to nevadí. smile

0 xLajků:

16

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

Matej napsal:

....mám ho tak už asi dva roky a nijak mu to nevadí. smile

To jsem chtěl slyšet! big_smile

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

17

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

Kaňour napsal:
Matej napsal:

....mám ho tak už asi dva roky a nijak mu to nevadí. smile

To jsem chtěl slyšet! big_smile

...a navíc, u tohodle kvákadla si můžeš vevnitř poťákem naštelovat tu prodlevu kdy když ho pustíš vypne,....to je super. Páč mě osobně děsně vyhovuje-rychle jsem si zvykl, že kvákadlo vypne prosě tím, že ho pustíš. Pamatuju si, když jsem měl vypínatelný žes musel sešlápnout, kolikrát jsem ho špatně vypnul, nebo jsem nemohl hned poznat-když byl bugr na pódiu, jestli jsem ho dobře sešlápl a vypnul atd. Proto jsem z tohoto řešení vypíníní byl nadšenej. smile

0 xLajků:

18

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

Matej napsal:

...a navíc, u tohodle kvákadla si můžeš vevnitř poťákem naštelovat tu prodlevu kdy když ho pustíš vypne,....to je super. Páč mě osobně děsně vyhovuje-rychle jsem si zvykl, že kvákadlo vypne prosě tím, že ho pustíš. Pamatuju si, když jsem měl vypínatelný žes musel sešlápnout, kolikrát jsem ho špatně vypnul, nebo jsem nemohl hned poznat-když byl bugr na pódiu, jestli jsem ho dobře sešlápl a vypnul atd. Proto jsem z tohoto řešení vypíníní byl nadšenej. smile

Taky mi to příjde praktický. Já teda s kvákadly nemám pražádnou zkušenost, ale když jsem si ho půjčoval na blbnutí od kytaristy, tak jsem, přesně jak říkáš, nikdy nevěděl jak moc na to můžu šlapat abych si to nevypnul a nebo jestli to mám už naopak vypnutý.

A kudy se k tomu poťáku dostanu?

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

19

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

Kaňour napsal:

A kudy se k tomu poťáku dostanu?

....odšroubuješ spodní víko a hned ho uvidíš,...je na něm přímo kolečko k tomu určené. smile Ale třebas ti bude vyhovovat tak jak je nastavené z výroby. smile

0 xLajků:

20

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

Perfekt, díky za cennou radu smile

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků:

21

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

OT: Toto basove kvakadlo si velmi pochvaluju aj gitaristi. Ratajte s tym, ze ak im ho poziciate tak to nebude jednoduche dostat ho naspat big_smile

0 xLajků:

22 Naposledy upravil: Kaňour (18. 05. 2017 07.46:10)

Re: Dunlop BASS CryBaby 105Q

..takže pořídit raději hned dva kusy.. big_smile

Fender American Professional II Precision -> Aguilar TLC Compressor -> TECH 21 VT Bass v2 -> Markbass Little Mark Tube -> Markbass Standard 108HR
0 xLajků: