101

Re: TC Electronic BG500/210

MartinXC napsal:

Jediné minus je váha.

....jak už jsem psal, přidělal jsem kolečka a vrchní madlo a těžký mi nepřijde. smile To když si vzpomenu na bednu Hocke 4x10 co jsem měl před lety-bedna hrála suprově, ale nosit jí někam byla noční můra. sad Pod ní jsem měl bednu 1x15, nahoře Peavey Mark VIII-hlava těžká jako kráva,...na ní ještě lampovej preamp-a s tím jsem jezdil možná 15 let. roll  ....zlatý TC BG500. wink

0 xLajků:

102

Re: TC Electronic BG500/210

Matej napsal:

...po obvodu cívky žádná gumová návlečka nebyla. sad ....a už jsem to zas smontoval a řešit už to nebudu. To kombo hraje skvěle,....spíš právě budu asi shánět ještě jedno to samý. smile Sice mám ještě TC Electronic 250W 2x8, ke kterýmu když připojím ještě druhou bednu tak to hraje v podstatě jak velkej apec,...ale BG 500 mám nějak rači. smile


No, podle tohoto videa by tam nějaké informace být měly. Ale teď už to je jedno, já jen, že mě to taky zajímalo... smile

Ibanez ATK-305, Aria IGB-49 (SBS pups)
Boss ODB-3, EHX Deluxe Bass Big Muff Pi
TCE RH450+RS210C+RS212, TCE BG500-210
0 xLajků:

103

Re: TC Electronic BG500/210

Matej napsal:

Eminence Made In China.

všechny repráky v běžně prodávanejch aparátech jsou z číny...

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

104

Re: TC Electronic BG500/210

Tak Jsem taky majitelem BG500/210... zatim je v kufru auta tak nevim wink
Kdyby nesedlo tak je k dispozici wink

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

105

Re: TC Electronic BG500/210

kurowec napsal:

Tak Jsem taky majitelem BG500/210... zatim je v kufru auta tak nevim wink
Kdyby nesedlo tak je k dispozici wink

....tos koupil ten co byl za 8 na bazaru? smile

0 xLajků:

106

Re: TC Electronic BG500/210

Matej napsal:

....tos koupil ten co byl za 8 na bazaru?

Jj, to je ono... wink

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

107

Re: TC Electronic BG500/210

Ahoj ve spolek. Pořídil jsem si tuhle dvoudesitku. Před pár měsíci za 8000. Nedám na něj dopustit a dál bych za něj i jednou tolik. Teď mě ale trápí nějaký prapodivný zkreslený zvuk z horny.
Buď odešla nebo je na cestě.
S výměnu horny nemám zkušenost, ale přijde mi to zbytečné tahat do opravny, když si to zvládnu přepajet za novou sám. 
Otázka je jakou. Nikde jsem nenašel žádné údaje o tě horně, takže nemůžu hledat adekvátní náhradu.
Dokáže někdo poradit jakou Hornu tam dát?

Porta Inferi
0 xLajků:

108

Re: TC Electronic BG500/210

No, asi to nebude ani potřeba pájet - obvykle to bývá na konektorech.
Vymontuj hornu, vyfoť a pošli...jestli je to Emi tak bych vsadil na APT80. Ale taky mohl umřít kondík ve vyhybce.

Fender PB US, JB MIM, JB MIM FL, MarleauxDiva fy Růžička, Spector Legend Classic 6, Palatino, Ibanez SRH500FL;
TCE250BH+Soundelirium 12UL, Hocke BT70+BN112M, Peavey/EVM15L+Peavey Mark III, Hocke BT120+Hocke B115, Hocke BN210, AldaxSPM250, Samson C-valve preamp...
0 xLajků:

109

Re: TC Electronic BG500/210

MartinXC napsal:

No, asi to nebude ani potřeba pájet - obvykle to bývá na konektorech.
Ale taky mohl umřít kondík ve vyhybce.

...už si přesně nepamatuju když jsem ho měl rozdělané, jestli je letované, nebo na nasouvacích konektorech, každopádně to může být právě problém studeňáku na konektoru na horně, nebo na vyhybce. Asi to nejdřív rozdělej (jestli si to už neudělal) a podiv se jestli tam není nějakej takovej problém. Jestli to je na nasouvacích konektorech,....tak jsem to já u svého komba zcela určitě proletoval-dělám to vždy když rozdělám bednu nebo apec a jsou tam nasouvací konektory. Ale jak říkám, už si to přesně nepamatuju,....mám to kombo už nějaký rok a stále hraje naprosto bez problémů. smile

0 xLajků: