1

Téma: Basový sraz 2017

Kamarád basák z Liberce vzal za své uspořádání setkání basáků předběžně v termínu 6.-7.5.2017. Akci naleznete na Facebooku zde: https://www.facebook.com/events/278534719246112/ - pro nesociály zkopíruju text:

Zdravím všechny příznivce vlajících tepláků. Tímto chci uspořádat baskytarovou konferenci od basáků pro basáky a příznivce dunivých tónů.
Pro každého zde bude prostor jak předvést popř. po domluvě půjčit ostatním k vyzkoušení aparáty, nástroje, efekty a cokoli související se světem pochodujících sklenic, tak k předání a výměně všech potřebných postřehů, názorů a tipů jak k technice hry, tak k technice, co sebou každý rok vláčíme dodávkami na akce a koncerty napříč žánry. Doufám že se nás vzchopí co nejvíc a dá tak možnost vzniknout jedinečnému a obohacujícímu víkendu od basáků pro basáky.

ORGANIZACE

Od každého, kdo bude chtít přijet, bych rád obdržel závazný mail, podle kterého budu mít aspoň přibližnou představu o počtu účastníků a podle kterého budu moci hledat ideální prostory v Liberci a okolí.

Přes tyto emaily dále budu informovat o podrobnostech týkajících se akce. Podle počtu zúčastněných určím výši férového příspěvku na pronájem prostor a energie, který se bude platit na místě. Datum není pevné. Stane-li se, že by v daném datu nemohlo přijet větší množství lidí kteří by měli zájem, udělám na zdi anketu s možnostmi a můžeme s tím klidně pohnout. O dalších podrobnostech budu informovat přes zeď, email, nebo telefon.

KONTAKTY

email: filipste@seznam.cz
tel: +420 720 546 926

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

2

Re: Basový sraz 2017

To zni dobre pokud to pujde tak se pridam smile co ostatni?

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

3

Re: Basový sraz 2017

Taky bych rad dorazil. Hlavne me laka poslech jinych nastroju, aparatu a krabicek.

SX Vintage Series SPJ62+ (olše), DiMarzio DP122 (vintage 70s) + DP148
LTD Deluxe Phoneix 1004 (mahagon), SBS rozpínatelné H/P
apec: Bugera 1960 (Super Bass mod), LAB Series L4
reprobox: Hartke HX 115
0 xLajků:

4

Re: Basový sraz 2017

Jo jo, já jsem taky připraven dorazit!

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

5

Re: Basový sraz 2017

Urcite neee

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

6

Re: Basový sraz 2017

Nook napsal:

Jo jo, já jsem taky připraven dorazit!

Soundelirium mám v hledáčku jako další upgrade :-)

SX Vintage Series SPJ62+ (olše), DiMarzio DP122 (vintage 70s) + DP148
LTD Deluxe Phoneix 1004 (mahagon), SBS rozpínatelné H/P
apec: Bugera 1960 (Super Bass mod), LAB Series L4
reprobox: Hartke HX 115
0 xLajků:

7

Re: Basový sraz 2017

rift81 napsal:
Nook napsal:

Jo jo, já jsem taky připraven dorazit!

Soundelirium mám v hledáčku jako další upgrade :-)

Tak to mě těší... něco s sebou určitě přitáhnu... wink

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

8

Re: Basový sraz 2017

rift81 napsal:

Soundelirium mám v hledáčku jako další upgrade

Tak přijeď, já tam budu mít dvě wink Hlavně napište ty maily Štěpánovi, že máte zájem dorazit, ať má přehled.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

9

Re: Basový sraz 2017

ja taky se hlasim smile prijdu smile

TecAmp Club #2
0 xLajků:

10

Re: Basový sraz 2017

Ahoj,
taky připomínám (dík Adame).
Potvrďte mi to na mail filipste@seznam.cz ať vim a můžu pak posílat info kde kdy a pod..dík

0 xLajků:

11

Re: Basový sraz 2017

Supermarker napsal:

Potvrďte mi to na mail filipste@seznam.cz ať vim a můžu pak posílat info kde kdy a pod.

Rozhodně bude dobré dávat ty informace i sem. Basácká základna je tu rozhodně nejširší.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

12

Re: Basový sraz 2017

Jo budu to cpát všude, jinak to nepůjde..ještě je čas, nějakou rozumnou dobu před akcí to posbírám z facebooku mailu a odsud a budu informovat..

0 xLajků:

13

Re: Basový sraz 2017

Ještě jsem svoji účast po mailu nepotvrdil. 6.5. máme na konec koncert, ale jestli to ničemu nevadí, přijel bych až 7.5.

Otázka, má to ještě cenu? Bude tam někdo živý? :-)

SX Vintage Series SPJ62+ (olše), DiMarzio DP122 (vintage 70s) + DP148
LTD Deluxe Phoneix 1004 (mahagon), SBS rozpínatelné H/P
apec: Bugera 1960 (Super Bass mod), LAB Series L4
reprobox: Hartke HX 115
0 xLajků:

14

Re: Basový sraz 2017

spojila bych to s něčím poblíž a stavila se během odpoledne po cestě poslechnout nějaký jam smile aktivně se nezúčastním, ale ráda poslechnu

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

15

Re: Basový sraz 2017

takže....
sraz nebude, jo?
Chjo...nějaké náhradní řešení nemáte? U někoho ve zkušebně atd. Bych se srazil, už jsem s tím hernajs počítal big_smile

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

16

Re: Basový sraz 2017

škoda ,už jsem se začal těšit ,když jsem včera zjistil,že mám volnou sobotu

0 xLajků:

17

Re: Basový sraz 2017

No, jo, no, když se organizátorovi přihlásí čtyři lidi, tak je to těžký...

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

18

Re: Basový sraz 2017

To něco naznačuje...

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

19 Naposledy upravil: Nook (05. 05. 2017 17.42:11)

Re: Basový sraz 2017

Paparatzzi napsal:

To něco naznačuje...

Jojo, celý den přemejšlim co, ale na nic lichotivýho nemůžu přijít hmm

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

20

Re: Basový sraz 2017

To je jasný, Xichtokniha je prostě stupidní platforma. Kdyby to rovnou organizoval tady, tak tam má stovky až tisíce basáků natěšených na ochmatávání nádobíčka kolegů... ;-)

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

21

Re: Basový sraz 2017

kurcatovium napsal:

Xichtokniha je prostě stupidní platforma.

Tak záleží na každým, jak a k čemu to používá.Když děláš nějaký akce, tak dnes je to třebas jediná možnost jak si udělat nějaký promo a někam dostat lidi. smile

0 xLajků:

22 Naposledy upravil: pepaol (10. 05. 2017 22.47:13)

Re: Basový sraz 2017

Ono Liberec je z ruky pro nás Moraváky. Kdyby byl sraz někde na Vysočině, přišlo by víc lidí.

Brnkám v DreamFloyd a Elán CZ
0 xLajků:

23

Re: Basový sraz 2017

Matej napsal:
kurcatovium napsal:

Xichtokniha je prostě stupidní platforma.

Tak záleží na každým, jak a k čemu to používá.Když děláš nějaký akce, tak dnes je to třebas jediná možnost jak si udělat nějaký promo a někam dostat lidi. smile

Jak se mohl přesvědčit zdejší pořadatel, očividně to tak snadno nefunguje...

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

24 Naposledy upravil: m3 (11. 05. 2017 14.24:16)

Re: Basový sraz 2017

kurcatovium napsal:

natěšených na ochmatávání nádobíčka kolegů... ;-)

prave to bude ten problem .. kdyby aspon kolegyne... ale na nadobicko kolegu zvedavej nejsem a na moje at mi nesahaj big_smile ..
.. ja mam rad ty basosrazy kery jsou dopredu avizovany jako nezrizena pitka s kulturne turistickou vlozkou ... big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

25 Naposledy upravil: Matej (11. 05. 2017 15.21:53)

Re: Basový sraz 2017

kurcatovium napsal:
Matej napsal:
kurcatovium napsal:

Xichtokniha je prostě stupidní platforma.

Tak záleží na každým, jak a k čemu to používá.Když děláš nějaký akce, tak dnes je to třebas jediná možnost jak si udělat nějaký promo a někam dostat lidi. smile

Jak se mohl přesvědčit zdejší pořadatel, očividně to tak snadno nefunguje...

Já měl na mysli hudební akce. smile Třebas u nás ve městě už neexistuje absolutně žádnej černej výlep (to přijedou na akci měšťáci a vypálej ti pokutu),...ofiko výlepovku má soukromá firma, která ti udělá výlep, ale za cenu třetiny nákladů na akci-abys všechno zaplatil (kapely, zvukaře atd). Aby měl smysl ofiko výlep, musíš udělat velký plakáty,...a to dnes už taky docela stojí. Dřív fungovalo-letáčky po hospodách a barech atd.,....to už dnes taky nejde. Páč si každej hlídá hlavně svou tržbu, tak proč směřovat lidi jinam. Takže za mě,...zaplaťpánbů, že je alespoň ten fejzbůk a člověk může rozsejt plakáty a info o akci formou události na fejzbůku a šíření sdílením atd. smile A že je možný tím pádem nějakou akci, pozvat kapely, udělat výměňáky vůbec podniknout a neprodělat na tom. Páč ty hlavně potřebuješ, aby přišly lidi a abys k nim dostal informaci o akci, o kapelách atd. O ty peníze vlastně ani tak nejde,....mě jde hlavně o to, aby si kapely zahráli pro lidi. Páč co je dnes nejstrašnější, když má jet kapela na druhej konec republiky a do klubu přijde 10 lidí. Proto nemám rád řeči typu, jak je fejzbůk špatnej atd. Jakmile nějaké akce děláš, vymýšlíš a organizuješ, pak možnosti fejzbůku pochopíš. smile

0 xLajků:

26

Re: Basový sraz 2017

pepaol napsal:

Kdyby byl sraz někde na Vysočině

A proč není? Já bych neměl problém dorazit, Vysočinu mám rád. Navíc mi tam bydlí dítě. A krásně jsem si tam zainlajnoval. Jsem pro.

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

27

Re: Basový sraz 2017

Za mě Vysočina klidně.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

28

Re: Basový sraz 2017

ja pojedu klidne kamkoliv za dobrou spolecnosti smile

TecAmp Club #2
0 xLajků:

29

Re: Basový sraz 2017

radoozz napsal:

A proč není?

protože ho tam nikdo neorganizuje smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

30

Re: Basový sraz 2017

hofa napsal:

protože ho tam nikdo neorganizuje

To je možná ta chyba, ne? Sál v Oldřichově je opět k dispozici, ovšem ani ho nenabízím, protože není zájem ani o Liberec.

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

31

Re: Basový sraz 2017

za mne liberec ok smile))

TecAmp Club #2
0 xLajků: