1

Téma: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Čau, nějak se mi začali líbit Markové, nemáte někdo s těmito hlavami nějaké zkušenosti? Díky

0 xLajků:

2

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Nezkoušel jsem, ale stav se do Brna na Kuldovu... tam mají všecky MB na skladě. Můžeš zkoušet do aleluja!

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

3

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Ja som nan hral,vlastne ho vlastnim.Pred tym ako som kupoval aparat tak som chodil po celom severnom Slovensku a zasiel som aj do Ostravy...vyskusal som mnozstvo aparatov ale ked som si zahral na Markbassa tak som si povedal to chci:D..proc?..vela aparatov ma sice dobry zvuk ale z Markbasu ide ten pravy zvuk ktory mas v base,pekny cisty,dalej pokial mas original Markbas boxy tak je to parada.ja mam box 2X10 a hra to tak silno ze stiham aj dokonca s gitarystom ktory ma celolampu kombo 2X12 takze sila je to riadna,pac Markbass pouziva NEO repraky,tie dodaju base ten spravny silny tlak a ukazu sa pekne vysky a stredy...Najlepsie je mat marka spolu s NEO boxamy,pac som hral aj s zosikom Markbass LMII a iny box kde boly obycajne repraky a ten zvuk nebolo to ono...

0 xLajků:

4

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

BUDAJ-31 napsal:

Ja som nan hral,vlastne ho vlastnim

hele budaji pekne ses nam rozepsal, ale autor se ptal na konkretni 2 modely s lampou v preampu..  takze info o tvejch cestach a lm2 pripadneo reprech je pomerne hodne od veci..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

5

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

BUDAJ-31 napsal:

Najlepsie je mat marka spolu s NEO boxamy,pac som hral aj s zosikom Markbass LMII a iny box kde boly obycajne repraky a ten zvuk nebolo to ono...

smile smile a toto je taky jakejsi blud...

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

6

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

kurowec napsal:
BUDAJ-31 napsal:

Najlepsie je mat marka spolu s NEO boxamy,pac som hral aj s zosikom Markbass LMII a iny box kde boly obycajne repraky a ten zvuk nebolo to ono...

smile smile a toto je taky jakejsi blud...

tak on asi vychazi z toho, a to je pravda, ze LMII ma takovej zastrenejsi zvuk, kterej, kdyz ma clovek bednu bez horny nebo frekvencne spis bez vejsek vyleze ven.
s hornou nebo treba prave s neodymama je to vyrazne lepsi.

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

7

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

kurowec napsal:

a toto je taky jakejsi blud...

to nieje blud,hral som chvilu aj s obycajnymy reprakmy (s pozicanym boxom) a ked som vymenil box za Markbas tak vyrazne sa to zmenilo,vse som rozpisal..Neo je proste Neo..kto nan hral vy co a jak

m3 napsal:

hele budaji pekne ses nam rozepsal, ale autor se ptal na konkretni 2 modely s lampou v preampu..  takze info o tvejch cestach a lm2 pripadneo reprech je pomerne hodne od veci..

jezisi tak fakt sry,asi som zle precital obsah big_smile big_smile

0 xLajků:

8

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Axlík napsal:

tak on asi vychazi z toho, a to je pravda, ze LMII ma takovej zastrenejsi zvuk, kterej, kdyz ma clovek bednu bez horny nebo frekvencne spis bez vejsek vyleze ven.
s hornou nebo treba prave s neodymama je to vyrazne lepsi.

asi tak,ono mal sosm hornu na obydvoch boxov.ale Neo repraky su uplne ine ako klasiky.maju silnejsi tlak (ze aj do velkej kapely staci obycajny 2X10 box) a ten zvuk je jasnejsi,vysky su jasnejsie,stredy su take zivsie,proste je vyrazne lepsi ten zvuk

0 xLajků:

9

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

BUDAJ-31 napsal:
Axlík napsal:

tak on asi vychazi z toho, a to je pravda, ze LMII ma takovej zastrenejsi zvuk, kterej, kdyz ma clovek bednu bez horny nebo frekvencne spis bez vejsek vyleze ven.
s hornou nebo treba prave s neodymama je to vyrazne lepsi.

asi tak,ono mal sosm hornu na obydvoch boxov.ale Neo repraky su uplne ine ako klasiky.maju silnejsi tlak (ze aj do velkej kapely staci obycajny 2X10 box) a ten zvuk je jasnejsi,vysky su jasnejsie,stredy su take zivsie,proste je vyrazne lepsi ten zvuk

no že je ten zvuk výrazně lepší, bych si takhle všeobecně tvrdit netroufal...
mě osobně se třeba neodymy až tak nelíbí, právě kvůli té na mě až přílišné ostrosti ve výškách.

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

10

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

A já zas musim těžce protestovat proti tomu, že Markbass hraje nějak čistě a věrně přenáší nástroj.. smile

0 xLajků:

11

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

davidak napsal:

A já zas musim těžce protestovat proti tomu, že Markbass hraje nějak čistě a věrně přenáší nástroj..

tak ja zase vravim inak.Markbas je asi naj aparat na ktorom pekne vynika nastroj,a to som skusal vse mozne od Aquilaru po nvm co,ostatne amby si i dobarvovaly zvuk.Ajked je to pravda,aj Markbass je troska zabarveny ale predsa ked tam pichnete nastroj,ci je to pasiv alebo aktiv,tak je radost na tom hrat big_smile ...tez zalezi aky mas nastroj

0 xLajků:

12

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Axlík napsal:

no že je ten zvuk výrazně lepší, bych si takhle všeobecně tvrdit netroufal...

no tak mas pravdu.kazdy ma inu predstavu o idyalnom zvuku.Nvm jak to rozpisat,ja mam predstavu o agresivnom svetlom zvuku ktory je pritom jemny a tlaci jak svina...tipicky trandak

0 xLajků:

13

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

davidak napsal:

A já zas musim těžce protestovat proti tomu, že Markbass hraje nějak čistě a věrně přenáší nástroj..

A já souhlasím, alespoň co se týče LM2 a LM3, které mám docela vyzkoušené a naposlouchané.

Axlík napsal:

tak on asi vychazi z toho, a to je pravda, ze LMII ma takovej zastrenejsi zvuk, kterej, kdyz ma clovek bednu bez horny nebo frekvencne spis bez vejsek vyleze ven.
s hornou nebo treba prave s neodymama je to vyrazne lepsi.

Mně zase spíš připadalo, jako bych měl s LM2 na base najednou nové struny, hrozně to zvuk naostřilo a nacinkalo.

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

14

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Kurňa tady je ale spousta informací ze kterých si Georgybass hodně vezme big_smile

0 xLajků:

15

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Janec napsal:

Kurňa tady je ale spousta informací ze kterých si Georgybass hodně vezme big_smile

přesně...a děte už do prdele s tím o zvuku neodym vs. ferit!!! Jsou ferity, který jsou ve vejškách ostrý až pekelně. To, že neodymium umožňuje konstrukci megasilnejch repráků při relativně únosný hmotnosti je primárně záležitostí konstruktérů, ne vlastností toho ubohýho kovu! smile
budaj by snad mohl mít přezdívku bludaj, páč občas, kolego, fakt dost perlíš big_smile

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

16

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Nook napsal:

budaj by snad mohl mít přezdívku bludaj, páč občas, kolego, fakt dost perlíš big_smile

big_smile big_smile big_smile já myslím, že jeho působení zde na fóru mu tento (zatím neudělený) titulek vyneslo už dávno - go mods, go! big_smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

17

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

.. co se týká těch hlav tak ted jsem byl doprovázet kamaráda při koupi aparátu do Brna na Kuldovu, chtěl komplet Mark bass takže tam vyzkoušel snad všechny možnosti- kombinace, za mě jsem mu doporučoval hlavu LMII z jednoduchého důvodu že ji už nějáký ten rok vlastním je vyzkoušena prověřená snad ve všech situacích a jsem nadmíru spoko a není důvod aby mě něco GASovalo .. nicméně si vybral ten novější model s lampou v preamp, tady podotýkám že čistě subjektivně rozdíl neslyším lampa- nelampa a navíc bych řek že ten původní LMII má vřelejší zvuk ( a to i bez lampy), je jasné že jsou ve hře ty jejich neo repro. vzal 4x10" je to dost ostrý box a až mě to překvapilo, já mám k LMII box EDEN klasické papírové repro a pro mě je to ideální kombinace - jinak zajímavé je že k LMII nejvíce zvukově seděla kombinace těch jejich boxů 2x10" + 1x 15" to byl ten zvuk takový plný vřelý a vyrovnaný a zase k novému LM seděla ona 4x10" .. nové zasáky mají ještě navíc pár vychytávek jako push pull volume kde je po vytažení MUTE funkce, vstup na druhý nástroj + volume do linky .. zkoušeli jsme i ten MO Mark ten byl zvukově poutavější aspon pro mě ve srovnání např. s TA 501 ..  je to fakt otázka osobního výběru a pocitu při koupi jakéhokoliv aparátu či boxu, hodně taky záleží na nástroji, kolega měl sebou Ibadněs K5 ( zatím, protože bude "dědit" moji TRB5 až přijede Pán s transitem "))  struny měl celkem nové (týden) ! přesto se Tom pozastavil nad tím jak je ten nástroj zahuhlaný zatažený a bez kulí, taky se ptal jak dlouho už struny neměnil .. pak mu nabídl nějáké ty AVčka na vyzkoušení a jeho osobní Warwick Thumb ( ještě ruční práce žádné plecky atp..) no a to už byly slyšet jasné rozdíly mezi zesilovači a kombinacema boxů .. jinak bych chtěl ještě zmínit výborný přístup a pohodu ze strany Toma !!  .. už nějáký čas spolu kšeftíme a vše v naprostém klidu a pořádku, kdyby byli všichni obchodníci v takové formě to by bylo skvělé wink

YamahaTRB6P
DunlopSteel
Spectraflex Cable
AquilarTLC
DavidEden WT-550B . EDEN E4X10.V4 -650W
0 xLajků:

18

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

richo5 napsal:

žádné plecky atp..

už zas.. wink

0 xLajků:

19

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

davidak napsal:

už zas..

.. cvokař mi na to předepsal nějáké prášky tak se to snad časem srovná ")))

YamahaTRB6P
DunlopSteel
Spectraflex Cable
AquilarTLC
DavidEden WT-550B . EDEN E4X10.V4 -650W
0 xLajků:

20

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

richo5 napsal:

co se týká těch hlav tak ted jsem byl doprovázet kamaráda při koupi aparátu do Brna na Kuldovu

Co říkáš na Glockenklang Richo? smile

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

21

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Budaj perli uplne vsude...

Jinak rochi souhlasim, zajit si do Musikzone je radost...

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

22

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Nook napsal:

budaj by snad mohl mít přezdívku bludaj, páč občas, kolego, fakt dost perlíš big_smile

no jo tak niekde to rozpisem podrobnejsie...niekedy aj napsiem inak ako chcem a potom vy to aj inak pochopite...

0 xLajků:

23

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

mistergo napsal:

Co říkáš na Glockenklang Richo?

.. jo tak to je LIGA jak zesy tak boxy .. bez debat !!!  .. ale jak jsem se zmínil výše nenechám se GASovat, to pak nebere konce s Markem jsem spoko ")

YamahaTRB6P
DunlopSteel
Spectraflex Cable
AquilarTLC
DavidEden WT-550B . EDEN E4X10.V4 -650W
0 xLajků:

24

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

tak znovu se pripojim k zakladateli tematu: zkousel ste nekdo i toho Little Mark Rocker 500??
ne netu nejsou zadny pekny ukazky ...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

25

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Ahoj, ten little mark rocker by mě taky zajímal. Zajímá mě jestli má stejný zvuk jako klasickej Little mark II když vypnu to rockove zkreslení.

Fender American Standard Jazz Bass
Mesa Boogie M-Pulse 600 + Powerhouse 410
MarkBass Super Booster
0 xLajků:

26 Naposledy upravil: m3 (13. 01. 2012 13.54:34)

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Štronza napsal:

Ahoj, ten little mark rocker by mě taky zajímal. Zajímá mě jestli má stejný zvuk jako klasickej Little mark II když vypnu to rockove zkreslení.

mno kdyz sem se na ptal markbasu primo tak rikali ze jo .. ale rek bych ze uplne to tak neni ... aspon mne to tak pride kdyz sem to porovnaval s mym starym LM250 tak i se stahnutym kurvitkem to hraje trosku jinak...
koneckoncu kdyz se zapne tak musis pockat az se zahreje lampa..takze ten zvuk jede prez tu lampicku dycky.. rek bych ze ma min moderni zvuk min a chlupatejsi basy a krapet vic stredu a trosku to lampove komprimuje kdyz do toho hodne triskas... takze kdyz ho stahnes na 0 tak tu lampu nebypasnes a porad tam zustane ten jeji charakter..

hadal bych ze podobne bude hrat ten LM tube kdyz mude ten mix preampu vytocenej na stranu lampy..

v tom videu od schmidta je to docela slyset hraje tam s vynulovanym kurvitkem ..
http://www.youtube.com/watch?v=C6iqwo828es

btw mne se ten zvuk rockera s lehce vytocenym kurvitkem cca na 9 hodin hodne libi ..kvuli tomu sem to taky kupoval  wink s tou moji akrualni 4*8 krychli se to pekne doplnuje protoze ta je naopak trosku veckova takze mi to prikomprimuje a rozchrousta basy a doplni stredy..   smile
s nakou ahresivnejsi bednou nevim sice sem na to brnkal prez soundelirium ale nejak si to ted moc nevybavim ..hlavne sem to nezkousel vedle sebe s obyc LM...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

27

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Díky moc za info, ještě počkám na vejplatu a asi do toho půjdu, chci si dát dohromady už konečně pořádnou aparaturu. Jakej box by k tomu byl ideální ? koukal jsem na tento http://www.markbass.it/product_detail.php?id=33 ... ale nechám si raději poradit co by k tomu bylo ideální.

Fender American Standard Jazz Bass
Mesa Boogie M-Pulse 600 + Powerhouse 410
MarkBass Super Booster
0 xLajků:

28

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

A co třeba http://www.markbass.it/product_detail.php?id=147 ? Moc se mi to líbilo (vizuálně i zvukově). Má to stejnej výkon, stejnou citlivost, ale daleko menší váhu. Samozřejmě lze postavit navýšku. Nebo tohle http://www.markbass.it/product_detail.php?id=142 ? Já osobně mám rád ty dvanáctky, ale ty desítky, cos vybral budou taky rozhodně v pohodě.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

29

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Štronza napsal:

ale nechám si raději poradit co by k tomu bylo ideální.

zajed si do brna do musikzone a prozkousej si to tam..  a uvidis...

nebo jestli este xergic neprodal tu svoji skatuli...
http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=6 … rder=datum
nebo tady
http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=10178

a todle je taky pekna vec jestli to mas cim vozit smile
http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=6 … rder=datum

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

30

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Rozdíl mezi jednotlivými hlavami MarkBass je hlavně subjektivní, navíc kombinace s různými boxy....  u Toma v Musikzone můžeš porovnat snad všechny...a co ti sedne, to vybereš. Každýmu se líbí něco jinýho, jako poradní hlas dobrý, ale rozhodnout se musíš nakonec stejně sám... smile

Co vím, tak pár nás odešlo po několikahodinovém zkoušení s něčím úplně jiným, než pro co jsme původně přišli... smile

Hlavně bych doporučil zkoušet na vlastní nástroj, viz zkušenost s K5....

A pak ten Glockenklang - to už je zase jiná pohádka...

Fender Jazz Bass USA, FENDER Jaco Pastorius Tribute Jazz Bass, Fender Precision Bass MIJ 1986, AVB1/5, AVBS/6-Fretless
MarkBass TTE 500, MoMark Amp 800, Soundelirium the 12.6, Soundelirium the 12.1, Markbass MINI CMD 121P, Roland CUBE 20XL BASS
Bandaband
0 xLajků:

31 Naposledy upravil: Štronza (02. 02. 2012 20.20:50)

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Teď jsem dostal docela dobrou nebídku, buď si mohu poskládat ten markbass (Little mark rocker + STANDARD 104HF box) což by vyšlo kolem 45 000 nebo  mesa boogie M-Pulse 600 + Mesa Boogie POWERHOUSE box kterej by byl něco kolem 50 000...tak nevím co si mam vybrat...doma teď mám vypůjčenej markbass CMD 102P abych tak nějak ozkoušel ten zvuk, příštrí týden budu mít zase tu mesu...tak nevím, bude lepší investovat  do pár let starého boogie nebo do nového marka ?

Fender American Standard Jazz Bass
Mesa Boogie M-Pulse 600 + Powerhouse 410
MarkBass Super Booster
0 xLajků:

32

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Podle mě to bude o tom mít buď slušný nový aparát s nízkou váhou nebo špičkový starší, těžký jak prase (co mám ten dojem).

Takže bych se na to podíval i z tohoto pohledu...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

33 Naposledy upravil: m3 (02. 02. 2012 22.10:57)

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Štronza napsal:

Little mark rocker + STANDARD 104HF box) což by vyšlo kolem 45 000

no vzhledem k tomu ze ja koupil rockera od polaka i s brasnou a postovnym za 13 a 4*8 za 17 tak mi 45 za podobnej apec s ne moc vetsi bednou pride az moc .. ikdyz vim chapu ze ceny novejch sou nekde na ty urovni .. to je tach 60% za jetost ..

brw .. ted bylo na hudebnim bazaro nekolik zajimavejch mark beden... tak koukni a kdyztak kup novou jen hlavu..
a kdybych kupoval novej zesak s lampovim kurvitkem tak du to toho G-B streamlinera viz tema koupe lehky hlavy...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

34 Naposledy upravil: Štronza (09. 02. 2012 21.55:38)

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Tak jsem se nakonec rozhodnul pro tu mesu  smile  Je to pro mě naprostá bomba a za ty prachy si myslím že to docela jde....děkuji všem za info smile

Fender American Standard Jazz Bass
Mesa Boogie M-Pulse 600 + Powerhouse 410
MarkBass Super Booster
0 xLajků:

35

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

amen

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

36

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Chci se jen zeptat u littke mark tube, mate na masteru jinou vuli nez na ostatnich potacich. Jde hodne z lehka, ale rikam si zda to neni tim vytahovacim potakem pro mute.

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

37 Naposledy upravil: pepaol (30. 12. 2016 17.15:07)

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Jinej poťák než ostatní. Neřešil bych to, pokud nechrastí. Což by byla podstatná závada potenciometrického stoje :-)
Spíš by mne zajímalo, jaký má Little Mark Tube skutečný výkon oproti číslu na papíře :-)

Brnkám v DreamFloyd a Elán CZ
0 xLajků:

38

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Deamon9009 napsal:

Chci se jen zeptat u littke mark tube, mate na masteru jinou vuli nez na ostatnich potacich. Jde hodne z lehka, ale rikam si zda to neni tim vytahovacim potakem pro mute.

U mě chodí stejně jak ostatní poťáky - i po 5ti letech.

Fender PB US, JB MIM, JB MIM FL, MarleauxDiva fy Růžička, Spector Legend Classic 6, Palatino, Ibanez SRH500FL;
TCE250BH+Soundelirium 12UL, Hocke BT70+BN112M, Peavey/EVM15L+Peavey Mark III, Hocke BT120+Hocke B115, Hocke BN210, AldaxSPM250, Samson C-valve preamp...
0 xLajků:

39

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

MartinXC napsal:

U mě chodí stejně jak ostatní poťáky - i po 5ti letech.

Tak tady asi něco bude špatně, chodí hodně volně absolutně bez odporu jako ostatní.

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

40

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

Špatně by bylo, kdyby chrastil. Vydřená dráha. Ten odpor dělá vazelína. Buď je jí málo nebo vůbec. Na funkci to nemá vliv :-)

Brnkám v DreamFloyd a Elán CZ
0 xLajků:

41 Naposledy upravil: m3 (31. 12. 2016 15.20:49)

Re: Máte někdo Markbass Little Mark Tube nebo Little Mark Rocker 500?

hmm nevim... zitra na to schvalne kouknu ve zkusebne .. ale pride mi ze mozna taky ma trosku jinej odpor nez ostatni ale jistej si nejsem..
jinej bude ty ostatni sou takove ty mictropotaky viz nize, pushpul asi bude klasickej velkej pocitam ...

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1QZVcJXXXXXccaXXXq6xXFXXXt/2Pcs-font-b-5K-b-font-Ohm-7mm-Dia-Thread-font-b-Linear-b-font-Type.jpg

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků: