1

Téma: Mike Poss - Snowy Roofs

Před Vánoci s kůží na trh wink
Nedávno jsem měl tu čest zahrát si s profíkama první kategorie - Michal Pospíšil aka Mike Poss složil takový trochu vánoční song Snowy Roofs a přizval si Pavla Břízu na bicí a ten si zas vzpomněl po 20 letech na mě. No, varoval jsem je, ale mistr zvuku Roman Jež to mé neumětelství celkem fajne zamaskoval wink.
Tož to klidně do mě perte - třeba to jako amatér nejspodnější kategorie unesu. Na mou obranu musím uvést, že to byla má první zkušenost ve studiu, takže roli sehrála i nervozita sad.
Ano, vím, šla by ta linka vymyslet mnohem zajímavěji a zahrát mnohem bravurněji, jenže to by se tomu musel člověk víc věnovat... hlavně, že to člověka baví, ne? wink

Jinak bohatého Ježucha a co nejvíc hlubokých tónů při pevném zdraví v dalším roce!

0 xLajků:

2

Re: Mike Poss - Snowy Roofs

Teď jsem na to koukal na FB a říkal si, kdo že tam hraje na tu basu big_smile Je to super!

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

3

Re: Mike Poss - Snowy Roofs

Za mě taky super smile baví mě to... a jestli toho hrát víc? Někdy je méně více smile

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

4

Re: Mike Poss - Snowy Roofs

..mě se líbí, jak hraje bubeník.. .. basa taky prima.. :-)

Fodera Monarch 4, Fodera Emperor 5 , Fodera Monarch 4,  Ken Smith 4, Lakland US5, Lakland US4, Celinder JB4, STR 548, STR 549, DeGier Bebob 4, HotWire 5, Káča, Glockenklang+Vanderkley
0 xLajků:

5

Re: Mike Poss - Snowy Roofs

Je to pěkný, vůbec bych neměl z toho špatný pocit. Mě se to líbí...

Basy: Jazzbas 5 - Marcus Miller V5 passive, Jazzbas 4 - Sandberg California TT4 - passive,  Jazzbas 6 - Pele custom,
Nahlas: EBS Reidmar 500 + 2x EBS Classic Line CL112
Komorně: Phil Jones BG100 bass cub
InEar:  Line6 Helix HX Stomp, Fender Downtown Express
0 xLajků:

6

Re: Mike Poss - Snowy Roofs

Paráda, za mě palec hore smile

Fender Jazz bass, Ibanez ATK, Marshall JMP Superbass + JCM800 Sidewinder, Musicman HD-500, SWR WorkingPro 700, Eden D410XLT4, Fullstack Ashdown ABM
0 xLajků:

7

Re: Mike Poss - Snowy Roofs

Nádhera tak ako to je.

0 xLajků:

8 Naposledy upravil: Aidamos (24. 12. 2016 14.22:37)

Re: Mike Poss - Snowy Roofs

Za mě taky palec nahoru. Basová linka je v pohodě. Ne každý z nás (včetně mě) je Billy Sheehan s miliardou tónů za minutu wink

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

9

Re: Mike Poss - Snowy Roofs

Díky za všechny ohlasy, veskrze pozitivní - to potěší, obzvlášť o Vánocích, kdy se (asi) nerodí negativní recenze wink.

Aidamos napsal:

Ne každý z nás (včetně mě) je Billy Sheehan s miliardou tónů za minutu wink

Budu se snažit, snad příště... wink

0 xLajků:

10

Re: Mike Poss - Snowy Roofs

PiPiN napsal:

ale mistr zvuku Roman Jež

Možná to bude shoda jmen, ale před lety jsem měl čest s človíčkem téhož jména, ale byl to výborný bubeník, snad někde od Prešova. To asi nebude on?
Nahrávka je super, jen se mi nelíbí zvuk basy (Vlček?). Ale to je můj problém smile

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

11

Re: Mike Poss - Snowy Roofs

PiPiN napsal:

amatér nejspodnější kategorie unesu.

Ha ha ha smile

Hezká basová linka, sedí tam. Ne, že by se tam nedalo sem tam přidat, ale jak to hraješ, je to IMHO naprosto v klidu a pohodě smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

12

Re: Mike Poss - Snowy Roofs

radoozz napsal:

Možná to bude shoda jmen, ale před lety jsem měl čest s človíčkem téhož jména, ale byl to výborný bubeník, snad někde od Prešova. To asi nebude on?

Co vim tak Roman Jez je klavesista...

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

13

Re: Mike Poss - Snowy Roofs

kurowec napsal:
radoozz napsal:

Možná to bude shoda jmen, ale před lety jsem měl čest s človíčkem téhož jména, ale byl to výborný bubeník, snad někde od Prešova. To asi nebude on?

Co vim tak Roman Jez je klavesista...

Bubeník od Prešova nee, klávesák z Brna joo - více třeba tu.

radoozz napsal:

jen se mi nelíbí zvuk basy (Vlček?). Ale to je můj problém smile

JJ, Vlček - asi se ti změnily sluchové chutě, anebo jsem ty struny nedal dostatečně výš wink.

0 xLajků:

14

Re: Mike Poss - Snowy Roofs

pěkný devadesátky smile
jestli mě na tom něco sere, tak je to zvuk činelů, speciálně hajtky

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

15

Re: Mike Poss - Snowy Roofs

PiPiN napsal:

asi se ti změnily sluchové chutě

radoozz napsal:

Drzej, mručivej, agresivní

Z týhle nahrávky je takovej hodnej a moc masivní. Ale chutě se taky mění, to je jasná věc smile
Já teď prožívám JB období, dokonce i GL 2500, který jsem si nedávno koupil a který mě učarovalo už mě tolik neláká. Prostě je to málo adidas big_smile
Tak to prosím neber nijak osobně...

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

16

Re: Mike Poss - Snowy Roofs

el BassTardo napsal:

jestli mě na tom něco sere, tak je to zvuk činelů, speciálně hajtky

Dík za pochvalu, předám bicmanovi i mistru zvuku wink.

radoozz napsal:

Tak to prosím neber nijak osobně...

V pohodě, já su rád, že su rád wink.

0 xLajků:

17

Re: Mike Poss - Snowy Roofs

Jakkoliv mi instrumentální a elevátorová muzika nic neříká, tohle je prostě dobrý.
Rytmika výborná (oba dva).

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků: