1 Naposledy upravil: CzechJoker (02. 05. 2017 12.23:35)

Téma: Prodej komba Markbass CMD JB, zvlášť nebo dohromady ?

Pravděpodobně někdy na začátku léta budu pouštět do světa kombo Markbass CMD JB a pořizovat zesilovač Markbass LM 250 (identický jako je v kombu). Chci se zeptat na názor: i když bych to rád prodal jako celek, je tu i varianta, že bych demontoval zesík (bych si ho nechal) a prodal pouze box s 15" reprákem. Je to dle vašeho názoru schůdné a má to ev. naději na rychlejší prodej?

0 xLajků:

2

Re: Prodej komba Markbass CMD JB, zvlášť nebo dohromady ?

CzechJoker napsal:

má to ev. naději na rychlejší prodej?

Podle mě to bude otázka ceny.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

3

Re: Prodej komba Markbass CMD JB, zvlášť nebo dohromady ?

Na ten zes bys musel udělat horní dekl... Box by pak měl vývod jack-samec (teda pokud to tam je stejně jak v 210), což není příliš atraktivní...

CzechJoker napsal:

naději na rychlejší prodej?

nemyslím si

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

4

Re: Prodej komba Markbass CMD JB, zvlášť nebo dohromady ?

Ten zesilovač je v kombu oddeklovaný? Doprčic s nima :-/
Kombo budu prodávat pod cenou tak jako tak, přišlo mi lepší střelit box za trojku a nechat si zesík, než to za osmičku prodat celé a za osmičku koupit holou hlavu.

0 xLajků:

5

Re: Prodej komba Markbass CMD JB, zvlášť nebo dohromady ?

Ten zesilovač není v kombu oddeklovaný. Tady na fotkách ta MB combo head vypadá úplně stejně jako ne-combo head:
https://www.talkbass.com/threads/mark-b … p.1193493/

Hofa tím asi myslel, že bys musel zaslepit na bedně díru po hlavě. Z mého pohledu nemusel. To je problém kupujícího smile

Mirek Vlček & Sheldon Dingwall➝Doug Castro➝Marco De Virgiliis
0 xLajků:

6

Re: Prodej komba Markbass CMD JB, zvlášť nebo dohromady ?

Já hledal taky a našel jsem akorát nějaký starý inzerát na TB, kde měl prodávající dobastlené nějaké hliníkové víko, ale asi se tam časem podívám (až budu u komba). V díře bych asi problém neviděl, imho není průchozí k repráku (domněnka). Problém by mohl být akorát s nutností předělat připojení z jacku na zdířku. Právě mi přišlo, že za dobrý peníz by to někdo mohl využít ať už pod dvoudesítku, nebo třeba do zkušebny. Hraje to dobře, ale jednak se mi to nevejde do auta a hlavně se blíží riziko častého stěhování.

0 xLajků:

7

Re: Prodej komba Markbass CMD JB, zvlášť nebo dohromady ?

Šimi napsal:

Hofa tím asi myslel, že bys musel zaslepit na bedně díru po hlavě

ne, myslel jsem tím to, že ten zes nemá horní dekl... u mé 210 to tak je, ale právě nevím, zda i u toho tvýho...

Šimi napsal:

Tady na fotkách ta MB combo head vypadá úplně stejně jako ne-combo head:
https://www.talkbass.com/threads/mark-b … p.1193493/

no tam je pěkně vidět to, že ten vrch není zakrytej...

CzechJoker napsal:

dobastlené nějaké hliníkové víko

tak to mám zrobené já

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

8

Re: Prodej komba Markbass CMD JB, zvlášť nebo dohromady ?

CzechJoker napsal:

a prodal pouze box s 15" reprákem. Je to dle vašeho názoru schůdné a má to ev. naději na rychlejší prodej?

nedavno byl docela dlouho podobny inzerat n bazaru nekdo z plzne prodval vykuchane CMD 15 tj to silnejsi se zlutym reprakem chtel za to tusim 8 nebo 7... a viselo to tam rek bych aspon 2 mesice....

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

9 Naposledy upravil: pepaol (03. 05. 2017 08.17:47)

Re: Prodej komba Markbass CMD JB, zvlášť nebo dohromady ?

CMD jsem měl taky kdysi. Zesík z komba nemá horní plech. Dá se vypálit na laseru jinej. Což jsem udělal. Tloušťka 1,5. Kryt mám ve stavu pozinkovaném bez černého laku. Kdyby jsi ho chtěl za cca 100 Kč (tolik me stál), je tvůj.
http://baskytara.com/img/m/2541/t/p1bf6il2tpqlq1eg71rvd1gco1pmk3.jpg

Brnkám v DreamFloyd a Elán CZ
0 xLajků:

10

Re: Prodej komba Markbass CMD JB, zvlášť nebo dohromady ?

Dík za nabídku. Uvidím, jak to nakonec dopadne. Čekám na zprávu od nooka a podle toho se rozhodnu. Samo by bylo nejlepší to prodat vcelku, bylo by s tím míň práce. Totoť byl jenom takový nápad.

0 xLajků: