1

Téma: Thomann někdo ?

Neplánujete někdo nákup u thomanna, kde bych si mohl přidat pár blbostí, tak do 2000 Kč ?

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

2

Re: Thomann někdo ?

ja jo, pokud mi v kytary.cz uznaj reklamačku a vrátěj peníze

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

3

Re: Thomann někdo ?

já bych se taky přidal

0 xLajků:

4

Re: Thomann někdo ?

Nechce někdo z Prahy koupit něco u Thomana? Chybí mi 81€ na poštovné zdarma...

Muzika musí mít koule.
0 xLajků:

5

Re: Thomann někdo ?

Neplánuje někdo Thomanna v řádu blízkých dní? Chci koupit struny, které mají jen tam, ale samotnému se mi to vůbec nevyplatí. Díky.

Jai Guru Dev A Om

Rickenbacker 4003 Fireglo (1997), Warwick Corvette Rockbass 5.str. aktiv, Fender Bassman 135, box Eden EX410, Hartke HyDrive 112C 250W
0 xLajků:

6

Re: Thomann někdo ?

Zvažuju mixák, tam už je doprava zdarma, ale záleží, jaká bude situace ohledně prodeje starého, takže nedokážu slíbit řád dní blízkých, spíš tak nějak neurčitě "s největší pravděpodobností do konce měsíce, pokud to dobře klapne a nebude k sehnání za dobrou cenu v ČR"...

kdyžtak mi napiš sz

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

7

Re: Thomann někdo ?

Super, dík, ozvu se do SZ, pokud bych se tu nedohodl na něčem bližším wink

Jai Guru Dev A Om

Rickenbacker 4003 Fireglo (1997), Warwick Corvette Rockbass 5.str. aktiv, Fender Bassman 135, box Eden EX410, Hartke HyDrive 112C 250W
0 xLajků:

8

Re: Thomann někdo ?

hofa napsal:

Zvažuju mixák

jen tak mimochodem, co kupuješ?

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

9 Naposledy upravil: hofa (10. 08. 2016 08.41:27)

Re: Thomann někdo ?

el BassTardo napsal:

jen tak mimochodem, co kupuješ?

no smile čekal jsem něco podobného a tak nějak předjímám i reakci smile

https://www.thomann.de/cz/behringer_xenyx_x2222_usb.htm

jsem limitovaný - rozměrem (max 50 šířka a max 35 hloubka), cenou (max 6,5t) a počtem kanálů, tento mi vychází jako nejlepší pro mé účely, což je domácí šmrdlačka se synťákama a občas stejná šmrdlačka v rámcu "budget noise machines music" pro tanečnice a náhodné posluchače, tedy žádná profi aplikace, kde by si na Behra plivali smile jo a tu vestavěnou efektovku taky využiju

ty novější Behrovy mixy už nejsou tak děsný, jak ty starý smile, ale k tomu mi třeba povíš víc wink

na bazaru je Mackie Onyx 1620, kterej má podobný parametry (bez efektovky, bez grup), ale je na mě moc velkej...

edit: nebo poradíš lepčí?

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

10

Re: Thomann někdo ?

hofa napsal:

ale k tomu mi třeba povíš víc wink

hele, asi nepovím smile
v tý ceně je skoro nepřekonatelnej, navíc na bazaru je teď jeden za tři a půl.
zvukově to samozřejmě nemá na Soundcraft, Allena nebo Mackie, ale rozdíl není kdovíjak propastnej.
mně z těhle levnejch mixů překvapila značka Kaifat, cenově zhruba jako Behr, když jsem to měl poprvně v ruce, překvapila mě dobrá konstrukce a i zvuk.
tak jsem trochu pátral, co je to vlastně zač a někdo v Číně koupil vyřazenou linku, která dřív vyráběla Mackie a holt to prodává pod svojí značkou wink

takže tě zklamu, Behra nepohanim (já bych teda šel do tohohle: http://kytary.cz/soundcraft-signature-12/HN162805/ smile ), protože na to, nač ho potřebuješ, je úplně v pořádku, ale kdyby mi ho někdo někde podstrčil, ať na to zvučím, tak mu ho narvu do prdele naštorc.

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

11

Re: Thomann někdo ?

el BassTardo napsal:

na bazaru je teď jeden za tři a půl

ha - uka smile nenašel jsem

ten soundcraft je na mě už moc drahej, má jen tři stereo vstupy, já potřebuju aspoň 4 (ideálně 6), ale jinak rozměrově by mi skoro sednul... hm tak ještě podumám... smile díky za vhled wink

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

12

Re: Thomann někdo ?

hofa napsal:

ha - uka smile nenašel jsem

tu! http://hudebnibazar.cz/behringer-xenyx-2222fx/ID993565/

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

13

Re: Thomann někdo ?

dík, akorát to je ta starší verze bez kompresorů a USB (proto asi ta hezká cena), který se mi poměrně dost hodí...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

14

Re: Thomann někdo ?

už jste nákup vyřešili? případně bych se rád přidal rámcově cca za 14 dní. Mám věci za cca 4k....někdo něco?

Pasivní basista - děcka rostou, basa leží ladem a čeká na slavný návrat do popředí
0 xLajků:

15

Re: Thomann někdo ?

z mé strany vyřešeno...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

16

Re: Thomann někdo ?

Tak asi v brzky dobe planuju nakup u thomanna ...  porad mi neda spat ta D/lampova bugera strycka ulliho .. ten okopcenej a podle recenzi vylepsenej GB streamliner.  Meli by to naskladnit 28.10.  tak jestli vas napada naka drobnost idealne s predanim v praze tak houknete.

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

17

Re: Thomann někdo ?

m3 napsal:

porad mi neda spat ta D/lampova bugera strycka ulliho ..

....myslíš tenhle zesík? https://www.thomann.de/cz/bugera_bvp5500.htm Kamarád si ho nemůže vynachválit,..a je fakt, že jsem viděl na to hrát Brouma s Olympikem. smile

0 xLajků:

18

Re: Thomann někdo ?

Já bych řekl, že spíš toto. https://www.thomann.de/cz/bugera_veyron … s_342691_1

Trace Elliot Club #5
Trace Elliot ELF + 2x 2x8 , Yamaha TRB 5PII, Chapman MLB1 FF DH, D'Angelico Excel Bass
0 xLajků:

19

Re: Thomann někdo ?

karadam napsal:

Já bych řekl, že spíš toto. https://www.thomann.de/cz/bugera_veyron … s_342691_1

Jojo bude to spise Výron smile

PB/JB/MM & Eden & Hocke & Soundelirium
0 xLajků:

20

Re: Thomann někdo ?

Asian Bamboo napsal:

Jojo bude to spise Výron smile

jj  ja rad ty Dcka to mi s chuti odnese i zevacka jednou rukou smile ..
a ten genzbenz streemliner kterej je tomu neskutecne podobnej big_smile asi ne nahodou (btw kdo vubec koupil GB?) mne hodne bavi ale kdyz bych ho hodil do zkusebny tak na nej nemuu hrat doma .. big_smile .. tak zkusim poridit todle a uvidim co mne bude bavit vic ... mozna zustau u marka cert vi ... smile btw ta bugera by mela hrat podobne jak ten streamliner charakterove ale pry min huhla asi neokopcili ten 3D GB  obvod.. navic to ma kopresor ikdyz to je vec co sem se nikdy nenaucl pouzivat nebo mit rad ...

Matej napsal:

....myslíš tenhle zesík? https://www.thomann.de/cz/bugera_bvp5500.htm

btw ale to taky nevypada uplne blbe ... ale koukam je to spis inspirovane ampegem ... zajimalo by mne jestli ty frekvence sedi s tim ampegovskym 12345 big_smile kazdopadne u ampega to davam na 1 a lehce pridavam a u GB taky lehce boostuju 220 smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

21

Re: Thomann někdo ?

No nevím, 2000W při 110W příkonu...

0 xLajků:

22

Re: Thomann někdo ?

Jooo časy se mění. Dříve byl jmenovitý výkon doslova trvalý furt und furt. A špičkový (až dvojnásobek jmenovitého) musel zesilovač snést 3 minuty bez jakéhokoli poškození. Snad si to pamatuji dobře. No a tam kde do napájeí dal výrobce dobré kondíky, tak na zlomek vteřiny byl schopen zesik dát až desetinásobek jmenovitého. Ale dnes ... to máme samé perpetumDebile :-)

Trace Elliot Club #5
Trace Elliot ELF + 2x 2x8 , Yamaha TRB 5PII, Chapman MLB1 FF DH, D'Angelico Excel Bass
0 xLajků:

23

Re: Thomann někdo ?

zagorj napsal:

No nevím, 2000W při 110W příkonu...

to je porad ten uliho behringer style  hmm ... docela imho jim to spis skodi nez prozpiva...
resilo se to tu nekde v lehkejch zesacich a ostatne vsude po forech po svete smile realne by to melo hrat asi jako aparaty co si pisou 800W do 4 OHM...
ale na to sere pes smile  kdyby to hralo 300 do 4ohm tak by mi to stacilo taky  smile ... mne se libi ta koncepce preampu s tim ze bych z toho udelal bud domaci a zalozni apec nebo naopak zkusebnovej a cestovni podle toho co by si vic rozumelo s bednou a co se sluchatkama ...  smile
.. ale teda plac sem se dneska prz kapsu olsovym asatem tak se na to mozna vyprdnu big_smile .. resp vemu GB asi do zkusbny a uvidim jeslti mne bude bavit na bedne tak jako do sluchatek ... a kdyz zvalcuje MB LM rockera tak to mozna poridim i tak protoze malej Marek nema ficury na domaci brnkani...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

24

Re: Thomann někdo ?

budu muset to téma zavřít, pořád mi to svítí smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

25

Re: Thomann někdo ?

Zítra večer budu objednávat  struny, tak kdyby se někdo z Prahy chtěl se mnou složit na poštovný, budu rád

0 xLajků:

26

Re: Thomann někdo ?

Sorry, zavírám to, páč sem to založil, furt mi chodí upozornění.

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků: